11.11.2011, czyli o Święcie Odzyskania Niepodległości – komentarz własny i materiały od Tomasza Strejczyka

Ponieważ życie dopisało kuriozalny komentarz do Święta 11 Listopada przytaczamy  własne zdanie na temat tego co widzieliśmy w mediach oraz komentarz Tomasza Strejczyka w postaci krążących  już po świecie dowcipów rysunkowych. Załączamy też link (również przesłany przez niego) do poważnego komentarza, który jest doskonałą analizą tego co widzieliśmy. Zamieszczamy, mimo, że publikowany jest przez telewizję daleką od sprzyjania Wierze Przyrody czy jakiejkolwiek innej wierze poza własną. Nie podzielamy wielu poglądów tej telewizji, co zrozumiałe, ale prawda jest prawdą i tylko prawdą. Kto pamięta metody działania z epoki PRL  ten miał okazję je sobie przypomnieć. Kto nie pamięta warto by je poznał. Zrozumie kto posiada władzę i jaki zamierza z niej zrobić użytek.


Nie wiem czy takie były marzenia mili0nów Polaków, gdy ustanawiali Solidarność: Czy naprawdę chcieli, aby rządziła nimi dalej Esbecja?! A raczej wiem. Na pewno takie nie były. Kiedyś polemizowałem z młodym człowiekiem, który oskarżał mnie na tych stronach o prawactwo w związku moim poglądem na temat oszustwa Okrągłego Stołu i konsekwencji tego oszustwa dla Wolnej Polski. Tak – jeżeli patriotyzm i demonstracja patriotyzmu, dumy z odzyskania Polski Niepodległej (przez kogokolwiek niezależnie od jego innych poglądów) jest prawactwem, a sprowadzanie lewackich bojówek z Berlina na Święto Niepodległości i prowokowanie przez policję burd jest polityczną poprawnością, to jakem stary hippis i anarchista JESTEM PRAWAKIEM.

Być internacjonalistą to podobno być człowiekiem bez ojczyzny, a więc czy przypadkiem tym samym  – nie bez prawa do ojczyzny? Internacjonalizm zostawmy Moskwie. Jak powiedziała pewna rosyjska reporterka po polskim 11 Listopada, na pewno nie internacjonalistka i osoba daleka od przychylności Prawicy, a nawet może i Polsce, tak daleka jak sama Moskwa jest odległa od demokracji – zdumiało ją, że w Polsce odmawia się jednej stronie prawa do demonstrowania swoich poglądów. Jej zdaniem, w każdym działaniu tutaj widać brak szacunku dla odmiennych poglądów. “Nie potrzeba nam tolerancji, nie uczmy się tolerować, czyli jak czyjeś poglądy ścierpieć – pouczała Polaków z anteny TV Polsat  – Możemy się nie cierpieć, ale nauczmy się szanować cudze poglądy! Nie mamy się tolerować, lecz szanować nawzajem.”  Oczywiście ten spóźniony apel o szacunek dla odmiennych poglądów i ludzi je wyrażających, to tylko wyraz lęku Nowej Klasy Posiadającej i jej popleczników, przed eskalacją gwałtu i odwetem drugiej strony. Tego rodzaju apele wygłaszane z mediów do Polaków przez Rosjan czy rękoczyny organizowane w Warszawie z pomocą Niemców, świadczą że ludziom, którzy to wszystko organizują urwał się kompas, oderwali się od rzeczywistości, szklane szyby salonów i własna pycha, kompletnie odcięły ich od horyzontu zdarzeń. W zasadzie muszę przyznać z ręką na sercu, że takiej bezczelnej propagandy i prostackich metod manipulacji nie było nawet za PRLu!

Sprawy idą w złym kierunku, ci ludzie prowadzą nas (o dziwo, w zgodzie z wyśmiewanymi, spiskowymi teoriami i scenariuszami) do WEWNĘTRZNEJ WOJNY. Zapomnieli już, że w Polsce Polaków obowiązują  Święte Zasady Królestwa SIS. To proste zasady i doprowadziły do całkowitego przewrotu na scenie Świata w 1980-1981 roku. To wtedy nastąpił przewrót, a nie w 1989. Niepotrzebna była żadna zgoda Gorbaczowa, ani żadne tajne porozumienia Papieża i Prezydenta USA. Zmiana  była już od 1981 roku FAKTEM SPEŁNIONYM, mentalnym przełomem. Przez 8 lat toczyła się w Polsce nieustannie, dzień po dniu podziemna wojna, a rząd Jaruzelskiego był traktowany jak śmiertelny wróg Narodu Polskiego.

