
Wpisy w kategorii: Demokracja Bezpośrednia
Referendum w Krakowie ważne! – wynik: 97,8 procent za odwołaniem prezydenta!

Aleksander Miszalski ODWOŁANY! Frekwencja dopisała, ale moim zdaniem nie na tyle na ile powinna, bo nie odwołano Rady Miasta. Nie będzie łatwo rządzić nowemu prezydentowi ze starą Radą Miasta.
Ale najważniejszą PRAWDĄ jest, że Kraków po raz drugi już zastosował SKUTECZNIE (wystarczająca frekwencja) procedurę Demokracji Bezpośredniej: Pierwszy raz zagłosował przeciw Zimowym Igrzyskom Olimpijskim (70% przeciw), a teraz zlikwidował przy 97,8 % głosów za odwołaniem, Prezydenta Miasta nie liczącego się z opiniami mieszkańców miasta (Strefa Czystego Transportu), zadłużającego miasto, a do tego będącego bezczelnym prowodyrem kolesiów z Platformy przejmujących wraz z rodzinami ciepłe posadki w spółkach miejskich. Ukarano skutecznie Tuska, ogólnopolską PO/KO i całą ekipę Miszalskiego w Krakowie oraz wszystkie ich media masowe (radia, telewizje, portale internetowe, gazety itp) także za nawoływanie do bojkotu głównego instrumentu suwerenności Polaków DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ.
Czytaj dalejDEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA – Referendum w Krakowie 24 maja 2026 roku
Siewcy Prawdy: Polska Demokracja Bezpośrednia znów zbanowana na YouTube [8 maja – Dzień Zwycięstwa?]

Polska Demokracja Bezpośrednia zaprasza na Rumble, codziennie o 18.00 i 20.00 – Tam działamy dalej, bez filtrów i bez ograniczeń. Jeśli jesteś z nami – dołącz i udostępnij dalej!!!
Czytaj dalejJerzy Zięba Tylko świadomi przeżyją…. (między innymi o inicjatywie wyborczej Bogdana Morkisza) + Od czego mamy zacząć by uratować Polskę
Alter Shot: Szwajcaria – Ujawniono katastrofalne umowy dotyczące szczepionek


Bardzo kiepskie tłumaczenie SI z niemieckiego, żenada, ale temat ważny, bo pokazuje jak się działa w Szwajcarii w sprawie mRNA na covid.
Czytaj dalejReferendum w Krakowie: Czy Demokracja Bezpośrednia odwoła prezydenta A. Miszalskiego (PO) i Radę Miasta – 24 maja 2026 roku?

