1. Rzepa.pl: Urszula Lesman – Pierwszy proces o skutki uboczne szczepionki na Covid. Grozi fala pozwów; 2. J. Zięba: Czy polski Naród chce decydować o sobie?; 3. J. Karwelis: Dwie konferencje; 4. Demony Rosji – spotkanie autorskie z Witoldem Juraszem

Czy polski Naród chce decydować o sobie?

1. RP.pl:Urszula Lesman  – Pierwszy proces o skutki uboczne szczepionki na Covid. Grozi fala pozwów

komentarze CB – na czerwono

BioNTech będzie musiał bronić się przed sądem z powodu pozwu złożonego przez Niemkę, która domaga się odszkodowania za rzekome (kłamstwo – CB) skutki uboczne jej szczepionki COVID-19. To pierwsza taka sprawa w Niemczech, ale kolejne już czekają, by wejść na wokandę.

Kobieta, korzystając z prawa do nieujawniania jej nazwiska na mocy niemieckiego prawa dotyczącego prywatności, pozywa niemieckiego producenta szczepionek o co najmniej 150 000 euro (około 670 tys. zł) odszkodowania za uszkodzenie ciała oraz odszkodowanie za nieokreślone szkody materialne – informuje Reuters.

Pozew za szczepienie na COVID. Jakie są efekty uboczne szczepionki Pfizer/BioNTech?

Powódka twierdzi, że z powodu szczepionki cierpiała na ból górnej części ciała, obrzęki kończyn, zmęczenie i zaburzenia snu. Tobias Ulbrich, prawnik w kancelarii Rogert & Ulbrich, który reprezentuje powódkę, powiedział Reuterowi, że zamierza zakwestionować w sądzie ocenę dokonaną przez organy regulacyjne Unii Europejskiej i niemieckie organy oceniające szczepionki, że zastrzyk BioNTech ma pozytywny profil ryzyka i korzyści. Niemieckie prawo farmaceutyczne stanowi, że producenci leków lub szczepionek są zobowiązani do zapłaty odszkodowania za skutki uboczne tylko wtedy, gdy „nauki medyczne” wykażą, że ich produkty powodują nieproporcjonalną szkodę w stosunku do korzyści lub jeśli informacje na etykiecie są błędne – pisze Reuters. 

Producent pierwszej szczepionki na Covid-19 ucieka z Niemiec. Przez biurokrację  

Firma BioNTech, która posiada pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w Niemczech szczepionki opracowanej z firmą Pfizer, stwierdziła po dokładnym rozważeniu, że sprawa jest bezpodstawna. „Pozytywny profil stosunku korzyści do ryzyka Comirnaty pozostaje pozytywny, a profil bezpieczeństwa został dobrze scharakteryzowany” – poinformowała firma biotechnologiczna, odnosząc się do nazwy marki szczepionki.

Zaskakujące odkrycie naukowców. Covid sprawia, że neurony w mózgu się stapiają

Tę konkretną szczepionkę otrzymało około 1,5 miliarda ludzi na całym świecie, w tym ponad 64 miliony w Niemczech. Europejska Agencja Leków (EMA) twierdzi, że szczepionki Comirnaty firmy BioNTech, najczęściej stosowane w świecie zachodnim, są bezpieczne w użyciu. (A cóż miała by twierdzić innego ta zbrodnicza Agencja służebna wobec Big Pharmy CB) Podczas briefingu dla mediów w zeszłym tygodniu EMA potwierdziła korzyści ze wszystkich zatwierdzonych szczepionek przeciwko Covid, w tym BioNTech, informując, że tylko w pierwszym roku pandemii szczepionki pomogły uratować prawie 20 milionów istnień ludzkich na całym świecie. (Kolejna kłamliwa bzdura w artykule, bo powszechnie wiadomo, że 80% wyników pozytywnych testów na covid to przekłamania wynikające z samej natury tych testów – więc jakie 20 milionów, skąd ta liczba – z testów PCR??? CB)

Antyszczepionkowcy chcieli niszczyć maszty 5G i zabijać posłów „za zdradę”

A nie mieli racji przy takiej bezczelnej skali oszustwa, blokowania i zwalania gospodarki, zmniejszenia PKB, obecnej inflacji, fali śmierci – nadmiarowych zgonów i bezprawnych działań rządów, w tym także Polskiego Rządu??? I pomyśleć, że kiedyś dzwonili do mnie i namawiali mnie żebym pisał publicystykę dla tej kłamliwej, podłej gazety, szmatławca banksterskiego!!! CB.

