21 05 2015 – Komorowski stchórzył przed debatą niezależną u Kukiza! – WIELKA ZMIANA! Nie głosuj na KOMOROWSKIEGO, już raz Cię oszukał! Paweł Kukiz: Czas minął – To jest wojna!!! Czerwona generalicja popiera Komorowskiego!

1012989_1395940130716335_1223300449232682574_nNie dyskutuj o urządzaniu sypialni, kiedy złodzieje plądrują twój dom!!!

 

Ostatnia aktualizacja

 

21. 05 2015:

Debaty nie będzie. Sztab Komorowskiego chciał wcześniej znać pytania

– zatem myślę, że już otrzymaliśmy odpowiedź kto jest kim! Wielka Zmiana to Kukiz i Duda!

Dodano: 21.05.2015 [10:09]
​Debaty nie będzie. Sztab Komorowskiego chciał wcześniej znać pytania - niezalezna.pl

foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Rzecznik PiS, Marcin Mastalerek zdradził dziś na antenie Polsat News, że sztab Bronisława Komorowskiego chciał przed debatą otrzymać pytania. Chodzi o debatę organizowaną przez Pawła Kukiza. Potwierdził to szef kampanii prezydenckiej muzyka.

Od sztabu Pawła Kukiza dowiedzieliśmy się, że sztab Bronisława Komorowskiego chciał przed debatą otrzymać pytania. Andrzej Duda od razu napisał na Twitterze, kiedy tylko pojawiła się propozycja debaty ze strony Pawła Kukiza, że wchodzi w to i nie stawia warunków. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że sztab Komorowskiego debaty nie chce. Dla nas sprawa jest zamknięta – powiedział dziś rano Mastalerek.

Czas minął! Bronisław Komorowski ma gdzieś wyborców Pawła Kukiza

Istotnie dochodziły do nas słuchy, że sztab prezydenta życzył sobie wcześniej udostępnienia pytań. To było nie do przyjęcia. To swojego rodzaju test wyborczy, kandydat na prezydenta powinien go zdać śpiewająco – powiedział w rozmowie z Telewizja Republika Miłosz Lodowski, szef kampanii Pawła Kukiza.

 

Kukiz atakuje PO: Komuniści mieli więcej honoru

18 minut temu

Sztaby Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy przerzucają się odpowiedzialnością za fiasko debaty, którą miał zorganizować Paweł Kukiz. Tymczasem głos w tej sprawie zabrał sam Kukiz. Na swoim Facebooku ostro atakuje sztab Platformy Obywatelskiej.

Paweł Kukiz /Krzysztof Kaniewski/REPORTER /East News
Paweł Kukiz
/Krzysztof Kaniewski/REPORTER /East News

„Walczycie o ELEKTORAT. A w związku z tym macie OBOWIĄZEK przyjąć warunki ELEKTORATU. Jeśli liczyliście na to, że ‚dialog’ będzie się odbywał na Waszych warunkach i zamieni się w monolog to się przeliczyliście. Pytania wcześniej znane nie są pytaniami. Boicie się. Chcieliście wprowadzić na halę w Lubinie 1000 zwolenników PO. Dostaliście zgodę. Ale nie ma zgody na to abyśmy uczestniczyli w ‚lukrowaniu’ tej Waszej ‚zgody budującej’. Jesteście mali i śmieszni. Ale mam frajdę patrząc na Was! Komuniści mieli więcej honoru. Mówię to jak najbardziej serio” – czytamy na profilu Pawła Kukiza.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-kukiz-atakuje-po-komunisci-mieli-wiecej-honoru,nId,1810056#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Paweł Kukiz: nie wciskajcie ludziom kitu, że coś kombinuję

