18 10 2015 – Wrocław – Międzynarodowy II Zlot Sympatyków NTV – XIV Zlot Wolnych Ludzi pod hasłem „Nowa Polska”.

Międzynarodowy
II Zlot Sympatyków NTV

(XIV Zlot Wolnych Ludzi)
pod hasłem „Nowa Polska”
(oraz spotkania regionalne)

 

18 października (niedziela) 2015 rok
10.00 – 21.00
Wrocław

Sala Audytoryjna Wrocławskiego Centrum Kongresowego
ul. Wystawowa (obok Hali Stulecia, dawniej Hali Ludowej)

SSSSS s-1553

Moje wystąpienie 18 października 2015 – o godzinie 12.30 w sali Audytoryjnej, potem jednogodzinne spotkanie 13.30 – 14.30 w jednej z sal konferencyjnych. Będzie także możliwość nabycia książek wydawnictwa Slovianskie Slovo. Zapraszam wszystkich zainteresowanych NOWĄ POLSKĄ i Wielką Zmianą.

Czesław Białczyński

SSSSS s-1553

Organizatorzy: Janusz Zagórski i Fundacja Dobre Wibracje
Patronat medialny: NTV i „Czwarty Wymiar”

Jesteśmy uczestnikami wielkich zmian zarówno w Polsce i na całej naszej planecie. Obecna cywilizacja pogrąża się w coraz większym chaosie. Wielu z nas dostrzega ten kryzys i szuka jego przyczyn. Budzi się świadomość w jak głębokie patologie popadł ten system. Ludzie wyczuwają potrzebę jakiegoś wielkiego zwrotu.

Dlaczego jest tak źle ? Diagnoza tego co jest to pierwsza część wiedzy dzięki której możemy na nowo ułożyć sobie świat. Druga dotyczy wizji, programu i metod budowania rzeczywistości pełnej harmonii, pokoju, współpracy, sprawiedliwości i radości. Nie można dać sobie wmówić, iż to tylko fantazje i pozbawione szans życzenia.

W każdym kraju coraz więcej świadomych ludzi debatuje nad nowym paradygmatem życia radykalnie odmiennym od dotychczasowego, budowanego w oparciu o stare dogmaty nauki i religii.

W Polsce także od lat trwa ten proces. Jednym z jego głównych nurtów to Projekt NTV, czyli internetowa stacja telewizyjna kreująca między innymi nieformalny ruch społeczny o nazwie Ruch Wolnych Ludzi. Swoistym protoplastą tych działań było powstałe na początku lat 90 – tych ubiegło stulecia Forum Nowej Cywilizacji. Pod jego auspicjami powstał unikatowy jak na tamte czasy projekt medialny „Wylatowo – on line”, pierwszy w polskim środowisku alternatywnym program live w internecie.

Wolni Ludzie mają od kilkunastu lat swoje zloty na Masywie Ślęży. Tam zostały ogłoszone też pierwsze nasze dokumenty takie jak: Deklaracja Ślężańska 2007 czy Proklamacja 2009 ukazujące filozoficzno – duchowe fundamenty tego ruchu.

Hasło „NTV” i „Wolni Ludzie” oznacza dzisiaj powstawanie wielkiej rodziny mądrych, wolnych i odważnych ludzi gotowych zmieniać na lepsze siebie, Polskę i świat.

Jesteśmy w naszym kraju w szczególnym momencie. Zbliżają się wybory parlamentarne – jedno z ostatnich narzędzi jakie posiadamy jako obywatele i Naród by w tym kraju choć trochę decydować o sobie. Nasze środowisko nie wystawia kandydatów w tych wyborach, ale będzie w nich bardzo aktywne. Otoczenie nie jest jeszcze przygotowane na przyjęcie tak radykalnych zmian jakie my proponujemy i nasi kandydaci mieliby małe szanse na sukces. Potrzebujemy także więcej czasu na integrację tego gigantycznego potencjału intelektualno – energetycznego jakim dysponujemy, wypracowanie consensusu co do konkretnego kształtu przyszłego ustroju ekonomiczno-społecznego, jego duchowych fundamentów oraz sposobów i metod dochodzenia do tego celu.

W czasie kampanii wyborczej jak rzadko kiedy uwaga obywateli koncentruje się na sprawach publicznych. Dlatego aktywność w czasie jej trwania (mimo, że bez własnej listy wyborczej) daje niepowtarzalną okazję do zaprezentowania naszej niezwykłej wizji nowej rzeczywistości szerszym kręgom społecznym. Całą tą dwumiesięczną akcję nazywamy:

NOWA POLSKA

Jej finał, czyli 18.X. 2015 rokuII Zlot Sympatyków NTV (Pierwszy odbył się w 2012 roku) poprzedzony jest regionalnymi spotkaniami sympatyków NTV na których omawiać będziemy wybrane aspekty naszej wizji. Szczegóły tych spotkań w największych miastach Polski podawać będziemy na bieżąco między innymi w NTV.


W ramach przygotowań do II Zlotu

Regionalne spotkania Sympatyków NTV:

8.IX (wtorek) 2015
godziny 17.00 – 21.00

Bydgoszcz

Sala konferencyjna
KAMIENICA 12
ul. Poznańska 12


9.IX (środa) 2015
godziny 17.00 – 21.00

Białystok

Sala konferencyjna
Hotelu Turkus, ul Jana Pawła II nr 53

 Dalsze terminy spotkań regionalnych wkrótce
Na spotkania regionalne wstęp wolny!


Jak wziąć udział w niezwykłym przewidzianym na 1000 osób
II Zlocie Sympatyków NTV
18 października we Wrocławiu ?

W TYM WYPADKU NALEŻY nabyć karnet uczestnictwa przelewając do 15 października kwotę 100 zł na konto Fundacji Dobre Wibracje:

Alior Bank
nr.: 67 2490 0005 0000 4600 9873 7266
dopisek: II Zlot NTV

 W danych do przelewu proszę o podanie e-mail lub numeru telefonu.

W miarę wolnych miejsc bilety będę sprzedawane w dniu i miejscu imprezy w cenie 120 zł

 Program realizowany będzie równolegle w dwóch salach:

Audytoryjnej na ok 1000 osób i Konferencyjnej na 200 osób.

Szczegóły Programu wkrótce:

info: Janusz Zagórski, ntv1.pl

Podziel się!