Festiwal Wszyscy Jesteśmy Jedno – Bałtów 6-9 lipca 2023

Festiwal Wszyscy Jesteśmy Jedno – Bałtów 6-9 lipca 2023

https://jestesmyjedno.pl/

Festiwal Wszyscy Jesteśmy Jedno – Bałtów 6-9 lipca 2023

Prelegenci

Prelegenci

Bartłomiej Góralski Prometej Wyzwolony

Wykład traktujący o „Zaklinaniu rzeczywistości”.

Składamy się głównie z wody – popatrz i posłuchaj w jaki sposób różne wibracje WPŁYWAJĄ na zachowania materii, zobacz jak mocny bas zakrzywia strumień wody. Właściwe Słowo, wypowiedziane w określony sposób, w odpowiednim czasie – może zdziałać cuda ! Słowa naszego języka, jako najstarsze słowa o takiej jakości i brzmieniu mają niesamowitą moc kreacji. To prawdziwe energetyczne błyskawice ! Zresztą GRZMIENIU i brzmieniu do siebie niedaleko

CY-MAT-TYK-A to „specyficzne oddziaływanie ( „do-TYK” ), umożliwiający „torowanie, prowadzenie” ( CY ) materii ( MAT )” –  czyli najgęstszej formy energii – a więc także naszych ciał ( patrz odc. 217 o cząstce MAT i 223 traktujący także o cymatyce ).

Jeśli chcesz zobaczyć, jak potencjalnie powstawały różne ciała niebieskie – poszukaj filmów na hasło „cymatyka” ( cymatics ). Bo przecież „na początku było SŁOWO” – czyli „wibracja”, która „uporządkowała” materię. Najwyraźniej nasi przodkowie znali także odpowiedź na pytanie „kto je wypowiedział, kto sprawił, że WYBRZMIAŁO” (i to nie był chrząszcz w trzcinie).

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak dzięki słowom wpłynąć na jakość swojego życia i znacznie, znacznie je PO-PRAWIĆ, zapraszam – tym razem do Bałtowa, 6-9.07.2023r. Dziś bardzo często, w zasadzie powszechnie – używamy mocy naszego języka przeciw sobie. Obróćmy biegun !

Do zobaczenia na Festiwalu😊.

Prelegenci
Prelegenci

Izabela Ewa Ołdak

”Żyję by tworzyć, tworzę by żyć”.

Artystka, malarka, tatuatorka, kobieta mocy, wizjonerka, inicjatorka i kuratorka rezydencji artystycznych „Beyond Time/Poza Czasem”. Autorka kilkudziesięciu wystaw, performanców, warsztatów i wydarzeń kulturalnych w kraju i za granicą.

Od dwunastu lat kroczy szamańską ścieżką, praktykując i dzieląc się swoją wiedzą. Odprawia ceremonie przejścia oraz Szałasu Potu, trzyma Kręgi, pracuje indywidualne oraz w grupach, robiąc sesje szamańskiego uzdrawiania.

Wykład o pracy z bębnem.

„Miłość Prawda Dobro Piękno”.

Mateusz Pruszowski

Doktor psychologii, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii.

Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Terapeuta w FlowSpace.pl

Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®.

Aktywny przedsiębiorca, mówca motywacyjny, wykładowca i właściciel wielu sklepów internetowych m.in. Lasu Szamana. PSYCHOBODYLOGIA® – nowatorska metoda, której celem jest dotarcie do źródeł choroby czy dolegliwości. PSYCHOBODYLOGIA pozwala nam otrzymać bardzo bogaty w szczegóły obraz/zarys mentalności danego człowieka. Pozwala to dostrzec jak na dłoni często nieuświadomione przyczyny problemów życiowych i zrozumieć ich etiologię. Metoda łączy w sobie elementy numerologii, astrologii, psychologii, totalnej biologii, medycyny chińskiej i fizyki kwantowej. PSYCHOBODYLOGIA umożliwi Ci dostrzeżenie oraz zmianę niekorzystnych wzorców, przekonań, programów i stylu życia dla wsparcia Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Prelegenci
Prelegenci

