22 09 2013 Niedziela 13.00: Park Krasińskich – Początek Jesieni początkiem Wiosny Ludów!

Park Krasińskich – Początek Jesieni początkiem Wiosny Ludów!

Cherry_Tree_in_BloomZapraszamy w niedzielę o 13:00 na protest i konferencję prasową przeciwko kłamstwom, zniszczeniu drzew w Ogrodzie Krasińskich oraz przeciwko farsie konsultacji w przyszłym tygodniu, gdzie władze nie licząc się wcześniej z naszym zdaniem, robiąc sobie PR i łaskawie zapytają nas: czy zamykać, wchodzić z psami, wózkami, etc. Miasto muszą być dla ludzi. Dość lekceważenia mieszkańców Śródmieścia.Nd., 13:00 pod bramą Ogrodu Krasińskich (ul. Bohaterów Getta). Przybywajmy licznie, niech odpowiedzialni za rzeź 505 drzew i marnotrawstwo naszych podatków na bizantyjskie ogrodzenie podadzą się do dymisji, w sytuacji w której 60% mieszkańców w sondażu zamówionym przez HGW było przeciwne reglamentacji w dostępie do parku.Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/410150015751429/?ref_newsfeed_story_type=regular

Żądamy dodatkowo dymisji odpowiedzialnej za niszczenie przestrzeni publicznej Warszawy dyr. Zarządu Terenów Publicznych Renaty Kaznowskiej, tak jak uczyniono to z DYR. ds. Estetyki.

Projekt i wykonanie rewitalizacji jest: aspołeczne, antyekologiczne, ahistoryczne. Zapraszamy. Nowe szczegóły w niedzielę.

Grupa Zielona Moc

old tree dąb Voru_Tamme_Lauri_tamm

Aktywni mieszkańcy Warszawy

Podziel się!