Bez Pierdol…enia Irokez Slava i Marcin Bustowski

Ujeżdżanie Smoka, chińskie tajemnice Bidena

Czy odpowiedzialny za bezpieczeństwo wicepremier Jarosław Kaczyński z rozmysłem skierował do boju prawicowe bojówki, kiedy wykonywania jego poleceń odmówili zwierzchnicy policji? Taki przebieg wypadków sugeruje nie tylko to, co widzieliśmy w ostatnich dniach na ulicach polskich miast, ale również publikacje na łamach „Gazety Wyborczej” i „Onetu”.
Nowy lek na COVID-19? Jak pediatra z Przemyśla wywołał szturm na apteki
4 dni temu umieściłem na blogu artykuł w którym lekarz specjalista od chorób płucnych z Przemyśla dr Włodzimierz Bodnar opisuje na swojej stronie internetowej metodę jaką wyleczył ponad 100 pacjentów z covid-19 przy pomocy amantadyny, chroniąc ich tym samym przed dostaniem się pod respirator, gdzie pacjent z covid-19 ma marne szanse na przeżycie.
Dzisiaj pozytywnie i z nadzieją piszą o tym dziennikarze wp.pl (co prezentuję poniżej), ze wskazaniem, że metoda ta powinna być gruntownie przebadana, bo są też inne fakty świadczące na jej korzyść (o czym w tekście Tomasza Molgi).
Jednak wczoraj na stronie dr Bodnara zamiast opisu metody jaką zastosował znalazł się tekst, jaki przytaczamy w drugim artykule, napisany przez lekarza pod naciskami z góry. Skąd? Z Izby Lekarskiej??? z GIS??? z Ministerstwa Zdrowia? Oto są pytania!
Pytanie 1: Kto i dlaczego i jakim prawem naciska na lekarza, który ma tak doskonałe wyniki w leczeniu covid-19, ażeby zaniechał leczenia tą metodą???
Pytanie 2: Kto ma taką moc sprawczą, żeby jakiemukolwiek lekarzowi w Polsce zabronić leczyć zgodnie z jego najlepszą wiedzą?!
Pytanie 3: Komu zależy na tym, żeby nadal nie było skutecznej metody i środka do leczenia covid-19?!
Pytanie 4: Czy aktualnemu Rządowi Polski i Ministerstwu Zdrowia zależy na sztucznym rozkręcaniu pandemii i ciągłej „walce z pandemią” i na stałym ubezwłasnowolnieniu Polaków oraz na stałym odebraniu im Praw Obywatelskich, czy też zależy mu naprawdę na wyleczeniu Polaków, zgodnie z najlepszą wiedzą – chociażby lekarza specjalisty z Przemyśla. Czy rządowi zależy na znalezieniu lekarstwa skutecznego na covid-19, czy też na sprowadzeniu za miliony dolarów nieprzebadanej należycie szczepionki i przeprowadzeniu eksperymentu medycznego na setkach tysięcy, albo milionach nieświadomych tego Polaków???
Po co rząd Polski przeforsował za zasłonami dymnymi Piątki Kaczyńskiego dla Zwierząt, (którą właśnie cisnął do kosza bez dalszego procedowana!!!) i za zasłoną Antyaborcyjną Trybunału Konstytucyjnego, przepisy o PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIU POLAKÓW, które przygotował rząd TUSKA w 2008 roku, a które do teraz czekały na nocne przepchnięcie w Sejmie!!!
Czy to Lobby Big Pharmy, która siedząc w kieszeniach polityków z Cyrku na Wiejskiej, z Głównego Inspektoratu Sanitarnego, z Izby Lekarskiej, a także wielkich mediów „kupowanych” przez nią reklamami, za wszelką cenę chce Polakom wcisnąć szczepionkę za miliony złotych wyciągnięte z kieszeni polskiego podatnika przez „polski rząd” PISowski??? Czy to Big Pharma rękami „polskiego rządu” i „polskiej opozycji” chce wykonać eksperyment medyczny na Polkach, Polakach, ich dzieciach i wnukach???! Czarny Ląd ma już dosyć eksperymentów Big Pharmy więc przenoszą je do Polski, świadomi jakie mogą być skutki dla młodego pokolenia i dla przyszłości NARODU?!

