W rocznicę Powstania Listopadowego – List do Pana Młota i innych podobnych mu Polaków (2015/7524). [+dyskusja+filmy]

ListopadPowstanie Listopadowe nie było daremne. Narracja, że Polska nie ma dzisiaj inteligencji, bo ta została wybita w różnych powstaniach inicjowanych przez masonerię to fałszywa narracja wrogów Polski. Polska inteligencja posiada znacznie wyższy poziom niż angielska, amerykańska czy niemiecka. Potwierdza się to wszędzie gdzie pracują Polacy. Już sam fakt posługiwania się tak trudnym, ale bogatym i precyzyjnym językiem jak polski powoduje, że kojarzymy fakty szybciej, a wyrażamy nasze stany i opisujemy rzeczywistość bogaciej niż inne nacje. Mogą się równać z nami pod tym względem tylko Chińczycy. Słyszałem ostatnio zdanie znanego marketingowca politycznego, że język polski jest ch…owy, bo jest w nim mniej określeń pozytywnych na dokonania drugiej osoby niż w języku angielskim, a nawet białoruskim. Nie wnikam kto wykonywał te badania i za czyje pieniądze, ale bez specjalnych naukowych ustaleń potrafię przytoczyć więcej pozytywnych zwrotów niż w tym badaniu wymieniono. Ten język ocalił naszą tożsamość kulturową mimo 1000 lat mentalnej okupacji watykańskiej i 200 lat niemieckiego i rosyjskiego kolonializmu. Jest to najwspanialszy język Ziemi. Możemy być dumni, że potrafimy w nim myśleć. Dożyjemy jeszcze czasów, że wszyscy będą się go uczyć, żeby móc precyzyjnie i w pełni opisywać świat. A co do polskich powstań narodowych Ofiara krwi narodu nigdy nie jest daremna. Pamiętajmy, że pojęcie narodu wprowadzili Polacy w związku z rozbiorami Polski. Wcześniej Europa nie znała tego pojęcia.

Powstańcze dzieje szlacheckiej rodziny Sulimirskich można poznać tutaj. To tylko jeden z tysięcy przykładów takich rodzin.

Masonka, lesbijka, wyznawczyni buddyzmu… tak to rzeczywiście bardzo słowiańskie, Ciekawe jak zareagowali by nasi przodkowie żyjący według starych bezwzględnych zasad rodowych na taką personę. Panie Czesławie czy to tylko w imię antyklerykalizmu wpada pan w objęcia żydów ,dewiantów i innych śmiertelnych wrogów Ariosłowiańskiej spuścizny genetycznej i kulturowej czy może chodzi o coś więcej? Przecież w ten sposób wypacza pan prawdziwy etos słowiański a sam szufladkuje się jako zwykły sekciarz oderwany od rzeczywistości.

Dyskusja spod artykułu o zamachu w Paryżu

Odetchnąłem z ulgą jak pan powiedział o ”rasowych chrześcijanach” bo to daję iskrę nadziei że do pana przyznam bardzo bogatej świadomości dotrze w końcu i znajdzie bezpieczną i zasłużoną przystań myśl o rasowych Słowianach. No chyba że ta pula semickich genów rodem z ”Piwnicy pod Baranami” jest w Panu tak silna, że niszczy w zarodku każdy przejaw rozsądku,
Moim zdaniem Watykan już dawno został przejęty przez masonerię czego dowodem jest lewicowy papież ,zresztą JP2 nie był lepszy bo to on właśnie bocznymi drzwiami wpuścił hordy starszych braci którzy zawiadują tym wielkim majątkiem.
Odnośnie samobójczej moralności i autodestrukcyjnego pseudo humanizmu stojącej nad przepaścią, rządzonej przez lewaków Europy odsyłam do wizjonerskiej lektury „Obóz Świętych” Jeana Raspaila, mimo że monarchistą i chrześcijanin to książka warta uwagi, polecam. Jeśli chodzi o Putina to nie mogę go rozgryźć ale wydaje mi się że Poganie mają tam się lepiej niż w Polsce ale nie ważne nie chcę żeby Pan myślał ze czepiam się tak z urzędu , ja tylko próbuję pańską osobę uświadomić że istniała i istnieje grupa ludzi wiernych misterium Krwi, którzy w jej obronie prowadzili także i bezpośrednią walkę, Krew i Honor to najwyższe wartości z którymi utożsamiam etos Aryjczyka-Słowianina. Jakże wiele ciekawych artykułów odnajdowałem niegdyś na Pana blogu, jakże wyrazista była misja odkłamywania odebranej Słowianom historii i mitologii, wydobywania ich z kompleksów. Badania genetyczne, które rzuciły nowy blask. I raptem cios… krew i pochodzenie etniczne nie ma żadnego znaczenia, Słowianie hipisi, wolnościowcy i humaniści w brutalnym świecie miecza i prawa silniejszego. To tyle, pozdrawiam.

 

List do Pana Młota i innych mu podobnych na rocznicę Powstania Listopadowego

Wysłany 19.11.2015 o 8:15 | W odpowiedzi na Młot.

Panie Młot: „Za WOLNOŚĆ Naszą i Waszą”, „Szlachcic na zagrodzie równy Wojewodzie” to nie są jakieś żartobliwe hasełka tylko istota aryjskiej WOLNOŚCI. Nie jakiejś namiastki wolności, która odrzuca jakichś nierasowych Polaków albo nierasowych Słowian.To jest absolutnie podstawowa zasada Słowiaństwa, bo Słowianin to z istoty Człowiek Wolny i Wolny Wojownik, a przede wszystkim WOLNY DUCH!

Jest pan bez wątpienia wielkim patriotą, ale co będzie jeśli zbada pan sobie haplogrupę i okaże się, że to jest E – Afrykańska? Podobno Hitler miał właśnie taką, a niektórzy przypisują mu J – semicką. Może to hucpa a może nie, ale gdyby tak się okazało musiałby pan chyba popełnić sepuku, bo pan takiej wizji nie przyjmuje.

A jednak znaleziono w Alpach Otziego sprzed 3300 lat p.n.e. i okazało się że ma haplogrupę G. Dzisiaj jego potomkowie myślą że są Polakami albo Niemcami, albo Francuzami już od kilkuset pokoleń licząc po 25 lat na pokolenie. I co? Mają prawo te tysiące, a może dziesiątki i setki tysięcy jego dzieci (np. Dżyngis Han miał tysiące i to Europejskich potomków) prawo czuć się Polakami, czy nie?! A sobie dałby pan takie prawo czuć się Polakiem gdyby miał pan hg E?

Trochę wyobraźni a zrozumie pan, że Jan Matejko w pierwszym pokoleniu po urodzeniu z niemieckiej rodziny był Polakiem większym niż chłopstwo o hg R1a, które za drobną opłatą rezało szlachtę polską po powstaniu w Republice Krakowskiej w 1848, albo ta dzika mieszczańska tłuszcza, która razem z Jezuitami paliła domostwa Braci Polskich i książki z poezją Jana Kochanowskiego na Krakowskim Rynku, w ramach kontrreformacji.

ZROZUMIE PAN, ŻE WOLNOŚĆ UMYSŁOWA NIE MA HAPLOGRUPY I PIWNICA POD BARANAMI JEJ NIE MIAŁA, ANI KORNHAUSER, ANI SZYMBORSKA, ANI MIŁOSZ. Gdyby ich pan znał z bliska to  zrozumiałby pan, że dla nich liczyła się tylko sztuka i WOLNOŚĆ TWÓRCZA – WOLNOŚĆ SZTUKI – WOLNOŚĆ DUCHA POLSKIEGO, NIEUJARZMIONEGO, żadną Cenzurą, i pojąłby pan być może, że byli patriotami nie mniejszymi niż pan.

To, że Miłosz odżegnywał się od Polski a czuł się Litwinem, wybrał życie w WOLNOŚCI, żeby stworzyć to co stworzył, a nie dzielił losu Iłłakiewiczówny w Polsce, niczego mu nie ujmuje. Zostawił Polsce i Polakom wielkie dzieło – wzorzec, który mówi, że można być wolnym nawet, jeśli czerwony faszyzm zmusza cię do emigracji, bo nie chcesz razem z nim ręka w rękę uczestniczyć w zbrodni.

Szymborska niestety nie wyszła z tej próby obronną ręką, ale przecież nie prosiła się o sławę ani nagrody – to dali jej inni widząc w jej dziele wielką wartość. Młodość bywa radykalna i młodzi ludzie dają się czasami łatwo uwieść oszustom. Ja znałem Szymborską z dosyć bliska. Myśli pan, że ci według pana zażydzeni artyści z Krakowa, stosowali jakieś kryteria rasowe, albo ideowe przydzielając mi pomoc i stypendium, kiedy Stowarzyszenie Pisarzy Polskich było od 1981 do 1989 zdelegalizowane? Nie, oni wiedzieli co napisałem i dlaczego moje książki leżą w KC PZPR z negatywną pieczątką Cenzury PRL oraz że moja rodzina z małymi dziećmi przymiera głodem.

Mnie pan nie wmówi tych bajek, że Szymborska to zdrajczyni, bo znam z własnego doświadczenia jej postawę z tych lat i wiem co myślała o Wolności i Niewoli. Że zbłądziła w młodości? A kogo nie zwiedli Czerwoni swoją ideologią WOLNOŚCI – jeszcze teraz w 2015 sporo Lemingów, zwiedzinych ich retoryką wolnościową  zagłosowało na Postkomunę (PO + ZLew).

To bardzo dziwne jak ludziom, którzy nie wnieśli takiego, albo nawet żadnego wkładu do kultury polskiej łatwo przychodzi odsądzać od czci i pluć nawet na wieszczów i całą ich twórczość, nawet takich jak Mickiewicz, czy mason Słowacki! O Rodziewiczównej, lesbijce, już nie wspomnę. Zagadkowa rzecz? O co chodzi? Tylko Szukalski się liczy, czy też nie, bo wyjechał do USA?! Kopernika też pan kopnie w tyłek, bo  być może ma złą haplogrupę? To mi wygląda wręcz na jakiś masochizm, bo rzeczywiście wśród postępowych umysłów co drugi był co najmniej masonem, jeśli nie odważył się na jeszcze głębsze zerwanie z post-rzymskim kościołem katolickimi będącym piewcą NIEWOLNICTWA DUCHOWEGO i PAŃSZCZYZNY i pójście w ateizm – Gombrowicz, Witkacy, utopijny socjalizm jak Tuwim czy Gałczyński, czy Broniewski, pogaństwo-rodzimowierstwo jak Szukalski, albo satanizm – jak Przybyszewski.

Ludzie którzy odmawiają innym ludziom WOLNOŚCI poglądów i bycia Polakami z pewnością Panie Młot nie należą do Ruchu Wolnych Ludzi i Wolnej Polski. Nie należą też do naszego Zrzeszenia Słowian bo Słowianin to z istoty WOLNY CZŁOWIEK.

Duch Wolnego Człowieka i walka o Wolność Człowieka, o Wolność Polaków nie ma koloru skóry ani grup krwi. To aryjski priorytet i byłoby fajnie jeśliby pan to zaakceptował. Ma pan wolność do swojego chrześcijaństwa, ale od nas Wolnych Ludzi nie dostanie pan wolności do rezania tych, którzy czują się tak jak pan Polakami i identyfikują się, tak jak pan, z dziejami Słowian, służą Nadwiślańskiemu Ośrodkowi Władzy, a mają haplogrupę G, J, E, I albo jeszcze inną bardziej egzotyczną. Do tego żeby być Polakiem nie trzeba być według mnie katolikiem ani nawet chrześcijaninem, wręcz mozna być  przeciwnikiem  judeo-chrześcijanstwa, jako obcej narośli na aryjskiej świadomości Polaków, niosącej im duchowe niewolnictwo.

Gdyby nie te wszystkie odsądzane od czci postępowe ruchy w Europie, gdyby nie ta Masoneria i Powstanie Listopadowe 1830, Rewolucja Krakowska 1848, Powstanie Styczniowe 1863 czy Powstanie Warszawskie 1944, powstanie Poznańskie 1956 i Powstanie Gdańskie 1970, to być może dzisiaj nie byłoby Polski w ogóle, albo byłaby Polska w dalszym ciągu z pańszczyzną i 70% analfabetyzmem, za to bez języka polskiego. Tak, jak są dzisiaj Łużyce.

Zgadzam się z panem, że dzisiejszy system społeczny wiele się od niewolnictwa i pańszczyzny nie różni, ale jednak różni się wystarczająco i można ten system zmienić przy woli ogółu Polaków, w IV Rzeczpospolitej Polskiej.

Proszę też zapamiętać Panie Młot, że najlepszym bo najskuteczniejszym orężem walki  w historii okazało się SŁOWO, a więc upowszechnianie Prawdy i Wiedzy, a nie Sierp ani Młot. Panowie Słowa będą zawsze górą nad Panami Młota.

 

 

W odpowiedzi Panu Młotowi i jemu podobnym z dyskusji o Rodziewiczównej;

Wysłany 09.11.2015 o 20:28 | W odpowiedzi na Młot.

Drogi panie Młot
Niech pan sobie przeczyta Dewajtis i inne książki Rodziewiczówny a potem dopiero wypowiada się co do patriotyzmu „dewiantów”, „żydów” i innych, jak pan to określa, „śmiertelnych wrogów Ariosłowiańskiej spuścizny genetycznej i kulturowej”.

Byłoby dobrze gdyby formułując insynuacje w kierunku osoby, która od 35 lat walczy z wrogami ariosłowiańskiej spuścizny genetycznej i kulturowej oraz propaguje ariosłowiańską i polską starożytną tradycję i spuściznę kulturową i genetyczną, podpisał się pan imieniem i nazwiskiem. Potem byłoby też dobrze, żeby pan zaprezentował czytelnikom swoją własną równie bogatą spuściznę i dokonania w tej dziedzinie.

Mógłbym zlekceważyć pana głos a nawet go zbanować jako anonimową insynuację będącą czystym hejterstwem, ale czasami lubię się poboksować z takimi „pewniakami”, którym się zdaje, że zjedli na tyle rozumów, iż mogą mnie skutecznie zaatakować i „sprzedać” innym te swoje umysłowe wypociny szkalujące Białczyńskiego. Rozumiem, że pana to bardzo boli, że Bracia Polscy i masoni pomogli przetrwać pogaństwu w Polsce, ale cóż, takie są fakty. Przecież wie pan na pewno, że gdyby nie masoni Juliusz Słowacki i Adam Mickiewicz i gdyby nie poganin Jan Kochanowski to Polska kultura byłaby uboższa o kilku niezaprzeczalnych wieszczów narodowych, a młodzi Polacy w szkołach nie mieli by prawdopodobnie na języku polskim żadnych lektur do przeczytania. Czy mam wymienić wszystkich masonów za ojcem Rydzykiem i wszystkich żydów za BUBLEM?

Kochany panie Młot, czy aby nie jest pan tym Młotem co bierze swoje pseudo od tego Młota co był na Czarownice, a zwano go Hexenhamer? Gdyby pan czytywał ten blog a nie był po prostu kościelnym funkcjonariuszem od cenzury to wiedziałby pan, że to jest blog Wolnych Ludzi, a nie ksenofobicznych narodowców kościółkowych.

Może pan sobie szufladkować do woli, ale powinien pan mieć świadomość, że jeżeli już się pan publicznie odzywa atakując kogoś, to z drugiej strony w każdym słowie i zdaniu przedstawia pan siebie samego i obnaża własne kompleksy. Ani z pana Słowianofil, ani Słowianolub, tylko zwykły zakrystianin. Wdruk watykański tak mocno ogranicza panu pole widzenia, że nawet pan nie łapie, iż sam jest „sekciarzem oderwanym od rzeczywistości”. Proszę się obudzić i skontaktować bezpośrednio z Bogiem, bo za pomocą tych pasożytów z kruchty nigdy pan sobie z nim nie pogada i oczy się panu nie otworzą.

Na koniec jeszcze jeden cytat z pana wypowiedzi bo jest wielce wymowny i obnaża pańską naturę w 100%.

Oto on: „Masonka, lesbijka, wyznawczyni buddyzmu… tak to rzeczywiście bardzo słowiańskie.”…

Tak drogi panie Młot (na Czarownice) to jest bardzo słowiańska cecha – tolerancja i wolność człowieka. Ta tolerancja i wolność polska jest słynna na całym świecie, a raczej była słynna do czasów kontrreformacji, kiedy to Towarzystwo Jezusowe paliło książki Jana Kochanowskiego w polskich miastach i wyrzucało Braci Polskich zagranicę konfiskując ich majątki. Ta tolerancja i wolność słowiańska kwitła do 966 roku (zbieg okoliczności że w dacie same hexy???) według waszej katolickiej miary czasu. I czas najwyższy tę wolność człowieka i tolerancję w Polsce przywrócić.

Proszę nie insynuować, że jestem jakimś antyklerykałem, jestem jedynie człowiekiem uczulonym na kłamstwo historyczne i takie zwykłe, małe codzienne kłamstwa i kłamstewka.

Dodam też na koniec, że nie mamy nic przeciw leworęcznym, garbatym i jąkającym się, ani przeciw Polakom o czarnym kolorze skóry. Nie lubimy jedynie hejterów i pasożytów.

Fe panie Młot – w tym portalu wpolityce.pl niby sami katolicy, a kłamią tak, że aż się kurzy! Wasz bóg naprawdę wam wybacza te kłamstwa, albo insynuacje jakie pan uprawia? Nasz bóg za takie bezecne rzeczy mocno kopie w tyłek i nigdy nie zapomina dać kłamcy kopa, i nic mu nigdy nie umknie. Dlatego staram się jak umiem być prawdomówny.

