Ładoga czy Nowogród? Spór o początki państwa Nowogrodzkiego

45 Zasad Zniewolenia, czyli czym była PRL po 1 i pół roku Plandemii w Polsce.
Po półtora roku Pandemii i długotrwałych lockdownów oraz terroru medycznego i przymusu szczepiennego zarządzonych przez władze PIS w Polsce warto porównać tę instrukcję Okupanta z 1947 roku wobec „krajowców” w PRL, z realizowaną obecnie wobec Polaków przez rząd PISowski z nadania Układu Okrągłego Stołu, polityką wewnętrzną. Jak daleko odbiega ona od polityki okupanta jakim była Rosja Sowiecka w stosunku do PRL, a na ile jest zbieżna z obecną linią kolejnych Okupantów Polski z UE i USA?
Warto przemyśleć zadziwiające podobieństwo wielu punktów tej instrukcji z całą polityką wewnętrzną rządów w Polsce od 1989 roku do dzisiaj wobec Polaków, ze szczególnym uwzględnieniem okresu tzw. Pandemii Koronawirusa.
Punkty z Listy 45 ZASAD – które uważam za obecnie realizowane zaznaczone zostały przeze mnie na czerwono. Moje uwagi kolorem żółtym.
nadesłał Furio Muerte
Ściśle tajne / AA/OC113 / Moskwa, 3.IV.1947 r.
(Odpis dokumentu pochodzącego z kancelarii Bolesława Bieruta)

Poniższy tekst – tłumaczenie z języka rosyjskiego instrukcji znalezionej w kancelarii Bolesława Bieruta, pierwszego powojennego prezydenta Polski – jest dokumentem niezwykłym i wstrząsającym.
Wynika z niego jasno, że jest to instrukcja przeznaczona dla placówki KGB w ambasadzie sowieckiej w Warszawie, która jakimiś drogami dotarła do polskich władz komunistycznych. Być może drogi te nie były zbyt kręte, przecież Bierut to przedwojenny agent NKWD. Nie to zresztą jest najważniejsze. Najważniejsza jest treść tej instrukcji pochodzącej z 1947 roku.
Scientific Research an Academic Publisher kontra Polskie Lemingi Antysłowiańskie
Dla przypomnienia wszystkim uniwersyteckim niedoukom, przepisywaczom zachodnioeuropejskich prac magisterskich i doktorskich i Lemingom Historycznym w Polsce – w Piątą Rocznicę Publikacji z roku 2016!!!
Bez komentarza. CB
Nadesłał Stefan Smolnik

Jak sensację w Maszkowicach koronawirus pomoże przerobić na światowy hit

Już dwa lata mają marzenia o „drugim Biskupinie” na Sądecczyźnie. To właśnie wtedy wielkie poruszenie wywołała książka prof. Marcina Przybyły o archeologicznych odkryciach na Górze Zyndrama w Maszkowicach.
Znaleźli artefakty ukazujące nieznaną historię sprzed 3 tys. lat na Podkarpaciu

Siekierka tulejowa z epoki brązu
Niemałą sensację archeologiczną wywołało już kolejne odkrycie zabytków pochodzących z epoki brązu przez pasjonatów z wykrywaczami metali w Nadleśnictwie Sieniawa na Podkarpaciu!
Wielkie odkrycie życia sprzed 7000 lat. Wykopaliska w gminie Moryń

Mapa odkrytych rondeli ze strony www.Praslowianie.pl (przeczytaj artykuł)
Starożytny alfabet macedoński i późniejsi reformatorzy: Trp Ruen, St.Cyril and Metodi oraz St.Klimiment Ohridski

Tłumaczenie automatyczne.
Czy to Polacy założyli Moskwę? I nie tylko Moskwę?

Moskwa. Miasto stworzone przez dzielne słowiańskie plemię̨ Wiatyczów, którzy na początku XII wieku przepędzili z tych okolic ludność́ ugrofińską̨. Wykopaliska na Kremlu potwierdziły, że najstarsze fortyfikacje w tym miejscu budowane były przez Wiatyczów właśnie – i oni uznawani są̨ za twórców tego miasta. No dobrze, ale co mają z tym wszystkim wspólnego Polacy? Wbrew pozorom bardzo dużo!