Alina Ananda Kummer

Alina Ananda J. Kummer – wizjonerka, trenerka radykalnego wybaczania, szamanka radości podążająca Drogą Światła Radości. Budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Swoją 30 – letnią drogę rozwoju osobistego przeszła od bioterapii poprzez radykalne wybaczanie, pracę z dźwiękiem i ciałem oraz wizjonerską pracą z ludźmi. Z czasem stworzyła własne metody. Jej autorskimi metodami są: Joga Radości i Uzdrawianie Kodu Duszy. W czasie swoich warsztatów i sesji indywidualnych z lekkością transformuje to wszystko, co potrzebuje uzdrowienia.

Autorka przewodnika „Jak stać się Słońcem”, prelegentka na wielu festiwalach, wywiadach NTV, telewizji Gaja i innych. Wystąpiła również w gronie najlepszych nauczycieli duchowych, takich jak Luise Hay, dr Joe Dispenza czy Alberto Willoldo na szczycie Flow Summit 2022 organizowanym przez Younity Poland.

Pisze artykuły do miesięcznika Czwarty Wymiar, a obecnie pracuje nad książką, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem o tym, jak żyć w radości na co dzień.

Grzegorz Śleziak Biały Saibaba

ból, cierpienie, bliskość śmierci oczyszczają wypalają w duszy to co nieistotne czynią człowieka bardziej wrażliwym. Otwierają go na nowe światło inspiracji i dają  natchnienie  na granicy  racjonalizmu.

Rolnik prowadzący gospodarstwo tradycyjnymi metodami; bez GMO, glifosatu, nawozów sztucznych, herbicydów i pestycydów.

Prelegenci
Prelegenci

Liliana Patrycja Ziemian

Duchowy coach:

odzyskuję siebie, przepracuj dzieciństwo, które zaprogramowało Cię na brak poczucia szczęścia i spokoju w życiu. Pokochaj siebie naprawdę. Odzyskaj poczucie własnej wartości. Zacznij zupełnie inaczej patrzeć na siebie i świat.

Janusz Zagórski

Polski dziennikarz alternatywny, publicysta, ufolog, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel oraz prezenter Niezależnej Telewizji (NTV). Z wykształcenia politolog.

Prelegenci
Prelegenci

Urszula Młodożeniec

Zajmuje się terapią wspierającą zdrowie psycho-emocjonalne, fizyczne i biochemiczne. Za pomocą technik kinezjologicznych określany jest stan energetyczny narządów i usuwane są blokady w przepływie energii, dzięki czemu organizm wraca do równowagi. Sesja pomoże: rozładować stres emocjonalny; poradzić sobie z urazami i bólem różnego pochodzenia, również z bólami migrenowymi; poradzić sobie z objawami chronicznego zmęczenia, wypalenia, depresji; wesprzeć układ immunologiczny, wzmocnić organizm; zapobiegać pojawieniu się dolegliwości i chorób.

Bonifacy Dydymus Czerniak

NA KAŻDY KŁOPOT, JAKI NIESIE ZIEMIA ALBO JEST LEKARSTWO, ALBO TEŻ GO NIE MA. JEŻELI JEST, SPRÓBUJ JE ODNALEŹĆ, JEŻELI NIE MA, TO NIE MARTW SIĘ TYM WCALE.

Leczenie przez żywienie i kwantowe działanie na utrzymanie zdrowia w należytej kondycji jak również doprowadzenie go do odpowiedniej kultury.

Prelegenci
Prelegenci

Magdalena Wójtowicz

Certyfikowany praktyk rytuału Lomi Lomi Nui, praktyk hipnozy, trenerka Radykalnego Wybaczania, szamanka. Towarzyszy ludziom w ich procesach samouzdrawiania, inspiratorka zmian.

