W Dzień Zaćmienia Słońca i Równonocy Wiosennej 20 03 7524!

 

zacmienie-calkowite-sloncaPełne Zaćmienie Słońca przez tarczę Księżyca

Nawet największe ćwieki i półgłówki, zabici materialiści marksistowscy i ateiści z Gazety Wyborczej zastanawiają się obecnie głośno jak to jest możliwe, że Księżyc ma tak „dobraną” wielkość do Słońca i leży w tak idealnie „dobranej” odległości od Ziemi, iż dokładnie  co do milimetra przesłania (regularnie co jakiś czas) Tarczę Słońca widzianego z Ziemi.

 

Do tego dochodzi przecież idealnie „dobrana” odległość samej Ziemi od Słońca. Bez spełnienia tych trzech parametrów takie widowisko jak Zaćmienie Słońca byłoby niemożliwe. Mówią oni że to przypadek.  P r z y p a d e k – czyli zbieg okoliczności. Jeśli tak to bardzo dziwny, wręcz dziwaczny. Po prostu statystycznie, a więc matematycznie, a więc naukowo zupełnie niemożliwy. Prawdopodobieństwo graniczy z ZEREM (0 > ⊗).

Planety2008Ci idioci- materialiści wyrzucili ostatnio spośród Planet – PLUTONA co jest kompletnie sprzeczne z logiką (to dowód na zaślepienie i złudne poczucie Mocy – degrengolada płaskich marksistów!). Pluton jest rzeczywistym Języczkiem Uwagi całego Układu, jego Biegunem ujemnym – tak jak drugim Biegunem jest Słońce – Lokalna, Układowa  Brama do Jądra Świadomości – Międzywymiarowy Styk Kosmiczny – OIO – Φ.

SE2015Mar20T

 Dzisiaj mamy je w formie częściowej, ale kiedy jest pełne Człowieka mimo woli przechodzą dreszcze. Rok 7524 czasu Świątyni Światła Świata, czyli bieżący jest wyjątkowy, więc wszystkie jego Przesilenia i Równonoce mają wyjątkową moc.

Ja twierdzę, że „Nic nie jest PRZYPADKIEM”, a owi zatwardziali ateiści powinni zostać przez Ludzi Światłych zapakowani do Lamusa, ponieważ ich poglądy są irracjonalne! Słowem: materializm jest dla nauki i cywilizacji SZKODLIWY!

Zerywanie120 marca 7524=2015 – WIOSNA astronomiczna – Według wyliczeń naukowców kolejny początek wiosny w dniu 21 marca nastąpi dopiero w roku 2102. Przypadek – że to jest faktyczny Koniec KALIJUGI na ZIEMI? (Na ilustracji Boscy Zerywanie – Ludzie i Zerywanie – Zróstowie)

Świat jest dziełem Bogów powstałym z Myśli, ze Świadomego Zamiaru. Równonoc Mentalna i Astralna (nie mylić z Astronomiczną) 7524  (9) na Trzeciej Planecie Układu złożonego z 9 planet ma miejsce 21 03 7524 roku Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata (6). Do roboty znawcy magii czert i astrologii. Zróbcie Horoskop dla Polski i Słowian z Układu jaki mamy Dzisiaj.

ginseng monday 220 3 x 2WIOSNA 7524 zaczyna się 20 marca. Korzeńszczyna, Korzenicha, Żenny Korzeń (Żeń-szeń) – Nasienie i Owoce Życia/Rzycia

Podziel się!