Grubson Narodowa Orkiestra Dęta Na szczycie The Polish National Wind Orchestra

Bandyci Moskale mordują nasze Siostry i Braci na Ukrainie!


epaselect epa09793293 Aftermath of a Russian shelling in Kharkiv, Ukraine, 01 March 2022. Russian troops entered Ukraine on 24 February prompting the country’s president to declare martial law and triggering a series of announcements by Western countries to impose severe economic sanctions on Russia. EPA/SERGEY DOLZHENKO
Dostawca: PAP/EPA.
Według Yetisyńskiego Radia Yerewań (czytaj Moskwa) – Mieszkańcy Czernichowa, Charkowa i innych ukraińskich miast powitali Bandytów Moskali kwiatami i czekoladkami!
Zeitgeist! DUCH CZASU! – Nie Lękajcie się!!!
Słowianie w Starożytności – ustalenia genetyki, archeologii i lingwistyki

Zobaczycie tutaj w słowach, ale przede wszystkim w obrazie (slajdach) wyrastające poprzez epoki od niepamiętnych czasów ludzkości Drzewo Słowiańszczyzny, którego jesteśmy współczesną KORONĄ. Będzie to obraz Drzewa Genetycznego, Drzewa Archeologicznego, Drzewa Lingwistycznego i wreszcie Drzewa Mitologicznego – Drzewa Wiary i Wiedy Przyrodzonej Słowian.
Dziękuję ekipom telewizyjnym, które udokumentowały to nasze wspaniałe spotkanie Wolnych Ludzi w Krakowie.
Przeczytajcie też na koniec co na temat owego spotkania piszę. Mogło nie dojść do skutku w związku z Wojną na Ukrainie, ale zrobiliśmy to. I zrobiliśmy we wszystkich wymiarach BARDZO DOBRZE.
Rejestracja urywa się gwałtownie z przyczyn technicznych w chwili kiedy przechodzę do czytania fragmentu Księgi Tanów. Sam Tan Trzeci Wielki – fragment czytany przeze mnie – zostanie przez Michała Łyska i Zdrojową TV upubliczniony 20 marca.
Realizował zapis także Aleksander Berdowicz (Telewizja Porozmawiajmy) łącznie z czytaniem przeze mnie fragmentu Jarych Godów, rozmową z widzami którym odpowiadałem na pytania i inscenizacją wykonaną przez Wolnych Ludzi na podstawie scenariusza z Księgi Tanów. Są to sceny: Przybycia Jarowitów na Ziemię, Zaślubin Jarowitów i Marzanny oraz Obrzęd Topienia Marzanny w Wiśle na Otwarcie Wiosny i Słowiańskiego Roku Godowego (obrzędowego). Mam nadzieję, że będziecie mogli i tę część spotkania wkrótce zobaczyć.
Razem z Ukrainą! Rosjanie na Kreml

Tę wojnę rozpoczął ktoś, kto teraz siedzi w bunkrze; wiemy, jak skończył ten, który siedział w bunkrze w 1945 r. – powiedział ambasador Ukrainy przy ONZ Serhij Kysłycia podczas debaty w Zgromadzeniu…
Komentarz z Ostatniej Chwili w odpowiedzi w dyskusji pod artykułem o wojnie, plandemii i geopolityce YetiYelit z dnia 27 lutego 2022:
„Mój niedzielny wykład doszedł do skutku i wspaniała inscenizacja Jarych Godów z rzuceniem Marzanny-Śmierciuchy do Wisły też. Zastanawiałem się czy tego nie odwołać w ostatniej chwili, bo przecież ten Akt Bandytyzmu stał się dosłownie o godziny wcześniej!
Ale nie – chociaż mowa mi się nie kleiła i poszło to kiepsko – to jednak spotkaliśmy się w gronie fantastycznych Wolnych Ludzi w Małopolski i nie tylko. Chociaż wystąpienie naprawdę szło mi jak po grudzie, wierzcie mi tak ciężko jak nigdy dotąd – bo miałem wciąż w myślach to co Tam się dzieje na Ukrainie i w sercu ból Przelewanej Bratniej-Siostrzanej Krwi, to jednak w tym okropnym czasie powiedziane zostało to co powinno zostać powiedziane, zostało to nagrane i może będzie Wam, pokazane (mam nadzieję) i daliśmy jako Wolni Ludzie przekaz PRAWY – jak się patrzy – Śmierciucha popłynęła Wisłą do MORza i zapanowała radość, śpiew i Tany.
I tak czyńmy, żyjmy, z niczego nie rezygnujmy – wszystko co robimy jest PRzE-KAzem.
Pomagajmy jak kto może i potrafi – Przejdziemy RAZEM przez to wszystko co okropne i zostaniemy RAZEM na zawsze.
To Dzieje Się – To jest chwila Dziejowa – To jest Wielka Zmiana (jakkolwiek by nas w tej chwili bolała i przerażała). SIĘDZIEJE!”
Oni tego właśnie chcą, czyli o orłach i wężach (Filozofii Słowiańskiej i czarnej masonerii) i o Ludziach Ścieżki Środka

