2014 "Księga Tura", Księga Ruty", "Nowe przygody Baltazara Gąbki", kwartalnik "Słowianić", "Polski łącznik", kalendarz słowiański

slowianic 3

21 grudnia 2013 roku  w Slovianskim Slepiku pojawiły się w sprzedaży oprócz cały czas dostępnych pozycji (powieść „Imir”, kwartalnik „Słowianić nr 1” „Słowianić nr 2”, „Mitologia Słowian  – Księga Ruty”), następujące nowości:

1. zapowiadana pierwotnie na pierwszą połowę listopada „Mitologia Słowian – Księga Tura” – tutaj prezentujemy stronę tytułową książki i jedną z ilustracji:

księga tura tytułowa

strona tytułowa

Jaruna clip_image002Jaruna-Jaryło (Jarewit)

2. „Nowe przygody Baltazara Gąbki i jego Kompanii – Na tropie Czarnej Dziury” – projektowana na 6 grudnia wychodzi przed Gwiazdką – tutaj okładka:

nowe przygody okładka

3. Kwartalnik „Słowianić” nr 3 – zimow0-noworoczny 2013/2014. Ukazuje się niemalże w terminie, który był planowany na 15 grudnia: w nagłówku przedstawiłem okładkę, tutaj prezentujemy spis treści, a na zakończenie artykułu świetny wywiad Wojciecha Świętobora Mytnika z  zespołem Perunwit.

Myślę, że to powinno wielu z was zachęcić do zakupu. Objętość kwartalnika jak zwykle 160 stron, w tym sporo kolorowych map związanych z nowymi odkryciami w genetyce, ostatnia część Trywidu Ślężańskiego i efektowne grafiki Stanisława Szukalskiego.

slowianic3 1slowianic 3 2

Kupując (TERAZ – TUTAJ!)
Budujesz Wolne Media Wolnych Ludzi
Ks Tura 121a18fe5665387004b43b39c5de6

4. Jest też dostępny w Sklepiku Kalendarz Słowiański – jest to kalendarz ścienny  do powieszenia, o wymiarach 50 cm x 30 cm w dwóch wersjach : z obrazem tła ze Świętowitem Zbruczańskim i Ślężańskim  oraz ze sceną ze Święta Kresu: Tańczące Panny – sygnowane przez Kolorodruk Inowrocław i Slovianskie Slovo.

kal slowianski(fragment kalendarza- wersja ze Świętowitami)

5. Jest już również pierwsze wydanie oficjalne w III RP książki: „Polski łącznik”, drukowane we współpracy Slovianskiego Slova z Kolorodrukiem z Inowrocławia (styczeń 2014 roku)

polski łącznik okładka

6. Do końca marca 2014 roku ukaże się książka: „Stworze i zdusze”.

Wywiad z zespołem Perunwit, z numeru 3 „Słowianić”

slowianic 3 3perslowianic 3 4perslowianic 3 5slowianic 3 6perslowianic 3 7

Podziel się!