TEN Ośmiogwiazdkowy Prezydent obraził na wejściu 50% Krakowian czym dał pierwszy dowód swojej absolutnej głupoty. Dalej było niestety tylko gorzej, ponieważ okazał się OSZUSTEM NIE SPEŁNIAJĄC SWOICH OBIETNIC WYBORCZYCH. Był na tyle bezczelny żeby uroić sobie, że Krakowianie okażą się większymi Głupcami od niego samego!
Czy GŁUPIEC może dobrze zarządzać czymkolwiek – choćby swoją firmą albo rodziną? Czy GŁUPCOWI powinno się powierzać Zarząd Drugiego co do Ważności i Wielkości Miasta w POLSCE? To pytania retoryczne, bo odpowiedź na nie jest oczywista.
Najjaskrawszy dowód swojej głupoty dał pan Aleksander Miszalski zaraz po ogłoszeniu Referendum, kiedy w poniedziałek stwierdził, że cieszy się z możliwości zweryfikowana swojej osoby i programu wyborczego w referendum, czyli akcie demokracji bezpośredniej, po czym we wtorek zaczął nawoływać do bojkotu tego referendum. Ten Prezydent Krakowa nie tylko jest GŁUPCEM, ale i JEGO DORADCY TO KOMPLETNI IDIOCI.
Do czego tacy ludzie mogą doprowadzić KRAKÓW?
To najważniejszy sprawdzian dla Demokracji Bezpośredniej w Polsce od 13 lat, kiedy to w Warszawie próbowano bezskutecznie (z powodu zbyt małej frekwencji) w bezpośrednim referendum obywateli odwołać prezydent Hannę Gronkiewicz-Walz. Warszawiacy nie zdali wtedy egzaminu z samodzielności myślenia ani z samorządności. A jak będzie w Krakowie?
Czy tym razem Demokracja Bezpośrednia się sprawdzi? Czy Krakowianie (w domyśle POLACY) dorośli wreszcie do Demokracji Bezpośredniej? Czy pan Aleksander Miszalski zalazł im tak mocno za skórę w niecałe 2 lata, że zmobilizują się 24 maja 2026 roku i pójdą do urn w wystarczająco dużej liczbie żeby odwołanie i prezydenta i Rady Miasta stało się faktem?
Jest na to wielka szansa bowiem do ogłoszenia Referendum potrzeba było ponad 56 000 podpisów, ale zebrano ich aż 134 000, a do skutecznego odwołania prezydenta potrzeba frekwencji wynoszącej 159 000, a więc tylko 25 000 wyborców więcej niż złożyło podpisy. No i oczywiście potrzeba jeszcze 50,1 % głosów za jego odwołaniem. Do odwołania całej Rady Miasta potrzeba trochę mniej niż 180 000 uczestników referendum i 50,1 % głosów za jej odwołaniem.
Atmosfera jest gorąca. To nie tylko szansa dla Krakowa na korzystne zmiany, to szansa dla Demokracji Bezpośredniej w Polsce. To także test dojrzałości społecznej do zarządzania bezpośredniego w najważniejszych dla NAS sprawach. Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy za głupi żeby SAMI RZĄDZIĆ w SAMORZĄDZIE. Wynik tego Referendum jest ważny, ale w drugim rzędzie – BO NAJWAŻNIEJSZE JEST ŻEBY JAKIKOLWIEK ON NIE BĘDZIE BYŁ WAŻNY, A WIĘC ŻEBY BYŁA W TYM REFERENDUM NIEZBĘDNA DLA JEGO WAŻNOŚCI FREKWENCJA WYBORCZA.
A WIĘC KRAKOWIANIE DO URN – 24 MAJA 2026 ROKU!!!
Unia Europejska uruchomiła niedawno swój propagandowy kanał telewizyjny w języku polskim. Tam eksponują teraz wiadomość, iż Prezydent Krakowa nawołuje do bojkotu Referendum, czyli zniechęca oficjalnie Obywateli Krakowa do bycia SUWERENEM. Czyżby według obecnych brukselskich elit i zarządców Polski z ich ramienia Krakowianie mogli podjąć „niewłaściwą” dla UE decyzję odwołując z funkcji ewidentnego GŁUPCA?!
Czytaj dalejJerzy Zięba: Czy nasza przyszłość może być w naszych rękach?

Kto nie interesuje się kwestiami zdrowotnymi i leczniczymi, czy słuszną walką z glifosatem, proponuję żeby przewinął do 1h 15 minut – kiedy zaczyna być mowa o Demokracji Bezpośredniej i jaką mamy w związku z tym tematem obecnie sytuację. Chodzi dokładnie o przetestowanie szczerości intencji i prawdomówności prezydenta Nawrockiego, który w ostatniej fazie kampanii wyborczej obiecał, że wszelkimi siłami będzie się starał wprowadzić demokrację bezpośrednią i będzie jej rozwój popierał.
Fundacja PAFERE (czyli pośrednio Antypartia) w związku z upływem czasu i brakiem realizacji w jakiejkolwiek formie tej obietnicy skierowała list do pana prezydenta o spotkanie i rozmowy w sprawie wprowadzenia DB w życie. A więc czekamy na odpowiedź. Pamiętajmy, że prezydent Nawrocki wygrał wybory dosłownie o włos przed Trzaskowskim, a ten włos to Głosy Wolnych Ludzi, którzy poparli go wtedy właśnie ze względu na tę deklarację wyborczą.
Długo nie publikowałem, że tak powiem „wieści z frontu” o „Wolność Polaków w Polsce”, bo nie działo się na nim nic moim zdaniem bardzo istotnego, ale ten moment będzie przełomowy dla wiarygodności prezydenta Polski, która zostanie zapewne zweryfikowana NEGATYWNIE! i będzie to najwyższy czas, czas wręcz ostateczny według mnie, do jak najszybszego budowania wspólnego Bloku Wyborczego Demokracji Bezpośredniej na wybory w jesieni 2027.
Tak jak 2% PJJ (a dokładnie 1,63%) odebrało władzę PIS w wyborach do Sejmu, tak te same 2% (a dokładnie 1,2%) przesądziło o wyborze Karola Nawrockiego na prezydenta Polski.
Czytaj dalejProfesor Mirosław Matyja: Rozbiory Polski to kara za wolność?
Rafał Kopko Orlicki: Wyniki i wnioski z badania przez AI/SI celów „Konstytucji Konfederacji Narodów Międzymorza”

