2014. 02. 14 – Ukraina odziera z masek! Anatomia Upadku III RP i innych Republik Bananowych

Ukraina:

Ciszy w polskojęzycznych mediach ciąg dalszy

au 212

Niektórym wydaje się że na Ukrainie trwa teraz piknik, że nic się nie dzieje. Myślicie, że zaprzestano uprowadzać ludzi, torturować ich, podpalać ich samochody – bo trwa jakaś Olimpiada w Soczi? Nie, to pop-propagandowe media wzięły sobie urlop od Kijowa. Wrócą tam kiedy krew poleje się wartkim strumieniem. Na szczęście nie wszyscy zasnęli „snem olimpijskim”.  To nie piknik tylko prawdziwa wojna domowa.

Polska traci milion euro dziennie na Wojnie UE z Ukrainą!

Ale nie tylko – To prawdziwa Wojna o Wolną Ukrainę. UE i Banksterzy z USA walczą oczywiście rękami Polski i kosztem Polaków – Polska płaci w tej wojnie 1 mln euro każdego dnia:

au 216

Szczury uciekają z tonącego okrętu!

au 219

Białoruś:

Komitet Noblowski zawsze o krok przed Banksterami!

Czy ktoś z was ma złudzenia czym jest Komitet Nagrody Nobla? – wykaz nagród pokojowych powinien każdemu powiedzieć jasno z czym mamy do czynienia.

au 215

Litwa, Łotwa, Estonia:

Partie Narodowe popierają Ukraiński Majdan!

au 220

Rosja:

Trwa rozprawa z Wolnymi Mediami w Rosji – faszyzm coraz bliżej!

au 214

Polska:

Cześć bohaterowi narodowemu Wolnej Polski oraz ofiarom Katastrofy Która Objawiła Prawdę:

au 211

Generał KGBowskiej Junty Wojskowej w Polsce Jaruzelski powiedział: „Przywrócenie godności Kuklińskiemu  oznacza uznanie nas wszystkich (czytaj polskich komunistów z PZPR, WSI i UB) za ludzi bez czci, godności i honoru!” – Brawo generale to najkrótsza recenzja czynu Kuklińskiego jaką znam i pieczęć wiarygodności tego co zrobił!

au 217

W OBRONIE POLSKIEJ ZIEMI! – Strajk Solidarności Rolników Pomorza oraz Górników Śląska i Czerwonego Zagłębia, i Solidarności Pracowniczej!

Zagraniczni Inwestorzy spieprzają z Polski

au 213

Jak w Bananowej Republice działa Ubecka Pajęczyna?

au 218

Grabież Lasów Państwowych – ostatni Wielki Skok PO?!

Protestujcie kto może! Petycje, podpisy – itp!!! Scharakteryzowałem tę sytuację krótko w Nowych Przygodach Gąbki pisząc o „Zielonych” ekspertach z Krakowa panu W i pani W – których jedyną ekspercką czynnością było zatrucie 500-telniego dębu pomnika przyrody na krakowskim Łobzowie, a pomysłem na ochronę Lasów było ich wycięcie oraz przesiedlenie zwierząt na Madagaskar i przerobienie pozostałych na skórzane torebki, czy też futra (w Australii robią tak teraz z ropuchami, podobno jest w modzie mieć taką torebkę). Możecie to przeczytać tutaj we fragmencie książki: „W 25 rocznicę Okrągłego Stołu – Olimpijski Taniec Czerwonych Pająków!”

(….. Po nim, rzecz niesłychana, odkrytym kabrioletem zajechało dwoje ekspertów z Krakowa. Pani Wu i Pan Wu. Była to wyjątkowo dobrana para, on deweloper, ona adwokat. Znano ich tylko w pewnych kręgach, gdzie zasłynęli tym, iż udało im się otruć i wyciąć 500 letni dąb na krakowskim Łobzowie. Drzewo, które własnoręcznie zasadził król Kazimierz Wielki, dla swojej ukochanej Esterki! To był rzeczywiście mistrzowski wyczyn, bo drzewo to znajdowało się na liście narodowych pomników przyrody. Ludzie zrobili na ich widok tylko wielkie oczy, bo dzisiaj pierwszy raz ich na nie widzieli.

Samborek  był z Zieloną Sową onlajn (on-line – mam nadzieję, że wiecie dzieci, o co chodzi), więc z trudem powstrzymał się od śmiechu. Taki atak wesołości byłby nie na miejscu, gdyż właśnie bardzo poważną przemowę wygłaszał ekspert z Krakowa, pan Wu. Twierdził, że dla zdrowia lasów połowę z nich należy wyciąć i przerobić na parkiety, a drugą połowę zaszczepić na ptasią grypę. Powiedział też, że  dla szczęścia zwierząt dwie trzecie zwierzostanu należy przemienić w eleganckie futra, a jedną trzecią eksportować na Madagaskar. Podobno to on, z panią Wu, załatwiał pieczątki pod zgodą na wycinkę dębów w mazursko-litewskiej puszczy! Ci dwoje musieli mieć naprawdę wysoko postawionych znajomych. Dzisiaj pan Wu występował tu jako kto inny, pod innym nazwiskiem, czy ksywką, zdaje się, że jako pan Muu. Ksywka to taki pseudonim, coś jak nick, wiecie dzieci, no nie?!…”

au 221au 222

Ostatnio docierają wiadomości że samo PO i PSL wystąpi teraz z inicjatywą żeby obalić ten dekret o sprzedaży Lasów, który wszak jest ich własną inicjatywą! Gdzie i jak?! To jakiś kociokwik czy aberracja umysłowa, czy co?

Podziel się!