06 09 2015 TV Republika i Gazeta Codziennie, czyli jak tuby propagandowe PISu szczują na Kukiza! TV Polsat kontra Paweł Kukiz w Łodzi! Yetisyny z TVN i GW opluwają Ruch Kukiza!

ostatnia aktualizacja  06 09 2015flaga_polska

06 09 2015 – Kompromitacja Górskiej Hejke i TV Republika:

https://www.youtube.com/watch?v=qVURbZPFQs0

https://www.youtube.com/watch?v=qVURbZPFQs0
Opublikowany 30.08.2015

Mariusz Max Kolonko zza oceanu o wywiadzie Pawła Kukiza w TV Republika. Pisaliśmy Państwu we wcześniejszym artykule o tym że dziennikarka stacji TV Republika miała „zlecenie na Kukiza” i parcie na to aby zniszczyć Kukiza było tak duże, że stacja puściła ten „chłam” publicznie na Youtube.

Zaprezentowany słabej jakości klip zmaltretował Stację TV Republika w oczach widzów. Stacja chyba zapomina o jednej rzeczy, że po takich treściach traci oglądalność, co widać gołym okiem a po 25 października również będzie dalej opłacała się jednak publicystyka obiektywna, której już tu zabrakło.

Zapraszamy do obejrzenia opinii Mariusza Maxa Kolonko na temat tego „pseudo wywiadu”

28 08 2015 – TV Republika i Gazeta Codziennie, czyli jak tuby propagandowe PISu szczują na Kukiza!

Ludziom z mediów propagandowych PIS – TV Republika i Gazety Polskiej Codziennie,  kompletnie odbiło a woda sodowa wywołana fałszywkami z Sondażowni WSI, które dają ich PISowi 41% w wyborach do Sejmu, zakłóciła im obieg krwi w mózgu do tego stopnia, że stracili poczucie rzeczywistości. Przypomnijmy, że w dniu 26 sierpnia 2015 urządzili oni w studio TV Republika ohydne widowisko w stylu ubeckim podobnym do nagonek TVN 24, w którym „redaktor” Górska-Hejke próbowała zasugerować wyborcom i uczestnikom Referendum 6 Września, że Paweł Kukiz jest prowadzony na smyczy Ubecji i WSI. Paweł Kukiz wystarczająco wyraźnie dał znać ubecji zgromadzonej wokół GW i TVN w wyborach prezydenckich , ze ma ich głęboko w de… i dzięki temu otrzymał 20% poparcia w wyborach prezydenckich od srodowiska Wolnych Ludzi – Wolnych Polaków. To poparcie Wolnych Polaków było dokładnie widać zagranicą – w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji , Holandii gdzie Paweł Kukiz wygrał wybory prezydenckie w I Turze deklasując kandydata PO i Komorowskiego i PISowskiego pupilka Dudę.

Cały system – jak to widać w nagłówku tego artykułu szczuje więc na Kukiza sugerując w stylu propagandy PZPR jego powiązania właśnie z ubecją. Dodatkowo znani z dwulicowości Katopolacy z Gazety Codziennej paląc jak zwykle panu bogu ogarek i machając jednocześnie diablim ogonem „zapraszają” Pawła Kukiza ponownie do swojej stacji na kolejny propagandowy Spektakl Pogardy.  Redaktorzy z mediów PIS których pycha zapędził w ślepy zaułek samoobnażenia dziwią się publicznie w artykułach prasowych, że Paweł Kukiz nie odbiera od nich telefonu. Zabawni jesteście panie i panowie bulteriery watykańskiego chowu – myślicie, że dobry stary lecz jary jezuicki sposób prowadzenia dialogu z Polakami, podobny do tego z czasów Corteza w Kraju Inków, czyli czysty makiawelizm spowoduje że słupki poparcia dla partii Jarosława Kaczyńskiego jeszcze się podniosą?! NIC Z TEGO MOI DRODZY! PRZYZWOITY CZŁOWIEK NIE ODBIERA TELEFONÓW OD PROPAGANDOWYCH SZUJ JAKIMI JESTEŚCIE.

