1. Gadowski tv: Ruch Obrony Polaków; 2. GT-BT: Czy eksperyment Javiera Milei ocali Argentynę?

Ruch Obrony Polaków

Dużym błędem będzie jeśli do tego Ruchu nie dołączą Antypartia,  PL!SP i EP-RWL. W takim kształcie jaki widać w tej chwili postulat Demokracji Bezpośredniej utonie a cała siła pójdzie w rozbicie i wyssanie elektoratu PIS. Obecnie podział społeczeństwa nie przebiega wzdłuż linii Prawica – Lewica. Tutaj wyraźnie widać już na etapie Deklaracji brak tzw „lewej nogi” – otwarcia na środowiska Wolnych Ludzi, agnostyczne i liberalne. Grozi nam realnie znowu podział na dwa osobne byty polityczne, które będą ciągnęły „kołdrę” w swoją stronę.

O tym że celem ROP jest uczynienie Polaków SUWERENEM w swoim państwie nie ma w Deklaracji ani jednego słowa. To błąd. Czyżby doraźna propaganda polityczna znów brała górę nad  prawdziwym celem, który się w deklaracji przemilcza i omija? Tak dokłądnie postępują Okrągłostołowcy z PIS i Egzotycznej Koalicji!!! A może ten cel – Demokracja Bezpośrednia – zniknął już całkowicie z programu PJJ, a zatem też i ROP???

Deklaracja musi być siłą rzeczy ogólnikowa, zatem zobaczymy co przyniesie PROGRAM ROP, który musi zostać podany bardzo szybko do wiadomości Polaków. Wybory Samorządowe są już za chwilę, a potem Wybory do Europarlamentu.

Czekamy na szybki i zdecydowany ruch Antypartii, PL!SP i EP-RWL. Te ugrupowania swoją obecnością zdecydowanie zrównoważyłyby Ruch Obrony Polaków dając mu podstawę do wzięcia szerokiego elektoratu rekrutującego się spośród ogółu społeczeństwa, a nie wyłącznie Katolików. Czyżby tworzący ROP politycy zapomnieli, o wynikach badań Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego za rok 2022, z których wynika, że na coniedzielną mszę świętą uczęszczało 29,5 proc. zadeklarowanych katolików, a komunię przyjmowało tylko 13,9%, zaś jako katolicy oficjalnie deklaruje się obecnie tylko 71% Polaków???

Czy w ROP jest miejsce dla poglądów tych 29% czy też go de facto nie ma???

1. Gadowski tv: Ruch Obrony Polaków

https://www.youtube.com/watch?v=SsM2wpc8SU8

2. GT-BT: Czy eksperyment Javiera Milei ocali Argentynę?

https://www.youtube.com/watch?v=_eJcQwzebAY

 

Podziel się!