17 05 W mediach trwa mobilizacja propagandowa elektoratu Yetisynów! Arka No(v)ego dla dinozaurów z Platformy Wierutniczej i LSD!

Trwa mobilizacja propagandowa  elektoratu Yetisynów i ogłupianie Lemingów przez tych pasożytniczych manipulantów. Teraz w banksterosko-amerykańskim TVNie i na banksterskim amerykańskim portalu WP.pl, wypuścili balon pod tytułem „Kto wygra wybory których w tej chwili nie ma”, czyli te w październiku.

Inna rzecz, że wyniki tego sondażu są ciekawe, tyle tylko ze nie mają żadnego związku z obecnymi wyborami.  WSI działające z ukrycia w imieniu Polskiej Klasy Panów przeciw ludowej swołoczy, czyli Niewolnikom,  przygotowuje Polaków w tym sondażu na zaistnienie prawdziwej „luxtorpedy” jaśnie oświeconej partyjki kanapowej (Nowoczesna.pl) stworzonej przez Balcerowicza i postsowiecką byłą ubecję, po to żeby teraz ratować Komorowskiego a jutro przyjąć niczym Arka No(v)ego na pokład dinozaury z Platformy Wierutniczej i LSD.

cytuję za WP.PL: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najnowszy-sondaz-PO-i-PiS-remisuja-Kukiz-trzecia-sila-w-sejmie,wid,17544129,wiadomosc.html

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się dzisiaj, najwięcej głosów zdobyłyby PO i PiS. Na trzecim miejscu znalazłoby się ugrupowanie Pawła Kukiza. Do sejmu weszłaby też Nowoczesna.PL Ryszarda Petru i Leszka Balcerowicza. Pozostałe partie, w tym SLD i PSL, nie przekroczyłyby progu wyborczego – wynika z sondażu Millward Brown dla „Faktów” TVN i TVN24.
Jak pokazuje sondaż, największym poparciem cieszy się PO oraz PiS, które uzyskały 25 proc. głosów ankietowanych.

W sejmie znaleźliby się także przedstawiciele ugrupowania Pawła Kukiza, którzy cieszą się 20 proc. poparcia. Na czwartym miejscu byłaby Nowoczesna.PL, którą poparło 5 proc. ankietowanych.

Do parlamentu nie weszłyby PSL (4 proc.) oraz SLD (3 proc.). Partia Janusza Korwin-Mikkego zdobyła 3 proc. poparcia, zaś Twój Ruch 1 proc. 12 proc. ankietowanych nie wiedziało jeszcze, na kogo zagłosuje.

Ten niby sondaż, który jest oczywiście akcją propagandową i wyborczą yetiyelity, czyli Nowych Polskich panów z tajnych służb, sugeruje że w nowym Sejmie PIS + Kukiz (45%) nie będzie miał i tak siły zmienić konstytucji! To błąd panowie spece od manipulacji czy „specjalny” myk? Moim zdaniem błąd. Powinniście mocniej postraszyć Lemingi, bo inaczej nie wróca na II Turę z łódek (przepraszam: z yachtingu) na Mazurach.

Z jednej strony straszą Lemingów, i oczywiście cały Złodziejski Układ, że jeśli nie zagłosuje na Komorowskiego to ta wizja się ziści, z drugiej przygotowują Polaków na zaistnienie nowego bytu politycznego – innej odsłony Okrągłego Stołu, kolejnej partii, która pozwoli trwać nowym właścicielom Polski przez kolejne 25 lat. Sprytne pociągnięcie w stylu tajnych ugrupowań, służb specjalnych i obcych wywiadów (moskiewskich, niemieckich, amerykańskich, izraelskich?), których działanie powinno być dawno wykryte i zabronione przez Instytucje Państwa Polskiego.

Podziel się!