Mieczysław Bielak

Zmień swoją częstotliwość.

Być w tym świecie jak nie z tego świata.

Jak postrzegać i komunikować się aby ten świat nam służył i sprzyjał.

Prelegenci
Prelegenci

Anna Mazurczyk

socjolog, dietetyk kliniczny, pasjonatka jęczmienia i chlorelli oraz prawdy i wolności! Nie wierzy na słowo i wszystkiego musi doświadczyć osobiście. Od kiedy zielona żywność: sok z młodego jęczmienia i chlorella uzdrowiła ją i jej rodzinę zajmuje się poszerzaniem tej wiedzy, dostępnej tylko dla nielicznych.

Wykładowca i autorka publikacji. Gość programów telewizji niezależnych. Założyła swój kanał na YouTube (Anna Mazurczyk), żeby można było poprzez obraz również odczuć energetycznie jej pasję. Uwielbia kontakt z ludźmi i pomaga z całych sił.

Temat zielonej żywności funkcjonalnej czyli soku z trawy jęczmiennej i chlorelli zgłębia od lat i ciągle dowiaduje się nowych rzeczy.

Streszczenie prelekcji:

Na wykładzie poznasz bliżej tajniki działania zielonej żywności funkcjonalnej, jaką jest sok z trawy jęczmiennej i chlorella pyrenoidosa.

Nauczysz się, jak rozpoznawać prawdziwie lecznicze produkty od podróbek. Dowiesz się jak oczyścić organizm i przywrócić równowagę zasadowo kwasową. Opowiem, jaki wpływ na nasze życie mają pasożyty i jak je usunąć.

Poruszę też kwestię są kogo najlepsza jest zielona żywność funkcjonalna, czyli jęczmień i chlorella oraz jak ją dawkować, żeby nie przedawkować. Odpowiem na pytania o odchudzanie i sposoby na zmniejszenie obwodu brzucha. Pokażę też dowody z własnego życia i doświadczenia setek ludzi, jak w różnych jednostkach chorobowych ta moja żywność funkcjonalna uratowała nam zdrowie.

Tadeusz Rolnik

Prowadzimy ekologiczne gospodarstwo rolno-pasieczne, wielokrotnie nagradzane. Nasze gospodarstwo zajęło II miejsce w konkursie na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w kategorii „Ekologia-środowisko”. Zajmujemy się uprawą prastarych odmian zbóż takich jak orkisz, żyto, płaskurka i samopsza. Prowadzimy akcję „Cała Polska piecze chleb”, która budzi w Polakach chęć do pieczenia chleba z prastarych gatunków zbóż. Oferujemy ekologiczne rośliny miododajne i lecznicze z ekologicznej plantacji, produkty pszczele, produkty i półprodukty ze starych odmian zbóż, ekologiczne produkty od innych producentów. W poradach dietetycznych bazujemy na leczeniu jedzeniem. Zależy nam na tym, aby obudzić w ludziach świadomość tego, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma zdrowe odżywianie. Już w starożytności Hipokrates głosił: ,,Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.”

Wyciskamy zdrowie z naturalnych produktów, które są dostępne w naszych ogrodach, o których często nawet nie mamy pojęcia.

Prelegenci
Prelegenci

Dorota Pachnik

Naturopata, bioenergoterapeuta, klawiterapeuta, terapeuta manualny, konsultant totalnej biologii.

Andrzej Kawka

Terapeuta Żywieniowo-Dietetyczny Specjalista Medycyny Komórkowej Klawi-Aurikulo-i- kranioterapeuta. Akupunkturzysta, korporalny dietetyk i dietetyk kliniczny, Naturopata.

Prelegenci
Prelegenci

Katarzyna-Bross-Walderdorff

Leczę dzieci z powikłaniami poszczepiennymi i przerażające jest to, że szczepione są noworodki rodzące się z wagą 1,5 kg – zapewniała w Sejmie Katarzyna Bross-Walderdorff, którą dziś nazywają lekarką niezłomną.

