12 10 2015 Uchodźcy: Profesor Legutko – cała prawda o przywódcach Unii Europejskiej na jej forum.

aaMam nadzieję, że PIS po wygranych wyborach wcieli w życie swoją politykę na temat uchodźców prezentowaną przez profesora Legutko na forum UE, a nie będzie: chował głowy w piasek, ani całował rączek pani Merkel oraz tym bardziej nie będzie całował wiadomej, niewymownej części ciała pana Hollande. Pamiętajcie państwo, że o tym samym i bardzo podobnie mówi Ruch Społeczny Pawła Kukiza. Wolni Ludzie powinni poprzeć w wyborach 25 października Pawła Kukiza. Niewolnicy-rabowie chrześcijaństwa, niech poprą PIS.

Nikt kto nie jest idiotą nie uczącym się na błędach własnych (Lemingiem, z całym szacunkiem dla lemingów) ani złodziejem (czerpiącym profity z mafijnej i łapówkarskiej POlityki rządzących Polską), nie powinien popierać PO, PSL ani Nowoczesnej.pl, która jest oszustwem wyborczym, jest PO-BIS. Nie powinien też popierać SLD i Jego Zjednoczonej Lewicy, która jest w istocie konglomeratem PZPR i ich potomków rządzących Polską przez 50 lat „komunizmu” z wiadomym skutkiem (ocet na półkach sklepowych jako jedyny nieregalmentowany towar w latach 1980-1990). Kto popiera te partie wystawia sobie jednoznaczne świadectwo moralne i bierze odpowiedzialność za to co w konsekwencji spotka Polskę i Polaków. Prawa rządzące Wszechświatem są bowiem nieubłagane, a Matka Ziemia nie wybacza nikomu żadnych błędów – te konsekwencje nastąpią.

Tak wygląda obecnie nasza sytuacja jako Polaków w Polsce i w Unii Europejskiej. Taka jest też prawda o tej Wspólnocie Socjalistycznej zwanej UE/EU.

 Profesor Legutko – cała prawda o przywódcach Unii Europejskiej na jej forum.

https://www.youtube.com/watch?v=Fs9yDN9K7J0&feature=youtu.be

Rafał Ziemkiewicz MASAKRUJE lewaka o uchodźcach

https://www.youtube.com/watch?v=cU8p9kTqlF4

Ta pani która przemawia w tym materiale przeciw Rafałowi Ziemkiewiczowi i chwali panią Kopacz jest typową faszystką, która chce decydować wbrew Polakom i przeciw nim, bo jest rzekomo „oświecona” – wie lepiej co Polakom „dobrze zrobi”. Trzeba zmienić natychmiast polskie prawo w ten sposób, żeby każdy emigrant, który popełni w Polsce choćby jedno przestępstwo, czyli wystąpi czynnie przeciw Polskiemu Prawu podlegał po wykonaniu wyroku za to przestępstwo, natychmiastowej ekstradycji poza granice Polski i otrzymywał całkowity zakaz wjazdu do Polski na zawsze.

Prof. Kieżun masakruje III RP i popiera Kukiz’15!

https://www.youtube.com/watch?v=KY1jXniPQ84

Niestety PIS i jego media oraz dyżurni propagandziści (Niezalezna.pl, Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, TV Trwam, Nasz Dziennik, TV Republika) zwalcza wszelkimi siłami Ruch Kukiza co jest absolutną krótkowzrocznością, wręcz głupotą polityczną.

CB

 

Podziel się!