Holocaust Polaków – 80 rocznica pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz!

Polacy w Auschwitz – Holocaust Polaków!
Holocaust Polaków – 80 rocznica pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz!

Polacy w Auschwitz – Holocaust Polaków!
Zapomniany Smętarz Czcicieli Światła w Michałowicach
nadesłał Furio Muerte

Dziś mam dla Was krótki film z niewielkiego, trochę zapomnianego, leśnego cmentarza czcicieli światła, położonego między Piechowicami a Michałowicami.
5G. Poważna analiza. Cz.1: Wyobraźnia a rzeczywistość

Według tej opowieści 5G wygląda zupełnie inaczej. Kto ma więc rację, i co jest nie tak z 5G?!
Moda na słowiańskość. Znów fascynują nas rusałki, wiły, utopce, szeptuchy

„Nasza rodzima mitologia jest po prostu wciągająca. Najpierw odkrywamy, że nie tylko Grecy czy Rzymianie mają swoje mity, ale my także. A gdy zaczynamy się w nie zagłębiać, zachwycamy się jeszcze bardziej, bo stają się nam niezwykle bliskie.” – mówi Wiktoria Korzeniewska, autorka bloga SlavicBook
Jak tworzyć programy komputerowe , po tym kursie niemożliwe jest abyś tego nie potrafił zrobić
nadesłał J. G. D.

5G Polska

Bardzo ważna rozmowa i petycja o odwołanie Szumowskiego.
Polecam szczególnie, rozśmieszający do rozpuku, kuriozalny materiał TVN 24 na temat Białorusi i Łukaszenki oraz Koronawirusa. Teza, że Łukaszenka przegra wybory na Białorusi z powodu zlekceważenia koronawirusa to prawdziwa perełka demagogii, kłamstwa i banksterskiej propagandy na temat Plandemii. A stwierdzenie, że 282 osoby zmarłe na koronawirusa to efekt zlekceważonej przez władze Białorusi epidemii, co spowoduje polityczny przełom i odwrócenie się społeczeństwa od Łukaszenki to prawdziwy dyjament w Koronie TVNowskich Propagandowych Absurdów.
TVN potwierdza ponad wszelką wątpliwość że jest Telewizją wyłącznie dla Lemingów w dodatku prowadzoną przez redakcje złożone z samych Lemingów, którymi kierują Idioci lub po prostu Lemingi.
282 osoby zmarłe – Toż ci dopiero EPIDEMIA!!! Białoruś zdaje się pokazywać UE i innym figę z makiem!
Dziedzictwo niewolnictwa
Tak jeszcze na marginesie protestów czarnoskórych i lewicy w USA i Europie Zachodniej, w ramach których zwala się i obsmarowuje pomniki handlarzy niewolników (jak Edward Colston) oraz tyranów zarabiających na pracy niewolniczej (jak Leopold II Koburg) – a które znajdują swój oddźwięk i w Polsce.
O ile USA tylko częściowo powstały na niewolnictwie, bo z chwilą powstania tego państwa funkcjonowało ono już tylko w części stanów, o tyle Polska powstała na niewolnictwie w całości. Oczywiście na niewolnictwie białych.
Czytaj dalej
EKSPERYMENTY MEDYCZNE WOKÓŁ WARSZAWSKICH ONKOLOGII.

Tak więc ciąg dalszy Cudów nad Wisłą postępuje w przyspieszonym tempie. Po raz kolejny okazało się że wystarczy coś ZASYGNALIZOWAĆ, parę mądrych słów po prostu przekazać rządzącym, zwrócić przychylnie ich uwagę na pewne głupie jak u Monthy Pytona rządowe kroki i jak królik z kapelusza Plademia ustępuje. Z 600 zakażeń dziennie po zaprzestaniu testowania Śląska nagle mamy 400 dziennie, a kolejnego dnia już tylko 282 i z tego podobno większość na Mazowszu. Czyżby tramwajarze warszawscy zażądali podwyżki – teraz tam mamy plandemię, albo dyrekcja tego przedsiębiorstwa idzie na rękę Gazecie Wyborczej, która głosi rychły powrót do obostrzeń mając w tym swój polityczny interes i powołując się na prawdziwy „autorytet” epidemiologiczny profesora GUTA?!
Ależ ten Gut rżnie Głupa! Człowiek z tytułem profesorskim kolejny po Szumowskim „autorytet koronawirusowy”. Wyborcza sieje coraz więcej zaraźliwego wiatru, a co z tego posiewu koronawirusowego zbierze…?
Uderz w stół różdżko czarodziejska a bum! nożyce się odezwą i stanie się Cud! Cud nad Wisłą! I oto jest!!!
Już mamy otwarte granice Polski i wznowione loty międzynarodowe? Tylko czy teraz Czesi zechcą wpuścić do siebie Polaków bez strzelania im w łeb z pistoletu do mierzenia temperaturki i bez certyfikatu czipowego o zdrowiu psycho-fizycznym??? Tego komunikat prasowy jakoś nie podaje. Oj, trzeba będzie do 15 czerwca zmniejszyć te przyrosty wykrywalności ZARAZY XXI WIEKU w Polsce do jakichś 100 pojutrze, albo poniżej 50 dziennie 15 czerwca, bo inaczej pan Duda będzie miał poważne kłopoty. Z tego co wiem np. Nowa Zelandia nie wpuszcza do siebie nikogo, Polaków też, a to akurat mnie osobiście dotyczy i powoduje, że mam ochotę pana Morawieckiego i Spółkę oraz pana Dudę mocno kopnąć w du.ę.
Ognjena Marija (Ogniowa Maryja)
źródło: Old European Culture © © tłumaczenie i komentarz Czesław Białczyński

