Przewodnik po blogu

Przewodnik po stronach blogu jest Drzewem Blogu i jego spisem treści. Jest także Archiwum Wpisów Bieżących i Artykułów Tematycznych (także tych nie publikowanych jako wpisy bieżące),  ułożonych według Działów Tematycznych. Celem istnienia tego Archiwum jest uporządkowanie tematyczne ważnych treści blogu, publikowanych dowolnie na bieżąco  na Stronie Głównej. PAMIĘTAJMY: Nie wszystkie artykuły (ale wszystkie naprawdę ważne) ze strony głównej trafiają do tego spisu.

Likwidujemy uciążliwy rolkowy system menu rozwijanego na różnych poziomach na rzecz przejrzystego Drzewa.

Warto wiedzieć, że: nie wszystkie artykuły jakie w tym menu Państwo znajdziecie były kiedykolwiek publikowane na stronie głównej jako bieżący datowany wpis – dotyczy to zwłaszcza słowiańskiej hudby, czyli muzyki i dużej liczby wiadomości bieżących, informacji o wydarzeniach kulturalnych oraz artykułów poświęconych zagadnieniom społeczno-politycznym, czy komentarzy politycznych z działu Aktualności. Aktualności wędrują następnie prosto do właściwego działu społeczno-politycznego bądź kulturalnego, bądź innego działu widocznego na tym Drzewie.

Chcesz przeczytać jakiś artykuł – kliknij na tytuł w Przewodniku i już.

Uwaga: Blog nadal można przeglądać posuwając się miesiącami od najstarszych wpisów z lipca 2009 roku do najnowszych, z bieżącego miesiąca – ta możliwość pozostaje na bocznym pasku.

Artykuły lub interesujące Państwa treści można odnaleźć także wpisując słowo lub frazę do Wyszukiwarki na Bocznym Pasku.

Miłego użytkowania, Zmiana jest podyktowana nie tylko chęcią ułatwienia Czytelnikom wyszukiwania artykułów, ale także wymogami pozycjonowania blogu w wyszukiwarkach Google.

Drzewo Blogu