Trzeźwa ocena wydarzeń na Ukrainie! PISowskie media Prawa Małp i PISowski elektorat!

niezalezna.pl - strefa wolnego słowa

20 05 2014 – Ocena wydarzeń na Ukrainie w Gazecie Codziennej

Nareszcie jest to artykuł pod którym sam bym się podpisał. trzeźwa ocena bez peanów na temat demokracji amerykańskiej której wcale nie ma i zbawczej roli zachodu w rozwoju wydarzeń. Chciałbym żebyśmy mieli zawsze jasność, iż jeżeli przytaczamy tutaj ten czy inny artykuł z tej czy tamtej strony i wskazujemy na jego słuszność to nie oznacza to w żadnym wypadku poparcia dla jakiejś opcji politycznej, a jedynie poparcie dla wyrażonej w artykule PRAWDY . Popieramy zawsze i niezmiennie jedynie Ruch Wolnych Ludzi i Zrzeszenie Słowian.
oto artykuł:
au2510au2511

Nie chcą przyznać im praw

Dodano: 09.05.2014 [16:29]

Nie chcą przyznać im praw - niezalezna.pl

foto: Wikimedia Commons/Richard

Związek dyrektorów niemieckich ogrodów zoologicznych odrzucił dziś inicjatywę obrońców praw zwierząt, którzy domagają się przyznania „praw podstawowych” małpom człekokształtnym.

Szef związku Theo Pagel powiedział gazecie „Koelner Stadt-Anzeiger”, że nie widzi sensu w przyznawaniu małpom człekokształtnym „praw człowieka”, a jednocześnie podkreślił potrzebę zachowania gatunków tych zwierząt. Odpierał też zarzuty, jakoby w wielu ogrodach zoologicznych zwierzęta były trzymane w fatalnych warunkach.

Organizacja obrońców praw zwierząt Great Ape Project Deutschland wystąpiła z inicjatywą zapisania w konstytucji praw podstawowych dla małp człekokształtnych, takich jak szympansy, goryle i orangutany. Wymienia się prawo do wolności osobistej, życia i nietykalności cielesnej – informuje agencja dpa.

caly profesor Bartoszewski?,albo jakas bliska rodzina?

No tak, a w następnym kroku małżeństwa z małpami i adopcje ludzkich dzieci…….
K. mać! Nóż się w kieszeni otwiera.Xmi

Piękne zwierzę! Dać jemu prawa wszelakie, wyborcze, adopcję oraz możność poślubienia i darmowe bilety do polskiego zoo…
A matką chrzestną niechaj mu będzie Krzysztofa Grodzka a ojcem Kazimierz Szczuka.
Gender to szczane popłuczyny wobec możliwości jakie otwiera nam ta miła małpka…

hitlerowcy w formie

Przeciez SS -mani kochali tylko zwierzęta ludzi mordowali więc niemcom przypomniały sie czasy SS i miłość do zwierząt.W takim przypadku im nadać zwierzęcy charakter i zamknąć w ZOO a małpy zatrudnić na ich miejsca w pracy. Powaznie to nie wyglada idioci juz całkowicie zaczynają bezmała panowac nad swiatem razem z terrorystami .

chcą przyznać im prawa, żeby kiedyś można się z nimi chajtać. Wszak sowieci, w latach 20 ub.w. chcieli skrzyżować człowieka z małpą i ponoć znalazły się gierojki gotowe na ten czyn, ale naukowiec, Ilja Iwanowow, nie skończył „eksperymentu” bo wcześniej bolszewicy strzelili mu w łeb

Ja bym poszedł dalej, małpki po uzyskaniu w/w praw, pewnikiem będą kandydować do PE, tam stworzą frakcję z TR-upem i innymi dziwolągami. Niemożliwe ? , a założymy się ?

popieram inicjatywe,
wlasciwy krok w kierunku walki z depopulacja ze o wydajnosci pracy ze wzgledu na cztery konczyny chwytne, nie wspomne.

Dodajmy jeszcze prawo głosu – akurat przed wyborami..

prawo do eutanazji ze względu na depresję?

Zaczyna się „animal studies”, będą wprowadzać tak jak gender studies. W Warszawie na uniwerstecie już była/y konferencje. Walka z człowiekiem trwa, depopulacja. Ale najpierw upadek cywilizacji.

