Warszawa – Redzikowo – NIEBYWAŁE!: Pierwsza na świecie demonstracja milionerów w obronie banksterki światowej w Polsce i „demokracji” w stylu PRL-Bis! Targowica zawsze z Moskwą!

AppleMark

Petru- milion zarobku rocznie lekko licząc, Schetyna – majątek conajmniej 60 milionów złotych (za samo posłowanie 300.000 zł rocznie x 20 lat, nie mówiąc o innych przywilejach, darmochach i wpływach pod stołem) oraz Przybłęda z nadania milionera Adama Michnika, Przybłęda którego nie stać na alimenty, ale stać na wycieczki do Nowego Jorku i Brukselki. Przybłęda jest tutaj najciekawszą postacią, bo kasę jak rozumiem bierze wyłącznie pod stołem i to nie wiadomo od kogo. Marynary od Armaniego – fajnie wyglądacie cvhłopaki! Doborowe towarzycho z III RP.

Tego jeszcze na świecie nie było – Pasibrzuchy, milionerzy z III RP wyszli demonstrować na ulice Warszawy swoje niezadowolenie! Niezadowolenie z czego? Z tej kasy jaką zrobili, czy z tej jakiej nie zrobią z powodu zmiany rządów?

To zdarzyło się naprawdę. Nie jest to żaden sen. Wydarzenie bardziej kabaretowe czy też na serio milionerzy protestują na ulicach polskich miast? Polacy we wszystkim muszą być pierwsi na świecie? Czekamy w takim razie by w ich ślady wyruszyli na ulice Londynu, Berlina i Paryża, a może i Nowego Jorku tamtejsi milionerzy i banksterzy. Nuże panie Rockefeller, nuże Rothschildowie – rusz pan jeden z drugim tyłek!

572ede9fdd9ff_o,size,445x270,q,71,h,bb4ecc

Czy to do wyobrażenia by na czele demonstracji demokratycznej w Paryżu szli milionerzy ? Petru milioner kreowany przez najprawdopodobniej byłą Ubecję i WSI na patrona PO-Bis zwanej NO.pl oraz czołowego obrońcę demokracji w Polsce.

opozycja_2

Za nimi Lemingi i dyrektorzy, pracownicy administracji oraz sądownictwa, którzy drżą o swoje posady w ministerstwach, sądach, bankach. Każdy średnia pensja 9.500 złotych na kierowniczym stanowisku, czyli ponad 100 000 złotych rocznie + premie. Po prawej Nomenklatura PSLowska czyli ZSL – dzieci aparatczyków z sowieckiego nadania.

wolnosc-rownosc-demokracja-petru-kod-opozycja-koalicja-przed-marszem-9-480x320

z19377362Q,Antonina-Kondrat-i-Marek-Kondrat-na-marszu-KOD

Prawnicy, wzięci adwokaci, aktorzy filmowi, którzy miesięcznie wyciągają po 20-25.000 zł bez większego wysiłku. Pupile PRLu od najmłodszych lat swojej kariery. Można powiedzieć, że wszystko oddali swojej ludowej ojczyźnie, a ona im się sowicie odwdzięczyła.

z19947145Q,--Ciesze-sie--ze-mozemy-byc-razem--Jestesmy-i-bedz

 

Leszek-Balcerowicz mid_40080

Patronuje im milioner Balcerowicz, milionerzy z Fundacji Batorego i milioner Lis wywalony na pysk z TVP

z19950850Q,Liderzy-opozycji

 

7636fd09e198443ebb6ba8cbb1934144

kod_komorowska_kijowski_pap_388Wtórują gwiazdy reklamówek telewizyjnych i aktorzyny takie jak Janda, Kondrat, Olbrychski i inne PRLowskie gwiazdy ekranu.

z20046836Q,Liderzy-partii-opozycyjnych-i-KOD-u-na-marszu-7-ma

 

PRL Bis w pełnym rozkwicie skomle, że brak demokracji i Polska odstaje od Europy. Właśnie widać jak brak demokracji. A Polska, owszem odstaje od Europy, bo w Berlinie występując tak bezczelnie przeciw rządowi Anielicy Merkel zostali by po prostu spałowani , albo obrzuceni gazem łzawiącym.

A oto konsekwentny ciąg dalszy niebywałego protestu Milionerów Polskich, „w obronie” Polaków! Czyli V Kolumna Moskwy w akcji!

13 maja 2016 – Targowica zawsze z Moskwą!

KOD-ziarze ramię w ramię z Moskwą. Nie chcą tarczy w Redzikowie

Dodano: 13.05.2016 [15:54]

​KOD-ziarze ramię w ramię z Moskwą. Nie chcą tarczy w Redzikowie - niezalezna.pl

foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Grupka osób zebrała się przed bazą w Redzikowie, żeby protestować przeciwko budowie amerykańskiej tarczy antyrakietowej. Wśród demonstrujących pojawili się również działacze Komitetu Obrony Demokracji. Budowie tarczy w Polsce sprzeciwia się również Władimir Putin…

Dziś odbywają się uroczystości rozpoczęcia budowy amerykańskiej instalacji obrony przeciwrakietowej na terenie polskiej bazy w Redzikowie. Biorą w nich udział m.in. prezydent RP Andrzej Duda oraz ministrowie Antoni Macierewicz i Witold Waszczykowski.

Głównym elementem instalacji będzie silny radar i rakiety, które razem będą w stanie zniszczyć nadlatujące pociski balistyczne. Instalacja w Redzikowie ma bronić europejskich sojuszników USA w przypadku agresji. Po uruchomieniu stanie się częścią zarządzanego przez NATO systemu obrony przeciwrakietowej.

Budowa tarczy rozwścieczyła Władimira Putina. – To destabilizacja międzynarodowego bezpieczeństwa – grzmiał prezydent Rosji. Jego zdaniem, budowa kolejnych komponentów instalacji jest sprzeczna z prawem. Postraszył też, że Moskwa „dostosuje własne plany militarne tak, żeby zneutralizować zagrożenie ze strony amerykańskiej tarczy antyrakietowej”.

W piątek przed bazą w Redzikowie zebrała się grupka osób, które – tak jak Putin – są przeciwko powstaniu instalacji. I okazało się, że wśród protestujących pojawili się również działacze Komitetu Obrony Demokracji.

 

.

Podziel się!