15 09 2015 Opinia Matthew Tyrmanda o stanowisku Shulza, HGW i pośrednio Ewy Kopacz: „Schulz – były sprzedawca książek”

http://niezalezna.pl/70816-schulz-byly-sprzedawca-ksiazek

Dodano: 12.09.2015 [08:55]

Schulz – były sprzedawca książek - niezalezna.pl

foto: Facebook

Nie zaskakuje, kiedy lewicowa elita polityczna pokazuje swoje prawdziwe despotyczne oblicze. Cały światopogląd lewicy opiera się wszak na idei oświeconych, którzy „wiedzą lepiej”, co jest dla nas najlepsze. Komentarz Martina Schulza, szefa eurolewicy, który byłby gotów do użycia siły przeciw państwom protestującym przeciwko obowiązkowemu przyjmowaniu imigrantów ekonomicznych i potencjalnych dżihadystów, jest dowodem na to, kim ci ludzie są naprawdę. To niebywałe, że Schulz przyznaje, że on i jego koledzy z globalistycznych elit będą chcieli siłą zmuszać wolne narody, aby otworzyły granice dla tych, którzy przysięgali zniszczyć „niewiernych”. A i u nas, nasze lewicowe, eurocentryczne elity o wolności i sprawiedliwości tylko mówią. Tymczasem prezydent Warszawy, zwana „Bufetową”, oświadczyła, że nie będzie wolności zgromadzeń dla tych, którzy chcą protestować przeciw niechcianym imigrantom. Według niej to mowa nienawiści. Dla mnie natomiast w prawdziwej demokracji żadne opinie nie mogą być zabronione. Nawet te niedoszłych despotów – czy to byłych księgarzy, czy bufetowych z warszawskiego ratusza.

Podzielam w pełni tę opinię. Natomiast zupełnie nie potrafię zrozumieć entuzjazmu PO i Ewy Kopacz dla imigrantów i jej służalczości wobec absurdalnych żądań Niemiec wobec Polski. Najwyraźniej 70% tychże „uchodźców” zostawiło swoje kobiety i dzieci w domu, czyli tam gdzie rzekomo ich życie jest śmiertelnie zagrożone, a sami oni rzekomo uciekli z Syrii i innych miejsc, gdzie toczy się wojna. Czy tak postępuje jakikolwiek facet wobec swojej rodziny?! Nonsens. Więc nie są oni żadnymi uciekinierami wojennymi, a jedynie imigrantami zarobkowymi.
Tak jak już kiedyś pisałem, państwa, które przez 200 – 300 lat czerpały swoje bogactwo z KOLONII mają obowiązek przyjmować u siebie takie osoby, które pochodzą z krajów przez nich wyzyskiwanych o katastrofalnej obecnie sytuacji gospodarczej – to oni się do niej bezpośrednio przyczynili budując swój kapitalistyczny majątek.
Polska była przez 200 lat kolonią Niemiec i Rosji – Polska nie ma żadnego obowiązku nikogo przyjmować. To co mówi Schulz, jest publikowane w Polsce na niemieckich portalach internetowych i w niemieckiej prasie, po to tylko żeby wywierać presję na rzekomo „zaściankowych” i „ksenofobicznych” Polakach. Niemiecka Lewica przyjmując tych pseudouchodźców pozwala Rosji i Putinowi otworzyć wewnętrzny front III Wojny Światowej w Niemczech – To właśnie dzieje się na naszych oczach. Rosja utrzymując reżim Asada w Syrii powoduje falę uchodźców, którzy zasiedlają głównie Turcję i Liban, a stamtąd imigrują zarobkowo do Europy tworząc teraz w Niemczech potężną enklawę, która pewnego pięknego dnia zrobi w Niemczech to samo co Albańscy Muzułmanie w Serbskim Kosowie.
Jeśli tak zadecydujemy to możemy przyjąć prawdziwych uchodźców wojennych i to tych którzy zobowiążą się przestrzegać polskiej tradycji kulturowej pod groźbą natychmiastowego wydalenia, jeśli złamią takie przyrzeczenie. Polska powinna przede wszystkim przyjąć wszystkich Polaków, którzy chcą się repatriować ze Wschodu – z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Kazachstanu. W Polsce brak pielęgniarek, osób do opieki nad starszymi, lekarzy, osób o kwalifikacjach rzemieślniczych, osób do prac w gospodarstwach rolnych – takie osoby powinny być przyjmowane w pierwszej kolejności, gdy maja polskie pochodzenie, w drugiej kolejności ze wschodu Europy, a dopiero potem z innych krajów.
Dla porządku: To co napisałem, nie oznacza absolutnie, że nie zgadzamy się przyjmować do polski uchodźców. To oznacza, że powinniśmy przyjmować uchodźców PRAWDZIWYCH, ponieważ na imigrantów poszukujących dobrobytu nie ma u nas miejsca, bo nie ma tu dobrobytu w wystarczającej ilości nawet dla samych Polaków, Polaków którzy oczekują zagranicą na możliwość powrotu do Polski; tych którzy czekają od 200 lat w USA, i tych którzy czekają od 100 lat w Kazachstanie, i tych którzy czekają od 5 lat w Londynie. Oni – imigranci – oczywiście nie są idiotami i także to wiedzą, dlatego chcą do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji czy Szwecji. Lecz jeśli tamci odrzucą ich i skierują ich do nas, zmuszą do bycia u nas – to tutaj zostaną. Taki stan rzeczy doprowadzi tych ludzi do frustracji, której skutki łatwo przewidzieć już teraz.

Ten fakt władza ukrywa przed Polakami – Że jeśli ich przyjmiemy i zostaną tutaj w Polsce zarejestrowani, to jeśli ich schwytają po ucieczce z Polski gdziekolwiek indziej w UE, odeślą ich z powrotem do Polski i każą nam dać im mieszkania, pracę, lekarza i wszystko co się należy każdemu Polakowi. Fundują Polsce na początek 12.000 Islamistów, a według władz Libanu wśród nich jest do 2% prawdopodobnej V Kolumny ISIS, czyli 240 Terrorystów Islamskich osadzonych w Polsce.

 
CB
Podziel się!