1. Siewcy Prawdy: Bogdan Morkisz – Czarno na białym: DB – Teraz czas na nasz ruch; 2. Życie Kalisza: Dwa najnowsze, kluczowe wykłady, obnażające sedno Covida i szczepionek. Fakty są szokujące; 3. Gadowski tv: Nagły atak Kaczki; 4. GT-BT: Ukraińska kontrofensywa. Faza I [Na Mapie]

1. Siewcy Prawdy: Bogdan Morkisz – Czarno na białym: DB – Teraz czas na nasz ruch

https://rumble.com/v2tz3i8-czarno-na-biaym-db-teraz-czas-na-nasz-ruch-start-20.00.html

2. Życie Kalisza: Dwa najnowsze, kluczowe wykłady, obnażające sedno Covida i szczepionek. Fakty są szokujące

Tzw. zachodnie  demokracje, przez 3 lata zakazywały publicznych, naukowych debat o covidzie cenzurując nawet sam fakt cenzury, wpędzając masy ludzkie w niewiedzę i strach. Z tego powodu ludzie się pdzielili na zwolenników i przeciwników tzw. szczepień i ograniczeń, niestety zajadle atakując siebie nawzajem.

Obecnie pod naporem ujawnianych faktów blokada pęka, niczym upadająca zapora wodna, zalewając świat naukowymi publikacjami o Covidzie i tzw. szczepionkach. Wciąż wypływają coraz bardziej szokujące fakty oraz jedno wielkie aczkolwiek osobiste pytanie: Czy TY jesteś gotowy by poznać prawdę?

Ponieważ przeciętny człowiek nie będzie w stanie przeczytać tysiąca najnowszych naukowych publikacji, to warto posłuchać naukowców, którzy streścili je dla nas.

Wykład nr 1

Dr David Martin w Parlamencie Europejskim

(Na III Międzynarodowym Szczycie Covid (International Covid Summit). Bruksela 2-4 maja 2023.)
Wykładowca wyraźnie zaznaczył, że wszystko co mówi oparte jest na publicznie dostępnych publikacjach.

Tezy wykładu:

– Historia tego koronawirusa sięga 1965 roku, kiedy wyizolowano go ze zwykłego ludzkiego przeziębienia i uznano, że można by go użyć do modyfikacji ludzkiego organizmu.

– W 1966 roku użyto koronawirusa do pierwszego dużego eksperymentu manipulowania ludźmi.

– W 1967 roku przeprowadzono pierwsze testy wstrzykiwania ludziom zmodyfikowanego koronowirusa.

– W latach 70 zwykłego wirusa wywołującego przeziębienia zmutowano w chimerę, kombinując nad jego modyfikacją, umieszczając koronawirusa na zmianę w różnych gatunkach zwierząt i jednocześnie świadomie łamiąc tymi eksperymentami naturalną barierę międzygatunkową.

– W roku 1990 Pfizer opatentował pierwszą szczepionkę zawierającą białko kolca koronawirusa i wówczas okazało się, że szczepionki nie działają, gdyż koronawirus bardzo szybko mutuje.

Od 1990 roku do 2018 roku każda bez wyjątku naukowa publikacja naukowa, a było ich tysiące, potwierdzała że ze względu na szybką mutację koronawirusa nie jest możliwe opracowanie na niego szczepionki. Nikt nie kwestionował tej wiedzy i można było jawnie o tym debatować.

– W roku 2002 amerykański uniwersytet Północnej Karoliny w Chapel Hill opatentował „zakaźny klon koronawirusa z defektem replikacji”, co w tłumaczeniu z naukowej terminologii oznacza po prostu broń biologiczną, która ma atakować jednych ludzi nie uszkadzając innych.

– Rok póżniej, w 2003 (cóż za zbieg okoliczności z poprzednim faktem) pojawiła się choroba oddechowa SARS-1, wywoływana przez koronawirusa SARS-CoV. SARS nie był chorobą naturalną, gdyż wirus to powodujący, bazuje na żywym modelu broni biologicznej, którą opatentowano w 2002 roku i który został stworzony przez człowieka ze zwykłego wirusa przeziębienia!

– W 2005 roku zmodyfikowanego sztucznie koronawirusa już oficjalnie uznano z technologiczną platformę broni biologicznej. Od tego czasu jest opisywany jako narzędzie wojny biologicznej.

– W 2016 roku opublikowano artykuł pt „Koronawirus SARS jest już gotowy do wypuszczenia na ludzi”. Chodziło dokładnie o koronawirus WiV-1, czyli (Wuchan Institute of virology virus 1). Od tego czasu wśród naukowców często powtarzano, że nastąpi przypadkowe lub celowe uwolnienie patogenu atakującego układ oddechowy.

