1. Norymberga 2.0: XIV Poselska Komisja Śledcza – „Stop sanitarnej dyktaturze WHO”; 2. J. Karwelis: I zjazd koronarealistów. Kowid a prawo; 3. Biznes: CHINY ZABLOKOWAŁY WOJENNY PRZEMYSŁ ROSJI – zaskakująca zmiana polityki Pekinu

CHINY ZABLOKOWAŁY WOJENNY PRZEMYSŁ ROSJI – zaskakująca zmiana polityki Pekinu

1. Norymberga 2.0: XIV Poselska Komisja Śledcza – „Stop sanitarnej dyktaturze WHO”.

https://banbye.com/watch/v_tiqSGTAH8dpH

W poniedziałek, 19 czerwca 2023 roku o godzinie 12:00 w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Poselska Komisja Śledcza.

✅ Na kolejnej, XIV już Poselskiej Komisji Śledczej Norymberga 2.0 w ramach Parlamentarnego Zespołu do spraw Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19 omówiony jest aspekt rodzącej się dyktatury Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

✅ To posiedzenie Poselskiej Komisji Śledczej jest efektem półrocznej pracy na dokumentach, korespondencji z organami państwa oraz wnikliwej analizy działań WHO. Skoncentrowaliśmy się na zaprezentowaniu informacji będących w projektowanych bardzo niebezpiecznych przepisach, w postaci nowego traktatu WHO a zwłaszcza zmianach światowych przepisów zdrowotnych IHR, o którym media zupełnie milczą.

✅ Te zapędy dyktatorskie WHO obnażamy w gronie ekspertów z zagranicy: Diane Protat (adwokat, Francja), Elisabeth Zemek-Pelleng (lekarz, Francja) oraz Philipp Kruse (adwokat, Szwajcaria), a także gości z Polski: Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź (radca prawny), Dorota Rodziewicz (nauczycielka), Dorota Łatacz (lekarz). 👉 Posiedzenie będzie transmitowane na żywo w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. 👉 Konferencja prasowa z Sejmu RP zapowiadająca to posiedzenie znajduje się pod linkiem: https://banbye.com/watch/v_nkWXtakeXxnQ

ℹ️ Projekt Norymberga 2.0 nie jest Ci obojętny? Zaplanuj z nami budżet na rok 2023 – link do zrzutki: https://zrzutka.pl/z/norymberga2023

#DziękujeMY #WalczyMY

2. J. Karwelis: I zjazd koronarealistów. Kowid a prawo

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo całe „prawo kowidowe” zostało postawione na nielegalnym fundamencie i nic dobrego z tego nie mogło wyniknąć. Prawo w sensie konstytucyjnym zostało – dodajmy za pomocą cudownego porozumienia ponad podziałami dzielącymi plemiona wojny polsko-polskiej – w ramach politycznych działań zlekceważone. I nawet tak mglista konstytucja, z tak wieloma brakami – a może właśnie dlatego, że taka jest – nie ochroniła suwerena przed autorytaryzmem władz. To właśnie sfera prawa realnego, wykazana w pandemii, najbardziej zmusza do refleksji nad systemem ustrojowym III RP, który – jeśli polityczne plemiona się zjednoczą – jest formą pozwalającą dowolnie tłamsić wolności obywatelskie.

Ostatnia część wypowiedzi pana mecenasa wskazuje na końcowy aspekt regulacji pandemicznych – kapturowość sądów lekarskich, które służą za narzędzie zemsty na lekarzach, którzy w czasie pandemii ośmielali się leczyć pacjentów.

Oto link do wystąpienia pana mecenasa Stanisława Zapotocznego

https://twitter.com/MariuszJagora/status/1670727976571338753

Zamieścił Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

3. Biznes: CHINY ZABLOKOWAŁY WOJENNY PRZEMYSŁ ROSJI – zaskakująca zmiana polityki Pekinu

https://www.youtube.com/watch?v=qSZeKdCEjsM

Podziel się!