Festiwal "kultury" cysterskiej w Lądzie, czyli palenie Peruna i inne cudeńka

Dotychczas palono Świętowita na słynnym Festiwalu z Rybą na Ostrowie Lednickim gdzie „edukuje” się w Chrystusie młodzież katolicką w wielkim spędzie zwanym Festiwalem Lednickim. Ale to samo robi się w Lądzie z Perunem i w wielu innych miejscach. Polecam artykuł u Opolczyka – tutaj tylko fragmencik do dokumentacji działań Antyrodzimowierczych Kleru w Polsce – W Lądzie robią to Cystersi w ramach festiwalu swojej „cysterskiej kultury”.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Y3gVAwOKtS4&w=640&h=360]

… Jedną z parszywych metod kk jest podszywanie się pod podobne “odtwórstwo historyczne” i urządzanie haniebnych, obrażających Słowiańszczyznę “festiwali” pod egidą kk.
Przykładem takiego haniebnego “festiwalu”, na dodatek noszącego w nazwie miano “kultury słowiańskiej” są inscenizacje organizowane przy współudziale żydłackich cystersów w Lądzie nad Wartą. Słowianie są w nich przedstawiani jako prymitywna i głupia dzicz.

“Edukacyjnie” pali się na tych odpustach posągi słowiańskich bogów, kopie się je i okłada szablami/mieczami.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=UrWOmW5jVw4&w=640&h=360]

W ten sposób żydłactwo okazuje ich “szacunek” do słowiańskiej kultury. Jednocześnie nieświadomie demaskuje się pokazując – czym była i jest nadal  “kultura cysterska” czyli żydłacka – fanatycznym niszczeniem kultury słowiańskiej. Kolejną metodą zwalczania pogaństwa przez kler są absurdalne i obraźliwe pomówienia. W audycji “Pytanie na śniadanie” żydłacki klecha insynuował związki pogaństwa z żydo-bolszewizmem okresu stalinowskiego. Jego zdaniem Tuchaczewski promować miał rodzimowierstwo w ZSRR. W tej obrzydliwej manipulacji chodziło naturalnie o opluskwienie rodzimowierstwa i rodzimowierców. W myśl zasady – ludzie, uważajcie na rodzimowierstwo – to musi być coś podejrzanego skoro Tuchaczewski w czasach Stalina zainteresowany był promowaniem neopogaństwa! Pomawiał też klecha pogaństwo o nacjonalizm. O ludobójczym nacjonaliźmie ultrakatolickich ustaszy klecha naturalnie nie pisnął ani słówkiem.
.
http://patrz.pl/filmy/o-rodzimowiercach-w-pr-pytanie-na-sniadanie-533196
.
W nagonce na pogaństwo kk idzie ręka w rękę z poprawnością polityczną, którą przy innych okazjach zwalcza. Pokazuje to, że pogaństwo jest dla kk i nadjordańskiej dżumy zagrożeniem największym. Polsat – politycznie poprawna telawiwzornia zaatakowała pogaństwo obrzydliwą manipulacją, stawiając pogan w jednym szeregu z hitleryzmem oraz pomawiając rodzimowierstwo o kult siły.

więcej: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/03/dlaczego-wielki-kosciol-katolicki-tak-strasznie-boi-sie-malej-grupki-pogan/#comment-37804

Podziel się!