EMA zapewnia, że monitorowanie bezpieczeństwa szczepionek nie zostało naruszone podczas szybkiej ścieżki ich oceny. Do maja EMA zarejestrowała prawie 1,7 miliona zgłoszeń podejrzewanych działań niepożądanych, co przekłada się na około 0,2 na każde 100 podanych dawek (1,7 miliona ludzi poszkodowanych działaniami ubocznymi to mało?!!! A to zaledwie 1/10 wszystkich bo taka jest proporcja powszechnie znana skali przyjmowanych zgłoszeń skutków ubocznych. A więc nie 0,2 na 100 tylko 2 przypadki na 100 podanych dawek! I to ma być w porządku?!!! CB. ). Prawie 768 milionów dawek szczepionek podano w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG), który obejmuje 27 państw członkowskich UE oraz Islandię, Liechtenstein i Norwegię. Najczęstszymi tymczasowymi działaniami niepożądanymi są ból głowy, gorączka, zmęczenie i ból mięśni. (Najczęstsze skutki uboczne dopiero się ujawniają i to na skalę masową – są nimi zawały serca, zakrzepica, zatory mózgu, nagłe zgony, ciężkie uszkodzenia neurologiczne – jak opisane powyżej itp CB!!!)

Nie jest jasne, kto zapłaci koszty prawne lub odszkodowanie, jeśli powódka wygra sprawę. Źródła podają, że niektóre z umów zakupu hurtowego UE z producentami szczepionek, w tym BioNTech-Pfizer, zawierały pełne lub częściowe zrzeczenie się odpowiedzialności zarówno za koszty prawne, jak i potencjalne odszkodowanie, co może zmusić rządy UE do poniesienia części kosztów. (Kto zapłaci??? Czy zbyt dobrze wiadomo? PODATNICY – idiotko z Rzepy!!! PODATNICY, czyli my wszyscy! CB)

Podobnie jak wiele krajów, Niemcy mają również program wsparcia finansowego sektora publicznego dla osób, które doznały trwałego uszczerbku na skutek szczepień, znany jako program odszkodowań bez winy, ale udział w programie nie blokuje osobnego dochodzenia odszkodowania. Stany Zjednoczone przyznały producentom zwolnienie z odpowiedzialności za szczepionki przeciwko Covid, które otrzymują zgodę organów regulacyjnych.

Kancelaria Rogert & Ulbrich twierdzi, że złożyła już do sądu około 250 spraw klientów domagających się odszkodowania za rzekome (znowu kłamstwo „rzekome” CB) skutki uboczne szczepionek przeciwko Covid-19. Inna firma prawnicza, Caesar-Preller, twierdzi, że reprezentuje 100 osób, przy czym obie firmy osobno twierdzą, że zajmują się prawie wszystkimi sprawami w Niemczech.

Także we Włoszech złożono kilka podobnych spraw – informuje Reuters.

2. J. Zięba: Czy polski Naród chce decydować o sobie?

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/4EBDjNxDWj/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

3. J. Karwelis: Dwie konferencje

No i dokonało się. Odbył się zjazd koronarealistów, pierwszy, bo wszyscy chcą, by były następne. Ten był pewnego rodzaju wyrównaniem wiedzy, czyli bilansem kowidowym. Po to by się w ogóle odbył, a może tylko po to, by nie był tak zakłamany, jak ten przedstawiony przez władze, jeśli się te w ogóle na to zdecydują.

Przejawiały się też wątki rozliczeniowe i o tym chciałbym dziś porozmawiać. Nie wiem jak to będzie z tymi rozliczeniami. Szczerze mówiąc szczerze w nie wątpię. Eksperyment kowidowy się udał, wątki są rozwijane, doświadczenia wdrażane, zaś główny motyw, czyli bezkarność decydentów staje się międzynarodowym standardem. Temat kowidowy słabnie, coraz ciszej nad tą trumną, a więc pogoda na rozliczanie staje się udziałem już tylko nielicznych akolitów. Lud też chce zapomnieć, bo kto chce wracać do czasu kiedy się dawał robić w balona?

Mamy więc duży zapas na… kontynuację takich akcji. Myślę, że będziemy mieli pieredyszkę tak do 2024 roku. Akurat zbiega się to z wyborami do Unii, która uważam za co najmniej tak samo ważne jak te za rogiem – parlamentarne. Pisałem już o tym, że w układzie, w którym polskie prawo pisze się głównie w Brukseli, to tu – przy serwilistycznej kapitulacji wobec rozszerzania władzy Unii ponad traktaty – nie ma zbyt wielkiego manewru.

