21 06 2014 – Noc Kupały, na Błoniach w Krakowie, a w GW i w Kurii strach! Przez Internet zwołano 17 tysięcy Młodych w 24 godziny!!!

Śwaitowid nockupaly20072440Trwa akcja (NAGONKA) Gazety Wyborczej i Policji, a myślę, że niedługo włączy się w to także Gazeta Polska i Kuria Biskupia, przeciw zgromadzeniu na Błoniach w Krakowie w dniu 21 czerwca tego roku Młodych Ludzi, mieszkańców Krakowa i Okolic, (a nawet niekoniecznie, bo może przyjechać każdy z Polski i z Europy, każdy kto zechce!!! Bo niby co jest w tym złego, czego demokratyczna władza może się obawiać?!), którzy chcą obchodzić Noc Kupały i uczcić ją puszczeniem w niebo Pogańskich Lampionów Szczęścia. ZGŁOSIŁO SIĘ 17 TYSIĘCY CHĘTNYCH. Mamy do czynienia z manifestacją poganizmu na niesłychaną skalę!!!

kupala2009Lodz (11)

Nie wiem czy Kuria już nie macza palców w tym artykule banksterskiej gadzinówki, chociaż teoretycznie jedni i drudzy to dwie drużyny Czerwona i Czarna, ale wiadomo, że kiedy przychodzi co do czego to tworzą oni zgrany zespół Czerwono-Czarnych, jak w Niemczech w 1933. Co to za tekst – tego pana Szatanika na końcu artykułu poniżej?! On jest z jakiejś innej bajki?! Przyjdzie kto będzie chciał i nikt nie zostanie ukarany, bo nie żyjemy w sowieckim kołchozie!

a 2233Określają tutaj w tytule nasze Słowiańskie Święto Wiary Przyrody jakimiś epitetami w rodzaju „noc nieodpowiedzialności”.  Co za chamska manipulacja!!! I piszą to ci, którzy oczywiście zawsze byli posłuszni władzy i „odpowiedzialni”!!! To jakaś prowokacja GW?

ros nowa kupała i dziewanna 55020938_11421 czerwca 2014 roku na Krakowskich Błoniach Noc Kupały (według informacji z Gazety Wyborczej z 27 maja 2014)

Czy będziemy mieć kolejną Akcję Nieposłuszeństwa Obywatelskiego w Krakowie, po słynnej Prywatce w Zakrzówku dla 30.000 osób?!

rosja s ivan kupała 00s6fz5g

Czy Młodzi Krakowianie pokażą policji, że miasto Kraków jest dla jego mieszkańców a nie dla politykierów, policji i klakierów władzy z pop-propagandowych mediów?! Krakowianie mają pełne prawo obchodzić Noc Kupały tak jak im się żywnie podoba. To Święto Religijne!!!! Nie będzie o tym decydować żadna policja, ani straż miejska, a już na pewno nie Gazeta Wyborcza!!! A jeżeli będzie, to sprawa skończy się w Strasburgu!

Ivan-Kupala-Night

TRWA WIELKA ZMIANA! Gliny! Trzymajcie z daleka łapska od polskiej młodzieży!  Nauczcie się trochę demokracji i przestrzegania praw obywatelskich. Każdy ma prawo przyjść na Błonia, kiedy mu się podoba i robić tutaj co chce, byle to nie zagrażało innym.  Spróbujcie mnie spisać, kiedy tam przyjdę Tępogłowe Psy Biurokratów!!!

 

20_20_000_DV1346601Czy władza uderzyła w Polsce co poniektórym do głowy? A może jak Makbet, wszędzie widzą jedno i to samo, więc  trzęsą się im ręce?

Na temat Olimpiady dostali odpowiedź. Dostaną ją na każdy inny temat! Zapędzić tych uzbrojonych bojówkarzy-darmozjadów do budowania przedszkoli i żłobków!!! Skąd fundusze? Kupujcie mniej nabojów i karabinów, a pieniądze same się znajdą!!! I nie kierujcie nigdy broni przeciw własnym obywatelom, bo skończycie jak TEN Tępak z Kijowa – połamiecie sobie swoje cienkie ołówki!!!

 

CHCESZ ŻYĆ W WOLNEJ I DEMOKRATYCZNEJ POLSCE?! – NIE PATRZ WŁADZY NA RĘCE, TYLKO JĄ TRZYMAJ ZA GARDŁO!!!

Poza wszystkim zalecałbym Młodym Ludziom zamiast puszczania lampionów zwykłe „Światełko do Nieba” (np. jak zwykle – zapalniczką – ale nie gromnicą jak to czynią co poniektórzy) – Niebo i Światło łączą się w słowiańskiej tradycji także równie dobrze jak Niebo i Ogień.

Podziel się!