05 12 2015 Prawda o fundatorach światowego terroryzmu „Tragarze śmierci”.

Belgowie są wdzięczni Polakom za Powstanie Listopadowe. To oczywiście woda na młyn teorii polskich ksenofobicznych nacjonalistów prorosyjskich, o roli powstań polskich jako działań osłonowych masonerii dla faktycznych działań rewolucyjnych na Zachodzie. Ale w tym materiale nie to jest najważniejsze co na samym początku, tylko co na końcu, czyli jak faktycznie narodził się światowy terroryzm i czy istnieje światowe konsorcjum zbrodni:

https://www.youtube.com/watch?v=J17A9J9I7Tk

https://www.youtube.com/watch?v=J17A9J9I7Tk

 

Opublikowany 08.11.2015

Jak powstawało Państwo Islamskie oraz Al- Kaida? A także jaki udział miał PRL we wspieraniu światowego terroryzmu? Na te pytania odpowiedzą Witold Gadowski i Przemysław Wojciechowski autorzy książki „Tragarze śmierci”. Laureaci nagrody Grand Press w kat. dziennikarstwo śledcze.

Niestety to także będzie woda na młyn tych samych osób, bo media przecież są w rękach masonów (Ja twierdzę, że nie masoni są sternikami zbrodni i wojen oraz zniewolenia ludzkości, ale banksterzy i NWO, w tym banksterskie rządy. Jest to gruba różnica). Ta sprawa zmierza w kierunku ujawnienia faktu istnienia światowego konsorcjum zbrodni i manipulacji medialnej.
Jednym z elementów tej sprawy jest Katastrofa Smoleńska, która coraz mocniej pachnie zamachem.

https://www.youtube.com/watch?v=PeoEGxMd9Y4

https://www.youtube.com/watch?v=PeoEGxMd9Y4

Stajnia Augiasza jaką trzeba oczyścić, z g…na to nie Trybunał Konstytucyjny, który jest czubkiem góry lodowej. Nie dajmy sobie wmówić, że głównymi aktorami zakulisowej gry NWO są jacyś dawno przebrzmiali masoni, czy żydzi – Nie! To jest światowa banksterka! 1% Ludzkości, który posiada 99% wszystkich bogactw Ziemi.

Konsorcjum zbrodni, to coś zupełnie innego, nieporównanie groźniejszego niż operetkowe tajne loże wolnomularzy z XIX wieku ujawnione całkowicie światu w wieku XX. Filmy produkowane masowo o masonerii i umieszczane na Youtube powstają za określone pieniądze i są zwykła ściemą faktycznych Pasożytów dążących do wprowadzenia w czyn banksterskiego NWO.

Upartym zwolennikom baśniuszki o masonerii stojącej za NWO zadam  jedno pytanie i odpowiedzcie sobie na nie:

Kto ma największy majątek na Ziemi?

Wymieniam Wielką Dziesiątkę:
1. Korporacja Watykańska
2. Oligarchia Kremlowska kierowana przez Putina
3. Oligarchia chińska, którą zarządza I sekretarz KC KP Chin
4. Oligarchia Islamska podzielona między sułtanów i imamów Arabii i Iranu
5… 6… tu dalej możecie już sobie umieszczać Rothschildów, Gatesów, Slimów, Buffetów, Ortegów, Ellisonów, Kochów i innych

Teraz powiedzcie mi ilu z tych Wielkich Posiadaczy Światowego Majątku to masoni?

Ta wielka dziesiątka to są prawdziwi banksterzy. I banksterzy kierują światem, a nie żadni masoni.

Gdyby Goebbels miał rację i tysiąc razy powtarzane kłamstwo rzeczywiście miało moc stać się prawdą to Hitler nie przegrałby II Wojny Światowej, a ZSRR trwałby wiecznie. Więc powtarzane 1000 razy na Youtube kłamstwo nie spowoduje tego, że prawda nie zostanie odkryta.

Mamy niebywałe szczęście, niebotyczne szczęście (a może spowodowała to Świadomość Nieskończona?), że oni się ze sobą pokłócili i szarpią się za marynarki, bo inaczej nie mielibyśmy szans obronić się przed NWO. Obecnie sam NWO, jako jednorodna struktura organizacyjna, na naszych oczach (właśnie teraz!) się samo-unicestwia i dzieli na różne struktury.

Podziel się!