Niektorym z dobrobytu i braku REALNYCH problemow naprawde odbija… Pewien amerykanski komentator radiowy mowi, ze ‚lewicowosc to nie jest filozofia polityczna ale choroba psychiczna’

Wszędzie pełno tych orangutanów. Niektórzy nawet nie wiedzą, że mają prawa człowieka; i o co walczą (?)

niektórzy postradali zmysły.

Jestem oburzony wstecznictwem i zaściankowością tej organizacji obrońców praw zwierząt, Great Ape Project Deutschland. Wprawdzie organizacja ta „wystąpiła z inicjatywą zapisania w konstytucji praw podstawowych dla małp człekokształtnych, takich jak szympansy, goryle i orangutany, wymieniając prawo do wolności osobistej, życia i nietykalności cielesnej”, to jednak NIE ROZUMIEM jednego. Dlaczego nie domaga się zrównania praw par homoseksualnych z heteroseksualnymi, pośród małp człekokształtnych? Łącznie z prawem do adopcji! I dlaczego nie domaga się wprowadzenia ideologii gender do ogrodów zoologicznych?! Dlaczego nie DOMAGA SIĘ by ubierano małe orangutanki rodzaju męskiego w sukienki a małe orangutanice w spodnie?! A poza tym po co w ogóle mówić o płci tych człekokształtnych maleństw?! Niech na razie próbują różnych ról a potem zadecydują same, czy chcą być hetero, homo, bi czy trans!

Tak niestety jest, kiedy rządzi Tusk i Komoruski. Nawet zwierzęta maj źle od tej bolszewii.

A ja jestem za. Powinne też mieć prawa wyborcze, może opozycja w końcu by wygrała.

Co ty pierniczysz? Jeśli orangutany i szympansy dostaną prawa wyborcze to POpaprańcy zostaną przy władzy. Ewentualnie jeszcze mogą zasilić szeregi SLD i Ruchu Paligłupa.Zasiądą w sejmie obok posłanki Grodzkiej.Będą mogły uczestniczyć też w marszach równości i reaktywują zespół pussy riot do spółki z Nergalem.Oj,będzie się działo…

JJ.. oszalał!
Mało mamy małp w rządzie? Potrzeba więcej? Niemcy niech sobie małpują będzie im miał za darmo kto podcierać tyłki SS-manon, nie będą potrzebować Polaków do pracy. Szwaby na nic innego nie zasługują jak na małpy.

raczej w odwrotnie. Nalezaloby odebrac-nie bez kozery posiadamy status bananarepublik. Orangutanom na urzedach mowie-nie!

 

Żenujące ujadanie, chciałoby się rzec stada „małp człekokształtnych”, ale to byłoby dla tych małp zbyt obraźliwe. Jednak trzeba sobie zdać sprawę z tego, że poziom umysłowy tej bandy, która jest jądrem PISowskiego elektoratu jest wynikiem tysiącletniej,  indoktrynacji przez Watykan i nauczanie Kościoła Katolickiego. Co oni mogą wiedzieć na temat świadomości istot żywych?! Tyle co wyczytali w Nowym Testamencie. Reszta to dla nich brednie jakichś zboczeńców w rodzaju Freuda i Junga.

Ich świadomość pozostaje daleko za poziomem świadomości małp człekokształtnych. I pomyśleć, że już w 1970 roku Hollywood wypuścił film Planeta Małp, żeby im uzmysłowić jak traktują Murzynów i Zwierzęta, żeby mogli się poczuć w ciele zwierząt przez chwilkę, przez dwie godziny w kinie. No ale Hollywood to Żydzi więc oczywiste jest dla nich, że to była tylko wroga Człowiekowi Katolickiemu propaganda żydowska.

 

Ten sam poziom umysłu prezentują zarówno oni jak i tzw. Narodowcy Katoliccy w stosunku do symbolu jakim jest Tęcza na Placu Zbawiciela w Warszawie. Dodajmy do tego egzorcyzmy i całkowity brak realizmu w ocenie potrzeb Polaków, popieranie uboju rytualnego i obrzezania, i mamy cały obraz.

 

Dobrze jednak, że są zbyt głupi żeby sięgnąć po władzę. Nic dobrego nie mogłoby wyniknąć z władzy takich ignorantów. Wolni Ludzie są jedyną perspektywą dla Polski – jestem w tej chwili o tym absolutnie przekonany.

CB

Podziel się!