NCzas TV: Jasnowidz Jackowski – Krzysztof Jackowski o nadchodzących tygodniach! „Trzeba się zastanowić, poczuć…”

Jasnowidz Jackowski – Krzysztof Jackowski o nadchodzących tygodniach!

Przy wszelkich jasnowidzeniach i wieszczeniach jakie są obecnie upubliczniane pamiętajmy zawsze, że Człowiek jest Psycho-Biologicznym Filtrem Duchowym, a to co przekazuje jest przepuszczone przez jego całe osobiste doświadczenie życiowe i duchowe z poprzednich wcieleń, a także poprzez konstrukcję fizyczną całego jego organizmu i umysłu i zmysłów. Otrzymujemy więc wizję z ograniczonej specyficznym typem  percepcji perspektywy. Tę właściwość wizji, wieszczeń, jasnowidzeń, prekognicji nazywam „osobowościowym dryftem duchowym”. To ten dryft powoduje, że owe wizje nie spełniają się dosłownie, ani dokładnie tak jak to by wynikało z ich treści. Są one jedynie ogólnym zarysem zarówno jeśli tyczą odszukiwania miejsca czy osoby, jak i kiedy dotyczą obrazowania i prób odtworzenia przeszłości czy przyszłości. 

To co napisałem w niczym nie umniejsza wagi, ani potrzeby wsłuchiwania się w komunikaty osób natchnionych i wieszczych (komunikujących się/wsłuchujących się  bezpośrednio w Świadomość Nieskończoną), czy też wyposażonych w odpowiednią wrażliwość, która pozwala czytać Rzeczyistność z wyprzedzeniem, lub rozpoznawać wydarzenia wstecz i wskazywać miejsce i okoliczności.

Co do najbliższej przyszłości powiem tylko tyle, że Białoruś wkrótce odzyska niepodległość, a Białorusini odzyskają swoją ojczyznę i to niezależnie od tego jaką siłą wojskowo-rakietową i jądrową dysponuje Kacapski Kreml. Piszę świadomie Kacapski Kreml, bo nie jest to Kreml Rosyjski, należący do Rosjan, taki on jest – kacapski w najgorszym rozumieniu tego słowa, inaczej równie adekwatnie możemy go nazwać Postsowiecką Popłuczyną KGB/GRU, którą sterują Homo Sovieticusy. 

Wkrótce poświecę krótki artykuł szerszemu spojrzeniu na to co dzieje się, i co nieuchronnie stanie się na Białorusi, a także w samej Rosji (tam nieco później), a co już stało się na Ukrainie podczas Pomarańczowej Rewolucji.

Uprzedzam też kacapskie kremlowskie, putinowskie trolle, które jak zwykle masowo włączyły się ze swoją propagandą próbując siać antywolnościową i antypolską rację stanu w polskich mediach społecznościowych i na łamach portalu Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata, że nie znajdą u nas pola do uprawiania owej kacapskiej propagandy.  Już słyszę, że zaczynają oni szczekać o Białoruskiej Upadlinie, tak jak poprzednio o Ukrainie.

https://www.youtube.com/watch?v=Qprw_H3bUVw

 

Podziel się!