1. PAP: „Cyberszpiegostwo i nawoływanie do protestów przeciwko rządowi RP” – czyli Cenzura Rządowa w Polsce pod pretekstem wojny na Ukrainie!; 2. Big Pharma w natarciu – PIS/PO i banksterka światowa zaciera rączki!; 3. Ukraina szykuje się do zdania ostatecznego ciosu Putinowi!; 4. Jacek Bartosiak – co nas dzieli od realizacji marzenia o Międzymorzu.

Cenzura rządowa w Polsce pod pretekstem wojny na Ukrainie!

Z Rozmów Strażników Wiary i Wiedy Słowian, z Rozmów Polachów i Słowian w Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata:

CB:

Do JANA i Wszystkich!

Świadomość Nieskończona wytworzyła Istoty Materialno-Duchowe – Ludzi – po to żeby działali w Świecie Materii, a nie tylko wykształcali w sobie swojego Ducha Świadomego. Wielka Zmiana to działanie dla DOBRA Wszystkich Istot Żywych- to Dawanie Harmonii Przy-Rodzie. Działanie w Materii to istota naszego istnienia – sedno sedna. Gdybyśmy mieli zmieniać Świat wyłącznie przy Pomocy Czystego Ducha, nie brudząc sobie materialnych rączek to jako istoty materialno-duchowe bylibyśmy Świadomości Nieskończonej po prostu tworem ZBĘDNYM. Działajmy – Działajcie w Materii a nie tylko w Duchu. Wiem że większość z Nas Tutaj Obecnych to wie, ale którzy do teraz mniemali że można inaczej, niech wyzbędą się tego złudzenia.

Dźwiganie Ludzkości przy pomocy Czystego Ducha trwa już MILION LAT i potrwa kolejny MILION. Teraz Dźwigamy Siostry i Braci, Przyrodę i Matkę Ziemię – my którzy już zostaliśmy wystarczająco Wysoko Po-Dźwignięci. Dźwigamy wszelkimi sposobami (także Sposobem Janowym – czysto duchowym – eliminując ZŁO świadomie) i wszelkimi siłami jakie są nam dostępne jako Istotom. Każdy dźwiga na Swoją miarę.

JAN: Postrzeganie w kategoriach dobra i zła to fikcja braku HARMONII, BRAKU ŻYCIA.
TKWIENIA W MARACH NIEHARMONIJNYCH PRZEKONAŃ, CZYLI W STRACHU.

STRACH TO BRAK HARMONII ŻYCIA- MIŁOŚCI. JEGO DZIAŁANIE TO ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE. ŚWIAT JEGO SKUTKÓW, WZROSTU ENTROPII, TAKI PARAMETR Z TERMODYNAMIKI, KIEDY ROŚNIE, ZWIĘKSZA SIĘ NIEŁAD.
A NAM CHODZI O ŁAD. O KREACJI JUZ PISAŁEM- TO Z NAS CZŁOWIEKÓW, SZCZERYCH KOWALI WSZYSTKO TU PRZYCHODZI. MUSZĄ SZCZERZE UWIERZYĆ W HARMONIĘ ŻYCIA. BO JAK SZCZERZE WIERZĄ ŻE I TAK DOOPA TO TAK MAJĄ.
OWOCE HARMONII SĄ HARMONIĄ- ŁADEM.

Od kiedy to nawoływanie do antyrządowych protestów jest pretekstem do zamykania portali w internecie??? Czyżby w Polsce obowiązywał nadal Stan Wojenny ogłoszony przez PIS 13 marca 2020 roku i wynikające z niego BEZPRAWIE DEKRETOWE i CAŁKOWICIE ZAKULISOWE BEZPRAWIE JAWNE???

1. „Cyberszpiegostwo i nawoływanie do protestów przeciwko rządowi RP”” – czyli Cenzura rządowa w Polsce pod pretekstem wojny na Ukrainie!

„Cyberszpiegostwo i nawoływanie do protestów przeciwko rządowi RP”. Usunięto profile związane z białoruskim KGB

Koncern Meta poinformował w czwartek o usunięciu fałszywych grup i profili m.in. na Facebooku związanych z białoruskim KGB i zamieszczających posty oskarżające Polskę o złe traktowanie migrantów z Bliskiego Wschodu i nawołujące do protestów przeciwko polskiemu rządowi.

W opublikowanym w czwartek raporcie firma poinformowała, że „powiązane z rządami Rosji i Białorusi podmioty zaangażowane były w cyberszpiegostwo i operacje wywierania ukrytego wpływu online”.

Działalność ta obejmowała przede wszystkim zagadnienia związane ukraińskim przemysłem telekomunikacyjnym, światowym i ukraińskim sektorem obronnym i energetycznym; platformami technologicznymi; oraz dziennikarzami i działaczami na Ukrainie, w Rosji i za granicą.

Operacje te nasiliły się na krótko przed rosyjską inwazją – podaje Meta.

