Dr Bartosiak: Głównym wrogiem Rosji jest Polska. Jesteśmy gwarantem wolności państw nadbałtyckich

Dr Bartosiak: Głównym wrogiem Rosji jest Polska. Jesteśmy gwarantem wolności państw nadbałtyckich

Rosjanie myślą o emigracji. Wyjechać chce ponad połowa młodych!

„KTO NIE PRODUKUJE, TEN GINIE” czy raczej „PRODUKUJ I GIŃ !!!” ?

Wywiad z Głównym Ekspertem Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych, Piotrem Robertem Jankowskim – film MarianNosalTV
PILNE: Żydzi blokują książkę POWRÓT DO JEDWABNEGO!

Naciski warszawskiej Gminy Żydowskiej doprowadziły do dwukrotnego pozbawienia nas sali na nadchodzącą premierę książki Powrót do Jedwabnego! Nie poddajemy się jednak – szukamy dalej. Więcej informacji już wkrótce
Mateusz Piskorski – Ostatni Więzień Polityczny więzienia mokotowskiego przy ul. Rakowieckiej w W-wie

Oto jak rodzi się POPISowy zamordyzm na płaszczyźnie politycznej (rozbicie partii Zmiana, rozbijanie ruchów wolnościowych, brak możliwości kandydowania do Sejmu przez zwykłych obywateli poza partyjnymi układankami wodzów), medycznej (przymus medyczny, brak wolności wyboru procedur medycznych przez pacjenta, atak na prawa wykonywania zawodu przez lekarzy wolnościowych, atak policyjno-prokuratorski na STOPNOP ), gospodarczej (prokuratura wchodzi na podstawie sfingowanej ekspertyzy do firmy i aresztuje Ją – jak Visanto, powodując straty właściciela w milionach złotych), rolnej (GMO, glifosat), środowiska naturalnego (glifosat, wycinki masowe starodrzewiu), kulturalnej, dziennikarskiej (nękanie mediów niezależnych) naukowej (cenzura prac naukowych), społecznej (tak na polu prawdziwej demokracji, praw kobiet, jak i praw człowieka w ogóle), i na każdej innej płaszczyźnie jaką można sobie wyobrazić.
Ostatnio pan Rafał Orlicki zapytał mnie jak obecnie rządzący się obnażą.
Odpowiedziałem:
Panie Rafale obnażą się tak jak zawsze, zamordyzmem, jeżeli pozwolimy im na to My – Naród. Pierwszy krok żeby nie stało się najgorsze, czyli rządy PIS przez 24 lata, został zrobiony w wyborach do Sejmu. Wierzę w mądrość Młodych Polaków.
POLSKA PÓJDZIE TAM GDZIE ONI JĄ SKIERUJĄ.
Jest teraz w Sejmie bardzo wielu – jak nigdy – przeciwników Obecnego SYSTEMU. I będą rośli w siłę.
Mateusz Piskorski – Ostatni Więzień Polityczny przebywający w więzieniu mokotowskim przy ul. Rakowieckiej w Warszawie, – 3 lata pozbawienia wolności bez wyroku skazującego 2016-2019 za „prorosyjskie kształtowanie opinii publicznej”…
Nie mamy nietolerancji na gluten, ale na glifosat!
O tym już od lat grzmi Jerzy Zięba, ale wciąż jacyś debile z Faktu, Onetu czy innej niemieckiej, albo amerykańskiej banksterskiej gadzinówki wypisują o nim niestworzone rzeczy i karmią tym gównem Lemingów z Polski. Lemingi jak to lemingi będą pruć naprzód i walić głową w ścianę aż do swojej śmierci na raka albo inne paskudztwo, ale zawsze będą wierzyć w Fakty.pl… aż do rychłego zgonu.
Nie wiem czy ten artykuł to Dobra Wiadomość, raczej nie, chociaż dobrze że to już WHO ostrzega Lemingi, a nie sam jak palec pośród Big Pharmy Jerzy Zięba czy dr Hubert Czerniak, któremu właśnie Big Pharma, w której kieszeni siedzą po uszy Izby Lekarskie w Polsce, odebrała prawo wykonywania zawodu! Skoro WHO do Lemingów trąbi to może usłyszą??? – jest szansa. CB

WHO ostrzega przed rakotwórczym składnikiem – znajdziesz go w chlebie.
„Celiakia i ogólnie nietolerancja glutenu stanowią coraz większy problem na całym świecie, ale szczególnie w Ameryce Północnej i Europie, gdzie obecnie cierpi na nią około 5% populacji” napisali naukowcy w metaanalizie blisko 300 badań. „Sugerujemy tutaj, że glifosat, aktywny składnik herbicydu Roundup®, jest najważniejszym czynnikiem sprawczym tej epidemii” – dodają. Badanie, opublikowane w czasopiśmie Interdisciplinary Toxicology w roku 2013, zostało całkowicie zignorowane przez media, z wyjątkiem Mother Earth News i The Healthy Home Economist.
Henryk Pająk: PiS i lewactwo atakują niezależnych lekarzy (dr Czerniak) i biochemików (inż. Zięba)

Uzdrawianie i jednoczenie – Marian Madej Anpol 2019

III Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego – Anpol 2019 r.
Putinowi nie podoba się obecna Wikipedia.

Eksterminacja Polaków i grabież majątku była i jest większa niż podczas II wojny światowej!

Posłowie Braun, Majka i inni na konferencji prasowej Konfederacji w/s posła Krzysztofa Kawęckiego

Wbrew pozorom sprawa ta nie jest błaha. Pokazuje ona dokładnie, że zarówno sam Sejm jest przez Partiokrację Okrągłostołową (KO, PIS, SLD) traktowany lekko, jak i ich zobowiązania do przestrzegania w Polsce, obojętne w Sejmie czy poza Sejmem, prawa i sprawiedliwości (wiemy o tym nie od dzisiaj Casus Visanto, Casus wypadku Pani Szydło i zaginionych rejestracji jego przebiegu itp itd -można mnożyć). Pokazuje też czarno na białym działanie w Polskiej Agencji Prasowej – CENZURY PREWENCYJNEJ. No a to już bardzo pachnie PRLem. Trzeba piętnować każde bezprawne działanie i to zrobiła właśnie Konfederacja. Sprawa będzie miała dalszy bieg prawny i publiczny.
Nikt nie zamiecie tego już pod dywan. Lekceważenie prawa obciąży tego kto je zlekceważył i zaważy na kolejnych naszych wyborach do Sejmu. Tak powinny w tym, Sejmie działać Konfederacja i PSL+Kukiz!
Ciekaw jestem co powie o tej sytuacji Witold Gadowski i Wojciech Sumliński.
Posłowie Grzegorz Braun, Robert Majka, Jacek Wilk i Krzysztof Tołwiński na konferencji prasowej Konfederacji 22.10.2019 w/s posła Krzysztofa Kawęckiego