Adam Bytof

Od 40 lat fascynują mnie niezwykłe możliwości ludzkiego mózgu, naturalne odmienne stany świadomości.

Prelegenci
Prelegenci

Czesław Białczyński

Współczesny pisarz polski, ze Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Wybitny znawca różnych aspektów Słowiańszczyzny i  historii Polski, poeta, filozof oraz wybitny umysł analityczny i  syntetyczny. Autor między innymi kilku książek o  mitologii Słowian, które są tak dobrze udokumentowane, że wraz z  najnowszymi odkryciami naukowymi, całkowicie zmieniły nasze widzenie historii Polski i  Euroazji. Również autor wizji Wolnego Świata Wolnych Ludzi, projektu właśnie realizowanego na Ziemi. Autor monumentalnego blogu Słowiańskiego i  Wolnościowego www.BIALCZYNSKI.PL. Jest uważany za lidera i  ikonę ruchu Wolnościowo-Słowiańskiego w  Polsce, ale stosunkowo rzadko bywa atakowany przez trollów antypolskich, ponieważ częściowo muszą się oni z  tezami Białczyńskiego zgodzić, a  częściowo nie nadążają intelektualnie za jego Całościową Opowieścią (narracją) Dziejów.

Bogusława Hłąd

Na cóż nam tracić energie
…… Na zbędny wysiłek
Nie zmienisz tego co się pojawilo

Bądź cierpliwy….. To co ma się zmienić
Samo się zmieni
……… Jedynie wyjdź na spotkanie zmianom
I płyn z nimi

Nie zmieniaj koryta rzeki
……… Ono dawno wyrzezbione
Wszystko już było i wszystko jest
……. Takie jakie ma być

Nie słuchaj zaniepokojonego umyslu
…… Który będzie szeptal
…. Rusz się… Nie siedź… Rób coś
Życie ucieka

Nigdzie nie ucieknie…. Jest Tobą
…….Życie żyje sobie i obserwuję Siebie

Wszystko już osiągnięte…….JESTEŚ…
……… Zawsze będziesz….
Nigdy nie zgasniesz
……..Kazda rodząca się gwiazda
W każdej chwili….. jest Tobą
……… To zawsze… Ty

Lśnij więc……. Jesteś najpiękniejszym blaskiem Milosci

Kocham Was lśniacy Miłością Piękni Ludzie

B. H. SHAKTI
Jedyna Miłość Jedynego Serca

Prelegenci
Prelegenci

Konrad Słowik

Osteopata z pacjentem pracuje holistyczne co oznacza, że bierze pod uwagę wszystkie znane połączenia w ciele, jak i połączenia umysłu z ciałem (czyli emocje wpływające na ciało).

Regina Sidorkiewicz

Od lat zajmuje się malowaniem i interpretacją Aury. Prowadzi również  Warsztaty na których możemy nauczyć się postrzegania, malowania i interpretacji. W czasie zajęć odnajdujemy odpowiedzi na nurtujące pytania np. o zdrowie, miłość, powodzenie, finanse. Mając tę umiejętność wspierasz swój rozwój, poprawiasz relacje międzyludzkie, masz szanse dokonywać najlepszych wyborów. Autorka pierwszych podręczników o Aurze ”Kolorowy portret duszy” (1998), ”Tajemnice aury ludzkiej”(2008). Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w nauczaniu interpretacji aury i jej uzdrawianiu.

Prelegenci
Prelegenci

Jan Pokrywka

Czy nasze komórki mogą być nieśmiertelne? O mechaniźmie regeneracji telomerów przez stosowanie bajkaliny opowiada Doktor Pokrywka.

Justyna Pettke

Projekt//Cel i jego skutki w naszym teraźniejszym życiu.

Daleka przeszłość, jest jednocześnie twoją teraźniejszością i niedaleką przyszłością.