Tak samo jeśli chodzi o samą Unię. Jeżeli tam utrzyma się układ dominacji politycznej Berlina pod zielonym sztandarem klimatystycznym, to będziemy mieli przerąbane. Dlatego ważny jest głos już obecnych europarlamentarzystów, bo to może być zasiew pod przyszły nowy paradygmat działania Unii. Otóż, nawet na naszym zjeździe koronarealistów pojawiły się i wątki, i osoby, które w Brukseli potraktowały kowidowy poślizg jako test realnego działania systemu. Odbył się tam Szczyt Kowidowy, ale mam wrażenie, że o takich tylko kompetencjach jak przyparlamentarne komisje w sprawie. Ano zobaczymy. Dziś na ten temat cytuje wpis z bloga pana Marka Wójcika:

„Mowa Davida Martina, którą przedstawiłem w artykule Planowanie pandemii, została uznana za mowę roku 2023. Wystąpienie to odbyło się w Brukseli w ramach Szczytu Covida na forum Parlamentu Europejskiego. Dla wielu parlamentarzystów europejskich prawdziwym powodem motywującym trudne wysiłki w celu zdobycia głosów wyborców zapewniające im pozycję posła w europejskim parlamencie nie są wcale takie drobiazgi jak kilkanaście tysięcy euro miesięcznego wynagrodzenia dla posła, czy zwrot kosztów przelotu, hotelu itd. Zdecydowanie ważniejsi według mnie są panowie z teczkami, w których dostarczają posłom niezbędne środki, by zapewnić dyskretnym sponsorom odpowiednią postawę podczas głosowania…

Ci skorumpowani handlarze głosów, mieli okazje na tym kowidowym Szczycie dowiedzieć się, w jakim celu ich tak dobrze opłacano. Większość z nich nie wie, co to są wyrzuty sumienia, kiedy w grę wchodzą setki tysiące zielonych (euro, czy dolar – nieistotna różnica) papierków. Za rok, 9 czerwca 2024 roku, oddamy głosy na następny pakiet posłów parlamentu UE. Dlatego mamy czas, jeśli chcemy coś zmienić, żeby sprawdzić, jak głosują dotychczas wybrani, lub przyszli kandydaci na posłów. Jest to zdecydowanie prostszy sposób, niż wysiadywać w Brukseli i liczyć przechodzących panów z teczkami. Och przepraszam ewentualne feministki – teczki mogą także przynosić panie.

Christine Anderson, o której wiele razy już pisałem w tym blogu, jest posłanką, której bez wahania oddałbym mój głos, gdybym głosował w Niemczech. Jest z pewnością więcej uczciwych posłów. To jest nasze zadanie – wyborców – oddzielić ziarno od plew. Powiecie pewnie, że w Brukseli to jedynie ryby nie biorą. Są uczciwi ludzie na tym świecie. Nie wszyscy są zaślepieni blaskiem skazanego na śmierć pieniądza.

Christina Anderson powiedziała o odważnych ludziach występujących na tym szczycie: „Staliśmy się rodziną. Jest to rodzina stale rosnących głosów na całym świecie i jestem szczególnie wdzięczna, że stałam się częścią, członkiem tej rodziny, z której jestem bardzo dumna. Jak już wspomniałam, to wspaniali ludzie i nadal będziemy głosem rosnącym. Zrobimy wszystko, by obalić zglobalizowane elity.” Źródło. Opis do poniższego filmu na kla.tvWolność i prawda to zasady przewodnie Międzynarodowego Szczytu Covida, który odbył się w Parlamencie Europejskim na początku maja. Wreszcie lekarze i międzynarodowi eksperci we współpracy z parlamentarzystami UE byli w stanie przedstawić przerażające fakty światowej opinii publicznej. Istnieje jednak nowe zagrożenie ze strony traktatu pandemicznego WHO, który jest obecnie negocjowany.

To zrozumiałe, że taka konferencja w Parlamencie Europejskim jest zaledwie wstępem do rozliczenia zbrodni przeciwko ludzkości. Nie o zemstę nad zbrodniarzami chodzi: powinni ponieść zasłużoną karę. Zdecydowanie ważniejsze jest stworzenie mechanizmów zapobiegających przyszłym potencjalnym przewrotom, których koszty jak widzimy, są ogromne. Ważne są także cele doraźne – pomoc ofiarom, którym możemy jeszcze pomóc. Jest to praca na lata. Wcześniej, musimy odebrać tym przestępcom możliwość wpływania na świat. Na politykę, media, sądownictwo prokuraturę, a także na międzynarodowe organizacje takie jak: ONZ i WHO.

Napisał i zacytował Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

https://dziennikzarazy.pl/11-06-dwie-konferencje/

4. Demony Rosji – spotkanie autorskie z Witoldem Juraszem

https://www.youtube.com/watch?v=gRlOJ4q-vwo

Podziel się!

    © Czesław Białczyński