Koronawirus. Włodzimierz Bodnar przekonuje, że wyleczył 100 pacjentów oraz siebie znanym lekiem przeciwwirusowym na grypę (Archiwum prywatne, Fot: Włodzimierz Bodnar)
Viregyt K stał się najbardziej poszukiwanym lekiem w aptekach. To efekt publikacji dra Włodzimierza Bodnara, pediatry i pulmonologa z Przemyśla. Ogłosił on, że wyleczył z COVID-19 stu swoich pacjentów oraz samego siebie. Większość ekspertów jest sceptyczna wobec twierdzeń lekarza. Ostrzegają przed stosowaniem na własną rękę leku, który dostępny jest na receptę.
Refleksje wokół istoty życia – Joanna Slabon

Nadszedł czas, kiedy Iskra Idzie z Polski. Bardzo mądra rozmowa i głęboka ocena tego z czym mamy do czynienia. Kobiety powinny być teraz bezwzględnie wsparte w swoich działaniach. Czy to one wyzwolą Polskę?!! Jakkolwiek dziwnie zabrzmiało niektórym to pytanie , to uważam je za pytanie retoryczne. Kobiety kierują rewolucja na Białorusi, kobiety kierują ruchem STOP NOP, kobiety wywołały teraz olbrzymie, długotrwałe demonstracje. Przez tysiące lat nie pozwalano im decydować naprawdę o SOBIE. To co się teraz dzieje to z ich strony próba ostatecznego zrównania praw między kobietami i mężczyznami – walczą o prawo pełnego dysponowania swoim Ciałem i Duszą. Prawidłowo lokują swój gniew na kościele katolickim w Polsce – Tak jak nie nauczył on przez 1000 lat Polaków pisać i czytać – tak nie doprowadził przez 1000 lat do tego aby kobiety były traktowane tak jak mężczyźni – jako Man – CZŁOWIEK z Pełnią PRAW Do DECYDOWANIA O SOBIE.
W tej rozmowie Janusz Zagórski niesłusznie ogranicza prawnie prawo przyrodzone kobiet do decydowania o sobie pod względem ciąży – głos kobiety, która z nim rozmawia jest bardzo głęboki, bardzo ważny, bardzo istotny!
Jeszcze raz powiem: Nie będzie Wolnej Polski dokąd kobiety w Polsce nie będą WOLNYMI LUDŹMI, tylko będą ludźmi z przymiotnikiem – jak demokracja „socjalistyczna”, „demokracja liberalna”, „demokracja ludowa” – demokracja jest jedna – My nazywamy ją BEZPOŚREDNIĄ, ale jest ona jedną jedyną – DEMOKRACJĄ JAKO PRAWEM PRZYRODZONYM CZŁOWIEKA i OBYWATELA.
Przestańmy się dzielić w walce O WOLNOŚĆ – WOLNOŚĆ jest JEDNA – tkwi w Prawie Przyrodzonym. POLACY RAZEM! – Kobiety, mężczyźni, rolnicy, kibice, przeciwnicy terroru medycznego i ruch słowiański, wolnościowcy – RAZEM! Tu chodzi o WOLNOŚĆ… i o nic więcej.
Wiemy, że było wielu prowokatorów; Uchwała Trybunału to zasłona dymna!

Policyjni prowokatorzy byli do tej pory specjalnością Rządów PO (Tuska i Kopacz), ale patrzcie no patrzcie, „Przyszła koza do woza” i uczy się od samego Mistrza Prowokacji. Tak to jest kiedy „na złodzieju czapka gore” (Tak, na złodzieju, bo okradli Polaków z 12% dochodu narodowego w roku 2020 i zaciągnęli do tej pory 270 miliardów długu), wtedy wrzeszczy „Łapać złodzieja!” (czyli demonstrantów, którzy mają złodzieja dosyć!) – I tak to tutaj w materiale nr 1 mamy nagrane. PIS sam za butelkę się chwyta i podczas pokojowej demonstracji rzuca nią w policję, nomen omen w kolegów po fachu.
O co tu chodzi – Moim zdaniem o wprowadzanie Stanu Wyjątkowego – Wojennego – Klęski czy jak go tam nazwą to bez znaczenia, będzie to TOTALITARYZM pełną gębą – kolejna Hunta Wojskowa w Polsce.
Po Cichym Stanie Wojennym ogłoszonym 13 marca 2020, teraz będzie oficjalny Stan Wyjątkowy od 13 listopada 2020 – Po demonstracjach 11 Listopada!? Albo nastąpi on wcześniej???
ŻĄDAMY WYCOFANIA USTAWY O OBOWIĄZKOWYM SZCZEPIENIU