A wy co, naprawdę się wam zdaje, że można sobie kupić „rozgrzeszenie” z podłości? Tak samo jak wy czarni, myślą ci czerwoni – im się z kolei zdaje, że mogą mordować bezkarnie i kłamać, bo boga w ogóle nie ma. Jest. I dostaniecie od niego wszyscy po równo.

 

 • Młot said, on 10 Listopad 2015 at 17:45 (Edycja)

  Panie Czesławie od lat mam w posiadaniu z wielką czcią pana książki chociażby pierwsze wydanie ”Księgi Tura” i właśnie z niej (nie z samej fabuły lecz faktograficzych przypisów) wynika że Polacy nie są czarni a tym bardziej Słowianie R1a i mam nadzieję że tak pozostanie 🙂. Czy pana zdaniem jakakolwiek tolerancja w czasach pogańskich była kluczem do przetrwania danego rodu ,rasy czy jak pan woli haplogrupy, bo ja sądzę ,że było odwrotnie. Wpisuje się pan do grona ”mesjaszy” wypaczonej marksizmem kulturowym idei narodowej.Ostatnio właśnie taki katolicki wizjoner pan Leszek Żebrowski ”oświecał” słuchaczy swoją interpretacją narodu w której etniczne pochodzenie nie ma najmniejszego znaczenia a Polakiem może być każdy tj: żyd ,chińczyk ,murzyn arab itd. I tutaj mógłbym dojść do wniosku ,że jest pan kryptokatolikiem mającym na celu odwieść wszystkich pana czytelników od autentycznych pogańskich praw, którymi posługiwali się nasi przodkowie, a w zamian oferuje pan owiane konopnym dymem hipisowskie mrzonki. W bezwzględnych czasach naszych Ojców nie było miejsca na tolerancję, słabość, hedonizm i dekadencję.Ten kto tego nie rozumiał ginął.
  Krew to najwyższa wartość. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Pogan.

 • bialczynski said, on 10 Listopad 2015 at 22:11 (Edycja)

  Jak pan zapewne wie najwyższym ideałem słowiańskich wojowników – Szlachty – była Wolność. A więc panie Młot – najwyższa cnota słowiańskiego wojownika to Wolność. Dlatego to co cenimy najbardziej to Wolność Człowieka, dlatego jesteśmy Wolnymi Ludźmi i cenimy wolność INNYCH ludzi. Nie panu oceniać Marię Rodziewiczówną, ani żadnemu innemu człowiekowi. Zamiast oceniać ludzi zacznijmy wreszcie ich doceniać, doceniać to co zrobili w życiu, to co zrobili dla wspólnego dobra. Jeśli chodzi o Rodziewiczówną to jet co docenić – zostawiła po sobie mnóstwo dobrego. Była wolna, robiła co chciała – nie kłaniała się klerykałom ani socjalistom, a gdyby żyła w PRL nie kłaniała by się też komuchom. Była super doskonałą patriotką, i super poganką co może sobie pan przeczytać w jej książkach.

  Za bardzo jak widzę przejął się pan haplogrupami i czystością rasy. Proszę się o czystość rasy słowiańskiej i polskiej nie bać, bo ona trwa na podstawie biologicznej – doboru naturalnego. Nikomu się nie śniło o haplogrupach w starożytności, 30 tysięcy lat temu ani 300 lat temu, a ludzie dobierali się bezbłędnie w taki sposób, że rasy trwają do dzisiaj. Haplogrupy służą wyłącznie do odtworzenia przeszłości Słowian, tego gdzie byli i w jakich kulturach archeologicznych żyli. I na tym poprzestańmy, bo niepotrzebna nam słowiańska wersja Lebensraumu. WOLNOŚCI TRZEBA POLAKOM, WOLNOŚCI OD UCISKU KOŚCIELNEGO I POSTKOMUNISTYCZNEGO I OD UCISKU ZABORCÓW-KOLONIALISTÓW, KTÓRZY WCIĄŻ TUTAJ RZĄDZĄ.

  Gdy chodzi o język słowiański to sprawa już nie jest taka prosta, jak z tzw słowiańską haplogrupą. Nie mówimy językiem R1a. Mówimy językiem wspólnym dwóch haplogrup R1a (Scytów) + I2 (Staroeuropejczyków) – to jest język słowiański. Więc pan panie Młot chciałby tych I2, którzy stworzyli Słowiańszczyznę razem z R1a wysłać z Polski dokąd? Na Księżyc? Chciałby pan im odebrać prawa obywatelskie, bo mają za ciemną skórę, albo za bardzo kręcone włosy? Niech się pan opamięta!

  Znam Polaków o czarnej skórze a także Japończyków, którzy bardziej identyfikują się z Polską niż niejeden zakapior czystej polskiej krwi nachlany piwem.

  Kto szanuje polskie dzieje (od starożytności, a nie tylko te od 966 – te dalsze po 966 też oczywiście, i to bezwzględnie), kto identyfikuje się z polską tradycją (tą od starożytności, a więc pogańską, ale też i tą co przyszła po niej także), kto identyfikuje się z Nadwiślańskim Ośrodkiem Politycznym – może dla mnie mieć Zieloną Skórę albo Niebieską, a i tak jest Polakiem. Kto ma obywatelstwo Polski ten ma bezwzględnie służyć Polsce, nie obchodzi mnie czy jest wyznania mojżeszowego, prawosławnego, islamskiego, pogańskiego, masońskiego/gnostyckiego czy jest ateistą.

  Każdy jest WOLNYM CZŁOWIEKIEM i ODPOWIADA ZA WSZYSTKIE SWOJE CZYNY. Kto myśli, że istnieje jakieś „rozgrzeszenie”, „wybaczenie” od czynów dokonanych w życiu, jest w błędzie. Karma wlecze się za Jaruzelskimi i innymi zbrodniarzami z każdym wcieleniem. Jestem ciekaw skąd panu przyszło do głowy, żeby autorowi Mitologii Słowian imputować kryptokatolicyzm? Jeżeli pan ma te książki i je czytał to przecież zna pan ich filozofię. Myśli pan naiwnie, że ktokolwiek kto je czytał panu uwierzy?!

  Więc o co panu chodzi? TO DOBRE PYTANIE. O coś innego? O ROZBIJANIE RUCHU WOLNYCH LUDZI, O ROZBIJANIE RUCHU SŁOWIAŃSKIEGO, O ROZBIJANIE RUCHU POGAŃSKIEGO W POLSCE? Chce pan tutaj udawać „poganina” pozdrawiając „prawdziwych pogan ksenofobów”? Tutaj ich pan nie znajdzie, musi ich pan poszukać u Putina – tam ich wychowuje KGB na pęczki.

  Każdy kto chce być Polakiem ma nim prawo być bez względu na jakieś haplogrupy!

  Coś się panu kompletnie poplątało – ani haplogrupa, ani kolor skóry, ani blond włosy i niebieskie oczy – jak moje – nie świadczą o słowiańskości ani pogańskości, ANI O PATRIOTYZMIE. Natomiast moje dzieło świadczy za mnie BEZWZGLĘDNIE i pomysł atakowania mnie i przedstawiania jako żydofila, kryptokatolika, masona, piewcę dewiacji seksualnych, jest po prostu bezsensowny, skazany z góry na niepowodzenie.

  NIC NIE ZMIENI FAKTÓW: To masoni pomogli przetrwać wierze rodzimej słowiańskiej, Bracia Polscy pomogli jej przetrwać, a nie katolicy z kościoła watykańskiego. Mało tego, to masoni, jako pierwsi wydali w Polsce Księgę Tura – bez nich by jej sobie pan nie poczytał – nigdy. Pańskie insynuacje nie zmieniają też mojego stosunku do Reicha czy Rodziewiczównej, czy Iłłakowiczównej. Wielcy Polacy są Wielkimi Polakami a zdrajcy Polski są zdrajcami – czy to katolicy, czy mojżeszowcy, czy islamiści czy poganie.

  Namawiam pana na bezpośredni kontakt ze Słowiańskimi Żywiołami i Mocami, ze Świadomością Nieskończoną. Pozbędzie się pan po tym doświadczeniu wszelkich wątpliwości co do tego, że najważniejsza jest WOLNOŚĆ CZŁOWIEKA. Z niej bierze się bowiem wszystko inne, w tym szacunek dla wolności innych ludzi i dla wszystkich żywych bytów planety i powstaje porządek naturalny, Przyrodzony Ład Świata – UK-ŁAD-NOŚĆ i poszanowanie dla Matki – Ziemi.

  Zasady Wolnej Polski, Polski która rozciąga się wszędzie na Świecie, a nie tylko nad Wisłą, są wyłożone wszystkie na Czarnym Pasie i każdy może tu o nich przeczytać. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to zapraszam do mojego wystąpienia z II ZLOTU NTV.

  https://www.youtube.com/watch?v=GpM4OW_u0PM

 

Kto chciałby się zapoznać z pełną treścią wymiany myśli między Białczyńskim a Młotem, odsyłam do dyskusji pod artykułem:

Strażniczka Wiary Przyrodzonej Słowian i Bałtów – Maria Rodziewiczówna (1864-1944 SSŚŚŚ Wilno – Warszawa) i jej „Dewajtis”

14 11 2015 Dwaj zamachowcy z Paryża uchodźcami z Syrii! Ukraińscy nacjonaliści odcinają się od morderców z Wołynia – media banksterów i narodowców ich cenzurują. Komu po drodze z Putinem?

 

Na koniec odsyłam do tekstu blogera podpisanego DRAGO i zestawienia filmów na Wspaniałej Rzeczpospolitej, z okazji Rocznicy Powstania Listopadowego, żeby uświadomić wszystkim Młotom, że Świat kocha Polskę taką jaka jest, a jest taka dzięki naszym Dziadom, niezależnie od tego jaką mieli haplogrupę Y-DNA i czy byli masonami, albo nazywali się Szymborska:

DRAGO

Gówno Prawda 2.0
Społeczność · 58 247 osób lubi to
· 17 listopada o 01:56 · Edytowany ·

Ważne. Gazeta Wyborcza, TVN, Lis (natemat) prowadzą retorykę wstydu wymierzoną w polskie sumienia że niby świat krytyką miażdży Polskę za zapowiedź wycofania się z kwot uchodźców. Zapewne wielu z Waszych znajomych kupuje te kłamstwa i przejmuje się że niby Polska zyskuje opinię niewdzięcznika i pieniacza.
Jest dokładnie przeciwnie. Świat i to cały zachwyca się postawą Polski, Hindusi piszą wprost: Polska mędrcem Europy.
Zadałem sobie trochę trudu by przedstawić REALNE reakcje społeczności z całego świata na zapowiedź min. Waszczykowskiego, a także ogółem oporny stosunek Polski do cwanych nielegalsów w tym zachwyt nad Marszem Niepodległości (MN).
Australia:
Internetowy AG News ukazuje MN. 44.000 udostępnień, najpopularniejsze komentarze to:
Cale Hebert: Holy shit Poland just became so much more awesome. (Jasna cholera Polska właśnie stała się tak bardzo niesamowita)
Well done Poland God Bless you. Respect. (Dobra robota Polsko, Niech Bóg Cię błogosławi. Respekt)
God Bless The Poles – God’s Servants! (Szczęść Boże Polakom – bożym sługom)
Ogólnie 100% pozytywnych pełnych zachwytu reakcje Aussies.
Indonezja! (największy muzułmański kraj świata)
najpopularniejsze komentarze pod informacją ichnich mediów głównego nurtu:
Reza Aristo: „Mam nadzieję, że kraje Unii Europejskiej wezmą przykład z Polandii.”
simj: „Oznacza to, że Polska jest wciąż zdrowa.”
revpower: „To oznacza to że nie ma szansy by terroryści dostali się do Polski. Mądry ruch.”
kesbah: „Polska przyjęła odpowiednie nastawienie, zapewniając bezpieczeństwo swojemu społeczeństwu”
INDIE – The Times of India – 8 mln fanów na fb
http://timesofindia.indiatimes.com/…/articles…/49783648.cms…

Najpopy:
~ well done Poland I appeal all Europe to follow Poland.
(dobra robota Polsko apelują żeby cała Europa podążyła za Polską)
~no one should.. let Allah help them
(nikt nie powinien, niech Allah im w tym dopomoże) – w sensie że nikt nie powinien przyjmować imigrantów po czym prosi Allaha o pomoc.. Polsce
~Poland seems to be wiser. They don’t want to entertain terrorists under the guice of refugees.
(Polska jawi się jako mędrzec. Oni nie chcą wpuścić terrorystów pod przykrywką uchodźców)
~Poland is doing the right thing and about time Germany and Austria reverse their decision by sending the refugees back
(Polska dobrze robi i czas by Niemcy i Austria zmieniły swoje decyzje i odsyłali uchodźców z powrotem)
~dr Rajendra pisze: Poland is the wisest of all the European countries in this regard. Those countries who are accepting Syrian refugees will definitely regret their action later. The Syrian refugees contain lots of Trojan horses among them.
(Polska jest najmądrzejszym ze wszystkich europejskich krajów. Te kraje które akceptują Syryjczyków z pewnością pożałują swoich czynów później. Syryjscy uchodźcy skrywają wiele koni trojańskich pośród siebie)
YAHOO (globalny serwis) – ponad tysiąc komentarzy
http://news.yahoo.com/polish-minister-says-syrians-return-f…

Nie będę przytaczał, wejdźcie i poczytajcie sami. 100% przychylnych Polsce bez żadnej krytyki.
WIELKA BRYTANIA
Skupiający 1 mln fanów portal Britain First który jeszcze jakiś czas temu był sceptyczny wobec Polaków dziś czerpie z Polski inspiracje i zachwyca się Polakami. Ich wrzuta nt. planów Polskiego rządu była najpopularniejszym postem od dawna. Parę dni temu wkleili zdjęcie dywizjonu 303 dziękując Polakom za obronę ich kraju. 8000 polubień postu.
Oprócz tego gdziekolwiek nie wchodzimy widzimy wpisy od zwykłych Europejczyków czy to z Niemiec, czy z Belgii, Szwecji którzy zastanawiają się czy Polska, Węgry itp kraje będą nową Europą, ostoją cywilizacji i rajem dla Europejczyków, wielu wręcz pisze o pomyśle osiedlenia się w Polsce.
Jak więc widzimy nastroje są zgoła inne niż te które wmawiają nam propagandziści od Michnika, czy Lisa podsuwając coraz to kolejne wypowiedzi nikomu nie znanych „autorytetów” i funkcjonariuszy UE, których nie wybierało społeczeństwo a lewacki zarząd UE.
Aby komentarze ze screenów były czytelne klikamy na zdjęcie —> opcje —> uruchom tryb pełnoekranowy
Proszę o jak najszersze udostępnianie.

drago

 

Wspaniała Rzeczpospolita

http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/10/29/polskie-tresci-obcych-piesni/

 

dla zachęty :

https://www.youtube.com/watch?v=hdaWvdVQEaE

 

Wisława Szymborska

Może akurat Wisława Szymborska to nie jest powód do dumy narodowej, ale nie zmienia to faktu, że jej wiersze są integralną częścią niektórych piosenek Hebe Tien z Tajwanu.

Hebe Tien mówi po polsku pod koniec tego teledysku:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BClZoVLwZCE

Czy tylko Polak Polakowi Młotem?

 

49 thoughts on “W rocznicę Powstania Listopadowego – List do Pana Młota i innych podobnych mu Polaków.”

 1. ORLICKI

  Powstania były udane i nieudane. Potrzebne w danym czasie i nie potrzebne, wręcz szkodliwe. Nie możemy ich generalizować. Gdyby przyjąć wykładnię, że wszystkie były potrzebne, wręcz niezbędne, to można by postawić tezę, że było ich jeszcze zbyt mało. Że powinniśmy 9/10 narodu poświęcić w bezustannych zrywach, choćby na kije i pięści jak Bokserzy w Chinach. Nic tutaj nie jest proste. Nie żyjemy w tamtych epokach. Polacy chcieli się bić, bo nienawidzili okupantów. Lecz powinni być do tej walki przygotowywani latami, prowadzeni przez mądre elity, jak w Wielkopolsce która powstrzymując się od wielu przedwczesnych powstań, szykowała kadry, wyszkolenie, kapitał i uzbrojenie. Co w końcu przyniosło jej wyzwolenie i połączenie z Polską. Wszystkie powstania polskie, nawet to ostatnie, tak tragiczne, jak warszawskie, pomimo zniszczenia całego miasta i bezpowrotnego przepadku życia ludzkiego oraz dóbr narodowych (jak zabytki słowiańskie zgromadzone w jednym z muzeów), przyniosły wielki zysk duchowy w postaci utrzymania ducha narodowego i nieufności do zaborców. Co zaowocowało niepodległością. Zauważmy jednak, jak nawet dzisiaj, po 25 latach rzekomej suwerenności duchowej naszego narodu, nie znajdziemy już na rozstajach dróg, w lasach i wsiach, setek tysięcy mogił powstańców (poza wyjątkami), ani nawet na cmentarzach, poza niekiedy mogiłami zbiorowymi. Zapomina się o ludziach, o żywych miejscach ich zgonu w boju, przenosząc wszystko na karty książek lub pod zbiorowe pomniki. A właśnie to ich liczba w polu, była największym śladem i pamiątka tych wydarzeń. No, ale gdy wszystko jest teraz takie materialne, to i skrawki ziemi maja swoja wartość. Mogiły powstańców czy legionistów utrudniają zaoranie pola, ktoś musi o nie dbać, odświeżać napisy, a za miejsce na cmentarzu trzeba od kilku do kilkudziesięciu tysięcy w Warszawie, zapłacić…. Komu? Zwykle księdzu. Póżniej jeszcze za przedłużenie użytkowania mogiły. Nawet skrawka ziemi, 2 metry na 4 metry, Polak nie może otrzymać za darmo od swojej Ojczyzny, na pochowanie go. A gdy grób się rozpada, nie ma dotąd obyczaju spopielić jego szczątki jak dawniej Słowianie czynili i w jednej urnie nierdzewnej z napisem na zbiorowej tablicy, włożyć do grobu zbiorowego. Takiego, gdzie jednak dowiemy się, kto jest tu pochowany. Zaś najważniejsza mogiła zbiorowa żołnierza polskiego a zarazem pomnik ich walki i męczeństwa, bohaterstwa, Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie, ciągle stoi nieodbudowana od ostatniej wojny, jak jakiś mały, skromniutki ślad wojen minionych. Gdy cudzoziemiec patrzy na to miejsce, to myśli sobie, że mało wojen przeszliśmy i małych. Bo to powinno być miejsce z wielkimi arkadami jak przed wojną i dodatkowo wielkim Orłem nad jego centrum, unoszącym dziób i skrzydła, jakby bronił pochowanych w tym miejscu i czynił znak V – zwycięstwa nad nimi! Rozświetlone dzień i noc pochodniami, z podziemiem z ich licznymi prochami z każdych pól bitewnych, każdego powstania. Bo czy były potrzebne czy nie, oni sami wzięli odpowiedzialność swoim życiem za ich wybuch i uczynili to dla Polski.