Wykryto i usunięto m.in. skoordynowaną akcję powiązaną z białoruskim KGB, której konta i profile zaczęły publikować w języku polskim i angielskim informacje o poddaniu się wojsk ukraińskich bez walki i ucieczce przywódców państwowych z kraju 24 lutego, czyli w dniu rozpoczęcia wojny przez Rosję.

Wcześniej ten sam podmiot związany z KGB „skupiał się przede wszystkim na oskarżaniu Polski o złe traktowanie migrantów z Bliskiego Wschodu” – czytamy w raporcie.

Ponownie 14 marca fałszywe konto związane z białoruskimi służbami bezpieczeństwa stworzyło w Warszawie wydarzenie nawołujące do protestowania przeciwko polskiemu rządowi.

Konto i wydarzenie usunęliśmy tego samego dnia – podaje Meta.

Oprócz tego koncern zaobserwował wzrost próby włamań na konta na Facebooku dziesiątek osób należących do ukraińskiego personelu wojskowego i publikacji filmów wzywających armię do poddania się, tak jakby te posty pochodziły od legalnych właścicieli kont.

Wykryto i usunięto również sieć powiązaną z osobami wywodzącymi się z regionu Ługańska na Ukrainie, których działalność koncentrowała się wokół dwóch portali promujących prorosyjskie komentarze na Kaukazie i Ukrainie oraz niewielkiej liczby kont m.in. na Facebooku i Telegramie.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

źródło: https://niezalezna.pl/437815-cyberszpiegostwo-i-nawolywanie-do-protestow-przeciwko-rzadowi-rp-usunieto-profile-zwiazane-z-bialoruskim-kgb

 

2. Big Pharma w natarciu – PIS / PO i Banksterka Światowa zaciera rączki!

Pisowskie ciemniackie i niemieckie polskojęzyczne oraz Banksterskie Międzynarodowe portale i media głównego ścieku, albo z głupoty albo na zamówienie rządu PIS i Banksterki Światowej powielają radosne plandemiczne nowinki ze światowego sektora Big Pharma:

Kolejne pandemie już nas nie zaskoczą? Innowacja w badaniach medycznych

Naukowcy opracowali nową metodę SPARCLD, które może przyspieszyć opracowywanie szczepionek i innych produktów farmaceutycznych ponad milion razy, jednocześnie minimalizując koszty – informuje pismo „Nature Chemistry”.

Szukając potencjalnych leków czy nowych szczepionek, firmy farmaceutyczne sprawdzają rutynowo tysiące różnych cząsteczek. Nowatorska metoda SPARCLD, opracowana przez zespół z uniwersytetu w Kopenhadze, pozwala na to w skali nano, minimalizując zużycie materiałów i energii.

Na obszarze mniejszym niż główka od szpilki można zsyntetyzować i przeanalizować ponad 40 000 różnych cząsteczek. Metoda, opracowana w Danii w wyniku interdyscyplinarnych badań, może drastycznie zmniejszyć konieczną ilość materiałów i energii oraz obniżyć koszty, ponoszone przez firmy farmaceutyczne.

Metoda polega na użyciu maleńkich pęcherzyków – liposomów – jako nanopojemników. Dzięki nanotechnologii DNA można mieszać w nich wiele składników.

Objętości są tak małe, że wykorzystanie materiału można porównać do wykorzystania jednego litra wody i jednego kilograma materiału zamiast całej objętości wody we wszystkich oceanach do badania materiału odpowiadającego całej masie Mount Everest. Bezprecedensowa oszczędność wysiłku, materiałów, siły roboczej i energii.
– podsumowuje szef zespołu Nikos Hatzakis, profesor nadzwyczajny na Wydziale Chemii Uniwersytetu w Kopenhadze.

Prace zostały przeprowadzone we współpracy Uniwersytetu w Kopenhadze i profesora nadzwyczajnego Stefana Vogela z Uniwersytetu Południowej Danii. Powstałe rozwiązanie nosi nazwę „kombinatoryczna fuzja nanokontenerów lipidowych pojedynczych cząsteczek oparta na fuzji za pośrednictwem DNA” (single particle combinatorial lipidic nanocontainer fusion based on DNA mediated fusion – w skrócie SPARCLD).

Oszczędność nieskończonej ilości czasu, energii i siły roboczej byłaby fundamentalnie ważna dla każdego rozwoju syntezy i oceny farmaceutyków.
– mówi doktorantka Mette G. Malle, główna autorka artykułu, obecnie na Uniwersytecie Harvarda w USA.

Wyniki badań w zaledwie kilka minut

Przełom polega na integracji elementów z normalnie dość odległych dyscyplin: biochemii syntetycznej, nanotechnologii, syntezy DNA, chemii kombinacyjnej, a nawet zastosowanego do analizy wyników uczenia maszynowego (sztucznej inteligencji).

Metoda zapewnia wyniki w ciągu zaledwie siedmiu minut.

