03 05 2016 – G. Wyborcza kłamie o Jerzym Ziębie!

To, że GW kłamie jak najęta nie jest dla nas odkryciem. Niestety te kłamstwa trzeba prostować dokąd ten potworek postkomunistyczny zwany Gazetą Wyborczą wciąż jeszcze zipie. CB.

 

Następny wybryk Gazety Wyborczej.. i nie tylko.


WYBORCZA KŁAMIE po raz następny :

http://wyborcza.pl/1,75400,19998916,antynaukowa-fala-przetacza-sie-przez-polske-pisze-nature.html
 
Co im „odbija” z tym hipnoterapeutycznym powiększaniem biustów? Przecież to jest udowodniony FAKT ! Sama Wyborcza to „rozkręciła” nie dociekając PRAWDY!!
Panie Michnik… tego typu publikacje ośmieszają Pana Gazetę, która szczególnie ostatnio nie cieszy się zbytnim poważaniem polskiego społeczeństwa. Gdyby mój redaktor napisał tego typu artykuł BEZ SPRAWDZENIA FAKTÓW, następnego dnia już by u mnie nie pracował.
 

listy@wyborcza.pl
sekretariat@wyborcza.pl
redakcja@wyborcza.pl
 
Oczywiście autorzy tych bredni : Paula Dobosz z Uniwersytetu Cambridge i Jakub Zawiła Niedźwiedzki z Uniwersytetu Warszawskiego, NIGDY ze mną na ten temat nie rozmawiali, nigdy na moich spotkaniach nie byli! Po co? Może by poznali PRAWDĘ ? No i wyszli by na głupców…
Jak zwykle kreując się na „naukowców” wykazali się tym, że są zwykłymi pod Słońcem PLOTKARZAMI ! Wypisywanie tego typu bzdur bez sprawdzenia faktów… oto właśnie poziom polskiej „nauki”.

Nie jest tutaj pytaniem, dlaczego Uniwersytety pozwalają mi na mówienie PRAWDY !!!
Pytaniem jest dlaczego Rektorzy Uniwersytetu w Cambridge czy Uniwersytetu Warszawskiego, pozwalają swoim pracownikom na pisanie tego typu tekstów bez sprawdzenia faktów !?? Ktoś kto był na moich spotkaniach wie, że to są zwykłe kłamstwa!

Co Pan na to Panie Rektorze Profesorze Pałys? W ten sposób postępuje Pana pracownik, publikując niesprawdzone informacje, zwykłe KŁAMSTWA oparte na PLOTKACH i Pan się na to godzi?

rektor@adm.uw.edu.pl


Panie Rektorze, teraz Pan pozwolił na to, żeby Pana Uniwersytet „poskarżył się” na arenie międzynarodowej na Polskę, na władze innych uniwersytetów (!!!), bez żadnej wcześniejszej na ten temat rozmowy, bez poznania PRAWDY itd… To czym od dzisiaj stał się Uniwersytet Warszawski? Międzynarodową, „naukową”, plotkarą? 
Nie wstyd Panu?


Kto tu szkaluje dobre imię polskich Uniwersytetów i ich władz? Kim on są, żeby na arenie międzynarodowej krytykować Rektorów innych Uniwersytetów ! ?
Kimże jest Pana pracownik, który to robi i uzurpuje sobie prawo do dyktowania Rektorom INNYCH Uniwersytetów kogo Rektorzy mogą, a kogo nie mogą w swoje „mury” zapraszać ! Przecież człowiek ten ośmieszył Pana jak i Uniwersytet Warszawski.

Aha…

Nie traćcie tutaj czasu na opisywanie CZYM jest GW itd… już to wiemy!
Dziękuję z góry za wsparcie, ale… mnie to nie denerwuje, mnie to nie wkurza, na mnie to NIE DZIAŁA !!! 
Ten artykuł (jeśli chodzi o część o mnie) to tylko element walki z PRAWDĄ. To ONI się ośmieszają, nie my!
Tak więc… nie denerwujcie się jak i ja się nie denerwuje. Natomiast, NAGŁAŚNIAJCIE TO !!! Tak.. to teraz możemy i powinniśmy zrobić w IMIĘ PRAWDY !!!!
Następny WSPANIAŁY DZIEŃ !!! Dzięki GW ! 

 

Pozdrawiam,
Jerzy Zięba
Podziel się!