  Co zaś się tyczy neutralnego pojęcia genów i rasy i powiązanego z tym pojęciem negatywnego terminu ‚rasizm’ to proponowałbym zastanowienie się nad poniższymi filmami. Czy są one rasistowskie? Czy należałoby używany w nich termin ‚ekspresja’ zastąpić terminem ‚rasizm’? Moim zdaniem nie. Dlatego, że narzucanie w ramach multurkumpfu innych ras, na obszar odmienny rasowo i kulturowo, w tempie ekspresowym, ma na celu ukształtowanie przecież nowej rasy i nowej kultury. Nigdy nie będzie świata bez ras. Zawsze jakieś będą. Nawet jeśli ich nastąpi ich całkowite wymieszanie, będą to nowe rasy! Rzecz w tym, że siłowe niszczenie starych ras przez owo mieszanie, to nic innego jak utajony rasizm. To nienawidzenie przez kogoś, ras dotychczasowych. Ja też dostrzegam piękno śniadej cery hindusów, czy całkiem czarną pięknych Afrykanek. Bo nie ma we mnie za grosz rasizmu; historycznego, genetycznego, biologicznego, psychologicznego, intelektualnego czy innego. Nie uznaje wyższości jednego człowieka nad drugim w żadnej dziedzinie, z góry określonego! Jednak to nie znaczy, że nie mam prawa bronic danej społeczności, przed odgórnymi planami, nienaturalnego, nie rozłożonego w czasie, narzucania ideologii mieszania się ras, aby powstała jakaś nowa. Nowy, socjalistyczny człowiek rasy MULTI-KULTI, jak kiedyś nazistowsko-niemiecki czy radziecki. Konkurencja jest niezbędna! Tyle tylko, że nie siłowa i pokątna, tajna czy ubrana w kłamstwa. Normalna. We wszystkich wymienionych dziedzinach musi się wszystko mieszać i konkurować. Tworzyć nowe geny i tez nimi konkurować. bo to postęp! Ale wyłącznie przez wolna wole ludzką. To zaś, co siłowo jest narzucane lub choćby głoszone z usprawiedliwieniem siły (jak tego rodzaju religie czy podrzucanie na siłę pod czyjś dom przybyszów z dalekich krajów, wpierw rozbrajając granice państwowe), powinno być zabronione jako ideologia NEW RASISM, a nie żadne tam MULTI – KULTI! W TEN SPOSÓB NIE OSIĄGAMY ŻADNEJ POZYTYWNEJ KONKURENCJI TYLKO NISZCZYMY WSZYSTKO, JAK ANTYBIOTYKIEM. To co byŁo dobre w starej kulturze/rasie, również.

  https://www.youtube.com/watch?v=cn6IhTl-zFE

  https://www.youtube.com/watch?v=zf0OeGPHk0s

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/w-kazdej-4-8-sekundy-biala-kobieta-albo-dziewczynka-w-europie-jest-gwalcona-przez-muzulmanow-2015-11

  • bialczynski

   Co do powstań i przelanej krwi Polaków, to myli się pan. Lepsze jest powstanie pod wpływem emocji, bez liczenia strat, niż brak reakcji na sponiewieranie godności narodu i jego bezkarne wybijanie. To właśnie owe szaleńcze nieprzygotowane zrywy, które przeradzały się w rzeź przeciwnika i w ciężkie straty po stronie przeciwnika powstrzymały ZSRR od wejścia do Polski w 1956 roku i 1989, który pamiętał dobrze straty Rosji zadane jej przez polskie powstania i kalkulował jaki będzie ostateczny rachunek rzezi. Ktoś kto po 1944 w 12 lat, zrywa się do tego samego i jest pewne, że za następne 12 lat znowu to powtórzy, budzi w przeciwniku grozę. To, proszę pana, spuścizna scytyjska i trzeba ją czuć we krwi, żeby docenić przelaną w szaleńczym ataku krew. To samo robili Berserkowie, to samo robiły Amazonki, to samo robili Scyci, to samo robiła polska szlachta broniąc w kilkudziesięciu obleganych miesiącami twierdz i czyniąc z nich szaleńcze krwawe wycieczki.

   Może w 1989 był też inny powód niewejścia ZSRR do Polski, poczucie bezsilności, długotrwała zapaść gospodarcza Polski i ZSRR, i KC KPZR skalkulowało od razu i rozumnie (czego nie można powiedzieć teraz o Putinie), że nie da rady „utrzymać” Polski, jeśli do niej wejdzie.

   To co tutaj napisałem dobitnie potwierdzają wzorce historyczne a także współczesny strach jaki sieją swoim szaleństwem muzułmanie. Te wzorce historyczne to przede wszystkim potulność mordowanych Żydów. Gdyby zaczęli od razu w Niemczech wysadzać się w kościołach protestanckich to byłoby inaczej. Pokazuje to też przykład potulnych Wieletów, Połabian i Serbów Łużyckich – już ich nie ma.

   Ocaliło nas SZLACHECKIE SZALEŃSTWO, CZYLI KREW SARMACKICH WOJOWNIKÓW.

   • ORLICKI

    Zgadza się. Dokładnie tak to czuję. Ten scytyjski zapał również. Jak siebie obserwuję, to mam go więcej niż inni Polanie, spolegliwi,nie wrażliwi na dzieje. Ale czuję to sercem. Może Ormiańskie / Arjowe korzenie po Ojcu, są bliższe tej spuściżnie, niż niejednych Arjów zachodnich. W końcu Kaukaz, to ich pierwsza pod europejska koliba. Jednak Pan wybaczy…. Liczy się również rozwaga, przygotowanie. By nie poległ cały naród.

   • bialczynski

    Rozumiem, że dla pana Czeczeni i Kurdowie obecnie to wariaci, podobnie jak i Polacy w XIX i XX wieku. Na dodatek to islamiści zdolni wysadzać się w centrum Warszawy. W Krakowie jednak jakoś z nimi żyjemy – bez problemów narodowościowych, religijnych i jakichkolwiek innych. Znam ich osobiście i bardzo wysoko cenię. Doszli tutaj w Polsce do majątków i żyją całymi wielkimi rodzinami. To dzisiaj doskonali obywatele Polski, Polacy.

    To jest I Rzeczpospolita dla Wszystkich którzy chcą być Polakami.

    Dla bezideowych liberałów i ateistycznych lewicowców postmarksistowskich to co reprezentuje Ruch Kukiza i Ruch Wolnych Ludzi oraz Ruch Wolnej Polski to naprawdę groźna ideologia: Nacjonalizm Otwarty na wszystkich, którzy wyrażą wolę bycia członkiem Polskiego Narodu oraz nacjonalizm obejmujący wszystkich Polaków na całym świecie i dający im prawo do posiadania Ojczyzny wszędzie gdzie zamieszkują.

    Nacjonalizm który mówi że NARODU należy bronić bezwzględnie, za wszelką cenę, także własnej krwi, zawsze, do ostatniego człowieka który mówi po polsku.

   • ORLICKI

    Panie Czesławie. Co Pan tu opowiada. Żydzi i owszem. Ale Połabianie? Wieleci? Łużyczanie. Oni wywołali kilka zbrojnych, z sukcesem odnotowanych powstań. Do tego utworzyli związek Wielecki czyli Słowiański (od Wielu ich), do którego nie włączyli się piastowscy Polanie, bo grali na układy z Rzymem. Te wielkie, przygotowane rozsądnie powstania Połabian, niestety zostały zdławione przez Franko – Rzymian i współpracujących z nimi zdrajców mieszkowych (nazywajmy tak po imieniu naszych władców ), jak póżniej Polska w 39 przez Niemcy i Rosjan.

   • bialczynski

    Panie Orlicki

    albo pan nie zna historii albo udaje Greka, żeby insynuowac moją niewiedzę a lansować tutaj rzekomą pańską „głęboką” wiedzę na temat Słowian. Pisze pan po prostu kłamstwa o Połabianach , Wieletach i Łużyczanach.

    Połabianie istnieli jeszcze jako narodowość szczątkowo w XIX wieku, razem ze swoim językiem. Nikt ich nie wybił tylko zostali zgermanizowani. Poddali się i utracili swój język najwcześniej. Zlali się z Sasami, stanowią dzisiaj łącznie z Wieletami i Łużyczanami 30% Niemców (R1a). Gdyby od XVII – XVIII wieku podejmowali wysiłek zbrojny to zapewne istniałby nadal język połabski i oni sami w autonomicznej jakiejś republice związkowej na Pomorzu Przednim. Serbów Łużyckich dotyczy to samo, choć oni jeszcze ciągną resztkami. Czesi są dobrym przykładem jak z wielkiego narodu przez potulność wobec Niemców dochodzi się do państwa wielkości ziarnka grochu, bez znaczenia. Ich był Śląsk, Morawy, Węgry, Łużyce, Słowacja i Austria – wszystko to stracili, bo się o to nie bili. Woleli handlować z Niemcami.

    Proszę zakończyć rozpowszechnianie dezinformacji.

  • bialczynski

   CO DO LUDNOŚCI KOLOROWEJ w Europie Zachodniej. Europa ZACHODNIA NIE MA ŻADNEGO MORALNEGO PRAWA POWSTRZYMYWAĆ NAPŁYWU TYCH LUDZI. Wyzyskiwała ICH KOLONIALNIE I JEST SAMA SOBIE WINNA. Oni TERAZ ŻĄDAJĄ ŻEBY IM ZWRÓCIŁA TO CO UKRADŁA W XIX WIEKU. PROSTE. Okradali ich i gnębili przez 200 a czasem 300 lat – to niech teraz dadzą im pracę i papu. Nas Polaków to nie dotyczy, myśmy ich nie okradali, ani nie gnębili.

   Nie zgadzam się na odpowiedzialność zbiorową Białego Człowieka – nie poczuwam się do winy wobec murzynów i innych kolorowych ludzi, uważam też, że mam prawo nazywać ich murzynami i kolorowymi, bo nie ma w tych określeniach dla Polaka nic obraźliwego. Murzynek Bambo to nasz koleżka. Ale kiedy jakiś polski nachlany piwem matoł krzyczy do piłkarza na boisku Bambus to chętnie osobiście bym temu białemu matołowi o błękitnych oczach, z hg R1a, łeb ukręcił.

   • bialczynski

    Mam w Bułgarii przyjaciół, reżyserkę filmową, kamerzystę, scenografa, pisarzy – którzy są muzułmanami, islamistami – inteligentnymi fantastycznymi ludźmi z wielkim talentem artystycznym – miałbym im zabraniać wjazdu do Polski bo mają wbitą w paszport pieczątkę UWAGA ISLAM?

    Wielu ludziom coś niedobrego porobiło się w myśleniu. Wiem co to jest – to strach o własne życie i życie bliskich, zwłaszcza wśród tych którzy posiadają, wśród klasy posiadającej – jest co tracić – a tu wojna która nie oszczędza nikogo puka do drzwi. Koniec z bezkarnym mordowaniem u tamtych w domu, trzeba zapłacić rachunek za tę jatkę. Dziwię się że Wietnamczycy tego nie wymyślili wcześniej w 1968. Polacy to robili od zawsze- to jest właśnie ta polska krew, która nigdy nie została przelana bezmyślnie i głupio. Każdy 100 razy pomyśli zanim wejdzie do naszego domu, bo krwawą jatkę ma pewną – jak 2 a 2 jest 4.

   • bialczynski

    Hunwejbin czylli katolicki ekstremista Terlikowski kontra Islam:
    30 listopada 2015 14:35
    Terlikowski: Albo Koran jest wypaczeniem albo jest nim Biblia. Trzeciej drogi nie ma
    Tomasz Terlikowski, Koran, Biblia
    Flickr/ euz/ CC BY 2.0

    Konrad Sawicki strasznie się wzburzył i oskarżył mnie o zdradę Soboru Watykańskiego II, Kościoła i obrażanie milionów wyznawców islamu. A wszystko dlatego, że dostrzegam różnice między islamem a katolicyzmem.

    Poszło o krótki tekścik w „Rzeczpospolitej” zatytułowany „Dialog, dialog über alles”, w którym wskazywałem na problematyczność dialogu z islamem prowadzonego od lat przez Kościół, i zauważałem, że nie jest on do końca sensowny. I właśnie to wzburzyło Sawickiego, który w obronie muzułmanów popadł w – najdelikatniej rzecz ujmując – amok, który odebrał mu zdolność do myślenia w zgodzie z podstawowymi regułami logiki. „W kilku zdaniach dokonuje on wiwisekcji islamu: „W efekcie islam jest wypaczoną przez naturalny rozum, a być może także przez jakieś duchowe siły zła, religią objawionego Boga skrojonego na potrzeby arabskich plemion sprzed półtora tysiąca lat i z wycięciem wszystkiego, czego ograniczone umysły nie były w stanie pojąć”. Wypaczoną? Siły zła? Ograniczone umysły? Na łamach jednego z najważniejszych polskich dzienników Terlikowski ordynarnie obraża miliony muzułmanów. Nie wspominając już o tym, że jest to stanowisko całkowicie sprzeczne z nauczaniem Kościoła katolickiego” – cytuje mnie i polemizuje ze mną publicysta „Więzi”.

    Z przymiotnikami („ordynarnie”) nie będę polemizował, bo nie ma to sensu. Trudno jednak nie odnieść się do innych uwag Sawickiego i jego dostrzegalnego oburzenia. Co go tak mocno poruszyło? Otóż użycie słów, które – moim zdaniem – trafnie odnoszą się do islamu: wypaczony, siły zła, czy właśnie ograniczone umysły. Określenia te mogą się oczywiście komuś nie podobać, pytanie tylko, czy są lepsze, które mogą określić to, co islam zrobił z przejętą od chrześcijaństwa i judaizmu wizją Boga? I co zrobił z religią?

    Zacznijmy od sformułowania „wypaczona”, które skłania Sawickiego niemal do krzyku. Pytanie, jak inaczej określić sytuację, w której fundamentalne prawdy wiary chrześcijan zostają wypaczone i wykrzywione w krzywym zwierciadle pseudo-objawienia Mahometa? Jak inaczej niż wypaczeniem określić fakt, że koraniczny Jezus nie umiera na krzyżu i nie zmartwychwstaje? Nie mówiąc już o tym, że nie jest Bogiem? To przejęcie najważniejszej dla chrześcijan Osoby i przypisanie jej cech wypaczonych. Jak inaczej niż wypaczeniem określić przejęcie opisu stworzenia świata i człowieka, z której wypada fakt, że człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boże? Jak inaczej niż wypaczeniem określić wreszcie zupełnie obcy, sprzeczne z opisami Biblii, narracje na temat Izaaka czy Mojżesza? Nie da się pogodzić obu narracji koranicznej i biblijnej. Albo Jezus jest Bogiem albo nie, albo zmartwychwstał albo nie, albo człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo albo nie? Albo wybrany przez Boga był Izaak albo nie. I tak dalej. A zatem albo Biblia jest wypaczeniem (jak uważają muzułmanie, którzy wcale nie uznają, że obrażają w ten sposób chrześcijan i Żydów) albo jest nim Koran. Nie ma trzeciej drogi. Nie da się uznać, że obie strony mają rację, że tak Koran jak i Biblia są prawdziwe. Dialog nie zwalnia nas z fundamentów racjonalności.

    Nie zwalnia nas on także traktowania poważnie drugiej strony. A ta jasno stwierdza, że Mahomet miał wielokrotne objawienia. Biorąc pod uwagę, że są one całkowicie sprzeczne z Objawieniem chrześcijańskim można i trzeba postawić pytanie o źródłach tych objawień. Trzeba albo uznać, że Mahomet kłamał i że w istocie wszystko sobie wymyślił, albo, że rzeczywiście miał on objawienia i wizje. I wtedy staje pytanie o to, komu mogło zależeć na ich fałszywości. Odpowiedź jest prosta i oczywista: szatanowi, który w ten sposób odciąga ludzi od Prawdy i Osoby Jezusa Chrystusa. Nie ma w tym nic obraźliwego, jest wyłącznie chłodna analiza, od której w imię politycznej poprawności nie wolno uciekać. Dialog zakłada traktowanie rozmówcy poważnie, a nie udawanie, że w istocie mówimy to samo, tylko innym językiem.

    I wreszcie sformułowanie o „ograniczonych umysłach”. Oczywiście jest ono mocne, ale trudno nie zadać pytania o to, czy odejście od prawdy o Trójcy Świętej i sprowadzenie Boga do poziomu bezlitosnego absolutu deistów nie jest właśnie wynikiem ograniczoności umysłów, które tworzyły islam. Prostotą (a czasem trzeba powiedzieć wprost prostactwem) islamu wciąż przecież szczycą się prostotą swojej religii, która ma być dowodem na jej prawdziwość. Uprawnione jest więc także stwierdzenie, że jest to raczej dowód na jej słabość.