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pawel-Kukiz-nie-wciskajcie-ludziom-kitu-ze-cos-kombinuje,wid,17554953,wiadomosc.html?ticaid=114e7a

akt. 2015.05.21, 07:49

Paulina Górnicka

Dziennikarka Wirtualnej Polski. Kontakt: paulina.gornicka@grupawp.pl
Paweł Kukiz zamieścił na swoim profilu na Facebooku kolejny mocny wpis. Tym razem atakuje dziennikarzy TVN i „Gazety Wyborczej – w jego opinii „partycypantów łatwego życia za pieniądze” Polaków. Muzyk odnosi się do debaty kandydatów na prezydenta, która miała się odbyć w najbliższy piątek. „Debata jest możliwa. Bronisław się jej boi. I płaci Wam za to, żebyście połączyli się z nim w bulu [pisownia oryginalna – red.]” – czytamy.
Paweł Kukiz
Paweł Kukiz (WP.PL / Andrzej Hulimka)
Debata miała się odbyć 22 maja o godzinie 21.15 w Lubinie. Udział w niej od razu potwierdził Andrzej Duda. Z odpowiedzią zwlekał sztab Bronisława Komorowskiego. W środę Miłosz Lodowski ze sztabu Pawła Kukiza w rozmowie z Wirtualną Polską poinformował, że spotkanie jednak się nie odbędzie, ponieważ obecny prezydent nie odpowiedział na przesłane mu warunki.

Kukiz: funkcjonariusze-propagandziści TVN i Gazety Wyborczej

Muzyk w ostatnim wpisie na Facebooku atakuje Komorowskiego i dziennikarzy, którzy – zdaniem Kukiza – go wspierają. „DRODZY (bo w ogromnej mierze funkcjonujący za kasę wyciąganą przez gangsterkę PO-wską z naszych kieszeni na rządowe reklamy) funkcjonariusze-propagandziści TVN i Gazety Wyborczej” – zaczyna swoją wypowiedź.

Czytaj również: Paweł Kukiz o sondażu TVN: zdębiałem

Przekonuje, że lecąc samolotem „istnieje możliwość pokonania odległości ok. 500 km w linii prostej (Gdańsk-Lubin) w czasie jednej godziny”. „Cena za lot to niewiele wyższa kwota niż podróż 5-cioosobowej Rodziny Waszym umiłowanym Pendolinem. (…) Wasi Prezesi nie taką kasę wydają na zakupy kosmetyków dla swoich żon” – podkreśla.

„Nie wciskajcie ludziom kitu, że coś kombinuję”

Dalej czytamy: „Nie wciskajcie ludziom kitu, że coś kombinuję. Kombinujecie WY – partycypanci łatwego życia za nasze pieniądze. Autorzy programów o ośmiorniczkach w sosie szampańskim, gwiazdach na lodzie i szczawiu po bretońsku (podanym na gorącym talerzu przez muchofila)”.

Następnie uderza w „warszawskich” dziennikarzy. „Znam Was doskonale. Od 30 lat. Obserwuję Wasze „kariery”. Wasze salony, warszawskie Monako, bufonadę, rauty. Wasze dwory. Waszą butę. Waszą „lepszość”. 3/4 z Was wstydzi się Białej Podlaskiej, Białegostoku, Lublina, Zamościa. (…) Wy „warszawiaki” jesteście!” – stwierdza ironicznie.

„Komorowski boi się debaty”

Kukiz stwierdza, że chciał debaty na „warunkach obywatelskich – bez ustawek, doradców, propagandy”. jego zdaniem jest ona możliwa, ale obecny prezydent się jej boi. „Debata jest możliwa. Bronisław się jej boi. I płaci Wam za to, żebyście połączyli się z nim w bulu. Miłej porannej jajecznicy Wam życzę, wyrobnicy” – kończy swój wpis.

Kukiz, który otrzymał w I turze wyborów prezydenckich prawie 21 proc. głosów, mówił, że w ubiegłym tygodniu wysłał do sztabów obu kandydatów na prezydenta zaproszenie na debatę w Lubinie. Zgodził się, by poprowadził ją dziennikarz „wyznaczony przez obywateli”. Według zapowiedzi muzyka miała to być merytoryczna dyskusja na temat ustroju państwa i upodmiotowienia obywateli.

