Jeśli to nie zmusi was do uwierzenia to już nic tego nie sprawi
Od J. G. D.
Unia a kovid. Dwie twarze
” Olszański już na wolności.
W opublikowanym na kanale „RodacyKamraci” nagraniu, Olszański zapewnił, że „kryminał go zakonserwował w poglądach” oraz „będzie podejmował radykalne decyzje”, „bo k***ą nie jest i prostytutką tym bardziej”.
Dodał również:
Powiem wam tak. Mamy wsparcie w kryminałach polskich. I u tych, którzy tam pracują, i tych, którzy tam siedzą z niefrasobliwości prokuratury i sądów. […] Co najmniej połowa ludzi, których poznałem, nie powinna siedzieć w kryminale.
Stwierdził też: — Wierzę, że uda się nam podbić państwo i stworzyć państwo narodowe. […] Jestem nacjonalistą, dojdziemy do władzy, zmienimy konstytucję, zmienimy rotę przysięgi wojskowej, ślubowania policyjnego, straży granicznej. Tylko Polscy będą mogli być w Polsce funkcjonariuszami, będzie to państwo narodowe Polaków”.”
Instytut Noble: Seks i Duchowość
Od J.G.D.
Zdecydowana większość z nas została wychowana w atmosferze religijnej pruderii, gdzie z własnymi dziećmi o seksie właściwie się nie rozmawia. Z tego też powodu na ten wspaniały akt przywykliśmy patrzeć tylko z poziomu fizycznego. I większość z nas przeżywa go też tylko na tym poziomie. Po prostu nie umiemy inaczej bo nikt nam nie powiedział że można.
WHO ogłasza koniec pandemii. O lockdownach, reakcji państwa i konsekwencjach społecznych
Materiały w pkt nr 2 są komplementarne. Miałem zamiar napisać jakiś komentarz do rozmowy w Układzie Otwartym, ale Jerzy Karwelis obiecał ze wypowie się sam na ten temat i zrobił to – nad wyraz lakonicznie – skoro tak to niech tak zostanie.
Posłuchajcie tej rozmowy pana Jerzego z jednym ze współtwórców tarcz osłonowych, święcie wierzącym (przynajmniej deklaratywnie) w sensowność lockdownów i oficjalną (czytaj rządowo-bankstero-medialną) wersję przebiegu pandemii. Ciężko się tego słucha – Scyzoryk sam się otwiera w kieszeni.
Czy Rosję stać na długoletnią wojnę ?
Materiał nr 1: Niemcy są bardzo zainteresowane demokracją bezpośrednią.Iskra wyszła z Polski!!! Trwają wykłady profesora Mirosława Matyji dla grup Wolnych Ludzi w Niemczech. I znów niezgoda z Jerzym Ziębą, że nie jest możliwe wejście do Sejmu reprezentantów Demokracji Bezpośredniej!!! DB wprowadzona nie będzie, ale posłowie DB będą, albo poprzez Kukiza, albo przez Wolnościowców razem z RWL.
Materiał nr 3: „Czy Rosję stać na długoletnią wojnę. Na żywo Paweł Jeżowski. Wśród wielu polskich, rosyjskich a nawet amerykańskich ekspertów komentujących wojnę istnieje przekonanie że Rosja może prowadzić wojnę latami. Dzisiaj próbujemy przyjrzeć jaka jest prawda.”
J. Zięba – Medialne gafy (Ator o DB)
Od Stanisława Milewskiego – Czasami radykalne stwierdzenia są prawdziwe podczas gdy „owijanie w bawełnę” nie prowadzi do żadnej zmiany.
Mamy dzisiaj do czynienia z antysystemowością oraz opozycyjnością sensowną i bezsensowną. Sensem działań antysystemowych i opozycyjnych jest przebudowa – systemu lub sceny politycznej i układu władzy.
Antysystemowość / opozycyjność powinna zwracać uwagę społeczną na to co jest faktycznym złem, sprzeniewierzeniem, i atakować te przejawy Systemu / Układu Władzy, które wyrządzają społeczeństwu faktyczne szkody. Przy tm działaniom antysystemowym / opozycyjnym towarzyszyć musi jasna myśl i jeden główny wybrany cel, którym nie jest usunięcie rządzących dla samego ich usunięcia i zamiany jednej ekipy pasożytów sprzężonych z Banksterką i Korporacjami na drugą taką samą.
Tak szczęśliwie się składa, iż mamy obecnie w Polsce do czynienia z dwiema ekipami które rządziły Polakami w sumie już 16 lat – odmawiając im faktycznie głosu w najważniejszych, istotnych dla nich sprawach. Czyniły to głosząc inny zestaw frazesów, lecz dały w przeszłości dowody swojej pełnej zależności i uległości tym samym zagranicznym mocodawcom: Międzynarodowej Banksterce i Międzynarodowym Korporacjom. Dzisiejsza Opozycja Systemowa w Polsce jest bezsensowna – atakuje po stronie rządowej „wszystko co się rusza” i chełpi się swoją totalnością. Trudno o głupszą taktykę, a przy braku określenia jakiegokolwiek celu zmiany władzy nie jest ona dla społeczeństwa, dla Polaków, żadną alternatywą- jest totalnie NIEWIARYGODNA
To dobry czas na Wielką Zmianę. Czas na zasadniczy wybór pomiędzy fasadową demokracją „liberalną” a prawdziwymi rządami SUWERENA we własnym Gospodarstwie / Państwie – DEMOKRACJĄ BEZPOŚREDNIĄ. ZJEDNOCZMY SIĘ I NIE ZAPRZEPAŚĆMY TEJ MOŻLIWOŚCI WIELKIEJ ZMIANY BRAKIEM WYOBRAŹNI I WŁAŚCIWEGO DZIAŁANIA, ROZDRABNIANIEM SIĘ, SZUKANIEM RÓŻNIC ZAMIAST GŁÓWNEGO CELU – ZMIANY SYSTEMU SPOŁECZNO-POLITYCZNEGO W POLSCE NA DEMOKRACJĘ BEZPOŚREDNIĄ.
UBOLEWAM Z POWODU POSTAWY KONFEDERACJI, KTÓRA ODRZUCA PROGRAM WOLNOŚCIOWY I TYM SAMYM PO RAZ KOLEJNY DZIELI POLAKÓW ZAMIAST ŁĄCZYĆ. WIDAĆ IDEOWE POROZUMIENIE TYCH DWÓCH STRUKTUR PRAWDZIWIE ANTYSYSTEMOWYCH – KONFEDERACJI I WOLNOŚCIOWCÓW – NIE JEST MOŻLIWE.
WOLNOŚCIOWCY / RUCH WOLNYCH LUDZI STANOWIĄ Z PEWNOŚCIĄ RZECZYWISTĄ RADYKALNĄ STRUKTURĘ WIELKIEJ ZMIANY SYSTEMU. TYLKO ONI WYRAŻAJĄ PRAWDZIWĄ WOLĘ ODDANIA WŁADZY BEZPOŚREDNIO W RĘCE POLAKÓW.
POLKO – POLAKU – NIE BÓJ SIĘ WZIĄĆ W SWOJE RĘCE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NASZĄ OJCZYZNĘ! POLITYCY WOLNOŚCIOWI – NIE BÓJCIE SIĘ STARTU W WYBORACH DO SEJMU! CZAS WIELKIEJ ZMIANY WŁAŚNIE NADSZEDŁ!