    Tyle w kwestii „obrażania muzułmanów”. Teraz muszę jeszcze krótko odnieść się do sugestii, że odchodzę od nauczania Kościoła i Soboru Watykańskiego II. Otóż, ujmując rzecz najkrócej, Sobór oczywiście wzywa do dialogu, ale do dialogu poważnego. Takiego, w którym nie tylko przyjmuje się zasady logiki (czego Sawicki nie robi), takiego, w którym traktuje się swoich rozmówców z powagą, a nie jak dzieci i wreszcie takiego, który ma jakiś cel. Celem tym nie jest dialog dla samego dialogu, ale dialog, który jest narzędziem nawracania, przyciągania innowierców do chrześcijaństwa. Ostatecznie bowiem nie jest naszym celem, by muzułmanie trwali w błędach, ale by przyjęli pełnie Objawienia w Jezusie Chrystusie. Taki jest nasz cel, a każde inne myślenie oznacza w istocie zgodę na to, by trwali oni w błędach. Z miłością bliźniego nie ma to nic wspólnego, a jest raczej dowodem na relatywizm, który ani z Soborem ani z Kościołem nie ma nic wspólnego.
    Tomasz P. Terlikowski, red. ap

    Panie Terlikowski jest trzecie wyjście – i Biblia i Koran nadają się do kosza!

  • bialczynski

   Panie Orlicki.
   W dalszym ciągu kompromituje się pan w swoim myśleniu. To nie jest myślenie Wolnego Człowieka. Brak panu w myśleniu owej wolności ducha, czyli Ducha Sarmackiego albo Scytyjskiego, Ducha Wolnych Wojowników, którzy nie oglądają się na ziemskie życie i jego uciechy, lecz spełniają misję na Ziemi do końca i poświęcają głowę bez wahania dla dobra ogółu.

   Panie Orlicki
   proszę zrozumieć: SĄ POWSTANIA WYGRANE I PRZEGRANE, ALE NIE MA POWSTAŃ NIEUDANYCH. KAŻDE POWSTANIE JEST UDANE. KAŻDY AKT SAMOBÓJCZY ARABÓW JEST UDANY, TAK JAK I KAŻDE POLSKIE POWSTANIE BYŁO UDANE.

   Islamiści nie robią dzisiaj nic innego jak tylko biorą wzór z Polaków. Budzą grozę bo są zdolni do najwyższej ofiary, nawet ich dzieci w tym dziewczynki są zdolne wysadzić się w powietrze w tłumie wrogów, otoczone nimi ze wszystkich stron i bezbronne.

   To straszne, to nieludzkie, to wręcz boskie, nadprzyrodzone! To budzi grozę, a krew tych dzieci leje się strumieniami jak w rzeźni na ręce kolonialistów, w ich umysły, w ich dusze. To demoluje moralnie tych ludzi którzy po 200 czy 300 lat bezkarnie okradali okupowane kraje, a teraz zbierają owoce swoich działań. Tak działają Prawa wszechświata. Jest to ostateczny dowód na to że nie istnieje żaden Dobry i Miłościwy Bóg, tylko czyste i bezlitosne prawa KARMY i Prawo Naturalne – Przyrodzone.

   Proszę tutaj nie wprowadzać niewolniczej narracji narzuconej przez kolonizatorów, która polega gadaniu w stylu „Siedźcie cicho, widzicie straciliście patriotów wybiliśmy ich do nogi, widzicie straciliście inteligencję – wybiliśmy ją do nogi”.

   Błąd. Patrioci i Inteligencja odradzają się w R1a samoistnie z kodu genetycznego i z przekazu matek tradycji sarmackiej i z języka polskiego, najtrudniejszego na świecie, który uruchamia aż 76 dostrzegalnych przez mózg ludzki rodzajów dźwięku, podczas gdy hiszpański tylko 24 a angielski niewiele więcej – Patrioci i Inteligencja w Polsce są niezniszczali. To myśl wojenna Scytów, myśl wojenna Berserków, myśl wojenna Amazonek, myśl wojenna Sarmatów i Polaków znajduje w tej chwili zastosowanie powszechne.

 2. ORLICKI

  Nie będę wnikał w te czy inne niuanse Islamu lub katolicyzmu. Islam ewidentnie nawołuje do mordów na niewiernych a inie zostało to anulowane, niczym zmiękczone. Ja też mam Panie Czesławie znajomych w Bułgarii i Bośni. Wie Pan dlaczego polscy Tatarzy jak i oni nie realizują nawoływania do zbrojnej walki z niewiernymi? Bo zostali zislamizowani jako Słowianie, lub tak jak w przypadku Tatarów – przelewali krew za Polskę, z wdzięczności za to, że dała im ziemie, zachowała ich szlachectwo, gdy wygnani zostali z Hanatu krymskiego, jako przeciwnicy jednego z Hanów. Polska objęła ich ochroną. Zrozumieli, że liczy się idea wspólnego, monoteistycznego Boga, nie zaś walka miedzy ludżmi dla religijnej niewoli, planów zakręconych kapłanów. To ich zjednoczyło z nami. Wbrew regułom Islamu, a nie zgodnie z nimi. Arabowie z bliskiego wschodu, nie znają tych faktów. Wykonują nakazy Islamu tak, jak talmudyści, bezmyślnie. Bo ich Bóg to pismo – Koran, nie rozwaga, miłość do ludzi, szukanie prawdy umysłem. Podobnie, jak Katolicy często usprawiedliwiali wszystko Biblią. Albo Bóg niewidzialny, albo widzialna Księga! To mówię Ja. jeden jest Bóg. Nie dwoje, jako Księga nieomylna, i Bóg żywy, mówiący naszym umysłem i znakami.

  • bialczynski

   Naprawdę Bułgarzy i Tatarzy to dla pana jakiś drugi gatunek człowieka, który tylko zbiegiem okoliczności nie morduje innych ludzi, bo z natury islamiści są mordercami? Dosyć tego proszę pana.

 3. ORLICKI

  Coś się z Panem dzieje dziwnego, Panie Czesławie. Ja tego kompletnie nie rozumiem, poza jednym. Pan myśli, że Islam wyprze Chrześcijan i będzie dobrze? A to będzie jak bolszewia po białym caracie. Jeszcze gorzej. Wpierw Pan broni wszystkiego co masońskie, potem daje Pan prawa islamistom do życia w Polsce. Przecież Bułgarzy to pól Słowianie, pół inna nacja. Niech sobie do Polski przyjeżdżają, jak dotąd. Lecz niech żaden islamski kościół ani nikt żyjący z socjalu polskiego, kto nie jest Słowianinem, nie ma prawa w Polsce zamieszkać. To takie proste. Chcą żyć w Polsce, to niech się nie uczą zabijania gospodarzy – według ich wiary, niewiernych.

  https://www.youtube.com/watch?v=48zcPakMWBg

  U moich znajomych w Bułgarii, da się wyczuć ten islamski „klimat”. Kobieta jest tam wyrażnie inaczej traktowana niż w obecnej Polsce. To nie to, co w Arabii, bo słowiański, po scytyjski szacunek do kobiet zrobił swoje. Jednak czuć ten klimat islamu, uniżenie do mężczyzny. Zresztą podobne do dawnej rodziny żydowskiej, judejskiej i katolickiej. „Bóg mówi przez mężczyznę”. Chore.

 4. ORLICKI

  Z kolei ten film, obrazuje, jak przewrotna jest to wiara. Jak sytuacyjna, wybiórcza jej etyka. Oni nawet tego nie czują. To inna kultura. Wiele się Islam nauczył z Judaizmu i Tamudzymu. Oszukać dla Allacha, zabić dla Allacha, to zbawienie, nie żaden grzech. Więcej rozsądku Panie Czesławie, jak z tymi wszelkimi powstaniami dla samego buntu i walki. Cel, nawet najświętszy, jak żaden Bóg, żadna wolność, nigdy nie uświęca środków. Bo nawet Prawdy i Wolności, nie można zdobywać niewolą i kłamstwem!

  https://www.youtube.com/watch?v=CakBzDCCWmA

  https://www.youtube.com/watch?v=-fdv6Z8ssXM

  Chyba jednak się nie rozumiemy…. Szkoda.

 5. ORLICKI

  Pisze Pan, Panie Czesławie, że problem islamizacji Europy to problem zachodu, kara za kolonie. Tak. Lecz Europa to jeden kontynent. Pomiędzy Polską a Niemcami nie ma nawet gór. Musimy politycznie i etycznie, wspierać i przywoływać zachód do rozsądku. Zwalczać lewactwo z jego multi – kulti i talmudo – syjonizm, wspierające imigracje islamską. Inaczej znajdziemy się pomiędzy muzułmanami ze wschodu i zachodu, a wtedy, dla obrony polskości i słowiańskości, będziemy zmuszeni zużyć w kolejnym boju znacznie więcej krwi naszej, rodowej, niż kiedy wspierani przez nas słowem poparcia, walczący z islamizacją Niemcy, oddalą ten najazd od siebie. Własnym wysiłkiem. Nie możemy siedzieć cicho! Zresztą Rosja tez jest przez Putina islamizowana. Nie widzi Pan tego? NKWD nie interesuje kto jest rdzeniem narodu, jaka kultura i nacja. Byle tylko była posłuszna. NKWD / GRU / FSB Putina, nie jest rosyjska. To ideologia mongolsko – niemieckiej – bolszewickiej władzy, nie kultury słowiańskiej.

 6. ORLICKI

  OK! Na koniec tylko moje słowo o etyce w dyskusji.

  Różne są poglądy, odmienna wiedza która je kształtuje. Nawet z tej samej nauki można wyciągać przeciwstawne wnioski. To wszystko kwestia inteligencji, analitycznych zdolności umysłu, czasami podpowiedzi z góry. Od duchowych sił zła lub dobra. Cała historia filozofii greckiej opiera się na bezustannym spieraniu filozofów, stawaniu w kontrze do utartych lub nowych poglądów. Tak rodzi się wolne, niezależne spojrzenie na świat i jego dzieje, zamiary, plany. Kto każdy przeciwstawny mu pogląd ubiera w epitety typu; zaraza pustynna, dżuma, agenci, manipulatorzy, pogrążeni w ciemnocie, celowo lub z zaczepnej natury, sugeruje od razu uwikłanie adwersarza w jakieś oszustwo, zło ideowe. Jego wrogie działanie. A bardzo często wcale tak nie jest. Ludzie mają odmienne poglądy w szczegółach, nawet gdy zgadzają się co do głównych idei. To naturalne, szczególnie u Polaków. Obserwuję to zjawisko od 54 lat. Stawianie przeciwników intelektualnych od razu w kącie etycznym czy insynuowanie im jakiegokolwiek złego zamiaru, zamiast poprzestać na taktownym „moim zdaniem mylisz się”, lub „mam całkiem odmienne od ciebie zdanie”, jest niczym innym jak wywyższaniem się intelektualnym, socjotechnicznym pognębianiem przeciwnika w dyspucie, ośmieszaniem lub stygmatyzowaniem zarzutem kłamstwa bądż współdziałania z ciemnymi siłami. Polacy, po przeżyciu strasznej – ostatniej wojny, pożniej życiu prawie pół wieku w państwie gdzie jego władze codziennie uprawiały ideologiczne kłamstwa przerzucane na rzeczy drobne w każdej dziedzinie życia, mający tak ułomne państwo a do tego otoczone ze wschodu i zachodu złodziejami jego ziem i ludobójcami jego narodu, nauczyli się widzieć w każdym dyskutującym z nimi Polaku, potencjalnego; agenta, manipulatora, wroga. Szczególnie, gdy dyskutant ma w jakiejś kwestii zasadniczo odmienne zdanie. Owi; guru, autorytety, vipy, profesorowie, nowobogaccy, nauczyciele społeczni, nie zachowują często podstawowego taktu i etycznej życzliwości w stosunku do adwersarzy, świadczącego o sile ich argumentacji i wielkiej inteligencji. Bo prawdziwa mądrość, nie potrzebuje wsparcia w szkalowaniu i obrażaniu przeciwnika, odwracającym uwagę od merytorycznych treści, psychologicznie osłabiającym ich wartość. Bowiem, etyczność w dyskusji, zawsze idzie w parze z inteligencją prawdziwą i etyką w celach, przekazach wyrażanych publicznie, intelektualnych. Popatrzcie, ilu posłów którzy chociaż raz pokazało swoje nieetyczne, nietaktowne zachowania w polemice, okazało się cwanymi liskami w dziełach fizycznych. Nocnych zmianach, łamaniu obietnic wyborczych, skakaniu z partii do partii o przeciwstawnych ideologiach. Oni to, owi mędrcy, nawet gdy występują z pozycji potencjalnie silniejszego, jak; poseł, władza – rząd, urzędnik publiczny, administrator strony, nie rzadko dowalają adwersarzowi, publicznie dolepiając mu łatkę; głupca, manipulatora, agenta, ciemnoty, i setki innych przywar. By tłum słuchaczy/czytelników/obserwatorów, nie traktował poważnie jego przeciwstawnych myśli, by nie szanował słów adwersarza, najlepiej nawet się nad nimi nie zastanawiał. Wiedzą, że ludzie mają zwyczaj uciekać, od; przygłupów, zła na widoku. Co bardziej inteligentni, nie przylepiają tych łatek w prost. Nie nazwą adwersarza „manipulatorem”, tylko jego wykład „manipulacją” lub czymś „niewiarygodnym”. Co i tak prowadzi do jednego; „adwersarz jest kłamcą, który celowo wprowadza w błąd słuchaczy”. Nie pozostawią oni szansy; czytelnikom, słuchaczom, na samodzielną ocenę przekazanej treści, tylko zawczasu zapaskudzą ja swoją subiektywną oceną etyczną, szufladkującą wypowiedziany przekaz po stronie kłamstwa lub prawdy. I to nie w sensie prawdy czy kłamstwa materialnego, ściśle dowodowego, (proszę zauważyć; moje tezy o Islamie opierają się na materialnej, ściśle fizycznej treści Koranu oraz towarzyszących mu, spisanych przekazów o wypowiedziach proroka Mahometa nie zawartych w Koranie – Hadisy, równie ważnych dla Muzułmanów, nawołujących wprost – do wyeliminowania fizycznego lub zniewolenia wszystkich niewiernych oraz traktowania całego Koranu i hadis jako obowiązującego nakazu dla każdego muzułmanina! Pokazanych tutaj w jednym z nadesłanych przeze mnie filmów – za co dzięki Panu Czesławowi iż wbrew swoim poglądom je zamieścił). Atakujący nie etycznie wypowiedż dyskutanta, przylepiający mu epitety i posądzenia o celowe zło, przedstawiają jego cele w oparciu o dowody inne, co najwyżej poszlaki i domniemania. Nie ma bowiem w sobie za grosz wartości merytorycznej, stwierdzenie, że ktoś jest zły lub dobry – „bo mim zdaniem jest”. Podobnie, żaden Bóg, prorok czy inny autorytet. To mądry słuchacz lub widz, obserwator; dyskusji, czynów, historii, ma intelektualny obowiązek, wyłowić samodzielnie, z przekazanych treści, prawdę i kłamstwo. Manipulację, oddzielić od życzliwej pomocy w naprowadzeniu na fakty, prawdę, dobro. Jestem zbyt poważnym dojrzałym człowiekiem, szanującym to co mówię i życzliwie mówi do mnie, w sposób taktowny, każdy przeciwny moim twierdzeniom dyskutant. Na pewno Pan to zauważył Panie Czesławie. Mogę się mylić i na pewno w niejednej sprawie się mylę. Lecz nie kieruje, nie steruje mną cel zmanipulowania kogokolwiek. Używa Pan wobec dorosłych ludzi, którzy niejedno w życiu przeszli i nigdy nie dali się zgnoić komunie, nigdy nie wspierali społecznym, zaangażowanym działaniem żadnego ruchu dla pieniędzy, kariery czy układów, NIKOGO! W SLOVIANICU też tego nie robię dla kasy tylko dla odbudowy prawdy, pamięci o Słowianach, czy to się komuś podoba że jestem Chrześcijaninem, czy też nie! Tak samo tutaj. Nazywanie moich wypowiedzi manipulacją, grożenie usunięciem z dyskusji, szczególnie – gdy moje stanowisko omawia bardzo grożną, obecną sytuacje przy naszej granicy, wewnątrz kontynentu, gdy jest ono związane jest z napływem religii głoszącej konieczność stosowania przemocy wobec niewiernych, nie jest moim zdaniem, działaniem etycznym. Pozbył się Pan w tej chwili ostatecznie, jednego z najaktywniejszych dyskutantów. W każdym temacie. Nie idę tam, gdzie gospodarz mnie bezceremonialnie i kolejny raz, obraża. Zrywam takie fałszywe przyjażnie. Pozostaje Panu ostatnie słowo, jak to gospodarzowi tego forum. Mojej odpowiedzi już nie będzie, choćby obraził mnie Pan jeszcze bardziej. Pozostawiam ocenę tych zdarzeń czytelnikom. I jest mi przykro. Naprawdę Panie Czesławie, nie tylko w niewyznających religii chrześcijańskiej Słowianach Rodzimowiercach tkwi dobro, etyczne cele ich aktywności społecznej. I wśród nich również, są zwolennicy ideologii ponad słowiańskich, jak właśnie Masoni, od których krytyki przeze mnie, zaczął się tutaj Pana atak na moja osobę. Od przedstawienia ich przeze mnie jako współtwórców zaborów Polski – wbrew zachwytom nad ich światłymi celami ideowymi, na dole tej struktury. Oraz od wypowiedzenia się przeze mnie, o zorganizowanym wspieraniu Islamu przez środowiska mosońsko – lewicowe (jak Olechowski, grupa Bildberg) w celu zniszczenia chrześcijaństwa europejskiego jego rękoma i twierdzeniu, że będzie wtedy jak z bolszewizmem. Gdy zły biały carat zastąpił jeszcze gorszy czerwony carat, o którym Mason J. Piłsudski miał zdanie, że będzie nie grożny i szybko upadnie, więc nawet wstrzymywał polską kontrofensywę aby nie wspierać białych. Według J. Piłsudskiego bardziej grożnych dla Polski, przeciwko którym niegdyś walczył ręka w rękę z towarzyszami ze wschodu. Są to opisane naukowo, zbadane,m udokumentowane fakty. Nie czcze teorie. Kalkulowanie, rachowanie, po której stronie stanąć, tak kiedyś; z Watykanem czy Połabianami przeciwko niemu, z bolszewizmem czy białymi, z Hitlerem przeciw Stalinowi czy odwrotnie a może przeciwko obu, tak póżniej ; z socjalistami polskimi czy w opozycji do nich, tak teraz; z Islamem czy opozycja do tej religii a nie tylko samej imigracji islamskiej, z masońskimi strukturami czy przeciwko nim, z NWO czy przeciwko, jest niejednokrotnie konieczne. Szczególnie dla realistycznych polityków. Jednak, Ci, nigdy nie powinni nigdy szukać ocalenia narodu w celach diametralnie nieetycznych, szykujących likwidację narodu i jego kultury, w ostatecznym etapie ich osiągnięcia. Dlatego, nie jestem i nie będę, z; celtyckimi poganami, watykanistami, talmudystami, Niemcami, zniewoloną – niedemokratyczną prawdziwie Rosją (dopóki się nie uwolni politycznie jej społeczeństwo), islamistami, Masonami, NWO. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów. Ma Pan jednego piszącego mniej. Może Pan prowadzić pozostałych, wytyczoną przez siebie, jedynie słuszną linią. Rafał Kopko – ORLICKI

  • bialczynski

   Wolna Polska, do której zmierzamy będzie kontynuatorką I Wielkiej Rzeczpospolitej oraz Wolności Szlacheckiej.

