1. wR24: Tusk gra na ostro! Strajki w Niemczech! Czy grozi nam wojna domowa? Upadek praworządności w III RP!; 2. 11 01 2024 – Śledztwa i Naloty Prokuratury Wojskowej na ludzi ze Stowarzyszenia Bronimy Munduru; 3. LachChwat tv: Chcieli nas zakopać, nie wiedzieli, że jesteśmy ziarnem – 4 minuty, które „zabiły” Witka???

Tusk gra na ostro! Strajki w NIemczech! Czy grozi nam wojna domowa? Upadek praworządności w III RP!

Materiał nr 2 pokazuje jeszcze zaszłości które są sprawką PISu (Niedzielski + Błaszczak) czego dokumentację prezentujemy. Jednakże te naloty realizowane są dzisiaj pod nowym rządem Egzotycznej Koalicji 13 Grudnia i jej Ministerstw Obrony i Sprawiedliwości oraz jej Prokuratury. To samo dotyczy mecenas Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź. System murem broni się przed oskarżeniem o bezprawie covidowe, spowodowanie licznych zgonów i uszkodzeń ciała przez zaniedbania, niewłaściwe postępowanie lekarskie i przez pseudoszczepionki mRNA,  o lockdowny i o segregację sanitarną lat 2020-2022.

Jak ktoś powiedział PIS=PO JEDNO ZŁO! Jak i wszystko co wywodzi się z Okrągłostołowego Bajzlu Prawnego i Bagna Moralnego!

1. wR24: Tusk gra na ostro! Strajki w Niemczech! Czy grozi nam wojna domowa? Upadek praworządności w III RP!

https://banbye.com/watch/v_mW9Vjg_8b2Nu

 

2. 11 01 2024 – Śledztwa i Naloty Prokuratury Wojskowej na ludzi ze Stowarzyszenia Bronimy Munduru

Nalot o 6 rano na ludzi ze Stowarzyszenia Bronimy Munduru – Jakub Kuśpit 2024.01.11

https://rumble.com/v46h2de-nalot-o-6-rano-na-ludzi-ze-stowarzyszenia-bronimy-munduru-jakub-kupit-2024..html

Komentarze z rumble:

Panie Jakubie cała masa świadomych ludzi jest z panem!!! Nie damy bandytom zamknąć nam buzi byśmy nie mogli mówić prawdy taką jaka ona jest. Pozdrawiam ciepło…

5 likes

Wszystkiego dobrego dla Was! Niech w końcu cała prawda wyjdzie na jaw, może to jest właśnie TEN moment

3 likes

Kasia Tarnawa – Gwóźdź też miała nalot ABW i pozbawiona sprzętów. Boją się gnojki ludzi mówiących prawdę. Jesteśmy z wami, prawdziwymi patriotami.

1 like

 

 

1 like

To ,że oni zabezpieczyli wasze dokumenty i elektronikę nie znaczy , że wam nic nie dorzucą … w tym jest problem … oni mogą wam zaimplementować różne świństwa, które was obciążą … rudy wprowadzi dyktaturę i terror

1 like

 

  • Zaczyna się terror nowej władzy. Przypomina mi się jak policjanci bili na Marszach Niepodległości za rządów Tuska.

 

1 like

 

  • Chcąc coś zmienić w Polsce, potrzebna jest nam wiedza o zmianie systemu na demokrację bezpośrednią. ELEMENTARZ DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ: cz. 1 https://rumble.com/v423hm8-demokracja-bezporednia-dla-pocztkujcych-odc.1-start-12.00.html cz. 2 https://rumble.com/v42abh8-demokracja-bezporednia-dla-pocztkujcych-odc.2-start-12.00.html cz. 3 https://rumble.com/v42i4ae-demokracja-bezporednia-dla-pocztkujcych-odc.3-start-12.00.html?mref=7ju1&mrefc=9 Demokracja bezpośrednia – Iluzja a rzeczywistość cz. 4 https://rumble.com/v445clx-demokracja-bezporednia-iluzja-a-rzeczywisto-start-12.00.html – Czarno na białym – Demokracja Bezpośrednia czy Grzegorz Braun cz. 5 https://rumble.com/v43l23t-czarno-na-biaym-demokracja-bezporednia-czy-grzegorz-braun-start-12.00.html – Czarno na białym – Nazistowskie korzenie Unii Europejskiej cz. 6 https://rumble.com/v44uqfh-czarno-na-biaym-nazistowskie-korzenie-unii-europejskiej-start-12.00.html – Demokracja bezpośrednia dla początkujących, odc. 4 cz. 7 https://rumble.com/v45fk7k-demokracja-bezporednia-dla-pocztkujcych-odc.4-start-12.00.html – Demokracja Bezpośrednia – Wszystko w naszych rękach cz. 8 https://rumble.com/v466d13-demokracja-bezporednia-wszystko-w-naszych-rkach-start-12.00.html – Czarno na białym – demokracja.info ANKIETA cz. 9 https://rumble.com/v410ojm-czarno-na-biaym-demokracja.info-ankieta-start-12.00.html OKRĘGI: https://siewcyprawdy.tv/okregi/ ANKIETA: Ważne linki i informacje: https://demokracja.info/ankieta #TylkoDemokracjaBezpośrednia

 

0 likes

 

 

0 likes

Panie Jakubie jestem zbulwersowany, że pan został zatrzymany za niewinność!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Tylko demokracja bezpośrednia może zatrzymać to bezprawie!!!!!!!!!!!

Bronisław Foltyn  – Wiemy coraz więcej. To jeszcze robota PiS i ministra Błaszczaka. Zarzuty najwyższego kalibru

Bronisław Foltyn 
@bronislawfoltyn
Poseł na Sejm RP, przedsiębiorca, konserwatywny liberał, Prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji w Bielsku-Białej

https://www.youtube.com/watch?v=shPAJ2NGfws

3. LachChwat tv: Chcieli nas zakopać, nie wiedzieli, że jesteśmy ziarnem – 4 minuty, które „zabiły” Witka???

https://rumble.com/v4693o5-4-minuty-ktre-zabiy-witka.html

 

 

Podziel się!