Wydaje nam się, że decydujemy o tym co chcemy, jak chcemy i z kim chcemy? Jednak to nie do końca jest zależne od nas, a przynajmniej w momencie, gdy działamy z nieświadomości. Metoda Projekt//Cel, której twórcą jest Marc Frechet, jest czymś więcej niż tylko kolejnym narzędziem, to prawo wszechświata i nadrzędna istota naszego działania.

Jeszcze przed twoim poczęciem, w momencie poczęcia, w okresie ciąży i w twoim pierwszym roku życia, zapisały się w komórce, z której ty powstałeś i w twoim ciele, emocje twoich rodziców lub jednego z nich.

Więc, jeśli twoja mama odczuwała silny lęk przed życiem i była pogrążona w depresji, to ty nieświadomie, zacząłeś współodczuwać emocje, które ona czuła, biorąc je za własne odczucia.

Lub jeśli w momencie dowiedzenia się o ciąży z tobą, jedno z rodziców wpadło na pomysł o tym, aby cię abortować, to ty nieświadomie w życiu, będziesz dążył do usunięcia siebie lub śmierci – fizycznie lub emocjonalnie. Będziesz żył na pograniczu życia i śmierci.

Wiele z twoich problemów, z którymi się teraz mierzysz, może mieć zaczątek właśnie w czasie twojego P//C. Bezpłodność, depresja, lęki, natręctwa, odwlekanie, spóźnianie się, ubóstwo, choroby, często są konsekwencją czasu, który jest na samym początku twojego życia, a nawet przed.

Tą metodą pracuję od 6 lat z klientami, osiągając duże sukcesy w procesie zmiany zachowań, eliminowania objawów chorób i wspieraniu w odbudowie poczucia wartości.

Także kochani, do zobaczenia na Festiwalu.

Prelegenci
Prelegenci

Michał Konkel

Z wykształcenia biolog, archeobotanik. Z pasji przyrodnik.

Z zawodu zielarz-fitoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy-Fitoterapeutów.

Edukator ziołolecznictwa.

prof. Siergiej Czarny

urodzony w Zaporożu uzdrowiciel wykorzystujący słowiańskie metody. Po ukończeniu szkoły uczył się (od 1992 r.) w Charkowskiej Akademii Jogi i  na Uniwersytecie Ajurwedy –szkoła Machariszy Eupatoria (od 2009 r.). Absolwent Zaporoskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego, gdzie uzyskał tytuł doktora habilitowanego. Pracował jako marynarz żeglugi handlowej pod ukraińską banderą. Od 2017 roku pracuje w klinice „Angora” (Ankara, Turcja), w której przekazuje swoją wiedzę uzdrowiciela uczniom. Honorowy profesor Uniwersytetu „LWOWSKI STAWROPIGION”. Współzałożyciel, dyrektor Instytutu Rozwoju Życia „OKO ZIEMI” utworzonego przy Uniwersytecie „LWOWSKI STAWROPIGION”. Specjalizuje się w słowiańskich metodach diagnozowania poprzez ustalenie przyczyny dolegliwości i łańcucha uszkodzeń kolejnych organów. Jego specjalnością jest także uzdrawianie poprzez ustawienie: atlasu (pierwszy kręg szyjny kręgosłupa, uszkodzenia na poziomie powyżej 95 proc.), kręgosłupa (uszkodzenia na poziomie 90 proc.), kości ogonowej (uszkodzenia na poziomie 60 do 70 proc.), czaszki (po urazach). Profesor wykonuje także: masaż słowiański uzdrawiający, naprawiający, ustawienie żeber, jelit oraz podnoszenie jelit (zwłaszcza dotyczy to kobiet po ciąży). Regeneruje też uszkodzenia nerwu trójdzielnego (poprzez zęby ósemki). Specjalizuje się w terapii za pomocą mis tybetańskich: otwarcie, odblokowanie czakr, szyszynki, grasicy.

