Pablopavo i Ludziki

 

Pablopavo i Ludziki – Dancingowa Piosenka Miłosna

Opublikowano 10 gru 2013

Drogie słuchaczki i drodzy słuchacze!
Płyta „Polor” Pablopavo i Ludzików już 25 stycznia trafi do sklepów. Póki co przedstawiamy wam teledysk do pierwszego singla z tego krążka. Dancingowa Piosenka Miłosna jest dancingowa, miłosna i fajna. Cały klip wykonany jest w jednym ujęciu, czyli tak zwaną karkołomną techniką mastershot. Jego autorem i reżyserem jest Radosław Chrześciański.
W imieniu Pablopavo i jego zepołu Ludziki zachęcamy do oglądania i słuchania! Podziękowania dla Ośrodka Kultury Ochoty oraz wszystkich przyjaciół biorących udział w klipie.

ekipa:
Radosław Chrześciański – Direction & Scritpt
Remik Przełożny – DOP
Darka Kasperek – Assistant Director
Sławomir Grinka – Lightning Technican
Maciek Berski – Focus Puller

Lepiej Pablopavo śpiewa niż ci wymienieni w piosence! Sympatia ludzi już wygrana ale podejrzewam, ze i Opole spokojnie. Pozdrawiam dziękuje bardzo, chętnie tego słucham, zero chamstwa i wiele wrażliwości i subtelności a przy tym ciepło i skromność. No i prawdziwa, najprawdziwsza kochana żona. Ideał!:)
Ten moment, gdy myślisz, że już nikt nie zaskoczy Cię żadnym utworem.
Szczęka w dół, replay zgwałcony. Szacunek dla ekipy.
Skoro powstają jeszcze takie piosenki, to może gdzieś jeszcze dzieją się takie miłości.
Jestem dumny, że znam twórczość Pabla i że mogę słuchać tego kawałka.
Tradycyjnie genialny materiał. Liryczne mistrzostwo. 🙂

Jak zwykle nie można się zawieść na twórczości Pablopavo i Ludzików 🙂 Po raz kolejny pięknie o miłości.

Pozazdrościć można żonie Pabla! Piękna.. miłość 🙂
 http://www.youtube.com/watch?v=0GWjLswkofY&w
https://www.youtube.com/watch?v=0GWjLswkofY&w
Jeszcze? – Tylko na Święta
Pablopavo – Telehon (Official Video)

Przesłano 25 cze 2009

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo „Telehon”! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz „Rusek” Rusinek.

Pablopavo o singlu mówi, że „piosenka jest o śnie i jak to we śnie co z tego nie wynika”. Sprawcami tego onirycznego utworu, prócz Pablapavo, który popełnił do niego słowa, jest Vitalis Popoff autor muzyki oraz producenci Emili Jones i DJ Zero. Remiksami zajęli się przesławni producenci: duet Juniorbwoy.com oraz DJ Dubbist.

Na darmowy internetowy singiel składa się sam utwór, remiksy, wokal acapella oraz podkład. Aby stać się właścicielem doskonałej jakości kopii tego smakowitego kąska, wystarczy zarejestrować się w serwisie wydawnictwa Karrot Kommando: http://karrot.pl/telehon_singiel .

Czekać tam na was będzie:

1. Telehon (Radio Cut)
2. Telehon Western Jive (Juniorbwoy RMX)
3. Telehon By Dubbist RMX
4. Telehon (Instrumental)
5. Telehon (Acapella)

Pablopavo – muzyk, wokalista, poeta, głos warszawskiej grupy Vavamuffin, gość na wielu mocnych płytach polskiej sceny, prekursor szybkiej raggamuffinowej nawijki po polsku, znawca faktów przeróżnych i rusofil

 

Earl Jacob (feat. Pablopavo) – Stój głuptasie

Podziel się!