Prowokacja PISu staje się coraz bardziej oczywista. Jej finał? Stan Wyjątkowy! Wicepremier Resortów Siłowych nie potrafił obronić dysponując szturmowymi kolumnami policji kościołów przed profanacjami??? Śmieszne. To pretekst. Na jednej manifestacji Wolnościowców zatrzymano 300 osób 24. 10 2020. Podczas ataków na 22 kościoły i malowania prawie 80 kościołów oraz w 5 dni manifestacji Strajku Kobiet zatrzymano 78 osób, a wnioskuje się o areszt dla 1 osoby.
Policja nie reagowała na ataki na kościoły, ani nie reaguje na Marsze Kobiet. Do czego to zmierza, wraz ze smutnym oświadczeniem Naczelnika? Polecam szczególnie materiał numer 4, ale wszystkie tutaj opublikowane mają pierwszorzędną wagę – 5 GWIAZDEK! Czerwono-Czarny – Narodowy Socjalizm nadchodzi, ze swoimi bojówkami, policją i wojskami WOT! Analogii szukajmy w Niemczech lat 30-stych XX wieku.
NIE LĘKAJCIE SIĘ – TO OSTATNI AKT WOJNY Z POLAKAMI, KTÓREGO DOKONUJE TYLKO TEN KTO STOI NA KRAWĘDZI!
To nie wirus-zabójca a choroba łatwa do wyleczenia
W ostatnich dniach paranoja propagandy Czerwonych Faszystów i Czarnej Faszystowskiej Falangi doszła do granic śmieszności i żywcem przypomina już czasy PRL. W TVP na pasku lecą napisy o takiej treści, że starszym przypomina się Stan Wojenny Jaruzelskiego oraz teksty Gomułki z 1970, kiedy strzelali do stoczniowców albo górników, a w telewizji opowiadali o ataku wrogich sił z Zachodu i ich agentury. Niestety narracja ta przypomina też żywcem teksty jakie puszcza Łukaszenka do protestujących Białorusinów typu „tak będziemy z wami rozmawiać, ale nie w tej atmosferze, tylko wtedy jak zejdziecie z ulic, jak wrócicie do pracy i do domów”. Otóż w domach to my już siedzimy od marca, ale władza nie miała ochoty przez ostatnie pół roku nas wysłuchać. Owa „władza” uchwala takie prawa, że nóż sam się otwiera w kieszeni: u Rolnika i Wolnościowca, u Nauczyciela i Lekarza, u Barmana i zwykłego Pracownika Usługowego, u Kibica i zwykłej Kobiety, najzwyczajniejszej matki, córki i żony. Teraz została już tylko ulica na prowadzenie rozmowy. Nie pomogą iście goebbelsowskie chwyty propagandowe w TVP typu: „Lewacccy Faszyści burzą państwo”, „Na ulicach Anarchia w czasie Epidemii!”
A wy co? Wy Prawaccy Faszyści lockdownem 2.0 to niby budujecie państwo?!
Mega zamieszki w Warszawie ws. pandemii COVID-19! Policja vs. obywatele? Gaz, pałki, arszty!

Titanic Tonie! A w Plandemicznych Telewizjach, jak to na Titanicu trwa nieustanny bal – śpiewy i tańce, na wszystkich kanałach, śmichy i chichy, celebryci tańcują i śpiwają – na okrągło!- A w koło góry lodowe i kadłub Plandemicznej Arki nabiera wody.
Paweł Ruszczyński – Opinia publiczna nie wie o co chodzi…

