0. 6 Września Najważniejsze Referendum w dziejach Polski – Program Wolnych Ludzi – „Wezwanie do działania” Janusz Zagórski – NTV

https://vimeo.com/134993411

wezwanie

 Na 30 dni przed Referendum 6 Września publikujemy „Wezwanie do działania” skierowane do Ruchu Wolnych Ludzi przez NTV i Janusza Zagórskiego.

Publikujemy je żeby przypomnieć wszystkim Polakom jak wielkie i ważne Zmiany są przed nami. Ich przeprowadzenie wymaga wykonania minimalnego wysiłku, czyli wykonania dwóch kroków i oznaczenia krzyżykiem na karcie dokonanego przez NAS wyboru oraz zabezpieczenia karty przed sfałszowaniem. Te dwa kroki to:

Krok 1 – Udział w Referendum 6 Września

Krok 2 – Udział w Wyborach do Parlamentu 25 Października.

Jeśli wykonamy te DWA KROKI  jako Polacy, obywatele, patrioci, ludzie którym zależy na dobru Ojczyzny, ale też na dobrej przyszłości naszych Rodzin, naszych Dzieci, naszych Sióstr i Braci i na przetrwaniu naszej Słowiańskiej Kultury i Tradycji oraz WOLNEJ POLSKI to

ROK 2015/7524 przejdzie do historii Polski jako ROK WIELKIEJ ZMIANY.

flaga_polska

Jeżeli nie wykonamy tych dwóch łatwych kroków, odpuścimy, zaniechamy – oddamy kraj w ręce dotychczasowej bandy oszustów i pasożytów na długie kolejne lata i utracimy Polskę na bardzo długi czas. To nie jest żadne proroctwo – to chłodna analiza i pewnik – 100% PRAWDY.

flaga_polska

MY, WOLNI LUDZIE jesteśmy zobowiązani zrobić wszystko żeby przyspieszyć WIELKĄ ZMIANĘ i wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do jej wprowadzenia w życie.

MY WOLNI LUDZIE jesteśmy zobowiązani informować wszystkich Polaków o tym co jest dla nich najważniejsze i  przekonywać ich żeby wykonali podstawowe obowiązki jako obywatele, którzy pragną WOLNOŚCI.

Jak wszyscy widzicie na 30 dni przed Referendum 6 Września nikt poza Ruchem Pawła Kukiza nie promuje  REFERENDUM. Dzisiaj hucznie obchodzi się intronizację nowego prezydenta Polski – Andrzeja Dudy. Choć nie zaangażował się on, ani jego partia PIS w promowanie Referendum 6 Września, ani w popieranie „3x Tak!” w tym Referendum, to chwała mu przynajmniej za to, iż wypowiedział się, że w Referendum 6 Września każdy Polak powinien wziąć udział, bo jest to wydarzenie i  idea która była gnębiona przez całe 25 lat III RP! Czy to jest wystarczająca rekomendacja dla Polaka-Katolika, nie wiem. Dla mnie to wystarczająca rekomendacja, żeby pójść i zagłosować 6 Września.

 

My WOLNI LUDZIE oraz Ruch Wolnej Polski przekazujemy dzisiaj po raz kolejny Polakom tę wiadomość:

IDŹ DO REFERENDUM 6 Września i idź do Wyborów 25 października – NIE WAŻNE JAK ZAGŁOSUJESZ WAŻNE żebyś wziął UDZIAŁ w obydwu tych KROKACH ku WOLNEJ POLSCE.

Nasze/Wasze dzieci i wnuki nie wybaczą nam/wam jeżeli nie weźmiemy udziału w tych dwóch wydarzeniach, lub jeśli nie dopilnujemy uczciwości tych wyborów.

 

Jak zabezpieczyć swój głos przed fałszerstwem przeczytacie: TUTAJ!

flaga_polska

https://www.youtube.com/watch?v=mv-ME_34Nfw

https://www.youtube.com/watch?v=mv-ME_34Nfw

Podziel się!