   Będzie ona jednak Rzeczpospolitą nie Obojga Narodów, ale Jednego i wszystkich obywateli, którzy zechcą w niej wziąć udział i zechcą szanować jej PRAWO.

   Wolność w niej nie będzie wolnością jedynie szlachecką, ale wolnością wszystkich obywateli Polski.

   Polska Wolnych Ludzi to Polska różnorodnych Plemion, o której pan tutaj czytał i pod którą się pan, jak się zdawało, podpisywał. Wolność będzie rozciągnięta na wszystkich bez wyjątku obywateli Polski.

   To będzie Rzeczpospolita dla Wszystkich, którzy chcą być Polakami, gdziekolwiek na świecie się znajdują.

   Warunki bycia Polakiem i Obywatelem Polski są proste, klarowne i jasne:
   a) identyfikuj się ze słowiańską tradycją i kulturą (obyczajami), której korzenie wywodzą się ze starożytności a były kształtowane przez Polaków po dziś dzień

   b) identyfikuj się z dziejami nadwiślańskiego ośrodka państwotwórczego od starożytności po dziś dzień i służ bezwzględnie interesowi Polaków i Ośrodka Nadwiślańskiego

   c) działaj na rzecz Wolności Człowieka i Wolności Ducha w ramach Wspólnoty Polskiej

   d) szanuj i przestrzegaj Praw Ośrodka Nadwiślańskiego, przestrzegaj prawa do istnienia innych plemion i do ich nienaruszalności w ramach Wspólnoty Polskiej. Spory pomiędzy plemionami Wspólnoty Polskiej reguluje wyłącznie polskie prawo.

   To wszystko. Maksymalnie prosto, bez żadnych krętactw i żadnych wyjątków, i na miarę XXI wieku – Maximum Wolności dla Każdego, Minimum Państwa i Administracji wszędzie gdzie to jest możliwe. Nieprzestrzeganie polskiego prawa powoduje wykluczenie ze Wspólnoty.

   Jeszcze raz powtórzę: Wolnych Ludzi nie interesuje czy ktoś wyznaje mahometanizm, wolnomularstwo, teozofię, gnozę, okultyzm, chrześcijaństwo, judaizm, rodzimowierstwo, buddyzm czy jest ateistą i materialistą – to jego prywatna sprawa. Panuje Wolność Sumienia i Wolność Myślenia. Rozmawiać krytycznie można tak o Biblii, o Koranie, jak i o każdej innej książce – także o Czerwonej Książeczce Mao Tse Tunga. Nikt nie będzie w Wolnej Polsce zabraniał nikomu wierzyć w co mu się żywnie podoba, chyba że DZIAŁANIA jego będą godzić i zagrażać bezpośrednio egzystencji innych członków/plemion Wspólnoty.

   Dla bezideowych liberałów i ateistycznych lewicowców postmarksistowskich to co reprezentuje Ruch Kukiza i Ruch Wolnych Ludzi oraz Ruch Wolnej Polski to naprawdę groźna ideologia: Nacjonalizm Otwarty na wszystkich, którzy wyrażą wolę bycia członkiem Polskiego Narodu oraz nacjonalizm obejmujący wszystkich Polaków na całym świecie i dający im prawo do posiadania Ojczyzny wszędzie gdzie zamieszkują.

   Nacjonalizm który mówi że NARODU należy bronić bezwzględnie, za wszelką cenę, także własnej krwi, zawsze, do ostatniego człowieka, który mówi po polsku.

   A wszystko to oparte jest na starożytnej spuściźnie Polaków i Wielkiej Sarmacji, Prawie Przyrodzonym, Słowiańskiej Podstawie Kulturowej i Filozofii Przyrody.

   Poglądy jakie pan wygłasza już od jakiegoś czasu, a szczególnie ostatnio, na temat islamu i islamistów w sposób rażący odbiegają od tego Kanonu Wolności Człowieka i Wolnej Polski, żebyśmy mogli je dalej tutaj rozpowszechniać. Nikt nie odbiera panu prawa do rozpowszechniania ich gdzie indziej w ramach jakiejś innej wspólnoty/plemienia poza Ruchem Wolnych Ludzi. Sądzę nawet, że znajdzie się wiele o wiele popularniejszych forów medialnych, w tym internetowych, gdzie te poglądy znajdą swoich odbiorców.

   Manipulację będziemy nazywać po imieniu manipulacją. Każdy kto zechce może przeczytać całość tej dyskusji tutaj jak i tej pierwotnej, z której pan nagle zrezygnował i przeniósł ją tutaj w trakcie trwania: https://bialczynski.pl/2015/11/14/14-11-2015-ukrainscy-nacjonalisci-odcinaja-sie-od-mordercow-z-wolynia-a-media-banksterow-i-narodowcow-cenzuruja-ten-fakt-im-jest-po-drodze-z-putinem/#comments

   Dyskusja ma sens jeżeli służy wyjaśnianiu czegoś, a nie po prostu powtarzaniu jednego i tego samego. Krytyka ma sens jeżeli opiera się na faktach, a nie przekręceniach lub zmyśleniach. Jeśli ma być polem walki światopoglądu, który nie ma nic wspólnego z Wolnością Ludzi oraz ze światopoglądem Wolnych Ludzi, to niech się toczy gdzie indziej.

   Jeśli ktoś dokonuje jednoznacznej oceny jakiegoś ruchu politycznego czy działań politycznych zanim one się jeszcze rozpoczną i dyskredytuje jakąś partię cytując i popierając hejterskie doniesienia i kłamstwa banksterskich mediów, zamiast odnosić się do faktów, to na pewno dyskusja i krytyka na takich warunkach nie służy prawdzie a jedynie propagandzie.

   Nie będę dawał linków do pana wypowiedzi od maja 2015 na temat Ruchu Kukiza. Przypominam tylko, że Sejm w nowym składzie działa 20 dni, a pan był uprzejmy wyrazić już wiele zastrzeżeń do Ruchu Kukiza podobnie jak pan to czyni od maja. Może pan te zastrzeżenia rozpowszechniać na przykład w niemieckich portalach internetowych – tam to publikują bez żadnych ograniczeń cenzuralnych – tutaj to tylko zajmowanie miejsca niepotrzebnie, bo Wolnych Ludzi takie argumenty nie przekonają, a zaśmieca to niebywale przestrzeń mentalną i fizyczną forum, wyklucza też automatycznie z dyskusji osoby, które nie mają ochoty na przepychanki i negatywne emocje, a także rozprasza myślenie analityczne wekslując rozmowę na boczne tory.

  • bialczynski

   Panie Rafale

   cytuję:”Kto każdy przeciwstawny mu pogląd ubiera w epitety typu; zaraza pustynna, dżuma, agenci, manipulatorzy, pogrążeni w ciemnocie, celowo lub z zaczepnej natury, sugeruje od razu uwikłanie adwersarza w jakieś oszustwo, zło ideowe. Jego wrogie działanie. A bardzo często wcale tak nie jest. ”

   Po raz kolejny świadomie czy nie insynuuje pan i imputuje mi coś czego nie robię. Ani razu przez sześć lat trwania różnych dyskusji nie użyłem sformułowania „pustynna zaraza”. Broniłem pana przed ludźmi zwalczającymi ostro chrześcijański światopogląd, którzy takich sformułowań używają; przed Opolczykiem, rechotem Aku (R.A.) i innymi (nie będę linkował tych dyskusji na temat gojów, bo po co). Czyniłem to konsekwentnie do tego stopnia, że się obrazili i pozakładali własne fora – co nam wszystkim wychodzi na dobre, bo jest konkurencja i są różne odcienie i jest co poczytać.

   Ale wszystko ma swoje granice. Ma pan jakąś zagwozdkę z masonami i islamistami i żydami – a to są wszystko fałszywe tropy, które ściągają myślenie o rzeczywistości na manowce. Tłumaczyłem tutaj młodemu człowiekowi różnicę między NWO i masonami bo czuł się skołowany tą dyskusją i pana uporem maniackim. Youtube jest pełne filmików skierowanych na masonerię – te filmy mają po 1,5h, po 2h, gdyby je zebrać razem to ze 100 godzin będzie. Jak pan myśli kto na to wydaje pieniądze? Gdyby masoni kierowali NWO to wydawali by na to pieniądze? Przecież to jest kompletnie nielogiczne i irracjonalne!

   Panie Rafale, młody człowiek zrozumiał w mig różnicę na przykładzie hippisów i punków i skinheadów. Na każdym etapie historii bunt wiedzie inna kontrkultura. Jako na dole tako na górze. Banksterstwo to nie masoneria, bo Wielki Mufti nie ma nic wspólnego z masonerią a rządzi całym Iranem, łącznie z jego bronią jądrową i inną.

   Niech pan posłucha co mówi dzisiejszy bankster: „Adolf Hitler chciał tylko wydalić Żydów, a „ostateczne rozwiązanie” zasugerował mu wielki mufti Jerozolimy – stwierdził premier Izraela Beniamin Netanjahu. „To kłamstwo i niebezpieczne fałszowanie historii ” – grzmią izraelscy historycy i opozycyjni politycy.

   Szokujące słowa Netanjahu padły podczas wtorkowego przemówienia na 37. Światowym Kongresie Syjonistycznym.

   Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,19056840,benjamin-netanjahu-hitler-nie-planowal-holokaustu-namowil.html#ixzz3tEud1hC8

   Co to ma wspólnego z masonerią, cały ten kongres syjonistyczny? Czy oni się gdzieś ukrywają, czy tają przed światem swoje koncepty? Co to ma do Wielkiego Budowniczego masonów i Świadomości Nieskończonej wiary przyrody?

   Oni są przecież w tej samej banksterskiej drużynie i walczą o podział Niewolników, o swój tort, jak i Putin, i Obama i socjalista Hollande – to ten sam Post-rzymski porządek watykańsko-judaistyczno-islamski „Morderców Chrystusa”, hodowców Niewolników.

 7. ORLICKI

  Proszę tylko w takim razie, podać Panie Kazimierzu, przykład jednego większego miasta na obszarze Korony, w I Rzeczypospolitej, które wydało zgodę na budowę meczetu i czynnego wyznawania na ulicach Islamu? (nie chodzi o małe osady tatarskie, gdzie mogli takie stawiać w ramach szczególnych uprawnień). Gdzie byli jacykolwiek islamiści, identyfikujący się z punktami a, b, c, d ? Jacyś Arabowie, Muzułmanie, identyfikujący się z kulturą słowiańską, z przede wszystkim ośrodkiem nad Wisłą nie w Mekce? Nawet Tatarzy polscy, przelewali krew za Polskę, lecz wcale się z tymi celami nie identyfikowali, tylko z własną kulturą, wiarą i własnymi ośrodkami religijnymi i politycznymi – jak na Krymie z którego pochodzili. Oddawali natomiast życie za Polskę, bo mieli za to przywileje, również szlacheckie, własne prawa nacjonalne – zupełnie nie wchodząc w nacjonalizm polski. Tylko dlatego, że byli małą liczebnie społecznością, zlali się z narodem polskim a trwało to całe wieki. Inaczej jest w dużych społecznościach innowierców. Włączone w skład Rzeczypospolitej narody południa, gdzie występowali liczni wyznawcy Islamu, nie osiedlali się na obszarze Korony Polskiej, (część Mołdawii, Besarabia), nie przemieszczali się masowo na północ. Ich prawa do swobody religijnej były zachowane, lecz bez przywilejów takich jak nadano Tatarom, czy Żydom. Żydzi z kolei, z własnego wyboru, na własne prośby, zakładali getta pozwalające im żyć z dala od społeczności słowiańskiej i chrześcijańskiej. Islamiści współcześni, tego rodzaju getta tworzą sami, bez zgody władz, jak w Paryżu i innych miastach francuskich czy też skandynawskich. Nie ma w nich, żadnego utożsamiania się z celami jakie Pan wymienił (ich odpowiednikiem nacjonalnym dla Francji), poza wyjątkami. Mnie, gdy leżałem w szpitalu, doglądał arabski lekarz. Nie przeszkadzało mi to. Lecz gdybym go ujrzał, wyznającego aktywnie islam, czytającego sury Koranu nawołujące do mordowania niewiernych, moje przekonanie o jego życzliwości do mnie, ległoby w gruzach. Nie może być tak, nie powinno w każdym razie, że mój sąsiad rozważa w swojej świątyni lub domu, sposoby unicestwienia i zniewolenia autochtonów, uczy tego swoje dzieci, a wobec gospodarzy ziemi na której gości, mówi; – Jesteśmy twoim przyjacielem, daj się nam zasymilować. Będziemy kochali Słowian, Wisłę i Warszawę! Tak naiwny, ja po prostu nie jestem. Myśli się duchem to co w sercu, głosi się słowem to co duchu, czyni się ręką to co głosi. Takie są koleje rzeczy. Podobnie jest z talmudystami i ich nawoływaniem do uznawania innych ludzi za półzwierzęta. Podobnie z nazizmem niemieckim. Podobnie z bolszewizmem. Nie zapobieganie szerzeniu jakiejkolwiek ideologii przemocy z powodu tak zwanej wolności poglądów i religii, jest rzeczywiście czymś, z czym się nie zgadzamy Panie Czesławie. Teraz rozumiem o co poszło. Pan uważa, że dać należy każdemu prawo do głoszenia czego chce. Nawet wyznawania komunizmu jak w tej książeczce Mao. Tylko I Rzeczpospolita wcale taka nie była! Niechby spróbowali Żydzi za I Rzeczypospolitej głosić swoją wyższość rasową, a nam przypisywać pochodzenie od zwierząt. Wtedy jednak, jeszcze nie było talmudyzmu! Nie mieliśmy za sobą doświadczeń rasowych. Historia ludzkości nauczyła nas, szczególnie komunizm i nazizm, że sposób wychowania, kształtowania duchowego, jest tak samo ważny jak sposób wyrażania swoich poglądów. Tak. W odróżnieniu od Pana, jestem za zakazem nauczania rasowej czy religijnej przemocy. Uważam bowiem, że wówczas, nikt kto jest jej nauczany, nigdy się nie zidentyfikuje z celami; a – d, a nawet, w odpowiednim dla niego momencie (gdy będzie miał wielu sojuszników), zaatakuje społeczność autonomiczną, aby ja podbić dla swoich celów. Tylko ideologie i religie pokojowe, nauczające przyjażni, równości rasowej, są w stanie się scalić z naszym narodem i służyć jego wielkim celom narodowym, nacjonalnym, słowiańskim i polskim. Pełna zgoda Panie Czesławie, że tutaj ma Pan inne zdanie niż ja, i się w tym nie zgadzamy, Zostanę przy swoim. Jestem za zakazem przyjmowania i propagowania ideologii lub religii głoszących przemoc i zniewolenie ludzi. Dla mnie, machanie książeczką nazisty z opisem „wspaniałości” obozów koncentracyjnych, chodzenie w koszulce Marksa, śpiewanie hymnów komunistycznych, to obraza dla milionów pomordowanych w walce z wyznawcami tych ideologii, Polaków. A wyznawanie Islamu czy talmudyzmu, bądż NWO, to szykowanie nam kolejnych wojen w imię podobnie nieetycznych celów. Wolę myślenie przed szkodą, niż po niej. Miłość ślepa, w tym miłość do bezgranicznej wolności wszelkich ideologii i religii na polskiej ziemi, to miłość ślepa, która prowadzi tylko do grobu. Tak urósł w siłę na naszej ziemi, z powodu miłości do rycerskiej braci wyznania katolickiego, krwawy Zakon Krzyżacki. Tak, narodziła się w środowisku talmudystów żydowskich, idea Judeopolonii, oderwania od Polski części ziem. Tak zrodzi się idea Islamopolonii, gdy zamieszka tutaj kilka milionów islamistów wyznających czynnie Islam. To jednoznacznie zakładam!

