25 09 Skandaliczny wywiad Smolara! Ciąg dalszy kampanii nienawiści wobec środowiska naukowego!

Wiele razy już biłem się w piersi za swoją naiwność zaraz po 1989 roku, kiedy to pozwoliłem się zwieść pozorom demokracji w Polsce. W 1991 roku jeszcze  miałem prawo wierzyć , że demokracja w Polsce dziła, bo Gazeta Krakowska opublikowała moją powieść „Polski łącznik” w całości, ale już od 1992 roku miałem pewność, że demokracji w Polsce nie ma długo jeszcze nie będzie – to było po zdjęciu przez Nową Cenzurę Właścicielską w PRL Bis = III RP, powieści „Polski łącznik” z planu Wydawnictwa Literackiego w sytuacji gdy istniał wykonany już skład po korektach i była podpisana umowa wydawnicza ze mną jako autorem. Wiedziony desperacją wysłałem ksiązkę do Aleksandra Smolara do Londynu do wydawnictwa ANEKS. Jak już pisałem w tekstach poświęconych tejże książce pan Smolar zażądał żebym tę książkę radykalnie przerobił a wtedy ją wyda.

Dzisiaj pan Aleksander Smolar osiągnął kres w swojej drodze i publicznie się obnażył jako faszysta czystej wody, który odmawia wszystkim innym, poza jego własnym obozem politycznym zgromadzonym wokół Gazety Wyborczej i popleczników Systemu Pan – Niewolnik, prawa do istnienia, do głoszenia poglądów zgodnych z wiedzą i sumieniem, prawa do posiadania odmiennych od SMOLAROWYCH poglądów na świat czy też politykę. Jak napisałem tutaj na blogu w odpowiedzi na jeden z wpisów:

„Co jeśli ktoś działa Przeciw Naszemu Plemieniu? Co wtedy, czy walczymy? Tak – ale to nie wymaga wielkiego wysiłku, posiadania armii i rakiet. Nieskończona Świadomość sama ze swojej zasady systematycznie eliminuje wszystkie przeszkody na drodze ku Jedności i czyni to z niesłychaną sprawnością i siłą. Jest bezwzględna dla wszystkich, którzy wypadają z Rezonansu.

Możesz na przykład jeść ponad miarę żarcie z chemikaliami, lansować konsumpcjonizm i oddawać się mu, preferować hedonizm i uprawiać go, możesz wrogo i podle traktować ludzi i Przyrodę, możesz wprowadzać opresję i terror, możesz budować system “nie wolno” i mieć Niewolników zamiast współpracowników i wrogów zamiast współpracowników. Możesz to wszystko ale jak to się dla kogoś takiego skończy. Koniec jest zawsze ten sam – eliminacja przez Świadomość Nieskończoną – fizyczna eliminacja, dezintegracja CIAŁA MATERIALNEGO I PSYCHIKI. DLATEGO NIE BOIMY SIĘ ŻADNYCH WROGÓW. ONI ELIMINUJĄ SIĘ SAMI, SYSTEMATYCZNIE.”…

Tak to właśnie dokładnie jest. Przyszło mi dosyć długo czekać na ostateczne samoobnażenie się pana Aleksandra Smolara – 20 lat dokładnie. Ale wydarzenie to stało się faktem i uczczę je dzisiaj nie kieliszkiem a całą butelką szampana. Kiedy bowiem obnaża się w swoich faszystowskich korzeniach ideologicznych osoba ze świecznika głęboko zakonspirowana jako tzw. „autorytet demokracji!” jest to szczególny tryumf Świadomości Nieskończonej i dowód na postępy Wielkiej Zmiany oraz formowania się NOVEGO. Novellty nadchodzi nieuchronnie i nic nie powstrzyma Wielkiej Zmiany. Ludzie którzy traktowali wolność i demokrację jak frazesy torujące drogę do władzy, która zamierzyła sobie utrwalić System Niewolniczy  pokazują dzisiaj w pełni swoje faszystowskie oblicza i prawdziwe cele. Nadszedł czas PRAWDY.

Kampania nienawiści przeciw naukowcom, kampania kierowana coraz to ku komu innemu – a to staruszkom w Moherach, a to Polskiemu Ciemnogrodowi, a to Narodowcom a to Rodzimowiercom, kampania rozpętana po raz nie wiem już który, przez Gazetę Wyborczą i pop-propagandowe media typu TVP, TVN, Polsat, RMF, Radio Zet, Onet.pl, Interia, itd – trwa, lecz jaki będzie skutek tego działania?!

Możecie przeczytać jaki będzie w cytacie w cudzysłowie powyżej – taki będzie ten koniec jak i koniec Aleksandra Smolara dzisiaj.

 

Za Gazetą Polską Codziennie:

au 128

au 129

 

 

Podziel się!