– We wrześniu 2019 roku także WHO w swym oficjalnym komunikacie informuje świat, że nastąpi przypadkowe lub celowe uwolnienie patogenu atakującego układ oddechowy.

– Czy to wszystko brzmi jak „zdrowie publiczne”, czy raczej dokonany z premedytacją atak terrorystyczny i to oficjalnie zapowiedziany? – pyta wykładowca.

Wykład nr 2.

Dr. Naomi Wolf.

Przerażająca wiedza wypływająca z systematycznie publikowanych milionów stron dokumentów producenta tzw. szczepionek. (Wykład w Hillsdale College CCA. 6 marca 2023   https://youtu.be/T9Y_W_30hsM
lub tutaj)

Producent tzw. szczepionek na covid, Pfizer, chciał utajnić dokumenty z badań na 75 lat, ale został zmuszony przez amerykański sąd do ich ujawnienia. Problem w tym, że dokumentacja jest ujawniana partiami po 55 000 dokumentów miesięcznie, a każdy  dokument może mieć wiele stron, np. 10 000 stron. Jest to więc potężna wiedza i olbrzymia porcja danych, którego żaden przeciętny człowiek nie jest w stanie samotnie zanalizować. To tak jakby chcieć przeczytać wszystkie ustawy polskiego Sejmu i jeszcze je zrozumieć.

Naomi Wolf wpadła jednak na pomysł by poprosić o pomoc ekspertów z całego świata. Na jej apel zgłosiło się aż 3500 fachowców. Wśród nich są lekarze, biostatycy, badacze oszustw medycznych, naukowcy, laboranci, kardiolodzy, patolodzy, anestezjolodzy itd. Ekspertów podzielono na sześć grup roboczych. Na czele każdej grupy powstał komitet do publikowania ich raportu. Chodziło o streszczenie i napisanie raportu w języku, który każdy by mógł zrozumieć. Obecnie jest już ponad 65 raportów i nadal powstaja kolejne, z których zdaniem Naomi Wolf m.in. wynika, że:

„Pfizer już miesiąc po wprowadzeniu szczepionki wiedział, że one nie działały na zatrzymanie covidu”
(A nam wtedy wmawiano, kłamstwa o ostatniej prostej – przypis red.)

„Ponadto wiedzieli, że trzecim najczęstszym skutkiem ubocznym szczepionki jest sam covid”
(U nas wówczas dyskryminowano nieszczepionych, a  politycy Lewicy, Polska 2050 i PSL chcieli wprowadzić obowiązek szczepień – przypis red.)

„Po dwóch miesiącach stosowania szczepionki firma Pfizer otrzymała tak wiele zgłoszeń niepożądanych odczynów poszczepiennych, że musieli zatrudnić dodatkowo 2400 pełno etatowych pracowników żeby przetwarzać dokumentację o tych niepożądanych zdarzeniach poszczepiennych”
(A w tym czasie premier i tzw. autorytety  wmawiali nam, że szczepionki są skuteczne i bezpieczne – przypis red.)

„W maju 2021 roku Pfizer wiedział że szczepionki powodowały uszkodzenia serca u 35 dzieci w ciągu tygodnia po wstrzyknięciu, a jednak stosowano klauzulę poufności, by nie mówić rodzicom  dzieci że istnieje podwyższone ryzyko uszkodzenia serca. Pomimo tego, przez następne 4 miesiące nieustannie reklamowano i propagowano szczepionki dla młodych”

„Składnikami szczepionek są nanocząsteczki lipidowe, (które zawierają mRNA) i są one tłuszczem przemysłowym, który jest pokryty glikolem polietylenowym, produktem ubocznym ropy naftowej.”

„Dokąd powędruje to białko kolca po wstrzyknięciu w ramię człowieka?(…) Będzie biodystrybucja w całym organizmie, we wszystkie komórki, w ciągu 48 godzin. Wiedzieli to od 10 lat, że te wstrzyknięte cząstki przedostają się do mózgu, do wątroby, nadnercza, śledziony, a także jeśli jesteś kobietą gromadzą się w jajnikach, więc teraz masz przemysłowe tłuszcze pokryte polietylenowym glikolem w twoich jajnikach. (…) Niestety na razie nie odkryto mechanizmu, którym organizm może pozbyć się tych nanocząstek”

A.W.

źródło: https://zyciekalisza.pl/artykul/te-dwa-najnowsze-wyklady/1442413

https://www.youtube.com/watch?v=8kdzl5i0OW8

4. GT-BT: Ukraińska kontrofensywa. Faza I [Na Mapie]

https://www.youtube.com/watch?v=Lv27S0NsHtQ

Podziel się!