1. EP: Fale milimetrowe 5G blokują absorbcje tlenu do komórek ludzkich! Lekarka ujawnia prawdę!; 2. NTV: Polacy! – 29 Sierpnia jedziemy na wielki protest do Berlina – Paweł Kucharski – Stop pseudopandemii; 3. Hanna Kazahari: Złe wiadomości – dla czarnowidzów; 4. wR24.pl: Liczby nie kłamią! Mamy fałszywą pandemię?! Kto za to zapłaci?

Fale milimetrowe 5G blokują absorbcje tlenu do komórek ludzkich! ZGON! Lekarka ujawnia prawdę!

YouTube usunął mi ten film za rzekome „złamanie zasad wytycznych dla społeczności”. Złożyłem odwołanie i wytłumaczyłem im, że cenzurują lekarkę, która wykazuje, że 5G w falach milimetrowych absorbuje tlen w komórkach. Pani doktor ujawniła ponadto skutki zaabsorbowania tlenu w komórkach. YouTube usunięciem mojego materiału wykazał się cenzorowaniem Nauki, co jest niedopuszczalne. Wskazałem to w odwołaniu od decyzji skasowania filmu. YouTube po kilku godzinach przywrócił film i napisał, że po ponownym sprawdzeniu filmu przywraca go. Mam nadzieję, że podobne sytuacje nie będą miały w przyszłości miejsca i YouTube nie będzie wykorzystywał wobec mnie cenzury. Moje solidne odwołanie przekonało serwis Google’a i przywrócili film. Polecam udostępniać nagranie.

 

1. Elektromagnetyczne Podziemie:  Fale milimetrowe 5G blokują absorbcje tlenu do komórek ludzkich! ZGON! Lekarka ujawnia prawdę!

https://www.youtube.com/watch?v=wlsDJ5wtSps&feature=emb_title

2. NTV: Polacy! – 29 Sierpnia jedziemy na wielki protest do Berlina – Paweł Kucharski – Stop pseudopandemii

https://www.youtube.com/watch?v=FodUNJphef8

3. Hanna Kazahari: Złe wiadomości – dla czarnowidzów

https://www.youtube.com/watch?v=0diV0GS9T_g

 

4. wR24.pl: Liczby nie kłamią! Mamy fałszywą pandemię?! Kto za to zapłaci?

https://www.youtube.com/watch?v=Vvnu217xa7Y

Podziel się!