CEPowiśle: Mateusz Piskorski – Ostatni Więzień Polityczny więzienia mokotowskiego przy ul. Rakowieckiej w W-wie

Mateusz Piskorski – Ostatni Więzień Polityczny więzienia mokotowskiego przy ul. Rakowieckiej w W-wie

Oto jak rodzi się POPISowy zamordyzm na płaszczyźnie politycznej (rozbicie partii Zmiana, rozbijanie ruchów wolnościowych, brak możliwości kandydowania do Sejmu przez zwykłych obywateli poza partyjnymi układankami wodzów), medycznej (przymus medyczny, brak wolności wyboru procedur medycznych przez pacjenta, atak na prawa wykonywania zawodu przez lekarzy wolnościowych, atak policyjno-prokuratorski na STOPNOP ), gospodarczej (prokuratura wchodzi na podstawie sfingowanej ekspertyzy do firmy i aresztuje Ją – jak Visanto, powodując straty właściciela w milionach złotych), rolnej (GMO, glifosat), środowiska naturalnego (glifosat, wycinki masowe starodrzewiu), kulturalnej, dziennikarskiej (nękanie mediów niezależnych) naukowej (cenzura prac naukowych), społecznej (tak na polu prawdziwej demokracji, praw kobiet, jak i praw człowieka w ogóle), i na każdej innej płaszczyźnie jaką można sobie wyobrazić.

Ostatnio pan Rafał Orlicki zapytał mnie jak obecnie rządzący się obnażą.

Odpowiedziałem:

Panie Rafale obnażą się tak jak zawsze, zamordyzmem, jeżeli pozwolimy im na to My – Naród. Pierwszy krok żeby nie stało się najgorsze, czyli rządy PIS przez 24 lata, został zrobiony w wyborach do Sejmu. Wierzę w mądrość Młodych Polaków.
POLSKA PÓJDZIE TAM GDZIE ONI JĄ SKIERUJĄ.

Jest teraz w Sejmie bardzo wielu – jak nigdy – przeciwników Obecnego SYSTEMU. I będą rośli w siłę.

Mateusz Piskorski – Ostatni Więzień Polityczny przebywający w więzieniu mokotowskim przy ul. Rakowieckiej w Warszawie, – 3 lata pozbawienia wolności bez wyroku skazującego 2016-2019 za „prorosyjskie kształtowanie opinii publicznej”…

https://www.youtube.com/watch?v=-CGszm7jnk4

 

… Od 3 do 17 października 2019 r. kanał CEPowisle był po raz trzeci w tym roku zablokowany – nie mogliśmy np. umieszczać nowych filmów – dlatego umieszczaliśmy je na Facebooku.

Trzy razy w roku 2019 (22 lutego, 25 maja i 5 września) byliśmy nachodzeni przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego 21.06.2019 r.

– nasz kanał CEPowisle na YouTube został pozbawiony możliwości zarabiania ze względu na: „Treści szkodliwe lub szerzące nienawiść”.

Dlatego – tym bardziej – liczymy na wsparcie dalszego rozwoju i działań edukacyjno – medialnych Centrum Edukacyjnego Powiśle.

Prosimy o przelew z adnotacją: „darowizna na Centrum Edukacyjne” – nr konta: 14 1950 0001 2006 6484 3788 0002 (SWIFT BIC: IEEAPLPAXXX)

Zapraszamy na naszą stronę, na Facebooka, do sklepu oraz na kanał cda.pl: http://edukacyjne-powisle.pl/

https://www.facebook.com/pg/Centrum-E

http://cep-sklep.pl

https://www.cda.pl/info/cepowisle

 

Podziel się!