Prognoza dla Polski 2013-2015; październik 2013 – PO na progu całkowitego upadku!!!

flaga_polska22.10. 2013 roku, 12 h07′

Biorąc pod uwagę granice błędu statystycznego  +/- 2% mamy historyczny moment upadku Platformy Obywatelskiej – spodziewałem się tego w styczniu 2014. Rzeczywistość jak zwykle przekracza jednak moje najśmielsze wyobrażenia o upadku III RP i pop-propagandowych mediów.  Dalsze ślepe brnięcie w głupie działania przez PO i w nachalną propagandę przez popierające ją media powoduje dużo szybszą radykalizację nastrojów społecznych, pogorszenie obrazu państwa i jaskrawe odczucie przez obywateli iż są bezczelnie oszukiwani i manipulowani.

Czy Ruch Narodowy wykorzysta to wszystko co się dzieje, czy wykaże się, tak jak jak dotychczas indolencją? Jeśli RN nie osiągnie 10% w wyborach 2015 – będzie to znaczyć że TYLKO MY – Wolni Ludzie, będziemy to w stanie uczynić w roku 2019. Miejsce Ruchu Narodowego zajmie chwilowo zapewne inna partia Prawicy, co dzisiaj nikomu nawet nie przychodzi do głowy, na przykład Nowa Prawica Korwina-Mikkego albo partia Ziobry. Któraś z nich wejdzie wtedy zamiast Ruchu Narodowego do Sejmu.

Martwi mnie jak zwykle postawa PIS – czyli tak zwanego Obozu Patriotycznego, który ja nazywam Obozem Patriotyczno-Watykańskim. Przegrali sprawę odwołania nieudolnej platformerskiej prezydent Warszawy. Przegrali, ponieważ nie wyciągają wniosków z tego co tutaj piszemy i podsuwamy im uparcie, jako receptę na lepszy wynik. Oferta skierowana wyłącznie do kościółkowców katolickich nie przyniesie im nigdy nic ponad 40%.

Jeśli nie stworzycie szerokiego frontu i nie zagwarantujecie panowie PISowcy NIEKATOLIKOM i Wolnym Ludziom realizacji ich PEŁNYCH PRAW OBYWATELSKICH po wyborach, i nie będzie dla nas NIEKATOLIKÓW – Wolnych Ludzi, sensownej oferty programowej z waszej strony – pogrzebiecie się własnymi „ryncami”!

Nie wiem czy mam im tego życzyć  żeby się pogrzebali, bo to oznacza rządy przez kolejne lata, od 2015 do 2019 jakiegoś egzotycznego konglomeratu WRNP [Post-PZPR + WSI (czyli UB) – czyli Wszystkie Ręce na Pokład przeciw PISowi]. Bo ja wiem, czy tego mam  życzyć Polsce i Polakom? Nie. Takie życzenie, to jak zgoda na kolejne 4 lata zabijania i rozkradania naszego kraju. Ponieważ Świadomość zarządza RzeczyIstnością Materialną takie życzenie może się spełnić i wtedy kraj stanie w roku 2019 na progu REWOLUCJI SPOŁECZNEJ, na progu detonacji. Dodatkowo ten czas zbiegnie się z czasem schyłku UE – to może być bardzo niebezpieczne.

Swoją drogą w Warszawie urzędasy z administracji państwowej (nazywam ich URZĘDASAMI, bo nic innego mi nie pasuje), którzy masowo „olali” referendum – pokazali wraz z aktualnym Prezydentem RP oraz liderami PO i SLD , JUŻ DZISIAJ – TERAZ, swoją czerwoną i czarną kartkę  polskiej demokracji.

Oto wyniki sondażu:

au34

Reżimowy Układ Rządowych partii PO, SLD, PSL i Ich Ruch (Palikota) – jest oczywiście przeszacowany o te 2%, o ile nie o 5%, w górę, a PIS niedoszacowany o tyleż. Stopień niezadowolenia społecznego już w tej chwili przekracza moim zdaniem 80%. Czy po 11 listopada poparcie dla PO spadnie do 15%? Nie wykluczam, ale może się też gwałtownie na fali strachu odrodzić.

Podziel się!