Poszczególni badacze uczestniczący w projekcie współpracują z kilkoma branżami, ale nie wiedzą, które firmy mogą chcieć wdrożyć nową metodę o wysokiej przepustowości.

Musieliśmy zachować milczenie, ponieważ nie chcieliśmy ryzykować, że inni opublikują coś podobnego przed nami. W związku z tym nie mogliśmy prowadzić rozmów z przemysłem ani z innymi badaczami, którzy mogą wykorzystywać tę metodę w różnych zastosowaniach.
– mówi Nikos Hatzakis.

Mimo to może wymienić kilka możliwych zastosowań.

Bezpiecznym zakładem byłoby to, że zarówno grupy przemysłowe, jak i akademickie zaangażowane w syntezę długich cząsteczek, takich jak polimery, mogą być jednymi z pierwszych, które przyjmą tę metodę.
– dodaje.

Przykładami mogą być łańcuchy RNA dla ważnego narzędzia biotechnologicznego CRISPR lub alternatywa do badań przesiewowych, wykrywania i syntezy RNA do przyszłych szczepionek pandemicznych.

Źródło: Niezalezna.pl, PAP

https://niezalezna.pl/437722-kolejne-pandemie-juz-nas-nie-zaskocza-innowacja-w-badaniach-medycznych

Pandemii nie będzie bo PIS musi wygrać następne wybory. Morawiecki w razie czego będzie opowiadał o pełnym bezpieczeństwie covidowym i znów namawiał dziadków do głosowania kopertowego na Poczcie Polskiej!

wPolityce: Zmierzch pandemii COVID-19? Szef MZ: 95 proc. społeczeństwa ma przeciwciała w wyniku szczepienia bądź przechorowania

3. Ukraina szykuje się do zdania ostatecznego ciosu Putinowi!

Duży postęp! Państwa UE gotowe do rozmów o objęciu sankcjami ropy i gazu z Rosji. „Zaczynamy zajmować się sektorem energetycznym”
Rosjanie mordowali cywilów przed wycofaniem się z Buczy – jest kluczowy dowód
System w Rosji zmienił się w totalitarny. Groźba wojny atomowej zmienia cele Zachodu

Iran, czyli jakie Trójmorze?

Nowe kłopoty Rosji?
„Scholz wstrzymuje dostawy niemieckich czołgów na Ukrainę”
Infrastruktura: ROSJA CHCE ZAKOŃCZYĆ WOJNĘ ZA KILKA DNI!

https://www.youtube.com/watch?v=IaUVFFCtR9Y

Marcin Strzyżewski – Wojna trwa 44 dzień – Rosjanie przyznali się do znaczących strat

https://www.youtube.com/watch?v=lqNs1mCNK8s

WNET: Dr Materniak: Rosjanie stracili najlepszych żołnierzy. Niedługo nie będą mieć kogo wysłać na wojnę

https://www.youtube.com/watch?v=vWEc-Uegqm8

Wolski o Wojnie Ukraina – raport na dzień 07.04.2022

https://www.youtube.com/watch?v=OzQz5dsi0lI&t=1131s

Układ Otwarty: Gen. Waldemar Skrzypczak: Armia rosyjska jest na moralnym dnie

https://www.youtube.com/watch?v=F-RMErYO1mo

Wielka Brytania dostarczy Ukrainie kolejne wsparcie

W Buczy rozpoczęły się ekshumacje zbiorowych mogił

Makarów: Rosyjscy okupanci zastrzelili 132 cywilów

Barbarzyński atak na dworzec w Kramatorsku.

Nie ma dnia bez rosyjskich strat na froncie. Ukraińcy uziemili już 150 samolotów i 135 śmigłowców okupanta

To, co Hitler robił z polskimi dziećmi, Putin robi z ukraińskimi. Masowe porwania i rusyfikacja „to drugi etap ludobójstwa”

Ludobójcy skierowali rakietę na dworzec, teraz oskarżają Ukrainę. Jest aż nadto dowodów, że kłamią

Czekali na ewakuację z Donbasu, dosięgnęły ich rosyjskie bomby. Tysiące ludzi wpadło w pułapkę na dworcu

Ambasador Węgier: Wszystko wskazuje na to, że tę zbrodnię w Buczy popełnili Rosjanie. Nie ma znaku zapytania

Straszne! Rosjanie zamknęli 130 osób na miesiąc w piwnicy – 12 zmarło. „Gdy schodziliśmy po schodach, poczuliśmy smród choroby i rozkładu”
Ukraińcy odzyskują kolejne obszary kraju. Wyzwolony spod rosyjskiej okupacji został obwód sumski i mikołajowski

Australia wysyła na Ukrainę pierwsze transportery opancerzone Bushmaster. „Występujemy przeciwko tyranii i autokratom”

Kolejny cios zadany najemnikom Putina. Wagnerowcy rozbici w obwodzie charkowskim

4. Jacek Bartosiak – co nas dzieli od realizacji marzenia o Międzymorzu.

https://www.youtube.com/watch?v=otsn3q19kGo

Podziel się!