Bo : Lud Królestwa SIS nigdy się nie poddaje, niczego nie zapomina, a co raz wziął za swoje to pozostaje jego na wieki wieków. Nigdy więc nie odpuszcza przewin i uczynionego na nim gwałtu. Nie ma szansy żeby przełknął uwłaszczenie komunistycznej nomenklatury. Prędzej czy później – niestety dla niektórych – do tego tematu powróci. Bo „nigdy”  i „nie wybaczać” to są  stare pogańskie zasady, to są „nauki Przyrody” – to ona, Przyroda, uczy nas, że to co wrogie należy traktować jak na to zasługuje: dopaść to zanim ONO nas dopadnie i nigdy się z tym nie zaprzyjaźniać. Bo prędzej czy później nas TO po prostu „pożre”. Tych starych,  pogańskich zasad (czy też zwierzęcych instynktów) nie udało się nigdy wytrzebić z serc Polaków – Ktoś zdaje się całkiem o tym zapomniał w 31 lat po  Wydarzeniach Sierpniowych.

Oto link: http://gloria.tv/?media=215417

Sprowadzanie bojówek z Niemiec na polskie Święto Odzyskania Niepodległości, które jest świętem wyzwolenia  spod niemieckiego reżimu, który zakazywał mówić w szkołach po polsku, to jest mocne przegięcie. Trzeba upaść na głowę i mieć w niej kompletny zamęt, żeby to zorganizować. Jedyne wytłumaczenie tej sprawy dla mnie, to śmiertelny strach przed własnym narodem, płynący ze świadomości, iż się go oszukało i okradło. Pamiętamy dobrze lęki Makbeta, który wszędzie widział krew i duchy swych ofiar – ta paranoiczna demonstracja przemocy jaką zorganizowały środowiska rządzące Polską świadczy o nich i ich stanie mentalnym głebiej i pełniej niżby tego chciały.

SKALA BREDNI JAKIMI SIĘ LUDZI KARMI I BEZCZELNOŚĆ POLITYKÓW, KTÓRZY SĄ URZĘDNIKAMI CHRONIĄCYMI INTERESY NOWEJ KLASY POSIADAJĄCEJ, A NIE LUDŹMI Z MISJĄ SŁUŻENIA NARODOWI JEST NIEWYOBRAŻALNA!

Przypominam też Młodym, bo może nie pamiętają, że ESBecja zawsze stosowała takie narzędzia, jak prowokacje zajść ulicznych, po to, żeby ograniczać wolność. Teraz bronią swojego stanu posiadania. Nie ma żartów, dla nich BÓJ To JEST OSTATNI – To jest wojna o ich majątki i przyszłość ich własnych dzieci, a nie o przyszłość jakiegoś pogardzanego i katowanego przez 50 lat PRL,  a potem lekceważonego i nadal pogardzanego oraz pouczanego przez kolejne 20 lat III RP, Narodu.

Tak jak nie raz już pisałem toczy się wojna o Polskę, bo Polska to łącznik między Wschodem i Zachodem. Jeszcze raz polecam do przeczytania Polskiego łącznika, którego wydanie nie bez powodu powstrzymano w 1991 roku i powstrzymuje się do dzisiaj. Ostatnio odrzuciło go Wydawnictwo Bertelsmana, i wydawnictwo Pol-Nordica, które słyną z publikowania powieści sensacyjnych  – czy to nie oczywiste?!

Tak jest, Polska zmieni dzieje Świata  po raz kolejny, czy ktoś tego chce czy nie. Pytanie tylko w jaki sposób je zmieni? Najlepiej by było żeby zaczęła zmieniać świat dla siebie, skoro INNI nie wahają się tego czynić. Zmieniają go dla SIEBIE a nie dla tej czy tamtej INNEJ strony.

Mam nadzieję, że RZECZYWISTOŚĆ nie zmusi nas do odstąpienia od świętej zasady tego BLOGA – Zmieniamy świadomość ale nie uprawiamy polityki. Ten tekst także nie ma służyć uprawianiu polityki, od tego są polityczne organizacje. Ten tekst  ma za zadanie tylko zwrócić uwagę na fakty, na prawdę i pomóc w interpretacji zdarzeń dziwacznych, bo w najwyższym stopniu dziwaczne jest to co się stało w Warszawie 11 Listopada. Nie wyobrażam sobie żeby do Waszyngtonu na Dzień Niepodległości jakikolwiek amerykański obywatel ściągnął bojówki z Teheranu i urządził lanie ludziom z amerykańskimi sztandarami w ręku.  Polska pod rządami Nowej Klasy Posiadającej staje się Mistrzem Świata w kreowaniu wydarzeń kuriozalnych takich jak Katastrofa Smoleńska czy 11 Listopada 2011 (11.11.11 – który przejdzie jednak do historii, a już myślałem że to tylko jakaś przypadkowa data!)

CB

Podziel się!