 8. ORLICKI

  Ostatnie słowo: – Co innego dyskusja. Poglądy, ideologie, religie, powinny mieć prawo istnieć w Polsce, być publikowane i głoszone, gdy są poddane kontr ocenie, ocenie wolnej, polemice równoprawnej. Nawet najbardziej zbrodnicze i głupie poglądy. Nie można nikomu zamykać uszu i oczu na słowo, na informację. Tylko musi być ona poddana polemice. Bez epitetów. Nauczanie jednolite, w gettach, w kościołach, przemocy i wyzysku drugiego człowieka, to nauczanie socjotechniczne i manipulacja. Nie ma jej, tylko wtedy, gdy jest równoprawna polemika.

  • bialczynski

   Prawo do polemiki nie oznacza prawa do insynuacji, manipulacji i głoszenia poglądów, które nawołują do wykluczenia jakiegokolwiek plemienia, które nie zagraża nikomu, ze Wspólnoty Polaków.

   Udowodniłem, jak mi się zdaje, że 1. Przykazanie z 10 Przykazań jest zawołaniem do krucjaty i przez 1500 lat służyło ono do tego celu, było podstawą wszelkiego wywyższania się chrześcijaństwa i Białego Człowieka na Ziemi. Czy to znaczy, że powinniśmy spośród Polaków wykluczyć wszystkich katolików?

   Ani Biblia ani Koran nie są podstawą do żadnego wykluczenia. Także wyrażanie poglądów na temat działań jakieś wspólnoty/plemienia nie jest powodem do usuwania postów z forum, czy blokowania poglądów. To nawoływanie do wykluczenia ze względu na religię jest skrajnie nieodpowiedzialne i bezsensowne oraz sprzeczne z zasadami jakie TUTAJ obowiązują.

   Poza wszystkim nie jestem zobowiązany do publikowania jakichkolwiek postów, które w mojej ocenie służą manipulacji. Mimo tego opublikowałem pana posty, które ewidentnie takie są i każdy może to ocenić niezależnie ode mnie.

 9. Aqua

  Co do ruchu Pawła Kukiza, to na pewno będą robić błędy, ale chodzi o to, by nie wypominać jakichś drobiazgów, skoro mamy w sejmie prawdziwe, etatowe, niekwestionowane zbiry. I na nich najlepiej się skupić. I chciałabym też, by na wywaleniu ich z życia politycznego i społecznego, z instytucji także i tamten ruch się skupił obok też ważnych spraw ustrojowych. Już samo zawyżanie standardów (Kukiz a Petru, Morawiecki a ktokolwiek z PO) swoje robi.
  Co do pustynnej zarazy, to nie jest to blog skupiający ludzi specjalizujących się w tematyce biblijnej. Jahwe został tam dokooptowany później, ale to są poważne studia nad historią zmian w biblii, a ten blog zajmuje się z równą powagą, ale innymi dziedzinami. Dla mnie jest jasne, że Rafał nie jest zwolennikiem tego czegoś, bo łatwiej mi wejść w ten tok rozumowania. Najlepiej się takimi słowami nie przejmować, Rafale.
  Nie jest też tak, że zgadzam się we wszystkim z Czesławem. Biblia to księga, które powstawała przez wiele lat, miała wielu autorów. Jeszcze KK ją pozmieniał i robił rzeczy z nią niezgodne. Utrudniał zresztą dostęp do niej ludziom dopóki mógł. Biblia mówi „nie zabijaj”, Koran, co innego. I to islamiści mordują chrześcijan na bliskim wschodzie, a państwach zachodnich napadają na Europejczyków. A Franciszek, ten niby papież, zajmuje się w tym samym czasie… ociepleniem klimatu, a i wzywa do przyjmowania islamistów. To bardzo zły człowiek. Koran jest jak Talmud, są to dzieła podyktowane przez tych samych autorów. Jest jednak między nimi duża różnica. Koran został spisany przez tzw. panów dla niewolników, a człowiek jak to człowiek naturę ma taką, że chce żyć spokojnie, dlatego osoba wyznająca Koran może być porządnym człowiekiem. Co innego talmud pisany przez panów dla panów, czyli takich, co ludzkich odruchów nie mają. Tzn. im się tylko wydaje, że są panami, a mają i nad sobą innych, którym służą, ale to inna sprawa. I jak już zgłosiłam swoje zdanie odmienne, to przyznam, że na tym blogu wolę czytać o wierze przyrody niż o biblii. Bo zatracimy klimat i nam się jakieś religioznawstwo zrobi. Islamiści w Europie to bardziej typ armii niż zwykli ludzie. Bo to jest wojna, ale taka, na której cierpią głównie cywile.

  • bialczynski

   W pełni zgoda Aqua.
   Nie twierdzę, że w Biblii nic nie ma sensu, i że nie można wierzyć jej słowom, a jedynie że zostało tam wrzuconych dużo niedobrych rzeczy zmyślą o rządzie dusz i pośrednictwie. Za każdym razem jej studiowanie to oddzielanie ziarna od plewy. Ja przestudiowałem ją pod kątem wiadomości o Scytach, bo to mi było potrzebne, i pod kilkoma innymi kątami. Biblia miała swój czas i poniekąd pod pewnymi względami wciąż jeszcze go ma. Wiara przyrody jest adekwatna do naszego czasu na Ziemi. Jest odpowiedzią na współczesność, na tę część życia i cywilizacji i problemów o jakich się Biblii nie śniło. tyle o biblii i wierze przyrody.

   Wracając do Ruchu Kukiza, właśnie to miałem na myśli co napisałaś, dokładnie. Skupianie się na drobnych błędach i robieniu wokół nich wielkiego zamętu (w czym z oczywistych względów celują banksterskie media) w porównaniu z ogromem zalet jakie STWARZA SYTUACJA POSIADANIA RUCHU I GŁOSU W SEJMIE, WYPROWADZA MNIE Z RÓWNOWAGI, JEST JAK ODCINANIE ODDECHU, KTÓRY JEST TERAZ NIEZBĘDNY ŻEBY NAPĘDZIĆ DALEJ PROCES ODNOWIENIA PAŃSTWA.

   Tę część krytyki i obserwacji Ruchu Kukiza załatwiają za nas doskonale banksterskie media, czytamy to i segregujemy – wystarczy. tutaj nie musimy tego wałkować dalej, zwłaszcza że naprawdę nie ma co wałkować po 20 dniach, z których jeszcze niewiele widać, ale to co widać jest zdecydowanie dla Ruchu pozytywne.

 10. ORLICKI

  Pan Czesław ma bardzo wiele cennych przemyśleń i pobudza do dyskusji tematami, tutaj wrzucanymi, w czym sam uczestniczyłem. Powinien być słuchany coraz szerzej. Bo są to ważne zagadnienia. Nie w tym rzecz, że się z nim nie zawsze zgadzam czy on ze mną. Rzecz w stylu oceny adwersarza, jaką tu często prowadzi. W epitetowaniu go, jak mnie ostatnio, nazywa manipulatorem. Rozumiem doskonale jego nielubienie Chrześcijan. To jego sprawa. Jednak wiele ich dokonań, ich samych, nazywa tutaj często strażnikami wiary przyrodzonej. Nie ma więc najmniejszego usprawiedliwienia takie nazewnictwo w jakiejkolwiek polemice. Wtedy tylko powaga dyskusji traci i ludzie myślący, czytający nie szanują wykładowcy używającego takich słów. Pamiętacie przybranego profesora Bartoszewskiego? Od kiedy nazwał bydłem część społeczeństwa, stracił szacunek polowy narodu. Do tamtej chwili, był traktowany jako poważny człowiek, tylko zwolennik innej opcji. Od tej chwili, jako manipulator. Bo socjotechnicznie stygmatyzował przeciwników, epitetami, wyzwiskami. Ludzie to zauważają. Tego nigdy nie należy robić.

  Co do Kukiza i tego, co się teraz dzieje w Polsce… Są to moje końcowe już tutaj słowa. Jak zapowiedziałem. Bo ja akurat przejmuje się słowami o mnie, od ludzi których cenię i szanuję.

  Mam wiele zarzutów dla ustawienia działaczy tego ruchu na listach. W sprawach poważnych. To nie są drobiazgi. Oczywiście, tak jak dawno pisałem, okaże się w życiu, czy ruch ten wesprze najważniejsze, niezbędne przemiany w Polsce. Do tej pory to czyni. Tam gdzie PiS trzeba wesprzec, wspiera. Jak w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. To co wywołał obóz PO wokół tej sprawy, jak pozoruje protest społeczny, jak udaje obrońców demokracji gdy cały czas ją mordował przez 8 lat, jest żenującym spektaklem obrony stanu posiadania. Trybunał Konstytucyjny został ustanowiony w 1982r czyli w okresie stanu wojennego (81 – 83), celowo, jako narzędzie wpływów KC PZPR, wpływania na decyzje ustawodawcze na plecach Sejmu, który był nawet wśród niektórych członków PZPR zainfekowany ideami Solidarności. A także w celu zwiększania socjotechnicznej rangi decyzji WRON – junty gen. Jaruzelskiego. Moskwa zwyczajnie potrzebowała namiastki demokracji, kolejnego pozoru praworządności. Został podobno zreformowany w kolejnych latach. Przez kogo? Przez układ Okrągłostołowy? Rozdziały o TK i sądownictwie, w obecnej konstytucji pisali ludzie, którzy żyli ideologią socjalistyczną do dzisiaj. Czyli lewica. Znam ich osobiście. Jeden z nich (rzecz nie w nazwiskach), był bardzo porządnym człowiekiem, co nie zmienia faktu, że lewicowość nigdy nie zbliży nas do demokracji prawdziwej. Jest jej zaprzeczeniem. To centralizm ustawodawczy i wykonawczy, jak każdy socjalizm. Centralizm jest mu przypisany z natury. Pisarze ci, twórcy naszej Konstytucji która tak macha teraz Krzywonos, nie byli zdolni zadbać nigdy o w pełni demokratyczne organa władzy i ich rozdzielenie. Znam nawet stare drzewko, pod którym ów prawnik napisał rozdział o sądownictwie. Całość przepisów o Trybunale, została więc nieco zreformowana, lecz pod dyktat układu Okrągłego Stołu, przy okazji zmian konstytucji PRL-owskiej. Jak zmieniona? W jakim kierunku? A w takim, jak to wypowiedział się do protokołu i to jednoznacznie, co potwierdzili zebrani, gen. SB – C. Kiszczak: ” – Musimy zrobić wszystko, aby nigdy Prawica nie doszła w tym kraju do władzy! ” Właśnie po to jest Trybunał Konstytucyjny, aby wykonać to porozumienie! Nie widzicie tego? Aby zapobiegać skutkom ustawodawczym objęcia większości mandatów poselskich przez Prawicę. PiS oczywiście prawicą nie jest. To narodowa lewica, partia gospodarczo socjalistyczna i to wyrażnie. Tyle tylko, że narodowość, prowadzi zawsze, wcześniej czy póżniej do wolności politycznej obywateli, do demokracji. Bo kiedy daje się głos Narodowi, to naród się tej wolności dopomina! Dlatego jest teraz taki atak na PiS, starający się pozbawić PO wpływów w Trybunale Konstytucyjnym. Organie władzy sądowniczej nie ustawodawczej, który powinien mieć prawo jedynie opiniować ustawy bez prawa ich uchylania! Inaczej, sam jest władzą częściowo ustawodawczą. Skoro ukierunkowuje ustawodawstwo Sejmu na tory przez siebie wskazane lub zamyka swoimi orzeczeniami, możliwość niezawisłego ustawodawstwa w wyznaczanych przez TK obszarach. To system służb SB i układu z Magdalenki, nie żadna demokracja której tak rzekomo broni Petru. Będzie trzeba wyjść na ulice i poprzec zmiany w TK lub skasowanie tej instytucji zupełnie, jeśli przeciągnie się atakowanie tych, których wybrał naród w wolnych wyborach. Dziwie się zresztą, że właśnie teraz, gdy zmiany składu TK są tak atakowane przez blok PO – Petru, że Kukiz nie wystąpił na mównicy z prostą propozycja do nich; – Składamy wniosek o referendum w sprawie zmiany konstytucji! Wtedy, zaproponujecie państwo do niej swoje propozycje zachowania obecnego kształtu TK. My przeciwne! Włącznie e skasowaniem tej instytucji. Co wybierze naród, to zostanie? Zgoda? Kto jest za? Niech naród ta sprawę rozstrzygnie. ….. Nikt z PO i Petru oczywiście by nie poparł tego wniosku, bo w referendum konstytucyjnym polegliby teraz ostatecznie! I właśnie to trzeba ludziom pokazać, takimi propozycjami. Nie do mediów. Do Izby poselskiej!

 11. bialczynski

  Panie Orlicki.
  W dalszym ciągu kompromituje się pan w swoim myśleniu. To nie jest myślenie Wolnego Człowieka. Brak panu w myśleniu owej wolności ducha, czyli Ducha Sarmackiego albo Scytyjskiego, Ducha Wolnych Wojowników, którzy nie oglądają się na ziemskie życie i jego uciechy, lecz spełniają misję na Ziemi do końca i poświęcają głowę bez wahania dla dobra ogółu.

  Panie Orlicki
  proszę zrozumieć: SĄ POWSTANIA WYGRANE I PRZEGRANE, ALE NIE MA POWSTAŃ NIEUDANYCH. KAŻDE POWSTANIE JEST UDANE. KAŻDY AKT SAMOBÓJCZY ARABÓW JEST UDANY, TAK JAK I KAŻDE POLSKIE POWSTANIE BYŁO UDANE.

  Islamiści nie robią dzisiaj nic innego jak tylko biorą wzór z Polaków. Budzą grozę bo są zdolni do najwyższej ofiary, nawet ich dzieci w tym dziewczynki są zdolne wysadzić się w powietrze w tłumie wrogów, otoczone nimi ze wszystkich stron i bezbronne.

  To straszne, to nieludzkie, to wręcz boskie, nadprzyrodzone! To budzi grozę, a krew tych dzieci leje się strumieniami jak w rzeźni na ręce kolonialistów, w ich umysły, w ich dusze. To demoluje moralnie tych ludzi którzy po 200 czy 300 lat bezkarnie okradali okupowane kraje, a teraz zbierają owoce swoich działań. Tak działają Prawa wszechświata. Jest to ostateczny dowód na to że nie istnieje żaden Dobry i Miłościwy Bóg, tylko czyste i bezlitosne prawa KARMY i Prawo Naturalne – Przyrodzone.

  Proszę tutaj nie wprowadzać niewolniczej narracji narzuconej przez kolonizatorów, która polega gadaniu w stylu „Siedźcie cicho, widzicie straciliście patriotów wybiliśmy ich do nogi, widzicie straciliście inteligencję – wybiliśmy ją do nogi”.

  Błąd. Patrioci i Inteligencja odradzają się w R1a samoistnie z kodu genetycznego i z przekazu matek tradycji sarmackiej i z języka polskiego, najtrudniejszego na świecie, który uruchamia aż 76 dostrzegalnych przez mózg ludzki rodzajów dźwięku, podczas gdy hiszpański tylko 24 a angielski niewiele więcej – Patrioci i Inteligencja w Polsce są niezniszczali. To myśl wojenna Scytów, myśl wojenna Berserków, myśl wojenna Amazonek, myśl wojenna Sarmatów i Polaków znajduje w tej chwili zastosowanie powszechne.

 12. bialczynski

  KUKIZ wali prawdę prosto z mostu

  Sejm głosował dziś nad kandydaturami nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Przed głosowaniem doszło do awantury. Posłowie PO tupali, walili pięściami w pulpity. Część posłów PO weszła na mównicę Sejmową z egzemplarzami Konstytucji w rękach i krzycząc „Konstytucja”.

  „Widząc to, co dzieje się dziś w Sejmie, przypominam, że to zaczęło się wcześniej. Wielu było zakorzenionych w PRL jako współpracownicy komunizmu. Platforma krzyczy „przecz z komuną”, a w jej ławach zasiada członek sekretariatu Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Dobrze powiedział Paweł Kukiz, że oni krzyczą przeciwko sobie” – mówi portalowi niezalezna.pl Krzysztof Wyszkowski o dzisiejszym posiedzeniu Sejmu.

  – Odniosę się jeszcze do Henryki Krzywonos. Szacunek, do jej kobiecości powoduje, że powstrzymam się przed tym żeby powiedzieć kim ta kobieta naprawdę była. Cała jej kariera została zbudowana na współpracy z Jolantą Kwaśniewską. Odkładając na bok byłych komunistów, kłamców czy historycznych oszustów to, to co się dzieje przypomina mi Sejm Wielki – mówi Wyszkowski.

  Były opozycjonista przywołuje postać posła Jana Suchorzewskiego.

  – On był takim historyczno-dramatycznym symbolem przeciwników Sejmu Wielkiego i Konstytucji 3-go maja. Na salę sejmową przyprowadził swojego syna i zapowiedział, że jeśli Sejm wprowadzi ustawy – dziś wiemy, że ratujące wówczas Rzeczpospolitą, które dziś czcimy jako święto Konstytucji 3-go maja – to on zabije szablą swojego syna, aby nie doczekał czasów hańby Rzeczypospolitej, gdzie rządy prawa i demokracja zostaną zniszczone – mówi Wyszkowski.

  W rozmowie z portalem niezalezna.pl Krzysztof Wyszkowski zwraca uwagę, że dziś w Sejmie mamy kompromitujący polityków pokaz „biednych potomków Suchorzewskiego”.

