blast – mój komunikat kodystyczny z 1987 roku

KK blast balast 1987Copyright © by Czesław Białczyński

To komunikat 23 03 1987 -2323.

Oczywiście jak cały kodyzm i on jest co najmniej dwuznaczny. Można się też dogrzebać w nim wielu warstw zależnie od stopnia sublimacji własnego umysłu, jego zdolności rozpoznawczych, zasobu własnej pamięci , dostępu do pamięci zbiorowej – Internetu  czy Bibliotek klasycznych i zależnie od umiejętności kojarzenia faktów z rozległego pola holistycznej rzeczywistości oraz umiejętności korzystania z Nieskończonej Świadomości Światła Świata.

StrukturA

o ŻYWOTNOŚCI DANEGO TEKSTU decydują czynniki losowe, a właściwie skutkowo-przyczynowe , ale w obszarze tak rozległym iż ludzie nie odbierają owej skutkowo-przyczynowości jako determinację, lecz wydaje się im że mają do czynienia z przypadkiem.

Ten komunikat ma budowę plastyczno-lingwistyczną.

Znaczenia:

1. znaczenie

– gdy pozbywamy się „a” z balastu nasz blast wznosi się w górę.

2. znaczenie

-Jeśli wiesz co to jest blast, że blast to „przodek” – widzisz że Przodek  (dziad, pradziad) unosi się w górę po zrzuceniu „a” z balastu.

3. znaczenie

– BLAST-Ogólne – Ulotne/Poprzednie/Poprzedzające  idzie w górę/odchodzi w górę  w świat Idei, wydzielając z siebie/ rodząc „a”, „a” opadające w formie balastu.

4 Poziom

Dalsza zabawa to już nie przelewki – jeśli ktoś tylko zna świętą Geometrię i Nową Biologię Bruce’a Liptona!

Pozostawiam wam tę zabawę bo przecież nie mogę jej odbierać dociekliwszym i pragnąCYM ROZRYWEK NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ŚWIADOMOŚCI

POWIDOKI

Zwróć uwagę, że gdy się skoncentrujesz na obrazie, po chwili zobaczysz powidoki  owego blastu-balastu, jego odwrotne bielsze od bieli kopie, w różnych miejscach obrazu.  Czy to duch – ulatująca dusza duszy? Czy masz jakieś inne koncepcje?

Rozwinięcia:

Mam nadzieję, że nikomu nie popsułem zabawy – bo przecież jest tutaj jeszcze tyle elementów do interpretacji i tworzenia scenariuszy wydarzenia jakie ma miejsce – są Trzy – TRZY wykrzykniki i bura fala jak wylew do mózgu lub burzliwy ocean u dołu – element plastyczny komunikatu plastyczno-lingwistycznego. Jest też „s” które pęka, wyciera się, zanika – co będzie gdy go zabraknie?!!! Czy „blat”?!

Żywotność

TU ZNÓW POWRACAMY DO PROBLEMATYKI ŻYWOTNOŚCI TEKSTU. PONIEWAŻ:

w 1987 roku nie było Internetu, ani zarysu Idei Nadświadomości ani wykładów Bruce’a Liptona o blastach, które kształtujemy sami jako ich środowisko. Tekst ten otrzymał więc nowy wymiar dzięki odkryciom biologów z USA, oraz nowy zasięg i nową żywotność dzięki zastosowaniu nowego narzędzia komunikacji Internetu.

A może użyjesz lustra?

Podziel się!