04 09 2015 – 6 Września Najważniejsze Referendum w dziejach Polski – Program Wolnych Ludzi – NTV. FREKWENCJA NA REFERENDUM SPRAWDZI SIŁĘ WOLNYCH LUDZI!!

ostatnia aktualizacja 04 09 2015 – u dołu strony

 https://vimeo.com/134993411

wezwanie

 Na 30 dni przed Referendum 6 Września publikujemy „Wezwanie do działania” skierowane do Ruchu Wolnych Ludzi przez NTV i Janusza Zagórskiego.

Publikujemy je żeby przypomnieć wszystkim Polakom jak wielkie i ważne Zmiany są przed nami. Ich przeprowadzenie wymaga wykonania minimalnego wysiłku, czyli wykonania dwóch kroków i oznaczenia krzyżykiem na karcie dokonanego przez NAS wyboru oraz zabezpieczenia karty przed sfałszowaniem. Te dwa kroki to:

Krok 1 – Udział w Referendum 6 Września

Krok 2 – Udział w Wyborach do Parlamentu 25 Października.

Jeśli wykonamy te DWA KROKI  jako Polacy, obywatele, patrioci, ludzie którym zależy na dobru Ojczyzny, ale też na dobrej przyszłości naszych Rodzin, naszych Dzieci, naszych Sióstr i Braci i na przetrwaniu naszej Słowiańskiej Kultury i Tradycji oraz WOLNEJ POLSKI to

ROK 2015/7524 przejdzie do historii Polski jako ROK WIELKIEJ ZMIANY.

flaga_polska

Jeżeli nie wykonamy tych dwóch łatwych kroków, odpuścimy, zaniechamy – oddamy kraj w ręce dotychczasowej bandy oszustów i pasożytów na długie kolejne lata i utracimy Polskę na bardzo długi czas. To nie jest żadne proroctwo – to chłodna analiza i pewnik- 100% PRAWDY. 

flaga_polska

MY, WOLNI LUDZIE jesteśmy zobowiązani zrobić wszystko żeby przyspieszyć WIELKĄ ZMIANĘ i wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do jej wprowadzenia w życie.

MY WOLNI LUDZIE jesteśmy zobowiązani informować wszystkich Polaków o tym co jest dla nich najważniejsze i  przekonywać ich żeby wykonali podstawowe obowiązki jako obywatele, którzy pragną WOLNOŚCI.

Jak wszyscy widzicie na 30 dni przed Referendum 6 Września nikt poza Ruchem Pawła Kukiza nie promuje tej idei. Dzisiaj hucznie obchodzi się intronizację nowego prezydenta Polski – Andrzeja Dudy. Choć nie zaangażował się on, ani jego partia PIS w promowanie Referendum 6 Września ani w popieranie „3x Tak!” w tym Referendum to chwała mu przynajmniej za to, iż wypowiedział się, że w Referendum 6 Września każdy Polak powinien wziąć udział, bo jest to wydarzenie i  idea która była gnębiona przez całe 25 lat III RP! Czy to jest wystarczająca rekomendacja dla Polaka-Katolika, nie wiem. Dla mnie to wystarczająca rekomendacja żeby pójść i zagłosować 6 Września.

My WOLNI LUDZIE oraz Ruch Wolnej Polski przekazujemy dzisiaj po raz kolejny Polakom tę wiadomość:

IDŹ DO REFERENDUM 6 Września i idź do Wyborów 25 października – NIE WAŻNE JAK ZAGŁOSUJESZ WAŻNE żebyś wziął UDZIAŁ w obydwu tych KROKACH ku WOLNEJ POLSCE.

Nasze/Wasze dzieci i wnuki nie wybaczą nam/wam jeżeli nie weźmiemy udziału w tych dwóch wydarzeniach, lub jeśli nie dopilnujemy uczciwości tych wyborów.

Jak zabezpieczyć swój głos przed fałszerstwem przeczytacie: TUTAJ!

flaga_polska

https://www.youtube.com/watch?v=mv-ME_34Nfw

https://www.youtube.com/watch?v=mv-ME_34Nfw

13 08 2015

Sondaż CBOS: PiS na prowadzeniu, Kukiz 11%, tylko trzy partie w Sejmie

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się teraz, zwyciężyłby PiS z 36-procentowym poparciem – wynika z sondażu CBOS. Mniej zwolenników ma PO, pozostająca od czasu wyborów prezydenckich w defensywie (29 procent). Do Sejmu dostałoby się jeszcze ugrupowanie Pawła Kukiza.