Prelegenci
Prelegenci

Grzegorz Skura

od 2003 roku uczeń Nikołaja Szerstiennikowa.

W roku 2006 ukończył szkolenie na Instruktora Słowiańskiej Tradycji – prastarej wiedzy Słowian.
Z powodzeniem od lat prowadzi warsztaty pierwszych trzech stopni Mocy Przewodnika, uzdrawiającej mocy naszych słowiańskich przodków

Dyplomowany absolwent trzyletniego studium Psychotronicznego w Warszawie, oraz wielu warsztatów z podobnej tematyki. Zainteresowany tematem i podobnymi od roku 1997… Czynnie praktykujący od 2007.

Warsztaty – Moc Przewodnika

Medytacje.

Indywidualne sesje przywracania zdrowia.

Powiadają, że uciekłem z klubu 27.

Ar_Jan

Nadchodzi sztorm

Ta wiedza poraża

Uczcie się, bo jest już z czego

Ar_Jan prowadzi Akcje Ratowania

Zaginionych na Morzu.

W celu zrozumienia w pełni cytatu powyższych słów, niezbędne jest zrozumienie czym jest Trust – Powiernictwo -Zaufanie. Pojęcie Trust nie jest skodyfikowane w prawodawstwie Rzeczpospolitej i nie jest to przypadkowe lecz świadome działanie.

Pomimo że trusty obowiązują i są zawierane oraz dotyczą nas, nie są częścią prawa w tym kraju, dlaczego? Jeśli coś jest niewyjaśnione, to oznacza że ma być niezrozumiane.

Jeśli ma być niezrozumiałe to wiadomo przez kogo a jeśli jest niedopowiedziane, to też wiadomo przez kogo. Jeśli ktoś wydaje setki ustaw, rozporządzeń i innych, których nikt nie zna (nawet sami autorzy)  i nigdy nie przeczyta bo nie zdąży ale nie publikuje tego, co ważne i wszystkich dotyczy, to też, nie jest przypadek ale kolor prawa.

Prelegenci
Prelegenci

Waldemar Borowski – Święty Grzybóg

Kolorowa bzdura od wesołego szura. Kilo bzdury z kosmicznej czarnej dziury. Jestem bajkopisarzem z dużym stażem. Może też debilem, bo za mało się uczyłem. Wagarowałem zamiast chodzić do szkoły, dlatego że tam były nudne pierdoły. Ziemia jest nieruchoma i płaska, tak mi pokazała Ama Łaska. Autor nie ponosi odpowiedzialności za czyny czytających go gości, oraz za konsekwencje działań pięknych według bajek tu zawartych podjętych. Jestem starożytną duszą, takie poważne być nie muszą. Nie odpowiadam też za żadne pomysły internautów i niedoszłych astronautów. Polecam czytać z przymrużeniem trzeciego oka i do tego między wierszami, a potem twórzcie sobie bajki sami.

Jakub Kuśpit

Prezes Stowarzyszenia Bronimy Munduru – Dla Przyszłych Pokoleń reprezentujący interes i dobre imię funkcjonariuszy służb mundurowych.

Stajemy w obronie własnego sumienia,  czci, godności i honoru naszego, naszych rodzin oraz przyszłych pokoleń.

Prelegenci
Prelegenci

Andrzej Rady

Nasz język jest pierwszym językiem Świata.

Robert Malinowski

Woda alkaliczna zabija raka. Komórki nowotworowe nie mogą żyć w wodzie alkalicznej. Eksperci medyczni zauważyli, że raka nie odnotowano u osób, których organizm był lekko zasadowy (alkaliczny). Okazuje się, że rak nie może rozwijać się w środowisku zasadowym gdzie poziom pH wynosi 7,36 lub więcej. Co najdziwniejsze ale badania wykazują, że wartość pH guzów nowotworowych jest zawsze kwaśne…..

