Wojciech Sumliński: PILNE – Żydzi blokują książkę POWRÓT DO JEDWABNEGO!

PILNE: Żydzi blokują książkę POWRÓT DO JEDWABNEGO!

Naciski warszawskiej Gminy Żydowskiej doprowadziły do dwukrotnego pozbawienia nas sali na nadchodzącą premierę książki Powrót do Jedwabnego! Nie poddajemy się jednak – szukamy dalej. Więcej informacji już wkrótce

https://www.youtube.com/watch?v=goYnYCW_oW8

. Książka POWRÓT DO JEDWABNEGO: https://sumlinski.com.pl/ksiazki/114-…

https://www.youtube.com/watch?v=uT0XCdHuXx4

https://wpolityce.pl/polityka/474352-dom-pielgrzyma-odwoluje-premiere-powrotu-do-jedwabnego

Podziel się!

6 komentarzy do “Wojciech Sumliński: PILNE – Żydzi blokują książkę POWRÓT DO JEDWABNEGO!

 1. Pan Sumliński myśli ciągle, że jest coś takiego jak polski katolicki kościół. Takiego tworu nigdy nie było!
  Wiemy, że istnieje ciągle, wszczepiony niczym pasożyt, kk w Polsce, często w ciągu wieków odkrywający swoje okupacyjne oblicze. Cóż, Pan Sumliński pewnie tego nigdy nie dostrzeże, skoro w trybie prawdy bezdyskusyjnej obwieszcza, i to jako rzekomo niezależny dziennikarz, że żyje w katolickim kraju i dlatego zdziwiony jest zachowaniem jego arcypasterzy. Tyle przecież ten człowiek wie, a nie bardzo potrafi zrozumieć (zwąchać? :)) skład „powietrza”, którym oddycha.
  Inicjatywę jak najbardziej popieram i stoję murem za koniecznością szerokiej akcji promującej tą książkę. I ma rację Sumliński mówiąc, że musimy być razem!

 2. Teraz wiecie, komu podlega Kościół Katolicki. Nie tylko jest to Watykan. Ale Watykan uwikłany, związany z Izraelem w układ powstającego NWO. Jak pokazuje ten wywiad, NWO opartego na kłamstwie i zniewoleniu. W tym niewoli słowa. Kiedy nie ma w takim czy innym kościele, Prawdy i Wolności Słowa, to znaczy, że nie ma w nim Boga. Bo to Bóg jest źródłem etyki, w tym Prawdy i Wolności. Źródłem jakie przenika do naszych sumień, ducha. Jak widać z tego co się dzieje, największe uderzenia kłamstwa i tego zniewolenia słowa, nastąpiło na Polaków. Tym samym, to Polacy zaczęli się najsilniej bronić. I to ich obrona będzie najskuteczniejsza, bo się organizują. W efekcie, iskra wolności i prawdy, wychodzi na cały Świat właśnie z Polski!

 3. Proponuję wynająć na wiosnę w kwietniu, w ciepłe tygodnie, pole u rolnika, zarejestrować zgromadzenie, rozstawić nagłośnienie, wynająć kilka toi-toi… Albo pod wielkim namiotem. Takie Walne Zgromadzenie Narodowe w sprawie Jedwabnego. A może nawet kilka Walnych Zjazdów Ziemskich, w każdym regionie kraju. Wracając do dawnej tradycji szlacheckiej. I w ten sposób, cenzura, zniewolenie, staną się młynem na wodę dla polskiej wolności.

 4. https://youtu.be/EYPsfw728fI

  https://youtu.be/9K7TRnSquN8

  https://youtu.be/8LGUKGymCaw

  Od kiedy to naród polski jest zobowiązany walczyć na pustyniach, gdy nie ma zagrożenia dla NATO ani Polski?! Gdyby to była pustynia Błędowska, to jeszcze rozumiem tego rodzaju ćwiczenia. Z miejsca bym odmówił wykonania takiego rozkazu, nawet gdybym miał iść do więzienia. Mamy jawny pokaz ćwiczeń dyslokacyjnych przed zwyczajną wojną na bliskim wschodzie.

 5. Walka o premierę książki trwa… w chwili obecnej na żywo.

  https://www.youtube.com/watch?v=4FIqiVqOq8I

  Trzeba zdać sobie sprawę, że nieustannie toczy się wojna i to na wielu frontach.
  Podczas komuny było ciężko, ale teraz nie jest lepiej.
  Mamy wojnę na wielu frontach: zdrowotnym (np. szczepionki, leczenie), finansowym (franki), politycznym (447), medialnym (antypolonizm, nagonka na dobre imię Polski i Polaków), historycznym (Lechia, historia II wojny światowej obecnie na naszych oczach zakłamywana).
  Nie poddamy się.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.