1. Kubań-Warzecha: Liberty for Poland! Konstytucja? Ten akt prawny jest źle napisany!; 2. World-Scam.com: 18 lat więzienia dla byłego ministra zdrowia; 3. Bardowscy: PROTEST ROLNIKÓW „BEZ NAS BĘDZIECIE GŁODNI, NADZY I TRZEŹWI

Konstytucja? Ten akt prawny jest źle napisany!

2.09.2022 Warszawa
Raport o reparacjach wojennych dla Polskich od Niemiec
Fot. Andrzej Wiktor

Dopóki ta sprawa nie będzie załatwiona tak jak każe dziejowa sprawiedliwość NIE BĘDZIE ŻADNEGO PRAW(dziw)EGO POJEDNANIA MIĘDZY POLAKAMI a NIEMCAMI.  Nie domagamy się przecież zadośćuczynienia za 130 lat niewolnictwa i wyzysku podczas okupacji kolonialnej Polski przez Prusaków/Niemców i Austriaków/Niemców, ani za 1000 lat Niemieckiego Drang Nach Osten na ziemie Zachodnich Słowian, tylko wyrównania strat z okresu 5 lat Niemieckiej Okupacji 1939-1945. Przecież moglibyśmy żądać znacznie więcej tak jak Namibia, Kongo, Algieria, Egipt, Wietnam, Indie, Pakistan, RPA, Chile, Argentyna i inni. 

1. Kubań-Warzecha: Liberty for Poland! Konstytucja? Ten akt prawny jest źle napisany!

https://banbye.com/watch/v_0NPVYVG6Tki5

2. World-Scam.com (Marek Wójcik – blog): 18 lat więzienia dla byłego ministra zdrowia

Wiedeń 26.1.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Niestety nie u nas. Nie oczekujmy takiego procesu w kraju, gdzie rządzi klika całkowicie uzależniona od agendy globalistycznej. Jest jednak pierwszy kraj na świecie, który skazał na wysoką karę więzienia za przekręty związane z plandemią nie tylko eksministra zdrowia, lecz szereg wysokiej rangi urzędników państwowych odpowiedzialnych za sanitaryzm kowidowy.

Artykuł na ten temat ukazał się w piątek 12 stycznia 2024 r. na stronie vietnamnews.vn. Źródło.

Wyrok zapadł w momencie, gdy Wietnam intensyfikował swoją wieloletnią kampanię przeciwko łapówkom, w ramach której wszczęto dochodzenie w sprawie setek urzędników wyższego szczebla pod kątem korupcji, co zmusiło wielu do odejścia, w tym byłego prezydenta i premiera Nguyen Xuan Phuca oraz dwóch wicepremierów. Źródło.

Przykro mi, myliłem się – powiedział Nguyen Thanh Long podczas procesu.

No tak, każdemu byłoby przykro, będąc oskarżonym o korupcję. Nie znam wietnamskiego języka i nie oglądałem filmów z roku 2020, kiedy ministrowie zdrowia całego świata głosili te same kłamstwa. Nie był to proces o ludobójstwo, na takie wydarzenia musimy jeszcze poczekać. Wiem, że wiele osób z niedowierzaniem reaguje na samą możliwość takich procesów sądowych. Aby do nich doszło, musi zmienić się sytuacja polityczna na świecie. Czeka nas jeszcze długa droga, na której końcu przynajmniej część sprawców plandemii doczeka się zasłużonej kary.

Zwycięstwo jednak nie przyjdzie bez wysiłku z naszej strony. Walczmy z kłamstwami mediów i polityków. Nie pozwólmy, by głoszono fałszywą tezę o „uratowaniu” milionów ludzi, dzięki powszechnemu wstrzykiwaniu zabójczych dawek eliksiru mRNA.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

źródło: https://www.world-scam.com/archive/31135/646-18-lat-wiezienia-dla-bylego-ministra-zdrowia/

 

https://www.youtube.com/watch?v=oSmOFrfgJPU

Podziel się!