Inwazja Rosji na Ukrainę – Bandyci mordują w Sercu Świata!

Zwracam szczególnie waszą uwagę na pierwszy komunikat w materiale informacyjnym nr 1 – Wywiad Radia WNET z Jackiem Bartosiakiem. Rosjanie jednym idiotycznym ruchem zaprzepaścili całe 300 lat swoich relacji z narodami Słowiańskimi ,w tym Ukraińcami. Także istnieje realna szansa na całkowite zakończenie Imperialnego Projektu Putina, gdy jego armia zostanie pobita czy przez samych Ukraińców czy też nawet w Sojuszu z Polską.Przychylam się jednak do tezy, że wojna ta będzie jeszcze straszliwie brutalna i krwawa – PUTIN znalazł się pod ścianą!!! Dla niego i „jego” Rosji wygranie tej wojny to sprawa życia i śmierci.
Ważna wiadomość o tym, że Niemcy wreszcie zdecydowali się poprzeć blokadę dostępu Rosji do Systemu SWIFT – chociaż, jak na razie tylko bardzo wybiórczo. Ktoś zdaje się wreszcie dał im kopa w d…! Na pewno nie przejęli się ględzeniem Morawieckiego, musiał to być kop o wiele bardziej konkretny.
Druga Wojna Rosji z Ukrainą – Stan rzeczy

Polecam gorąco materiał informacyjny numer 1 – Egzamin z Człowieczeństwa.
Dr Paweł Basiukiewicz o szkodliwości kwarantanny i izolacji.