Prelegenci
Prelegenci

Jan Taratajcio

Robert Olejnik

podróżnik, artysta, badacz, uzdrowiciel. Poznaje siebie, bada czas i przestrzeń używając starszych i nowszych technik i narzędzi, m.in. Cholq’ij (Tzolkin, tzw. Kalendarz Majów), praca z roślinami nauczycielskimi, medycynami naturalnymi, ze Słońcem, oddechem, ciałem. Doświadczenia zgromadził podróżując głównie po obu Amerykach i Europie oraz spotykając się z wieloma przewodnikami duchowymi i znawcami rdzennych tradycji. Integruje je, prowadzi własne obserwacje, nie przekreśla, ani nie podkreśla, znaczenia żadnej ze ścieżek, bo każdy jest ważny. Żywo zainteresowany dotarciem do naszych słowiańskich korzeni, poznaje rodzime tradycje, wierzenia, kulturę i osadnictwo, zwłaszcza rodowe.

Prelegenci
Prelegenci

Ilona Olejnik

dietetyk z wykształceniem wyższym. Od kilkunastu lat z wielkimi sukcesami pomaga podopiecznym w walce z nadwagą i otyłością. Propagatorka zdrowego i naturalnego stylu życia oraz odżywiania się. Jako wegetarianka, dzieli się wiedzą i doświadczeniem jak się zdrowo żywić, również w czasie ciąży i karmienia piersią. Układa diety dla dorosłych i dla dzieci. Prywatnie: osoba zawsze uśmiechnięta, miłośniczka podróży i domowego wypieku chleba oraz szczęśliwa mama córki urodzonej naturalnie, w tradycji majańskiej, w sposób lotosowy.

Siergiej Łazariew

Siergiej Łazariew jest znanym autorem, praktykującym filozofem oraz badaczem praw duchowego życia człowieka i ich wpływu na zdrowie i los. Dotychczas ukazały się 34 jego publikacje, które od 1996 roku są bestsellerami i rozeszły się w nakładzie ponad 15 mln egzemplarzy. Książki obrazują ponad czterdziestoletnie doświadczenie w badaniu – zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny.

Prelegenci
Prelegenci

Justyna Socha

Michał Krawczyk

jestem właścicielem marki Santa Maria.

Użytkowe wykorzystanie konopi. Degustacja wina konopnego.

Prelegenci
Prelegenci

Paweł A. Fijałkowski

Zasadźca Eko-osady Brzozówka. W latach 1981 – 1988 drukarz, redaktor i kolporter prasy podziemnej. Działa na rzecz wolności człowieka, niezależny publicysta. Od 2015 roku mieszka na wsi. Wraz z żoną Agnieszką od wiosny do jesieni prowadzi w tej osadzie koncerty, ceremonie, warsztaty i debaty społeczne, na których mistrzynie i mistrzowie dzielą się swoją wiedzą. Aktywista e-Parlamentu Wolnych Ludzi.

Propaguje budownictwo naturalne i osadnictwo nawiązujące do tradycji słowiańskich. Organizator i uczestnik kilku kampanii społecznego nacisku na władze, w tym przeciw 5G, zatruwaniu przyrody, segregacji sanitarnej, ograniczaniu praw obywatelskich oraz na rzecz uwolnienia od wszelkich ograniczeń uprawy

i zastosowań konopi włóknistych.

Streszczenie prelekcji: Opowiem, co mnie zainspirowało, aby

z centrum Warszawy przenieść się do wioski. Nie „uciec” od czegokolwiek… Przeciwnie, aby stworzyć nową jakość: Eko-osadę jako zespół niezależnych domostw (rodzin) pośród lasu, na skraju istniejącej wsi. Mam dużo doświadczeń i opowiem gdzie, z kim i jak założyć eko-osadę. Jak zaprojektować przestrzeń? Jakie są bariery,

a co sprzyja powstawaniu takiej małej społeczności? Jakie to ma znaczenie w obecnych, czasach?

Podziel się!