1. J. Zięba – Zjednoczą się czy nie? + Będzie co będzie; 2. wR24: Interwencja poselska Grzegorza Brauna ws. Mafii Pedofilskich w Polsce?!; 3. Andromeda: Rosyjska telewizja o Polsce w materiale polityczno-historycznym; 4. J. Karwelis – Wciąż zamawiamy + To już jest koniec – możemy iść?

Zjednoczą się czy nie?

Powyżej doskonała metafora nie tyle systemu handlowego co tzw liberalnej demokracji parlamentarnej. Czekać, czekać i… Wybory! Huuurrrraaa!!! Do urn!

Zupełnie nie zgadzam się z Jerzym Ziębą w kwestii szans na wprowadzenie Demokracji Bezpośredniej przy pomocy nacisku na prezydenta Dudę oraz w kwestii braku szans na zjednoczenie Wolnościowców przed wyborami do Sejmu i pójście wspólne po 6-10% głosów by zyskać reprezentację Sejmową. Zniechęcanie do wysiłków zjednoczeniowych uważam wręcz za szkodliwe. Zachęcam e-Parlament Wolnych Ludzi do startu w Wyborach Sejmowych w jesieni tego roku wraz ze Zjednoczonymi Wolnościowcami i do udzielenia struktur krajowych w tych wyborach zjednoczonemu Ruchowi Wolnościowemu (Ruchowi Wolnej Polski). Wiem, że wysiłki zjednoczeniowe i prowadzące do wspólnego startu w wyborach są czynione. Mówi o tym Jerzy Zięba, więc nie rozumiem skąd ten sceptycyzm i konkluzja że będą nieudane.

Wiemy wszyscy jaka jest ta Pseudodemokracja polska (ilustracja na obrazku powyżej) ale tylko wchodząc do Sejmu zyskuje się szeroką platformę do budowania demokracji bezpośredniej i kwestionowania publicznie Systemu Pan – Niewolnik z najwyższej trybuny w Polsce. Moim zdaniem Konfederacja dowiodła skuteczności tej drogi, a nie – jak twierdzi Jerzy Zięba – jej nieskuteczności. Jednocześnie pozbywając się ze swych szeregów Wolnościowców jasno określiła, że zamierza tworzyć władzę rządzącą ponad Suwerenem – ponad Polakami, poza wpływem NARODU w okresie kadencji – tak jak wszystkie partie po 1989 roku. Tym samym Konfederacja wpisuje się w SYSTEM – przestaje być organizacją POZASYSTEMOWĄ.

Czytaj dalej

Rynek Zdrowia: Witamina D i przełomowe odkrycie polskich naukowców

Witamina D i przełomowe odkrycie polskich naukowców. Szpital kipi z dumy

Od Poli Dec

Polscy naukowcy odkryli to co mówi Jerzy Zięba od 10 lat – że witamina D3 w odpowiednim stężeniu w organizmie człowieka zapobiega rakowi i leczy raka – w tym wypadku jeden rodzaj raka – czerniaka. Chwała im jednak za wykonanie wreszcie tych badań, które jak widać z tekstu są mimo wszytsko na etapie wstępnym. Zgodnie z zalecaniami Jerzego Zięby, dr Huberta Czerniaka, dr Jaśkowskiego.

Dorośli ludzie powinni utrzymywać poziom witaminy D3 w swoim organizmie powyżej 60 ng/ml – nawet na poziomie 100 ng/ml – jak ja to czynię od kilku dobrych lat, zgodnie z zaleceniami autorytetów światowej nauki medycznej przedstawianymi przez Jerzego Ziębę i dr Huberta Czerniaka.  D3 zawsze przyjmujemy z witaminą K2MK7. CB

Czytaj dalej

1. J. Zięba – Bestialcy w odwrocie; 2. NTV: Debata E-Referentów w sprawie regulaminów do sejmiku; 3. Instytut Pileckiego: Jak dekolonizować rosyjski imperializm i sowiecki totalitaryzm?; 4. Radio Maryja: Rozmowy niedokończone: Wolność i odpowiedzialność w zawodzie lekarza cz. I

Debata E-Referentów w sprawie regulaminów do sejmiku

Czytaj dalej

1. J. Karwelis: Covido manifesto + Jak pandemiczni Kozacy list do Pfizera pisali; 2. wR24: Czy A. Małysz miał NOP-a? Czeka nas klimatyzm? – Dr Ozdyk; 3. Głos Obywatelski: To nie jest szczepionka, tylko technologia mRNA, która może modyfikować twoje komórki! – Prof. Christian Perrone!; 4. Andromeda: Rosyjskie straty gospodarcze spowodowane przez zajęte terytoria Ukrainy

Czy A. Małysz miał NOP-a? Czeka nas klimatyzm? Czy jesteśmy gotowi na szpiegostwo bezobjawowe?

Czytaj dalej

1. ITV W rzeczy samej: Szokujące ustalenia Europosłów, lekarzy i prawników! Konferencja w Strasburgu; 2. Globalista (Oskar Bednarski): Polska ma wielkie zasoby metali ziem rzadkich; 3. Andromeda: Rosyjski deputowany, gen. Gurulow, nawołuje do wprowadzenia stalinizmu w Rosji; 4. B24.info / wR24: „To nie nasza wojna!” Antywojenny międzynarodowy protest na Trójstyku + Tysiące ludzi przeszły przez Warszawę w antywojennym marszu!

SZOKUJĄCE USTALENIA EUROPOSŁÓW, LEKARZY I PRAWNIKÓW! Konferencja w Strasburgu

Prezydent Rosji Władimir Putin na pamiątkach w Moskwie, Moskwa, listopad 2017 roku (do tematu nr 3 i 4  także to: Trzy rosyjskie okręty wojenne „widma” na Bałtyku. Zaraz potem – wybuchają gazociągi Nord Stream

Nagła śmierć mistrzyni olimpijskiej. Tori Bowie miała zaledwie 32 lata

To do materiału nr 1.

Czytaj dalej

Wedukacja.pl: Tomasz J. Kosiński – „Starożytna Polska” manipuluje faktami i lansuje kryptogermańską narrację

„Starożytna Polska” manipuluje faktami i lansuje kryptogermańską narrację

Dziś Święto Flagi Narodowej, więc postanowiłem napisać post o patriotycznej wymowie. To w efekcie reform Sejmu Czteroletniego, mających ratować Rzeczpospolitą przed upadkiem, zawiązała się bowiem zdradziecka Targowica. Niestety takich targowiczan mamy i dzisiaj w naszej Ojczyźnie, a wraz z nimi całą zgraję pożytecznych idiotów, którzy za drobne korzyści plują na patriotów i swój kraj, uznając się za tych „prawdziwych Polaków” lub „właściwych Słowian”.

Czytaj dalej

1. Głos Obywatelski: Prof. S. Bhakdi – Ta zbrodnia nie ma końca! Niewinni ludzie są zabijani a politycy, lekarze i eksperci mówią, że to dobrze!; 2. OSW: O istocie Rosji. Czego możemy dowiedzieć się o Rosji od Włodzimierza Bączkowskiego?; 3. GT-BT: Indie: Wielki Skok w Przyszłość; 4. G.Płaczek: Po wyłudzeniach 500+ przyjdzie czas na emerytury?

O istocie Rosji. Czego możemy dowiedzieć się o Rosji od Włodzimierza Bączkowskiego?

Czytaj dalej