– Na pewno nie interesują nas ustawki w takim stylu, że przekażemy przed debatą pytania sztabom i kandydaci będą mogli się wcześniej przygotować do odpowiedzi. Ja sam i ludzie z ruchu obywatelskiego również będą chcieli dopytać kandydatów w kwestiach ustrojowych – mówił Kukiz.

Klub Generałów popiera kandydata Platformy. „To może być groźba”

Dodano: 21.05.2015 [13:29]
Klub Generałów popiera kandydata Platformy. "To może być groźba" - niezalezna.pl

foto: screen; Telewizja Republika

Klub Generałów WP popiera Bronisława Komorowskiego. – To poparcie można traktować jako groźbę. To jest też próba utrzymania status quo – skomentował apel wojskowych Piotr Wroński, były oficer komunistycznych służb w Telewizji Republika.

Na stronie Klubu Generałów WP ukazał się apel, zachęcający do popierania kandydata Platformy Obywatelskiej. W owym klubie zasiada wierchuszka komunistycznych wojskowych, zaangażowanych w czasach PRL w zwalczanie opozycji, a także jeden z zastępców Wojciecha Jaruzelskiego oraz były szef WSI…

Takie poparcie jest bardzo korzystne, ale dla przeciwnika Bronisława Komorowskiego, ponieważ potwierdza wszystko, co napisał w swojej książce pan Sumliński. To poparcie można traktować jako groźbę. To jest też próba utrzymania status quo. Jak PO przychodziło do władzy, wszyscy również ja się bardzo cieszyliśmy. Wystarczył mi rok żeby zobaczyć że to oszustwo – powiedział na antenie Telewizji Republika Piotr Wroński, były oficer komunistycznych służb. Wroński to autor powieści o kulisach zamordowania bł. Jerzego Popiełuszki „Spisek założycielski. Historia jednego morderstwa”.

Znamy Bronisława Komorowskiego z okresu jego pracy jako Wiceministra i Ministra Obrony Narodowej oraz Marszałka Sejmu. Ufamy jego doświadczeniu i profesjonalizmowi oraz realizacji składanych obietnic. Dlatego zwracamy się do Panów i Panów Rodzin oraz Waszych przyjaciół z prośbą o poparcie Pana Prezydenta B. Komorowskiego (…) – napisali generałowie.

W Klubie Generałów są m.in. takie postaci:

gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego, autor paszkwili atakujących płk Ryszarda Kuklińskiego;
gen. Roman Misztal – wieloletni szef komunistycznego wywiadu wojskowego, który zwalczał opozycję demokratyczną;
gen. Józef Użycki – szef Sztabu Generalnego LWP, członek WRON;
gen. Józef Baryła – członek WRON, członek Politbiura KC PZPR, autor książki „W marksizmie-leninizmie nasza siła”;
gen. Józef Szewczyk – w stanie wojennym Naczelny Prokurator Wojskowy, który domagał się jak najwyższych wyroków dla uczestników strajku w kopalni „Wujek”, podległe mu organy doprowadziły do zaocznego skazania płk R. Kuklińskiego na karę śmierci;
gen. Mieczysław Michalik – komendant Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego;
gen. Zbigniew Nowak – wieloletni wiceminister obrony narodowej PRL, zastępca gen. Jaruzelskiego;

Seniorem klubu, o czym klub pisze na swej stronie internetowej, jest 95-letni generał dywizji Teodor Kufel – wieloletni szef bezpieki wojskowej, absolwent kursów KGB w Moskwie w 1954 r., w czasach stalinowskich komendant wojewódzki MO w Poznaniu.

Z młodszego pokolenia w klubie działa też m.in. gen. Bolesław Izydorczyk – były szef WSI, jeden z głównych bohaterów książki S. Cenckiewicza „Długie ramię Moskwy”.

 20 05 2015 godzina 19.30

Czas minął! Bronisław Komorowski ma gdzieś wyborców Pawła Kukiza