NaviTY/NISS: Eksterminacja Polaków i grabież majątku była i jest większa niż podczas II wojny światowej!

Eksterminacja Polaków i grabież majątku była i jest większa niż podczas II wojny światowej!

https://www.youtube.com/watch?v=DpiaN2wOe6U

 

https://www.patreon.com/navity

Prosimy też o wsparcie. Polska: PKO Bank Polski Narodowy Instytut Studiów Strategicznych (lub NISS) 64 1020 4900 0000 8402 3064 8331

Zagranica: IBAN: PL64 1020 4900 0000 8402 3064 8331 (SWIFT: BPKOPLPW)

lub przez: dotpay https://niss.org.pl/wesprzyj-nas/ na stronie Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych – niss.org.pl, klikając ikonkę Wesprzyj nas w prawym górnym rogu strony.

Dziękujemy!

Kanał NaviTY zawiera m.in. dotychczasowy dorobek NISS (Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych). Zamieszczamy tu materiały edukacyjne nawigujące ku przyszłości. Skupiać się więc będziemy się na przyszłości, czyli:

Dobrotyka – wiedza o ekonomii i polityce opartej na harmonizowaniu dobra wspólnego z dobrem i wolnością jednostki, gdzie beneficjentami są obywatele i współtworzone przez nich społeczności, a nie korporacje i instytucje finansowe.

Etykonomia – ład gospodarczo – finansowy, którego filarem jest uniwersalna moralność i bezpieczeństwo indywidualne oraz systemowe – gwarantowane przez uczciwy pieniądz. Eticoins – waluty równoległe, lokalne i społecznościowe, które nie są oprocentowanym długiem i służą społecznościom i narodom.

Będziemy promować wyemitowaną przez nas walutę NaviCoin, która ma charakter społecznościowy i zalicza się do grupy Etycoins’ów.

Poszukujemy środków na sfinansowanie ukończenia projektu oraz jego promocji na kanale NaviTY.

Ważne cytaty: Jeżeli ludzie rozumieliby jak działa bankowość i system monetarny, wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchłaby rewolucja. – Henry Ford

Navigare necesse est, vivere non est necesse – Pompejusz

W naszym tłumaczeniu: Nawet życie należy poświęcić by nawigować ku przyszłości.

Podziel się!