1. J. Karwelis: I zjazd koronarealistów. Kowid w statystyce; 2. G. Płaczek: Nadchodzi kolejny rozbiór Polski. Korporacje przejmą nad nami kontrolę!; 3. Jacek Bartosiak Strategy & Future. Prezentacja raportu „Lekcje z wojny na Ukrainie”

I zjazd koronarealistów. Kowid w statystyce

 

1. J. Karwelis: I zjazd koronarealistów. Kowid w statystyce

Kolejny odcinek ze Zjazdu Koronarealistów. Tym razem o kowidzie w statystyce. Dla mnie kwestie statystyczne, nie medyczne, były kluczowe w nabraniu podejrzeń co do oficjalnej narracji pandemicznej. O wirusie mówiono (okazało się, że fałszywie), że niewiele o nim wiadomo, a więc tu publiczność musiała wierzyć na słowo, dodajmy – w zmieniającej się, narracji „ekspertów”. Ale statystyka weryfikowała wiele i to bardzo szybko. A na temat danych statystycznych to można było już stanąć w szranki z nagrzanymi medykami, bo tu rządzi logika, a nie tajemna wiedza medyczna, którą lekarze, często na wyrost, wymachiwali przed oczyma pytających.

Pan dr Marek Sobolewski, którego udało nam się zaprosić na spotkanie był w tej kwestii praktycznie od samego początku bezlitośnie obiektywny. No, jak nie patrzeć – pandemia w statystyce nie wychodziła. I temu jest poświęcone jego wystąpienie, które głównie dotyczyło wykazania wewnętrznych sprzeczności pomiędzy faktami a głównymi tezami narracji kowidowej.

Chciałbym tu podziękować zarówno telewizji wRealu 24, jak Stowarzyszeniu WIR „Masz Głos”, za nagranie i propagowanie I Zjazdu Koronarelistów. Nagranie prezentowane pochodzi od Stowarzyszenia WIR. Dziękuję za zapis, montaż i postprodukcję oraz publikację w Sieci kolejnych odcinków.

Tu link do prezentacji.

https://twitter.com/MariuszJagora/status/1670530291134242818?t=HdyyMvlwDW07PnWQvwp9Jw&s=03

źródło: https://dziennikzarazy.pl/18-06-i-zjazd-koronarealistow-kowid-w-statystyce/

 

2. G. Płaczek: Nadchodzi kolejny rozbiór Polski.  Korporacje przejmą nad nami kontrolę!

https://banbye.com/watch/v_yJjfZZtwjCJs

———————————————————

Facebook zablokował mi możliwość nadawania LIVE. YouTube dał mi drugie ostrzeżenie. Jeszcze jedno ostrzeżenie i zamykają mi kanał. Co więcej – Facebook poinformował mnie, że będzie ograniczał moje „zasięgi”. Pomimo tego walczę – w imię zasad. Polko, Polaku – obudź się! Tu nie chodzi o mnie – tu chodzi o Polskę i nasze dzieci. Nie dajcie zagranicznym korporacjom przejąć kontrolil nad naszym życiem. Każdy rodzi się wolny i nikt nie powinien nikim zarządzać i… pomiatać.

KAŻDY Z WAS może pomóc! Może – nie musi. Wszystko jest w naszych rękach. Nie ma mojej zgody na to, aby ktoś w Warszawie mówił Polakom, czy mogą coś wybudować na swojej działce i czy mogę wybudować albo rozbudować swój dom. Co za absurd! KAŻDY JEST WOLNY! Ale musimy stań RAZEM w walce. Zachęcam do wysłania pism do Senatorów i prezydenta Pana Andrzeja Dudy. ➡ Pisma nr 45 i 46 do pobrania: https://www.nowespektrum.pl/pisma/

3.  Jacek Bartosiak Strategy & Future. Prezentacja raportu „Lekcje z wojny na Ukrainie”

https://www.youtube.com/watch?v=r-wetaD9laM

Podziel się!