TEN JEDEN WIECZÓR 26 SIERPNIA POZBAWIŁ WAS KOMPLETNIE WIARYGODNOŚCI W OCZACH WOLNYCH LUDZI I WOLNYCH MEDIÓW!!!   WIECZÓR TEN PRZEJDZIE DO HISTORII WIELKIEJ ZMIANY JAKO OSTATECZNE OBNAŻENIE PISu I JEGO PROPAGANDYSTÓW.

 

 Przeprosin Polaków którym mącono w głowie że TV Republika jest stacją WSZYSTKICH Wolnych Polaków – w dalszym ciągu brak! I oni myślą że to wszystko – ta cała manipulacja medialna – ujdzie im na sucho. Mają Polaków tak jak i PO za durniów i idiotów najniższego sortu. Pogarda, pycha i … głupota? Ciemność widzę przed wami – CIEMNOŚĆ, która jest w was samych!

oto jak bredzi Gazeta Polska Codziennie dnia 28 08 2015 roku na temat całej sytuacji z Kukizem –

rep2

27 08 2015

 TV Republika kontra KUKIZ – Telewizja dla Wybranych?!

Zacznijmy od tego, że TV Republika jeszcze do niedawna reklamowała się jako Telewizja Wszystkich POLAKÓW.

W reklamówkach jej redaktorzy wygłaszali peany na temat, że „Prawda tylko w TV Republika” i że, „Zapraszają do swojej stacji wszystkich, którzy  pragną się wypowiedzieć, wszystkich Polaków niezależnie od ich opcji politycznej”. Niepostrzeżenie, kiedy ich kasa napełniła się forsą obywateli popierających Wolne Media, stacja stała się propagandową tubą Jedynie Słusznie Myślących, a więc hunwejbinów katolickich i ich Jaśnie Oświeconej Siły Przewodniej, Partii – PIS.

Obserwujemy obecnie jak media rzekomo niezależne w rodzaju TV Republika i Gazety Codziennej (organu Czarnej Falangi Watykańskiej – na co od dawna zwracam uwagę) współzawodniczą z propagandą postkomunistyczną (Czerwona Falanga Postsowiecka) w opluwaniu i próbach rozbijania Ruchu Antysystemowego – Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Pawła Kukiza.

W artykule publikowanym tutaj:

24. 08. 2015 Dlaczego tylko Ruch Kukiza?! Jak wymienić zdeprawowane elity??? Wszystko jasne – Ani DUDA ani PIS nie popierają Referendum 6 Września! Paweł Kukiz zrywa wywiad w TV REPUBLIKA! – Wolni Ludzie wrogiem nr 1Układu Pan-Niewolnik! 

wyjaśniliśmy dokładnie na czym polega deprawacja także PISowskich elit i dlaczego należy i je wymienić razem z całym SYSTEMEM. Wielka Zmiana ma to do siebie, że jej działania nie ustają, mają charakter wszechstronny i obnażający do sedna, do samego jądra,  DO SAMEJ ISTOTY RZECZY!

Nie inaczej dzieje się obecnie  z Tv Republika, która ujawnia przed nami swoje jaśniewiedzące, jedynie słuszne – a więc w istocie faszystowskie oblicze, nie liczące się z poglądami odmiennymi od „linii partii wiodącej” PIS. Po jasnej deklaracji jaka padła z ust Prezesa Kaczyńskiego, że JOWy są befe, szefostwo partii PIS z prezydentem Andrzejem Dudą i prepremier w składzie, wykonało manewr taktyczny z którego jasno wynika, że nie chcą oni REFERENDUM 6 WRZEŚNIA.

Pokazali się tym samym jako kontynuatorzy olewania głosu Polaków, w prostej linii spadkobiercy faszystowskich Yetielit, którzy mają, delikatnie mówiąc, w nosie Społeczeństwo Polskie, wszystkich Polaków w ogóle, poza tymi którzy są zwolennikami PIS i jego Świętej Linii.