Już w marcu roku 2020 pisaliśmy tutaj, że oto rozpoczęła się III Wojna Światowa, ale wtedy cały główny ściek medialny grzmiał, że to teoria spiskowa, a my tutaj jesteśmy Turbosłowiańskimi Oszołomami. Trochę się to zmieniło od kiedy Jacek Bartosiak, jak wiadomo szef geopolitycznego bytu zwanego Strategy & Future powiązanego z kołami wojskowymi i wywiadem USA oficjalnie – dosłownie kilka tygodni temu – ogłosił że III Wojna Światowa już trwa i wyzwał do stworzenia Armii Nowego Wzoru. Teraz wszystkie kanały i wszystkie banksterskie stacje paplają tylko o jednym: O Bandycie Putinie, który otworzył najczarniejszą od 1939 roku Kartę w Dziejach Świata. To PRAWDA. Ale ani słowa o tym, że od Pierwszej Inwazji Rosji na Ukrainę w roku 2014 Zachód nie tylko nie zrobił nic ażeby Rosję powstrzymać przed obecnie realizowanym na Ukraińcach ludobójstwem, ale wręcz zachęcano wierchuszkę kremlowską do Inwazji przy pomocy całej kompleksowej polityki profitów gospodarczych i ustępstw wobec Rosji.
Obecne medialne oburzenie to nie żadna emanacja hipokryzji i dwulicowości Zachodu, ale realizacja wyrachowanego planu realizowanego od dawna. Miałem nadzieję, że Władimir Putin przejrzał tę grę, wyciągnął wnioski z klęski Rosji w roku 2014 na Ukrainie, z faktu że Ukrainę i Ukraińców raz na zawsze Moskwa wtedy utraciła i że będzie się starał realizować w samej Rosji taką politykę wewnętrzną, która pozwoli temu krajowi bez wstrząsów przejść przez Wielką Zmianę, zdemokratyzować się wewnętrznie, ułożyć nowe stosunki społeczne, opracować drogę ewolucyjnego przekształcenia systemu politycznego Rosji w ustrój w pełni demokratyczny. Nie było jednak widać żadnych takich działań. Wręcz odwrotnie każdy rok przynosił coraz to ostrzejsze i coraz głupsze, bezczelniejsze działania Kremla przeciw opozycji – więzienie, zabójstwa, terror wewnętrzny.
W roku 2021 straciła więc Rosja Białoruś i Białorusinów – to było nieuniknione, nie dlatego że tak chciały USA, NATO czy Polska, ale dlatego że Naród Białoruski chciał zmiany, demokratyzacji i normalności, podobnej do tej którą obserwowali młodzi ludzie po sąsiedzku w Polsce, Szwecji, Niemczech. Abstrahuję od tego, że te demokracje są tylko „demokracjami” – że mają oczywiste cechy faszystowskich reżimów. Lata 2020-2022 pokazały tę prawdę w całej jaskrawości w związku z tzw pandemią, ale w krajach europejskich (UE) wciąż działają mechanizmy które pozwalają „gorszą” władzę, z której obywatele są niezadowoleni wymienić w drodze wyborów na „inną”, „lepszą”. Dla obywateli krajów totalitarnych takich jak Białoruś i Rosja to są jednak niuanse, że te nowe władze niekoniecznie muszą być naprawdę inne i lepsze niż poprzednie. Wzorzec Ukrainy stał się dla niezreformowanej Rosji i Białorusi prawdziwym poważnym zagrożeniem, Zachód zaś zrobił wszystko, żeby Moskiewska Banksterka jak najdłużej rosła w siłę i nie ucierpiała na wewnętrznych problemach.
Ten czas bierności i przyzwolenia na rośnięcie w siłę zbrodniczego totalitaryzmu już minął. Rok 2022 odpowiada rokowi 1939, ale oczywiście jesteśmy już na zupełnie innym poziomie gospodarczym i technologicznym.
Czy ktoś mnie oświeci w jaki sposób i co według kalkulacji Putina totalitarna Rosja ma zyskać na obecnej inwazji na Ukrainę i drugiej wojnie której Ukraińcy nigdy Rosjanom nie zapomną i nigdy im jej nie wybaczą??? Co sobie wyobraził i wyliczył Putin, że zdecydował się na ostateczne szaleństwo, na ostateczne samobójstwo, samobójstwo rozszerzone w które władze kremlowskie wmanipulowują cały Naród Rosyjski?!
„Ukraina się broni. Zełenski daje broń każdemu. W czwartek kolumny rosyjskich wojsk przekroczyły wschodnie, północne oraz południowe granice Ukrainy. W nocy ze środy na czwartek Rosja rozpoczęła ostrzał ukraińskich miast. Celem agresji stały się m.in. Kijów, Charków oraz znajdujące się w obwodzie lwowskim obiekty wojskowe. Rosyjska inwazja napotkała opór ukraińskiej armii we wszystkich częściach kraju. Rano prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski ogłosił wprowadzenie stanu wojennego i zapowiedział, że broń otrzyma każdy Ukrainiec chcący bronić ojczyzny. Ukraina zerwała też stosunki dyplomatyczne z Rosją. Prezydent poprosił obywateli, by zachowali spokój i w miarę możliwości pozostawali w domach. – Działa armia, działają wszystkie struktury siłowe – zapewnił. – Zwyciężymy, bo jesteśmy Ukrainą – dodał. W Kijowie wprowadzona została godzina policyjna.”
Ukraińskie wojsko zaatakowało rosyjskie lotnisko w Millerowie w obwodzie rostowskim. Wiele samolotów wroga zostało zniszczonych. Informacje potwierdziła armia Ukrainy.
W czwartek po długotrwałych walkach siły ukraińskie zdołały odbić z rąk rosyjskiego desantu lotnisko w Hostomlu w pobliżu Kijowa.