Jezuici w natarciu! Propaganda w oparach absurdu!

Jezuici w natarciu! Propaganda w oparach absurdu!

jesuits3

Serial Watykańsko-Jezuicki zdaje się nabierać rozpędu. Pomysły na ratowanie skompromitowanych Pośredników Boga na Ziemi przekraczają swoją absurdalnością kolejne poziomy. Rakieta Nośna Propaganda ( a może Progres – kto się interesuje kosmosem wie co to takiego!) wznosi się na coraz wyższą orbitę szaleństwa. 

 

Co ciekawe dla nas Wolnych Ludzi otrzymaliśmy dzięki Jezuitom nowe narzędzie do badania intencji różnych ośrodków, które omamiają nas hasłami Wolności (jak PIS i całe środowisko Gazety Polskiej, ale także liberałowie z ateistycznego kręgu GW i TVN).  Czarna Falanga, tak jak to nie raz wskazywaliśmy traktuje Polaków jak zakładników w wojnie, zwyczajne  „katolickie” mięso armatnie i epatuje ich  mirażem „odbudowy potęgi Watykanu”.

jj ua_2830_f

Kochana Czarna Falango, nie jest możliwa odbudowa czegoś co wyczerpało się ideologicznie i obnażyło misternie tkaną przez wieki Piramidę Kłamstwa  uprawianego w Imieniu Prawdy.

Z kolei Postczerwona pokomunistyczna popłuczyna łże o wolności podlizując się z jednej  strony tekstami o „ludzkim jezuicie” „wzorcu cnót” i próbując bezlitośnie dokopać kościołowi żeby odebrać mu rząd dusz nad „mięsem armatnim”. 

 

Mam równie złą wiadomość dla Faszyzujących Postczerwonych – Nikt Myślący Nie Wierzy Waszej Propagandzie. Wasz całkowity upadek jest tylko kwestią czasu. Przemyślcie to sobie i pomyślcie o „tyłach” i o własnych tyłkach. W roku 2014 solidnie po nich oberwiecie.

Exile_of_the_Jesuits_from_Russia_(Geoffroy,_1845)

PRAWDA nadciąga, ale nie jest to „Prawda” Moskiewska ani „Prawda” Post-Rzymska/Watykańsko-Sefardyjska. 

jesuit-oath2

Poniższy najnowszy pomysł Jezuitów pokazuje, że nie ma żadnej granicy dla ośmieszenia tego zakonu i jego wodza oraz głównego ideologa na świecie. Rozumiemy wszyscy, że tajemnicę spowiedzi można od teraz powierzyć komuś innemu niż księżom. Proponuję posadzić tam w konfesjonałach kobiety – panie psycholog – może to przybliży kapłaństwo kobiet, czyli przyjęcie ich do tego naprawdę żałosnego Klanu Pośredników Bożych. 

jesuit-oath

Koniec ze spowiedzią?

Dodano: 31.12.2013 [09:43]

Spore kontrowersje wywołał pomysł, aby w konfesjonałach zamiast kapłanów posadzić psychologów. Pomimo licznych głosów sprzeciwu jezuici z austriackiej diecezji Linz nie rezygnują ze swojego pomysłu.

Według zakonników zainteresowanych spowiedzią jest coraz mniej wiernych, dlatego zdecydowano się na eksperyment. W jednym z kościołów diecezji Linz w konfesjonałach zamiast kapłanów znaleźć będzie można psychologów i to oni, zamiast sakramentu spowiedzi będą udzielać wsparcia psychologicznego.

Jak wynika z ustaleń serwisu pch24.pl, pomysł wywołał już falę protestów. Wielu wiernych jest zdania, że posadzenie psychologów w konfesjonałach to manipulacja nie tylko sakramentem spowiedzi, ale także istotą kapłaństwa. Ponadto krytycy przekonują, że koncepcja wiary i grzechu jest w ten sposób zastępowana przez laickie poradnictwo.

jezuici 2

Zakończę te uwagi cytatem słów Adolfa Hitlera przekazanych potomności przez Hermanna Rauschninga, nazistowskiego szefa rządu w Gdańsku, które zostały opublikowane w Paryżu w 1939 r. w książce pt. Hitler m’a dit (Tak mi powiedział Hitler): “Nauczyłem się dużo od zakonu jezuitów, ,,do dnia dzisiejszego nie było niczego większego na tej ziemi niż hierarchiczna organizacja Katolickiego Kościoła. Zapożyczyłem dużo z tej organizacji do mej własnej partii. Wyjawię przed tobą mój sekret…W moich “burgach” Zakonu, wychowamy młodzież, która sprawi, że świat zadrży...Po tych słowach Hitler zamilkł, stwierdziwszy ze nie może powiedzieć niczego więcej…” (str. 266, 267, 273)

jesuit_bookJezuici – SS Kościoła

Niestety po angielsku, ale mapa Polski mówi za siebie : http://popecrimes.blogspot.com/2011/06/vatican-holocaust-pope-pius-xii-adolf.html

Great_Vatican_Jesuit_Pentagram_of_Evil

Podziel się!