CZARnY PAS

 Słowiańska i Sistańska hudba. czyli muzyka pojawia się tylko na Czarnym Pasie po prawej, w Aktualnościach, a potem po miesiącu przechodzi do odpowiedniego działu w dół, po Czarnym Pasie. Czytajcie uważnie Czarny Pas! Studiujcie Czarny Pas! Dowiedzcie się czym jest Czarny PAS!czarny pas 2

Każdy tytuł na Czarnym Pasie jest aktywnym linkiem – jest osobnym artykułem lub cyklem. Niektóre artykuły z Czarnego Pasa wchodzą na Stronę Główną z dużym opóźnieniem, albo nie pojawiają się na niej w ogóle.

Kupując (TERAZ – TUTAJ!)  Budujesz Wolne Media Wolnych Ludzi!
slowianic nr 2 przod

Czytajcie bardzo uważnie, codziennie – dział Aktualności – na Czarnym Pasie. W Aktualnościach pojawia się część artykułów, które nigdy nie wchodzą na Stronę Główną (2/3 ekranu po lewej), jako artykuły związane z datą (dniem publikacji). Czarny Pas to tzw „STRONY” blogu. To jest jego esencja, najważniejsze teksty ze Strony Głównej oraz Noty uzupełniane, nieustannie budowane i modyfikowane, doskonalone (zwłaszcza biograficzne, ale nie tylko). Ten blog charakteryzuje nieustająca aktualizacja. Np artykuł poświęcony genetyce czy teksty poświęcone zachodzącym Zmianom, są uzupełniane niemal na bieżąco. 

Czarny Pas jest jak w taekwondo, aikido, karate, jiu-jitsu, judo i kick-boxingu. Jest to Pas długości 2,50–3,00 m, szerokości 4–5 cm (u nas nieco szerszy – 12 cm),  wykonany jest najczęściej z bawełny (u nas z pikseli w systemie zero-jedynkowym). Do dodatkowego określenia posiadanego stopnia dan stosuje się niekiedy poprzeczne belki (pagony).

To tylko nieco uzupełniona definicja Czarnego Pasa ze sztuk walki. Ten Blog ma coś wspólnego ze starożytnymi sztukami walki – daje stopień mistrzowski, tym którzy solidnie praktykują. Jest to także Czarny Pas w dziedzinie wiedzy i wiedy.

dalszy ciąg definicji czarnego Pasa:

„…Mistrzostwo określone czarnym pasem nie ma związku z mistrzostwem turniejowym. Oznacza, że posiadacz czarnego pasa poznał wszystkie uczniowskie podstawy danej sztuki walki i ma wiedzę, która pozwala na przekazywanie tych podstaw innym (podczas gdy sam nadal musi rozwijać się, zdobywając kolejne stopnie mistrzowskie).”…

Nic dodać nic ująć.

„…W niektórych sztukach walki dodatkowo dla określenia wysokich stopni dan stosuje się dodatkowe oznaczenia.”

Tutaj na tym blogu dla określenia wysokich stopni wtajemniczenia w sztukę uprawiania tejże  walki (walki o wiedę, wiedzę, o przetrwanie i rozwój Słowiańszczyzny i Wiary Przyrody) stosuje się tytuły: Strażnik Wiary, Strażnik Wiary Przyrodzonej Słowian, Strażnik Wiary Słowian, Zasłużony dla Wiary Słowian.

Część artykułów i ważnych tekstów nie pojawia się ani na Stronie Głównej ani w Aktualnościach tylko od razu we właściwym miejscu Czarnego Pasa.  Czarny Pas jest wyłącznie dla Zainteresowanych zgłębianiem słowiańskiej wiedy. „Zwyczajni” oglądacze tam nie docierają.

Kiedy wejdziecie w klucz artykułów publikowanych w danym miesiącu – znajdziecie tam z kolei także to co się ukazało w danym miesiącu z pominięciem Strony Głównej, ale tylko w danym miesiącu. Narzędziem uniwersalnym byłby spis treści, ale nie mam cierpliwości go aktualizować, a nie indeksuje się on automatycznie.

Czarny Pas to Czar(n)y Czas i Parny Pas, Parny Czas i Czary  Pas – słowem – OPAS

Życzę Wszystkim Miłego wtajemniczania w kolejne Danie (Dany-Tany) Wiedy Przrodzoney Słowian. Ważne są zasady prowadzenia Rozmowy i Dyskusji na Blogu, wyłożone poniżej:

czarny pas 1

Kupując (TERAZ – TUTAJ!)  Budujesz Wolne Media Wolnych Ludzi!
slowianic nr 2 przod
Podziel się!