  – Patrząc na to, co dzieje się w Sejmie to jest suchorzewszczyzna. Zastanawiam się, czy któryś z posłów czy posłanek Nowoczesnej nie przyprowadzi swojego dziecka, podobnie jak kiedyś niejaka Bratkowska powiedziała, że usunie dziecko w Boże Narodzenie. Suchorzewszczyzna to stara choroba, coś najbardziej głupiego i wstydliwego, a dziś w Sejmie mamy tego pokaz. Widzimy biednych potomków Suchorzewskiego – podsumowuje

 13. TiRex

  Witam!Turcja naruszyła w 2014 roku 2 244 razy przestrzeń powietrzną Grecji!
  W tym roku,do maja,zrobiła to 361 razy,wczoraj było tych naruszeń kilka.
  http://www.youtube.com/watch?v=nMA4B2ZnQ20
  Pozdrawiam i gratuluję wspaniałego bloga!

  • bialczynski

   Grecja i Turcja należą do NATO więc latają sobie jak chcą, ale jest pytanie czy Syria należy do Rosji? Czy do jakiegoś ANTY-NATO? Kto wezwał Rosjan? Dyktator taki jak Janukowycz? A może naród syryjski? Grecja i Turcja poradzą sobie ze swoimi wzajemnymi naruszeniami przestrzeni – jakoś nie strzelają do siebie z tego powodu.

 14. bialczynski

  Kornel Morawiecki: Andrzej Duda postąpił słusznie

  Kornel Morawiecki w porannej audycji TOK FM pochwalił Andrzeja Dudę za jego decyzję o szybkim zaprzysiężeniu nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. – Prezydent dobrze zrobił, dobrze, że wybrał ich tak szybko – stwierdził marszałek senior.

  Dziś wcześnie rano na stronach Kancelarii Prezydenta pojawiła się informacja, że prezydent Andrzej Duda odebrał ślubowanie od czterech nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. – Zachowana została ciągłość pracy Trybunału – komentował Duda. Jego decyzję pochwalił w TOK FM Kornel Morawiecki.

  Marszałek senior przyznał, że cała sprawa jest elementem walki politycznej. – Chodzi o możliwość sprawowania władzy. Nie znam szczegółów i dokładnych zamiarów PiS, ale sądzę, że zależało im na tym, by nie stać się układem sparaliżowanym. Tymczasem celem poprzedniego układu był właśnie paraliż – stwierdził Kornel Morawiecki.

  – Konstytucja była łamana już w czerwcu, gdy koalicja PO–PSL wybierała pięciu sędziów. Teraz też jest łamana, ale ja patrzę na to, jak na wydarzenie zbiorowe. Polacy oddali władzę PiS-owi i teraz ta partia chce ją sprawować. Nie może być instytucji, która uniemożliwia sprawowanie władzy – powiedział Morawiecki.

  Marszałek senior dodał, że „ten, kto dochodzi do władzy, powinien móc rządzić”. Jeżeli Trybunał ma za zadanie uniemożliwiać uchwały, to jest to kpina, a nie prawo – stwierdził.

  Prezydent Andrzej Duda odebrał ślubowanie od sędziów Trybunału Konstytucyjnego

  Prezydent Andrzej Duda odebrał ślubowanie od czterech spośród pięciu nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Wczoraj kandydatów zgłoszonych przez PiS wybrał Sejm. – Zachowana została ciągłość pracy Trybunału – powiedział Duda, którego cytuje oficjalna strona internetowa Kancelarii Prezydenta.
  REKLAMA

  – Do ślubowania doszło po północy w najszybszym możliwym terminie, tak aby zachować ciągłość pracy Trybunału Konstytucyjnego – tłumaczył na antenie TVN24 Andrzej Dera, sekretarz stanu Kancelarii Prezydenta. – W ten sposób zamknięto galimatias, który rozpętała PO – dodał.

  Jak tłumaczył Dera, jedynym suwerenem do wyboru sędziów Trybunału jest Sejm, który dokonał autonomicznej decyzji Sejmu. – Wybór sędziów został dokonany zgodnie z regulaminem Sejmu. Nie było podstawy do kwestionowania tego wyboru – wyjaśniał decyzje prezydenta. – Prezydent stosował prawo. Osoba, która stosuje się do norm zawartych w konstytucji nie może się obawiać Trybunału Stanu. To są tylko głosy polityków – odniósł się m.in. do głosu Ryszarda Petru.

  Sejm wybrał pięcioro nowych sędziów

  Wczoraj po burzliwej debacie Sejm wybrał pięcioro nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Kandydatury Henryka Ciocha, Lecha Morawskiego, Mariusza Muszyńskiego, Julii Anny Przyłębskiej i Piotra Pszczółkowskiego zyskały poparcie sejmowej większości – przede wszystkim posłów PiS. Platforma Obywatelska zapowiedziała, że zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego dzisiejsze sejmowe uchwały. – Zdobyliście władzę i uważacie, że macie wszystko – grzmiał do posłów PiS szef klubu Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann.

  Dyskusja w izbie niższej parlamentu obfitowała w liczne przerwy i wnioski formalne posłów opozycji. Debata rozpoczęła się po godzinie 16:00.

  Pierwsze głosowania poprzedziły propozycje opozycji, dotyczące odłożenia wyboru sędziów. Cezary Grabarczyk z PO, były minister sprawiedliwości wzywał do odniesienia się do wczorajszego postanowienia Trybunału Konstytucyjnego. Sędziowie apelowali, by posłowie powstrzymali się od wyboru jego nowych członków tej instytucji do czasu rozstrzygnięcia zgodności ustaw o TK z ustawą zasadniczą. Cezary Grabarczyk mówił, że to sprawa precedensowa i należy do niej tak podejść.

  Małgorzata Wassermann z Prawa i Sprawiedliwości podkreślała, że wczorajsze stanowisko TK jest sprzeczne z jego wcześniejszym orzecznictwem, gdy w 2006 roku uznał, że przepisy, na które dziś się powołują, nie mają do niego zastosowania.

  Później padały ostrzejsze słowa. Proszę o szacunek dla konstytucji – mówiła posłanka PO Henryka Krzywonos i apelowała do swoich „byłych kolegów” o wysłuchanie. W wystąpieniu zarzuciła Prawu i Sprawiedliwości m.in. nieprzestrzeganie wolności słowa w Sejmie.

  Działania Prawa i Sprawiedliwości w sprawie Trybunału Konstytucyjnego to zamach na demokrację – mówił z kolei Rafał Trzaskowski z Platformy Obywatelskiej, a Ryszard Petru z partii Nowoczesna stwierdził, że PiS buduje „imperium nihilizmu i bezprawia”.

  „Zdobyliście władzę i uważacie, że macie wszystko”

  Polacy oczekują dziś aktywności prezydenta – mówił prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Szef ludowców apelował, by kryzys wokół Trybunału Konstytucyjnego zażegnał prezydent Andrzej Duda. – W kampanii wyborczej wtedy kandydat Andrzej Duda mówił, że ma być prezydentura aktywna, że ma być aktywny prezydent, że Polacy potrzebują prezydentury aktywnej. Tak, dziś Polacy potrzebują aktywności pana prezydenta – powiedział lider PSL. – Zdobyliście władzę i uważacie, że macie wszystko – grzmiał do posłów PiS szef klubu Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann.

  Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z klubu Kukiz’15 zaznaczył, że zmiana konstytucji jest potrzebna. Jak dodał, obecni sędziowie TK są mocno upolitycznieni, a powinni być w pełni niezależni. Przypomniał, że TK ustanowione zostało komunistyczną ustawa. Dodał, że Trybunał powinien zostać zlikwidowany, a jego kompetencje powinien przejąć Sąd Najwyższy.

  Politycy Prawa i Sprawiedliwości oskarżali Platformę Obywatelską o próbę zawłaszczenia Trybunału Konstytucyjnego. Poseł tej partii Stanisław Piotrowicz powiedział, że Platforma cały czas stara się zablokować zmianę składu Trybunału, by utrudnić reformy planowane przez nowy rząd. Zdaniem posła, w tej chwili dobrze widać, czyje interesy dziś reprezentuje Trybunał. – Mówiliście Państwo o trójpodziale władzy, o autonomii tych władz. Postanowienie Trybunału Konstytucyjnego z dnia 30 listopada, wydane w niespotykanym, ekspresowym tempie na żądanie i zlecenie PO pokazało tożsamość Trybunału z Platformą Obywatelską – zaznaczył.

  „Sytuację trzeba uzdrowić”

  Po kolejnych przerwach i wnioskach formalnych opozycji na mównicę wyszedł poseł Kukiz’15 Kornel Morawiecki. Marszałek senior mówił, że nie można porównywać dzisiejszych wydarzeń związanych z Trybunałem Konstytucyjnym z tym, co się działo w czasach stanu wojennego. Kornel Morawiecki apelował o umiar w sejmowej debacie. Poseł zaznaczył, że sytuację w Trybunale należy uzdrowić i do tego, jego zdaniem zmierza większość rządząca.

  – Trybunał Konstytucyjny poprzednio został wybrany niekonstytucyjnie. Nie jestem ekspertem od Konstytucji, ale Państwo to stwierdzacie, mówiąc, że dwóch sędziów Trybunału było wybranych niekonstytucyjnie. Ja bym chciał, żeby taki Trybunał, który łamał konstytucję, po prostu sam ustąpił – wzywał Kornel Morawiecki.

  Do tej wypowiedzi nawiązał Rafał Grupiński z Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem to, co chce zrobić Prawo i Sprawiedliwość, to zamach na niezależność Trybunału.

  – Nie powinieneś dawać się wykorzystywać przez PiS, który zgłasza swoich partyjnych funkcjonariuszy do Trybunału. I tylko ten organ może orzekać, co jest konstytucyjne, a co nie jest. Nie my, nawet nie Ty ze swoim pięknym życiorysem – zwracał się do Kornela Morawieckiego poseł PO.

 15. bialczynski

  Morawiecki ostro do posłów PO. „Chciałbym, żeby TK, który sam łamał Konstytucję, po prostu sam ustąpił”
  4.9K
  Dodano: 02.12.2015 [19:44]
  Morawiecki ostro do posłów PO. „Chciałbym, żeby TK, który sam łamał Konstytucję, po prostu sam ustąpił” – niezalezna.pl
  foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
  Sejm przegłosował nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Zostali nimi: Julia Przyłębska, Piotr Pszczółkowski, Lech Morawski, Mariusz Muszyński oraz Henryk Cioch. Przed głosowaniem doszło jednak do poważnej awantury. Posłowie PO tupali, walili pięściami w pulpity. Aby nieco uspokoić panujące na sali Sejmowej nastroje głos zabrał poseł Kornel Morawiecki, który w mocnych słowach zwrócił się bezpośrednio do posłów PO.

  Ta sytuacja bardzo mnie oburza i martwi. Przytoczone są tu słowa, nie wiem, czy prawdziwe, ale dotyczą ludzi, którzy już nie żyją. Moi koledzy: Grzesiek Schetyna, Rafał [Grupiński – przyp. red.], słuchajcie spokojnie, jak się mówi o tym, że to, co się tu dzieje, to jak w stanie wojennym. Panowie, jakaś miara rzeczy. To, co się tu dzieje… Trybunał Konstytucyjny poprzednio wybrany został niekonstytucyjnie. I teraz nie jestem ekspertem od Konstytucji, ale państwo to stwierdzacie, mówiąc, że 2 sędziów było wybranych niekonstytucyjnie. I wtedy chciałbym, żeby taki Trybunał, który sam łamał Konstytucję, po prostu sam ustąpił – mówił Kornel Morawiecki.

  Słuchający wypowiedzi posła Morawieckiego politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz Kukiz’15 wstali i zaczęli bić mu brawo oraz wznosić okrzyki „Konstytucja! Konstytucja!”, którymi wcześniej to posłowie PO próbowali zakłócać obrady Sejmu.

  Jak parę dni temu mówiłem, dobro narodu, społeczne musi być nad prawem. Nawet nad Konstytucją. Proszę państwa, moich kolegów, żebyśmy się nie obrażali, nie wyzywali od komuchów, bo są różni ludzie na tej sali, ale każdy z nas został wybrany demokratycznie. Bardzo proszę i moich rodaków Polaków, żeby się nie dali na to zwycięstwo prowokacji. To nie może być prowokacja – zakończył swoje wystąpienie Kornel Morawiecki.

  Wywołany przez Kornela Morawieckiego do odpowiedzi Rafał Grupiński zarzucił politykowi ugrupowania Kukiz’15, że daje się wykorzystywać przez PiS.

  Drogi Kornelu, nie może tak być, że w demokratycznym państwie prawa, jakieś ideały, których nikt nie precyzuje, a mogą je precyzować – jak widać – rządzący, bo mają większość, będą stały ponad prawem. Tego nie może być w żadnym państwie demokratycznym. Po to łamaliśmy prawo, ale stanu wojennego, dzisiaj sytuacja jest taka, że ty swoją wypowiedzią wspierasz byłych członków PZPR, którzy mają nam ustawiać Trybunał Konstytucyjny (…) Nie powinieneś dawać się wykorzystywać przez PiS, który zgłasza swoich partyjnych funkcjonariuszy do Trybunału – mówił Rafał Grupiński z PO.

  ZOBACZ FILM:

 16. bialczynski

  https://www.youtube.com/watch?v=bVTf0nJuxN0

 17. bialczynski

  Tak działa Ruch Kukiza, który deklasuje nie tylko PO ale często także uciera nosa PIS swoim poziomem intelektualnym i moralnym. To jest podejście Wolnych Ludzi do rzeczy proste, bez filozofowania, czytelne i zrozumiałe bo każdy czuje to w sobie – to jest właśnie zgodność czynów i myśli z prawami przyrodzonymi, naturalnymi. Ile jeszcze owacji na stojąco dla rzekomo zmanipulowanego przez Ubecję Ruchu Kukiza potrzeba panu Orlickiemu żeby zaprzestał czepiania się drobiazgów?

 18. bialczynski

  Odsyłam też pana Orlickiego do Zasad publikacji Wpisów obowiązujących na blogu od lutego 2013 roku, po napaści POwskich i Ubeckich trolli. Przekona się pan tam, że znamy poglądy Pawła Kukiza co najmniej od roku 2012 i popieramy je od czasów, kiedy uchodził wyłącznie za celebrytę podobnego do Kory Jackowskiej czy Agnieszki Chylińskiej.

  • bialczynski

   Nawet skrajna prawica uznaje w schematach którymi się posługuje ze czas nie stoi w miejscu i nie identyfikuje masonów z Iluminatami ani Iluminatów z NWO:qaw34

 19. bialczynski

  Ruch Kukiza cieszy się nieustannym poparciem Wolnych Ludzi i jak na razie mógłby liczyć na ponowne wejście do Sejmu mimo że odbiera się mu jak tylko się da poparcie innych antysystemowców kierując je na Korwina i Razem w liczbie od 7 – 10 procent. Ci którzy popierają teraz NO Petru (PO-BIS) to już jawna głupota czyli kompletne Lemingi + Złodzieje + Aparatczycy + Urzędasy+ postkomuchy:

  Rejwach w mediach nie zaszkodził. PiS nadal daleko na prowadzeniu
  1.3K
  Dodano: 04.12.2015 [22:16]
  Rejwach w mediach nie zaszkodził. PiS nadal daleko na prowadzeniu – niezalezna.pl
  foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
  Na partię Jarosława Kaczyńskiego chce głosować 32 proc. Polaków – wynika z sondażu Millward Brown dla „Faktów” TVN i TVN24. Na drugim miejscu jest Nowoczesna Ryszarda Petru z wynikiem 20 proc., a dopiero trzecia PO – z poparciem 19 proc.

  Badanie zostało przeprowadzone 3 grudnia. Wobec ostatniego sondażu z połowy listopada – przy zmasowanym ostrzale reżimowych mediów – PiS zanotował stratę 3 proc.

  Sondaż jest przede wszystkim fatalnym znakiem dla Platformy Obywatelskiej. Jak wynika z badania Millward Brown SA, 36 proc. ankietowanych, który w wyborach parlamentarnych 25 października głosowali na PO, poparłoby teraz Nowoczesną – informuje TVN24.

  Badanie pokazuje też, że gdyby wybory parlamentarne odbywały się teraz, do Sejmu weszłoby – prócz PiS, Nowoczesnej i PO – jedynie ugrupowanie Kukiz’15, które ma poparcie na poziomie 7 proc.

  Koalicja Zjednoczona Lewica uzyskała w sondażu 6 proc. (za mało dla koalicji.), KORWiN i PSL – po 4 proc.

 20. bialczynski

  Belgowie są wdzięczni Polakom za Powstanie Listopadowe. To oczywiście woda na młyn teorii polskich ksenofobicznych nacjonalistów prorosyjskich, o roli powstań polskich jako działań osłonowych masonerii dla faktycznych działań rewolucyjnych na Zachodzie. Ale w tym materiale nie to jest najważniejsze, co na samym początku, tylko co na końcu, czyli jak faktycznie narodził się światowy terroryzm i czy istnieje światowe konsorcjum zbrodni:
  https://www.youtube.com/watch?v=J17A9J9I7Tk

  Opublikowany 08.11.2015

  Jak powstawało Państwo Islamskie oraz Al- Kaida? A także jaki udział miał PRL we wspieraniu światowego terroryzmu? Na te pytania odpowiedzą Witold Gadowski i Przemysław Wojciechowski autorzy książki „Tragarze śmierci”. Laureaci nagrody Grand Press w kat. dziennikarstwo śledcze.