POLACY zadeklarowali w sondażach jasno poparcie dla idei JOW (62% Polaków popiera JOWy). W miejsce Referendum 6 Września atakowanego przez różnych propagandystów Gazety Wyborczej i postkomunistycznych mediów, PISowcy zrobili sobie  swoje własne referendum w dniu 25 października. Wykorzystali do tego posiadając „swojego” Prezydenta, inicjatywy prawdziwie obywatelskie, zbierania podpisów pod projektami bulwersującymi wszystkich Polaków, które nie miały charakteru pisowskiego, lecz były rzeczywiście obywatelskie, a więc przynależały do Ruchu Wolnych Ludzi, jako inicjatywa naprawdę Wolnych Polaków, Wolnych Obywateli sprzeciwiających się SYSTEMOWI.  Jednocześnie TV Republika rozpoczęła bezpardonowy atak na Pawła Kukiza insynuując mu wprost że będzie miał na swoich listach UBEKÓW i WSIoków.

Po zapoznaniu się z bezczelnym tekstem z Gazety Codziennej z dnia 27 sierpnia , który ma być rzekomą ofertą kolejnego wystąpienia Pawła Kukiza w Telewizji Republika skompromitowanej przez redaktor Górską -Hejke, skandalicznym monologiem pani redaktor, który w sposób obraźliwy sugerował współpracę Pawła Kukiza z Ubecją i WSI, a więc postkomuną, a miał udawać  w stacji TV Republika „wywiad autoryzowany przez Pawła Kukiza”  sugeruję środowisku Wolnych Ludzi całkowity bojkot tej telewizji.

Źle się stało, że Paweł Kukiz odszedł od telewizji internetowych – sugeruję również Ruchowi Pawła Kukiza powrót wyłącznie do sprawdzonych stacji telewizyjnych, które nie są podporządkowane  SYSTEMOWI, a więc są naprawdę Antysystemowe a nie udają niczego. Do stacji takich chociażby jak NTV, Podziemna i inne.

Myślę, że wszyscy Polacy powinni się przede wszystkim domagać w tej chwili przeprosin od pani Górskiej Hejke i TV Republika, za to, że udając Telewizję Wszystkich Polaków pokazała ona rzeczywiście iż, jest to stacja klasy TVN24, tyle tylko że na usługach nie czerwonej, ale czarnej Falangi. Na pewno nie jest to żadna telewizja republikańska, która pokazywałaby paletę poglądów Polaków, a tym bardziej telewizja Wielkiej Zmiany, czyli antysystemowa.

Redaktorzy tej telewizji kompromitują i obnażają Środowisko PIS i pokazują w całej pełni że jest to środowisko NIEZDOLNE do przeprowadzenia Prawdziwej Wielkiej Zmiany w Polsce tak aby stała się ona Wolną Polską – Krajem dla Wszystkich Polaków! W ich wydaniu będziemy mieli jedynie Polskę Polakokatolików posłusznych karzącemu ramieniu Partii PIS i lokalnym kacykom Korporacji Watykańskiej.  

Wolni Ludzie koniecznie muszą – apeluję o to ze wszystkich sił – wziąć  masowy udział w REFERENDUM 6 Września!

Uczyńmy to choćby po to tylko żeby pokazać Systemowi Pan – Niewolnik, a zwłaszcza partii PIS, że jesteśmy wystarczająco wielką siłą, aby nie dopuścić do jakiegokolwiek rodzaju nadużycia władzy przez PIS i zapobiec jakiejkolwiek próbie budowania kościelnego państwa w Polsce przez tzw. „polskich patriotów”, którzy realizują w istocie interesy nie Polski i Polaków, lecz Watykanu.

Apeluję do wszystkich Wolnych Ludzi:

Głosuj jak chcesz, ale weź udział w Referendum 6 Września 2015!!!

To jest kolejna okazja aby Środowisko Wolnych Ludzi POLICZYŁO SWOJE SZEREGI.