Mimo słabnących notowań, trzecią pod względem liczby zwolenników siłą polityczną w kraju pozostaje niesformalizowana i niedookreślona programowo inicjatywa Pawła Kukiza (11 procent).

Pozostałe partie i ugrupowania polityczne mają już znacznie mniejsze poparcie, osiągając wyniki poniżej wyborczego progu. Według sondażu, stowarzyszenie NowoczesnaPL Ryszarda Petru uzyskałoby 4 procent, a PSL i SLD – po 3 procent.

Osoby gotowe uczestniczyć w wyborach parlamentarnych i deklarujące określone sympatie wyborcze stanowiły w lipcu 61 procent ogółu uprawnionych do głosowania.

Badanie przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo w dniach 1-8 lipca na liczącej 1044 osoby reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-cbos-pis-na-prowadzeniu-tylko-trzy-partie-w-sejmie/xdwvyw

Bez komentarza – przypominam tylko sondaże przez wyborami Prezydenckimi:

sondaze prezydenckie ku przestrodze sondaz prezydencki 218 08 2015

TNS Polska: 41 proc. dla PiS, 22 proc. dla PO

28 minut temu

Aktualizacja: 13 minut temu
Jak wynika z najnowszego badania TNS Polska, gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie sierpnia, zwyciężyłby PiS z wynikiem 41 proc. Na Platformę zagłosowałoby 22 proc. osób deklarujących udział w wyborach. Do Sejmu dostałby się także Ruch Kukiza z wynikiem 11 proc.
Notowania PiS w stosunku do poprzedniego badania wzrosły o 4 punkty proc.

Tylko te trzy siły polityczne zgodnie z sondażem weszłyby do Sejmu.Według sondażu poniżej progu wyborczego znalazłyby się PSL i Zjednoczona Lewica (oba z wynikiem 4 proc.).

Partia KORWiN otrzymałaby 2 proc. głosów. Po jednej na sto badanych osób (1 proc.) zgłaszało zamiar głosowania na partie: Nowoczesną.pl oraz Ruch Narodowy.

Wśród osób, które deklarują udział w wyborach, 14 proc. nie było przekonanych, na kogo odda głos.Notowania PiS w stosunku do poprzedniego badania wzrosły o 4 punkty proc. – zauważa ośrodek.

Badanie zostało przeprowadzone w dniach od 7 do 12 sierpnia 2015 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1002 mieszkańców Polski w wieku 18 i więcej lat.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/sondaze/news-tns-polska-41-proc-dla-pis-22-proc-dla-po,nId,1870350#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Zauważmy że 14% ludzi powiada, że jest niezdecydowanych – Jestem pewien, że co najmniej  10% z nich odda głos na Ruch Kukiza.

 

04 09 2015

Obserwujemy niesłychany  ATAK ze wszystkich stron na Referendum 6 Września . Nie dokonałem zrzutu ze strony Niezalezna.pl – ale była taka doba, że na stronie głównej wisiał tam baner reklamowy przeciw Jowom i Referendum.

Ponieważ nikt poza Ruchem Kukiza i WoJOWnikami Kukiza nie chce tego referendum – nawet Bezpartyjni Samorządowcy a tym bardziej PIS, PO+PSL czy SLD, nikt też nie przyłożył się w żaden sposób do podniesienia frekwencji poprzez jakąkolwiek formę reklamy o realnym dotarciu do wyborcy TEGO NAJWAŻNIEJSZEGO REFERENDUM W DZIEJACH POLSKI  JEST PONO W SPOSÓB OCZYWISTY KOLEJNYM SPRAWDZIANEM SIŁY RUCHU WOLNYCH LUDZI. Frekwencja w tym referendum będzie dowodem siły Ruchu Wolnych Ludzi – tylko i wyłącznie. Także to ilu ludzi zagłosuje na JOWy przy tej frekwencji jaka będzie miała miejsce. Ci wszyscy którzy zagłosują na JOWy mogą poprzeć Ruch Pawła Kukiza 25 października. To jest nasz SONDAŻ przedwyborczy – jedyny miarodajny jaki będziemy mieli w najbliższych dniach.

Podziel się!

    © Czesław Białczyński