Zaznaczmy, że oglądalność Projektu Konstytucji Suwerennych Narodów Międzymorza wzrosła w ostatnich dwóch tygodniach o 400%. CB
Czytaj dalejRafał Kopko Orlicki: Dlaczego Sztuczna Inteligencja (AI / SI) i Wikipedia cenzuruje i blokuje zamieszczanie istniejących materiałów internetowych, lub przynajmniej cytowanie materiałów ze strony bialczynski.pl ?

Czy teraz już wiecie dlaczego nie żyjecie w RZECZYWISTOŚCI i w posiadaniu PRAWDY, która pozwoliłaby WAM właściwie ocenić RZECZYWISTOŚĆ, a żyjecie w MATRIXIE stworzonym przez Banksterkę Światową, Władców Planety Ziemia, Współczenych Feudałów i ich Medialnych Nadzorców, którzy podają Wam tylko „Prawdę Jedynie Słuszną”???
To ważny temat bo tak CODZIENNIE CENZURUJE SIĘ OBECNIE RZECZYWISTOŚĆ (jej obraz i wiedzę na jej temat) oraz DYSKUSJĘ O TYM CO DZIEJE SIĘ W Rzeczywistości na Świecie i w GEOPOLITYCE.

Nowoczesna „demokracja” – Artykuł cytowany z filmu na Youtube z komentarzami Rafała Kopko – Orlickiego
Strona Mirosława Dakowskiego: System partyjniacki gnije i kruszy się. Co po nim? Jest SPOSÓB !
Od Petromira

JOWy (Jednomandatowe Okręgi Wyborcze) i tylko jedna tura wyborów zasadniczych do Sejmu – To jeden z niezbędnych kroków do Demokracji Bezpośredniej! CB
Czytaj dalejKŁAD 26 część 2: O sposobach rządzenia się Słowian według przyrodzonego prawa, obecnie i w przeszłości – Czesław Białczyński (WERSJA PEŁNA – na III Zjeździe Przedstawicieli Suwerennych Autonomii oraz Kongresie Prawa Naturalnego i Ludności Rdzennej – RUMIA,17 sierpnia 2025)

Międzymorze i Strefa jego wpływów kulturowo-historyczno-politycznych.
Nie bez powodu daję ten materiał właśnie dzisiaj w rocznicę IV Rozbioru Polski przez Niemcy i Rosję SOWIECKĄ. Ten ANTY-POLSKI sojusz trwa od 1701 roku, a jego celem od początku było UNICESTWIENIE Pierwszej Rzeczpospolitej (a właściwie Rzeczpospolitej Trojga Narodów proklamowanej w roku 1658), a potem wynarodowienie Polachów (Po-Lechitów [Sz-Lachetnych], Rusinów [Białorusinów i Ukraińców], Istów [Bałtów] i Wędów [Łużyczan i Połabian]). Kiedy to się nie udało mimo Trzech Rozbiorów, podpisano w IV Rozbiorze Pakt Ludobójczy o Wymordowaniu Narodu Polskiego, Białoruskiego i Ukraińskiego (dotyczący obszaru Unii Hadziackiej). Ten pakt działa do dzisiaj i rozciąga się obecnie w postaci czynnej (ludobójczej) na POLSKĘ, Ukrainę i Białoruś oraz Kraje Bałtyckie, a w wersji mniej agresywnej lecz też czynnej na: Słowację, Rumunię (+ Mołdawię), Węgry i Bałkany – w tym Bułgarię, Serbię (także Kosowo) i Grecję oraz na Gruzję, Armenię, Azerbejdżan, Krym (Tatarski) i Czeczenię. Takie są obecnie plany podziału Międzymorza między Rosję i Niemcy.
Czytaj dalej