FREKWENCJA pokaże ILU NAS JEST – TYCH KTÓRZY RZECZYWIŚCIE CHCĄ WOLNEJ POLSKI I WIELKIEJ ZMIANY W POLSCE!!!

Paweł Kukiz miał pełne prawo moim zdaniem – choć było to mało kulturalne – wyrażając swoje głębokie rozczarowanie i frustrację oszustwem TV Republika – nazwać tę stację telewizyjną tak jak to uczynił!  Podszywa się ona bowiem pod Telewizję Wszystkich Polaków podczas, gdy sprzedała się jednej opcji politycznej i jednej partii – PIS. Zapoznajcie się z bezczelną próbą manipulacji medialnej PISowskiej Telewizji Republika i PISowskiej Gazety Codziennej oraz PISowskiego Portalu Niezalezna.pl:

tv republika nie dla wszystkich Polakówhttp://niezalezna.pl/70240-pawel-kukiz-do-dziennikarki-telewizji-republika-ty-pis-owska-k

15 08 2015 – TV Polsat i Paweł Kukiz na koncercie TOP Festiwal w Łodzi!

2469Oglądałem w niedzielny wieczór 9 sierpnia 2015 przez chwilę w Polsacie  sztandarową imprezę letnią tej telewizji Top Festiwal, koncert „Rockowe przeboje lat 80. i 90.”  w ŁODZI. Akurat włączyłem się kiedy na scenie były Piersi i Paweł Kukiz.

Imprezę pod patronatem Polsatu przygotowywano od ponad roku. Wtedy nikomu nie śniło się jeszcze oczywiście, że na scenie wystąpi muzyk, który stanie się przeciwnikiem politycznym Niewolniczego Systemu Władzy w Polsce. Ktoś widać doszedł do wniosku, że mimo tego nie będą z tego koncertu „wycinać” Kukiza, po tym jak głośnym echem odbiło się zerwanie z nim  dawno podpisanej umowy na wydanie płyty. Mało tego. W TV Polsat przez cały dzień reklamowano tę imprezę przy pomocy osoby Kukiza, bo bilety wcale nie chciały się rozejść. Raz po raz jego nazwisko padało z ekranów, pełno go było też w reklamach internetowych.

Podczas występu publika szalała i żywiołowo śpiewała przebój „Całuj mnie” razem z Pawłem. Kamera cały czas usiłowała pokazywać muzyka tylko od szyi w górę. Wkrótce zrozumiałem dlaczego nie było przez cały występ ani jednego bliskiego ujęcia całej sylwetki. Kukiz zrobił małe KUKU Yetisynom z Polsatu i wystąpił w białej koszulce, która miała na Piersi okrągły znak drogowy  – był to znak „Zakaz Zatrzymywania się, przy czym Czarne Koło było repliką Okrągłego Stołu z ujęcia z góry, a znak zakazu zatrzymywania się był skośną grubą Czerwoną Krechą. Pod znakiem znajdowały się napisy, których nie zdołałem przeczytać bo mignęły zaledwie dwa, trzy razy z większej odległości.

 

2470

Następnego dnia próbowałem znaleźć w internecie zdjęcia z tego koncertu żeby wam tutaj ten symboliczny obrazek pokazać dla ilustracji. Nie znalazłem go nigdzie. Tak działa Cenzura Systemu Pan – Niewolnik. Nawet największy koncert można starannie wykadrować, Internet oczyścić ze zdjęć a czyjeś słowa wymazać, zagłuszyć albo obrócić przeciw niemu. Ale nic w przyrodzie nie ginie – macie ten motyw tutaj, powyżej – to znany i popularny emblemat koszulkowy. Natomiast nie wiem co mówił napis na jego koszulce.

 

Uświadomiło mi to, że co prawda SYSTEM chwieje się i pęka, chyli się ku upadkowi, ale wciąż trzyma się mocno. I naprawdę od naszej pełnej mobilizacji i walki do końca zależy jaki ta historia będzie mieć koniec podczas Referendum 6 Września i Wyborów 25 Października.

