14 11 2015 Dwaj zamachowcy z Paryża uchodźcami z Syrii! Ukraińscy nacjonaliści odcinają się od morderców z Wołynia – media banksterów i narodowców ich cenzurują. Komu po drodze z Putinem?

Ukraińscy nacjonaliści odcinają się od morderców z Wołynia

Nie pierwszy raz okazuje się, że polskim Narodowcom bardziej po drodze z banksterką światową i Putinem niż z demokratycznym, wolnym światem, Wolnych Ludzi. cp2

Ci dziwni ludzie z RN udają, że nie rozumieją, iż satrapa z Kremla to taki sam bankster, jak cała reszta biorąca udział w III Wojnie Światowej, o której rosyjski wódz Miedwiediew mówi, że jej nie ma.  Wiadomo, że kiedy KGB zaprzecza to jest akurat odwrotnie. Czyż fala „uchodźców” i zamach we Francji przez nich wykonany nie jest kolejnym epizodem tej wojny?

cp1

14 11 2015, godzina 18.30

Zamach we Francji ma doprowadzić społeczeństwa Zachodu do akceptacji Moskiewskiego Planu w Syrii. Następnym oczekiwanym przez Putina krokiem polityków UE ma być wycofanie się Europy z walki z ISIS i oddanie tej sprawy w ręce Rosji. Jest to plan wymierzony w USA w ramach toczącej się III Wojny Światowej. Wiadomo już, że przynajmniej dwóch zamachowców przybyło do Paryża jako uchodźcy z Syrii przez Grecję:

 

http://wiadomosci.wp.pl/lbid,10403,title,Seria-atakow-w-centrum-Paryza,nazywo.html?ticaid=115f13
„W serii zamachów terrorystycznych w Paryżu zginęło co najmniej 128 osób, ponad 200 jest rannych, 80 w stanie krytycznym – to najnowszy bilans tragedii, która wstrząsnęła Francją. Do ataków oficjalnie przyznało się Państwo Islamskie.
Nie żyje ośmiu zamachowców odpowiedzialnych za ataki. Siedmiu z nich zginęło w wyniku samobójczych detonacji ładunków wybuchowych, jeden został zastrzelony przez policjantów.
Dwóch dżihadystów podejrzanych o wczorajsze ataki terrorystyczne we Francji przedostało się przez Grecję. Poinformowała o tym grecka stacja telewizyjna ANT1. Terroryści dostali się do Francji w tłumie migrantów, którzy przypływają na greckie wyspy. Wykorzystali kryzys migracyjny jako „zasłonę dymną” dla swojej działalności.
Belgijski minister poinformował o „serii aresztowań” w Brukseli w związku z zamachami w Paryżu.”

To, co  stało się wczoraj w Paryżu, potwierdza w całej rozciągłości to, co tutaj pisaliśmy już dawno. Współczuję tym wszystkim zamordowanym ludziom i ich bliskim. Współczuję im tym bardziej, że nie są winni, iż mają tak głupich i o ograniczonej wyobraźni przywódców. Zachód cierpi na nieuleczalne rozdwojenie jaźni. Zamyka oczy i chowa głowę w piasek jak tępy struś, któremu  zdaje się, że dzięki temu „przebiegłemu” manewrowi nie dostanie kopa w d…

cp3

Pani Merkel kompletnie oszalała, albo „współpracuje” w destrukcji  z banksterem Putinem.  Inaczej trudno wytłumaczyć jej poczynania. Dobra wiadomość jest taka, że przynajmniej Ewa Kopacz dostała to na co zasłużyła. Ona też robiła wrażenie jakby ktoś z góry odkleił ją od rzeczywistości i patrzył, kiedy ten przebrzydły owad utopi się w miodzie lanym mu przez podlizującą się banksterską prasę i telewizję.

Wielu ludzi w tym wielkim czasie oczyszczenia idzie umysłowo na dno i kompromituje się. Mam wrażenie, że często wbrew swoim wysiłkom, a często zapadają się tym głębiej im bardziej mają się za inteligentnych i wykształconych oraz „racjonalnie” myślących.

Materialiści z SLD dali nam pokaz takiego właśnie inteligentnego myślenia i wreszcie dzięki ich „wiedzy politycznej”, „zdolnościom intelektualnym”, wbrew posiadanym przez nich środkom finansowym, mamy Sejm wolny od tej post-PRLowskiej hołoty. Zostali jeszcze ich PO-plecznicy, ale kiedy ich słucham to jestem coraz bardziej pewny, że do następnego Sejmu już się nie dostaną. Stefan Niesiołowski jest ostatnio modny w Superstacji. To taka czerwona telewizja dostępna na UPC w głównym paśmie telewizji informacyjnych. UPC, firma dystrybuująca telewizję przez kabel w wielkich miastach Polski (a więc w największych skupiskach Lemingów) też jest opanowana przez Czerwoną Falangę i podobnie jak firma NC+ sabotuje nadawanie mediów Czarnej Falangi, czyli TV Republika i TV Trwam.

Naprawdę, jeżeli będziecie mieć ciężkie chwile po niektórych krokach PISu, albo wątpliwości czy IV RP jest lepsza od III RP = PRL Bis, włączcie sobie tę telewizję choćby na 5 minut. Zawsze znajdziecie tam na ekranie kogoś z PRLowskiego panoptikum, ze świata figur woskowych, które mimo że przypominają już żywcem truchło to wciąż jeszcze kłapią sztucznymi szczękami, a z ich wymownych ust leje się to samo i to samo – antypolski jad i ultralewacka piana.

Specjalnie dla nich , bo i oni namiętnie czytują nasz blog, a uważają się za materialistów, co to zjedli wszystkie rozumy i kierują się wysublimowanym światopoglądem (wyłącznie) naukowym, zamieszczam tutaj opinię pięciu mężów nauki,  profesorów politechniki, w tym wybitnego specjalisty od mechaniki na temat Katastrofy Smoleńskiej:

cp4Współczuję tym wszystkim ludziom, którzy dali się nabrać POwskiej i rosyjskiej banksterskiej propagandzie, i uwierzyli w bredzenie jakiejś tam rządowej Komisji Millera i „międzynarodowego” MAKu Anodiny. MAK to dobra nazwa dla tej instytucji, bo mamy do czynienia z czysto sowieckim „ciałem”, które niczym wysublimowana z makowin heroina, albo opium, ściemnia Rzeczywistość produkując wyłącznie omamy myślowe. Ta ostatnia pani już została „ukarana” utratą majątku w Rosji (przez Tego Co nad Nami). Jest ona dobrym przykładem, można rzec wzorcowym, jak KGB traktuje swoich najwierniejszych sługów. Myślę, że da to do myślenia wszystkim piewcom Putina i jego kremlowskiej kliki, bo czeka ich taka sama zapłata we właściwym czasie.

 

Podziel się!