  Niestety to także będzie woda na młyn tych samych osób, bo media przecież są w rękach masonów (ja twierdzę, że nie masoni, ale banksterzy i NWO, i jest to gruba różnica). Ta sprawa zmierza w kierunku ujawnienia faktu istnienia światowego konsorcjum zbrodni i manipulacji medialnej.
  Jednym z elementów tej sprawy jest Katastrofa Smoleńska, która coraz mocniej pachnie zamachem.

 21. bialczynski

  https://www.youtube.com/watch?v=ch6HfGdQGTk

  • bialczynski

   26 listopada 2015 13:00
   Kukiz: „Konstytucję Kwacha” nazywacie Prawem?
   Paweł Kukiz, sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, demokracja, prawo, konstytucja
   Paweł Kukiz Telewizja Republika

   Opozycja rozdziera szaty w obronie demokracji, na którą rzekomo ktoś niemal codziennie przeprowadza zamachy. Jednym z nich miało być wczorajsze głosowanie ws. sędziów Trybunału Konstytucyjnego wybranych w czerwcu przez koalicję PO-PSL. Do trwającej dyskusji odniósł się poseł Paweł Kukiz.

   „Uchwały o odwołaniu sędziów Trybunału Konstytucyjnego przegłosowane. PO, ZSL i Nowoczesna wspierane przez mainstream i salony krzyczą, że to nowa „nocna zmiana”, że łamiemy prawo… To coś, czyli „konstytucja Kwacha”, która sankcjonuje układ okrągło-stolcowy jest Prawem??? – pisze lider Ruchu Kukiz’15.

   Kończąc swój wpis polityk odsyła do wczorajszej wypowiedzi Kornela Morawieckiego, którą posłowie nagrodzili owacją na stojąco.

 22. bialczynski

  Według grudniowego sondażu Ariadna PiS deklasuje inne partie pod względem wizerunku (32 proc.), ale traci 5 punktów proc (w porównaniu do listopada). Nowoczesna (23 proc.) wyprzedziła PO (20 proc.). Na sporze o Trybunał Konstytucyjny zyskuje Kukiz (20 proc., +4 pp). PSL pozostaje wciąż na poziomie ocen około 5 proc.

  • bialczynski

   Kukiz tworzy Stowarzyszenie na rzecz Nowej Konstytucji Kukiz’15

   opublikowano: 9 godzin temu · aktualizacja: 9 godzin temu
   Fot. PAP/Obara
   Fot. PAP/Obara

   Paweł Kukiz tworzy Stowarzyszenie na rzecz Nowej Konstytucji Kukiz‘15. Na bazie Stowarzyszenia mają być budowane struktury regionalne od poziomu gmin do poziomu centralnego – poinformował Kukiz.

   Jak powiedział PAP w poniedziałek polityk, wszystkie dokumenty potrzebne do zarejestrowania Stowarzyszenia są już gotowe; wyraził nadzieję, że Stowarzyszenie powstanie w ciągu najbliższych dni.

   Stowarzyszenie da podwaliny naszym strukturom ogólnopolskim oraz przyczyni się do stworzenia nowej Konstytucji

   — powiedział.

   Kukiz zaapelował też o aktywny udział w powstającym Stowarzyszeniu do „wszystkich zainteresowanych udziałem w budowaniu Polski dla obywateli, Polski, w której polityk będzie pracownikiem, a nie panem obywatela”.

   Stowarzyszenie – zgodnie ze statutem – ma działać na rzecz: zapewnienia nadrzędności referendum nad władzą publiczną, wprowadzenia w wyborach do Sejmu jednomandatowych okręgów wyborczych, zapewnienia obywatelskiego nadzoru nad działaniem sądów oraz wprowadzenia bezpośredniego wyboru Prokuratora Generalnego oraz sędziów szczebla podstawowego.

   Celem stowarzyszenia jest przywrócenie obywatelom kontroli nad państwem, ich losem oraz zapewnienie bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego.

   Inne cele działania Stowarzyszenia, to m.in.: popieranie inicjatyw społecznych zmierzających do budowy społeczeństwa obywatelskiego, opierającego się na zasadach patriotyzmu, pracowitości i sprawiedliwości, propagowanie idei przedsiębiorczości, wolności gospodarczej, swobód obywatelskich, tworzenie i wspieranie inicjatyw społecznych dążących do budowy społeczeństwa obywatelskiego, propagowanie idei społeczeństwa obywatelskiego, samorządności, postaw obywatelskich oraz aktywności obywateli w życiu politycznym i gospodarczym kraju.

   Stowarzyszenie może brać udział w kampaniach wyborczych obejmujących wybory: prezydenckie, parlamentarne, samorządowe, do PE. Decyzję o wzięciu udziału przez Stowarzyszenie w kampaniach wyborczych podejmuje Zarząd Krajowy.

   Naczelnymi władzami Stowarzyszenia są: Krajowe Zgromadzenie Delegatów, Zarząd Krajowy, Komisja Rewizyjna i Sąd Dyscyplinarny. Kadencja Naczelnych Władz Stowarzyszenia trwa pięć lat. Powołanie Naczelnych Władz Stowarzyszenia odbywa się w głosowaniu jawnym.

   PAP/mall

 23. bialczynski

  Trybunał Stanu dla Tuska? Kukiz: „Jako premier RP, realizował interesy Unii, a szczególnie Niemców”

  opublikowano: 25 listopada · aktualizacja: 25 listopada
  Fot. wPolityce.pl
  Fot. wPolityce.pl

  Jeśli myślałbym o takiej sytuacji, jak postawienie Tuska przed Trybunałem Stanu, to niekoniecznie ws. Smoleńska. Raczej, jako premier RP, realizował interesy Unii, a szczególnie Niemców, a nie Rzeczpospolitej, więc w tym kontekście – może bardziej ogólnikowo – bym o tym myślał

  — mówi Paweł Kukiz na antenie Radia Plus.

  Z całą pewnością taka instytucja, jak Trybunał Stanu, jest potrzebna, jest rzeczą niedopuszczalną, że właściwie od 1989 r. nic się przed tym Trybunałem nie działo

  — dodaje.

  W rozmowie z Radiem Plus Paweł Kukiz odniósł się także do zarzutów opozycji, która twierdzi, że „PiS w trybie błyskawicznym zawłaszcza państwo”.

  Nie zgadzam się z tymi opiniami. Państwo wymaga natychmiastowej naprawy. Natychmiastowej odbudowy służb, natychmiastowej odbudowy bezpieczeństwa państwa. Każdy dzień zwłoki jest po prostu niebezpieczny. Trybunałowi Konstytucyjnemu również trzeba nadać odpowiedniego znaczenia

  — podkreśla, dodając że jest bliski PiS-owi, jeśli chodzi o „spojrzenie na stan bezpieczeństwa państwa”.

  Jedynym moim koalicjantem jest Rzeczpospolita Polska i każdy podmiot polityczny, który działa w interesie RP, jest dla nas w konkretnej sprawie sojusznikiem. To cała filozofia. Jeśli chodzi o stan bezpieczeństwa państwa, to jesteśmy bardzo blisko spojrzenia PiS-u

  — mówi.

  Lider ruchu Kukiz’15 odniósł się także do dymisji szefa CBA Pawła Wojtunika.

  Jeśli się podał do dymisji, to widocznie chciał. Nie został do tego zmuszony. Z tego, co ja wiem, będzie pozostawał w dyspozycji pana ministra [Kamińskiego]. Szkoda byłoby tak wartościowego funkcjonariusza tracić. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję, że ta dymisja zmieni się formą w pozostawanie w dyspozycji

  — podkreślił.

  mall/Radio Plus, 300polityka.pl

  • bialczynski

   Morawiecki o zamieszaniu wokół TK: przekonują mnie bardziej argumenty rządu

   – Władza sądownicza nie może stawiać się ponad parlamentem i prezydentem – powiedział Kornel Morawiecki w programie „Piaskiem po oczach”. W jego ocenie Trybunał Konstytucyjny skompromitował się, a w sędziach „nie ma moralnej potrzeby wyjścia z tej sytuacji”.

   Kornel Morawiecki przyznał, że w całym zamieszaniu wokół Trybunału Konstytucyjnego bardziej przekonują go argumenty rządowe i prezydenckie. – Męczy mnie to wszystko. Trybunał, zamiast być źródłem stabilizacji i ładu, jest źródłem zamętu – powiedział. Przedstawiciel ruchu Kukiz’15 stwierdził, że jeśli TK próbuje pilnować porządku prawnego, to próbuje robić to „nieudolnie, bez perspektywy, w sposób doktrynencki”.
   REKLAMA

   – Czy prawo ma stać nad logiką? Te godzinne uzasadnienia, to się gubi. Normalny człowiek tego nie zrozumie. Prawo, zamiast nas podnosić na wyższy poziom, dzieli nas – argumentował. Zaznaczył jednak, że „nic tragicznego się nie dzieje”, więc media powinny „mniej się tym interesować”.

   Morawiecki ocenił także, że Trybunał Konstytucyjny się skompromitował. Jego zdaniem trzeba się zastanowić czy mandat sędziego jest ponad wszystko. – Władza sądownicza nie może stawiać się nad innymi władzami. Dziwi mnie, że w tych sędziach nie ma moralnej potrzeby wyjścia z tej sytuacji – stwierdził. – Werdykt demokratyczny był taki, że chcemy zmiany, więc władza sądownicza nie może konserwować tego, co ustanowiła poprzednia klasa polityczna.

   Marszałek senior zaproponował, że odpowiednim gestem w kierunku społeczeństwa, byłaby rezygnacja jednego sędziego z każdej z trzech grup, wokół której toczy się spór. Pytany o intencje nowego rządu, stwierdził: trzeba im dać kredyt zaufania. – Zakładam, że mają na celu dobro wspólne, a nie własne interesy. Analogie z faszyzmem są w ogóle nie na miejscu – ocenił.
   Paweł Kowal

   Zamieszanie wokół TK

   Od rana w mediach pojawiała się informacja o wstrzymaniu publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia. W sprawie głos zabrali profesorowie i eksperci, którzy zgodnie krytykowali rzekomą decyzję Kancelarii Premiera i Beaty Kempy. W końcu głos zabrała Beata Kempa i Elżbieta Witek, które zarzuciły mediom „kłamstwo” i zapowiedziały, że dojdzie do publikacji orzeczenia TK.

   Opozycja wezwała do wspólnego marszu w obronie demokracji. Zdaniem posła PO Rafała Grupińskiego, za całe zdarzenie odpowiada Jarosław Kaczyński, który prowadzi Andrzeja Dudę przed Trybunał Stanu. Władysław Kosiniak-Kamysz ocenił dzisiejsze wydarzenia „demolką demokracji”. Ryszard Petru poinformował, że Nowoczesna zgłosiła w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.

   (kg)

   • bialczynski

    Sondaż TNS Polska: 42 proc. chcących głosować popiera PiS, 17 proc. PO
    42 proc. badanych, którzy zadeklarowali chęć udziału w wyborach parlamentarnych, chce głosować na PiS, 17 proc. na PO, 12 proc. na formację Kukiz’15, a 10 proc. na Nowoczesną – wynika z sondażu TNS Polska. Do Sejmu, według badania, nie weszłoby PSL.
    PAP / Tomasz Gzell

    W badaniu zrealizowanym półtora miesiąca po wyborach parlamentarnych, na koalicję Zjednoczona Lewica chciało oddać swój głos 4 proc. ankietowanych (próg wyborczy dla koalicji wyborczych wynosi 8 proc.), a na PSL 3 proc. (w wypadku partii próg wyborczy to 5 proc.).

    Swoich przedstawicieli do parlamentu nie wprowadziłyby też partie KORWiN i Razem, na które chce głosować odpowiednio 2 proc. i 1 proc. respondentów.

    TNS Polska porównał także wyniki najnowszego badania z analogicznym z listopada. W porównaniu z badaniem sprzed miesiąca o 2 pkt proc. niższy wynik uzyskuje PiS, o 3 pkt proc. wyższy – Ruch Kukiza, a o 2 pkt proc. wyższy – Nowoczesna. Różnice te (z wyłączeniem Ruchu Kukiza oraz Nowoczesnej, których wyniki ulegają systematycznej poprawie) – z punktu widzenia statystyki – są nieistotne i zmian tych nie należy interpretować w kontekście wzrostów, spadków notowań – zaznaczył TNS Polska.

    Wcześniej w piątek został opublikowany również sondaż autorstwa CBOS. Wyniki różnią się wyraźnie od badania TNS Polska. Według CBOS, 35 proc. ankietowanych zapowiada poparcie dla PiS, 21 proc. chce głosować na Nowoczesną, a 15 proc. na Platformę – wynika z grudniowego sondażu CBOS. Do parlamentu dostałby się także Ruch Kukiz’15 z 8 proc. poparciem.

    Według tego sondażu pozostałe ugrupowania nie weszłyby do parlamentu. Na kolejnych miejscach znalazły się cztery ugrupowania mające podobne poparcie – partia KORWIN, SLD, Partia Razem oraz PSL (po 3 proc. głosów).

   • bialczynski

    Morawiecki: powstało centrum ścigania zbrodniarzy komunistycznych

    opublikowano: 29 minut temu · aktualizacja: 29 minut temu

    Marszałek senior, poseł Ruchu Kukiz‘15 Kornel Morawiecki poinformował w sobotę na konferencji o powołaniu Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich.

    Jak tłumaczył, celem Centrum ma być ujawnianie oraz stawianie przed sądem osób odpowiedzialnych ze zbrodnie popełnione przez służby państwowe w okresie PRL; zwłaszcza osób, które – jak mówił – nadal pełnią funkcje publiczne. Zapowiedział także powstanie portalu internetowego, na którym będzie można zgłaszać takie przypadki.

    Marzyło nam się, że będzie Polska niepodległa i jest Polska niepodległa. I teraz przed nami prostsze zadanie: żeby ona była praworządna, to znaczy, żeby bandyci, zbrodniarze, przestępcy nie kierowali głównymi organami państwa, żeby rozliczyć system, żeby nikt się nie chwalił, że był w PZPR i był dumny z tego, że był komunistą. To trzeba po prostu zakończyć

    — powiedział na konferencji prasowej Morawiecki, który jest honorowym przewodniczącym komitetu.

    Nawiązując do przypadającej na niedzielę 34. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, mówił, że działalność Centrum nie będzie ograniczać się jedynie do ujawniania odpowiedzialnych za zbrodnie okresu stalinowskiego.

    Nie chodzi nam tyko o zbrodnie stalinowskie, ale chodzi nam o to, żeby również tą czarną kartę historii lat osiemdziesiątych, stanu wojennego, to uderzenie w naród, w Solidarność, też żeby rozliczyć, oczyścić

    — informował.

    Jak poinformowano na konferencji, w sobotę wieczorem w Warszawie pod domem Władysława Ciastonia, który w okresie stanu wojennego pełnił funkcję wiceministra spraw wewnętrznych i szefa SB, ma odbyć się wiec środowisk patriotycznych związanych z Centrum.

    lw, PAP

 24. bialczynski

  Kukiz zaprezentował propozycje zmian konstytucji
  Dzisiaj, 15 grudnia (17:47)

  ​Wybór sędziów TK kwalifikowaną większością 2/3 głosów, zwiększenie składu TK z 15 do 18 członków oraz badanie zgodności ustawy o TK z konstytucją przez Sąd Najwyższy – to propozycje zmian w konstytucji, które – według polityków Ruchu Kukiz’15 – pozwolą zakończyć spór wokół TK.

   

  Lider Ruchu Paweł Kukiz zaproponował szefom klubów parlamentarnych spotkanie w czwartek o godz.12, na którym miałaby się odbyć dyskusja nad propozycjami Ruchu Kukiz’15.

  Kukiz powiedział we wtorek na konferencji prasowej w Sejmie, że jego klub proponuje trzy poprawki do konstytucji, dotyczące Trybunału Konstytucyjnego: wybór sędziów TK kwalifikowaną większością 2/3 głosów, zwiększenie składu TK z 15 do 18 członków oraz badanie zgodności ustawy o TK z konstytucją przez Sąd Najwyższy.
  Reklama
  Advertisement

  „Wiemy, w jaki sposób wyjść z kryzysu ustrojowego, w jakim obecnie się znaleźliśmy” – przekonywał Kukiz. Dlatego – argumentował – proponuje szefom klubów spotkanie, na którym miałaby się odbyć dyskusja nad propozycjami Ruchu Kukiz’15.

  Poseł Tomasz Rzymkowski (Ruch Kukiz’15) wyjaśnił, że propozycja zwiększenia składu TK z 15 do 18 członków oznacza, że trzej sędziowie wybrani 8 października zostaną zaprzysiężeni przez prezydenta; ponadto pięciu sędziów wybranych przez Sejm 2 grudnia i już zaprzysiężonych, zostanie skutecznie przyjętych w skład TK przez prezesa Trybunału Andrzeja Rzeplińskiego.

  Jak ocenił, wybór sędziów TK kwalifikowaną większością 2/3 spowoduje zwiększenie apolityczności, niezależności i niezawisłości sędziów, co – przekonywał – wymusi znalezienie kandydata na sędziego TK „ponad podziałami”, niezwiązanego z żadną opcją polityczną.

  Z kolei – według Rzymkowskiego – sytuacja, w której Trybunał wyrokuje o zgodności ustawy o TK z konstytucją jest nie do zaakceptowania, ponieważ podważa to fundamentalną zasadę cywilizacji łacińskiej, według której nikt nie może być sędzią we własnej sprawie. Dlatego – wyjaśnił poseł – Ruch Kukiz’15 proponuje, aby to Sąd Najwyższy badał zgodność ustawy o TK z konstytucją.

  Projekt ustawy o zmianie konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub prezydent. Ustawę o zmianie konstytucji uchwala Sejm większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz Senat bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-kukiz-zaprezentowal-propozycje-zmian-konstytucji,nId,1939163#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Podziel się!