 

kukiz_baner.pdf.01-960x368

 Zadałem też sobie pytanie – czy sondażownie pytały się tego szalejącego tam młodzieżowego tłumu o to na kogo zagłosuje on w wyborach w Październiku 2015? Czy to oni są tą słynną „reprezentatywną grupą społeczną” dobraną do sondażu przez te propagandowe kuźnie kształtowania nastrojów społecznych?

A może Polskę czeka jednak Rewolucja Październikowa?!

Dla porównania zobaczmy jak oni układali poprzednie sondaże. Kukiz pojawił się w nich dopiero w lutym 2015, wcześniej GW i inne propagandowe media nie brały go w ogóle pod uwagę. Ich idolami był Komorowski i nic nie znacząca Ogórek. 22 kwietnia dawali Pawłowi Kukizowi wciąż 7%.

Czy rozumiecie jaką MAMY REALNĄ SIŁĘ?!!!

 

sondaze prezydenckie ku przestrodzesondaz prezydencki 2

  • – – – – – –

kukiz01-6d7135f95149d45b1f957a09,989,0,0,0

9 sierpnia czeka nas pierwsza odsłona nowej imprezy muzycznej w Łodzi – Top Łódź Festiwal. Na wyremontowanym stadionie miejskim przy al. Unii wystąpi 20 artystów, którzy przypomną najsłynniejsze przeboje lat 80. i 90. Na scenie zagrają m.in. Kukiz, Urszula, Kobranocka czy Ira. Festiwal uświetni otwarcie nowego stadionu miejskiego w Łodzi.

Koncerty w ramach Top Łódź Festiwal mają potrwać ok. trzech godzin. Usłyszymy utwory, którymi artyści debiutowali w latach 80. Będą to m.in. hity „Obudź się” i „Ten wasz świat” z repertuaru Oddziału Zamkniętego „Dmuchawce, latawce, wiatr” Urszuli, „Szklana pogoda” Lombardu oraz przebój Martyny Jakubowicz „W domach z betonu nie ma wolnej miłości”.Wśród potwierdzonych już wykonawców znaleźli się:
– Ira,
– Ziyo,
– Urszula,
– łódzki Rezerwat,
– Róże Europy,
– Mr. Zoob,
– Big Day,
– Turbo,
– Sztywny Pal Azji,
– Kobranocka,
– Martyna Jakubowicz,
– Oddział Zamknięty,
– Kukiz i Piersi,
– Lombard,
– Wanda i Banda,
– Proletaryat
.

18 08 2015 – Yetisyny z TVN i GW szczują przeciw Ruchowi Kukiza!

GW iTVN kontra Kukiz

Wielki jest strach przed Referendum 6 Września wśród Yetisynów. Wielka jest ich obawa, że przepowiednie iż znajdą się za kratkami, z nadejściem 25 Października oto się spełnią. Yetisyny znów odwołują się do Lemingów, żeby ich przekonać że „stare” jest „dobre” a żadna „zmiana” nie jest potrzebna.

Tylko najgorsi idioci oraz złodzieje, którzy czerpią korzyści z rozkradania Polski mogą jeszcze raz głosować  na PO w Październiku 2015. Bowiem tylko idiota pozwala się drugi raz oszukiwać i okradać tej samej bandzie, którą już dobrze poznał jako gang oszustów i złodziei. No chyba, że sam należy do tej bandy i jest beneficjentem uprawianego przez nią rozboju.

Tylko ci którzy nie chcą żadnych zmian i jest im dobrze w kraju kolonialnym jakim jest dzisiaj Polska mogą nie iść do Referendum 6 Września.

Obowiązkiem każdego kto chce jakiejkolwiek ZMIANY jest iść, wziąć udział. Głosuj jak chcesz ale weź udział w Referendum 6 Września i Wyborach do Sejmu 25 Października 2015!!!  

Podziel się!