Perperuna – Ogniowa Maryja – ikona
In my post about stone circles on mountaing Devica, i mentioned the solar observatory called Bogovo Gumno. I would like to continue talking about this stone circle complex and explain why it is so significant.
W moim poście o kamiennych kręgach na górze Devica wspomniałem o obserwatorium słonecznym Bogovo Gumno. Chciałbym kontynuować rozmowę o tym kompleksie kamiennych kręgów i wyjaśnić, dlaczego jest on tak znaczący.
o Donaldzie Trumpie jako Nosferatu zbyt przychylnym Słowianom!

Szpiegostwo internetowe służb specjalnych rządu PIS.

Śląsk 9 czerwca 2020??? Czy też totalna ściema rządu PIS. Co rząd robi na Śląsku? – pytam ja i pyta Konfederacja!
Jak mocno jesteśmy inwigilowani? Wiem to od wielu lat, że inwigilacja służb specjalnych w Polsce jest totalna. Nim cokolwiek opublikujesz już jest to zerżnięte przez służby i dostarczone do odpowiedniego ośrodka decyzyjnego oraz natychmiast następnego dnia dementowane, albo spotyka się z odpowiednią reakcją medialną innego rodzaju, na przykład działaniem zapobiegawczym. Ktoś powie, że to postęp w stosunku do PRL, bo wtedy takich co mieli inne zdanie po prostu zamykano w więzieniu. Ale i teraz dzieją się rzeczy nie mniej groźne i skandaliczne. Przykładem jest pan Kluska i pan Zięba i wiele wiele innych osób, które System Pan-Niewolnik wykluczył z życia społecznego rujnując im ich prywatne życie wcale ich nie zamykając. Ale są też inni, którzy nie żyją (np. A. Lepper i inni [Zginęli, bo tropili aferę FOZZ. Seria tajemniczych śmierci]).
Teraz System Pan-Niewolnik zabrał się za Śląsk, za górników i ich rodziny.
Grzegorz Braun (materiał nr 2) ma rację mówiąc, że nie zdziwi go, gdy w 15 minut po tym jak powiedział, że nie zamyka się galerii handlowych na ŚLĄSKU, A ZAMYKA SIĘ KOPALNIE, RZĄDZĄCY POLSKĄ gotowi są TE GALERIE zamknąć, zamiast otworzyć kopalnie. Co to za rząd? Kim oni są? Skąd ich bezczelna pewność bezkarności?! Z poparcia USA i UE?!
Przedwczoraj o godzinie 18.00 napisałem na moim blogu tekst publicystyczny (publikacja wczoraj o 10.20 rano), w którym porównałem Śląsk do Lombardii testowanej tym samym fałszywym testem PCR wykrywającym covid we wszystkim „co się rusza” i wskazałem na głupotę rządzących oraz fatalne skutki tego ich działania oraz powiedziałem publicznie, że rękami Sasina i Szumowskiego PIS wycofuje się z testowania Śląska, bo wyszłaby mu z tego druga Lombardia.
O godzinie 20.30 tego samego dnia Ministerstwo Zdrowia w Telewizji Republika ogłasza przez wiceministra zdrowia, że porównanie Śląska do Lombardii jest „niewłaściwe”. Oczywiście Minister Szumowski nie pokazuje teraz swojej przemęczonej buźki w telewizjach rządowych Systemu Pan-Niewolnik zbyrt często, bo jest pod obstrzałem maseczkowym, a też w związku z innymi „interesami” rodzinnymi.
Powiedzcie mi jak to wytłumaczyć inaczej niż Inwigilacją Służb Specjalnych, albo ingerencją Świadomości Nieskończonej? Moglibyśmy powiedzieć, że jest to przypadek, ale w tym samym tekście ogłoszonym wczoraj pokazałem wam, że to jest reguła!
Zwolennikom Teorii Spiskowych ogłaszam więc, że to jest SPISEK.
Tego samego wieczora przedwczoraj Solidarność oświadcza, że zamknięcie kopalń jest nie do przyjęcia. Wczorajszego dnia w południe proszony przez nich o pomoc Morawiecki daje im odpowiedź, którą tu poniżej publikuję, za propagandowym PISowskim portalem. Wtóruje mu Szumowski, który do tej pory unikał kamer, ale teraz widać sytuacja jest tak „poważna”, że musi osobiście zagrozić wszystkim Polakom ponownym ich „zmasakrowaniem”, jeśli nie zaaplikują sobie do telefonów śledzącego ich „Google Koronaświrusa”. Oczywiście nie mówi tego na poważnie do wszystkich Polaków tylko do Ślązaków! Ale przy okazji testuje ilu Lemingów zaaplikuje sobie samodzielnie, dobrowolnie, ze strachu i własnej głupoty, aplikację śledzącą dla policji sanitarnej i każdej innej, także tej tajnej.
Ciąg dalszy z pewnością nastąpi i to już! Konfederacja ogłosiła wiec w Katowicach na 13 06 2020, czyli w sobotę, w obronie kopalń i górników. Tak dokładnie jak napisałem zły pierwszy krok wywołuje złą falę. Pytania zaczynają się mnożyć a kłamstwo walić w gruzy.