W Krakowie zapanował totalny chaos. Rząd nie kontroluje zupełnie swoich wypustek terenowych. Całkowity paraliż i załamanie służb, a gdzie tam do 5000 wykryć śmiertelnej choroby dziennie! W teoretycznym państwie gównoorganizacja urzędnicza implodowała w Czarnej Dziurze Covidiańskiej.
Dyrektorka pewnej szkoły jak wynika z relacji moich bardzo, bardzo bliskich znajomych nauczycieli, telefonuje razem z sekretarką ponad trzysta razy do Sanepidu, żeby wydał zgodę na odwieszenie z kwarantanny klas podstawówki, które już tydzień temu powinny wrócić do nauki stacjonarnej. Rodzice nie chcą żeby dzieci wracały, mają gdzieś ich życie społeczne i wyniki w nauce. Są śmiertelnie wystraszeni przez TVP i TVN. Tymczasem Sanepid nie odbiera telefonu, który jest – jak wskazuje sygnał w słuchawce – rzekomo cały czas zajęty. Czy naprawdę?
Jakby nie było doradzam wszystkim dyrektorom, żeby w takim wypadku natychmiast słali pisma i skargi na Sanepid do Kuratorium, do Wojewody i do Rządu . W przeciwnym razie urzędasy oskarżą ich później, albo o bezprawne przeciąganie nauki zdalnej, albo o narażenie dzieci na śmiertelną zarazę, gdy wrócą do nauki bez pieczątki Sanepidu.
W tym Sanepidzie, który stał się teraz Centrum Covidiańskiego Wszechświata po prostu brak odpowiedniej liczby numerów i telefonów służbowych, no i oczywiście ludzi, którzy byliby władni wydawać wiążące decyzje. Zresztą czy oni na pewno są kompetentni po 30 latach negatywnej selekcji i doboru na zasadach urzędniczego nepotyzmu?! Czy oni wiedzą co robią?
Stoję pod moim „Ośrodkiem Zdrowia”, który zamieniono w twierdzę nie do zdobycia. Wnuczka od tygodnia ma katar i pokasłuje – syropki zaordynowane cudem, zdalnie, na gorącej linii Służby rozpalonej do czerwoności, okazały się nieskuteczne. Powiedziano mi żebym za nic w świecie nie przychodził z wnuczką, bo ją tylko narażę na śmiertelną chorobę, gdy będziemy godzinami czekać w tłumie zarażonych, który się tutaj w poczekalniach przewala.
Uparłem się i jestem, w końcu odpowiadam za zdrowie dziecka. Zaglądam przez szybę, bo drzwi zamknięte na klucz. Trzy pielęgniarki siedzą przy kawce w pustej rejestracji. Korytarz też pusty. Wyciągam telefon i dzwonię. Słyszę, że za drzwiami, za szybami w rejestracji odzywa się ich telefon. Patrzę – nic. Brzęczy i brzęczy, ale nikt nie podnosi słuchawki. Dalej siedzą sobie i piją. Mało tego wyszedł lekarz ze słuchawkami na szyi i zapalił sobie papieroska. Gadają, śmieją się, a telefon brzęczy i brzęczy. Zero reakcji.
Czy tak samo jest w Sanepidzie?!!!
Po pół godzinie tego bezskutecznego eksperymentu, kiedy raz po raz zrzuca mnie z linii, wściekły do granic możliwości łomoczę w drzwi i szarpię za klamkę.
Wyszła któraś, taka ruda franca, odkąd pamiętam opryskliwa:
-Jak pan nie przestanie tak walić to wezwę policję – To jest mienie społeczne!
-Fajna fucha – rzucam – Za nieróbstwo kasę zgarniać. Tak wygląda państwowa służba, na każdym szczeblu! Kawka, herbatka i pierdzenie w stołek.
Stanęła jak wryta, złym okiem patrzy na dziecko.
70% Polaków w Czerwonym Lockdowniwe 2.0

Marek Hapon – Szekspir w okresie Covid 19
Myślę, że z Markiem Haponem tworzymy niezły duet analityków i krytyków obserwowanej rzeczywistości społecznej i politycznej świata. Potęga wirusa rzeczywiście mroczy zmysły wszystkich Królów Tego Ziemskiego Padołu. No, powiedzmy prawie wszystkich. Czy tylko tych którzy pragną być zamroczeni? A może też tych, którym zamroczenie narzuca się siłą?! Podobnie jak wtedy, gdy w towarzystwie upija się niedoświadczonego żółtodzioba, młodziaka o słabej główce? To już inna sprawa, ale czy Naczelnika Jarosława i otaczających go wyjadaczy politycznych można zaliczyć do żółtodziobów?
Propaganda medialna Banksterki, w którą PIS wPISuje się w 100% ze swoją Telewizją „Publiczną”, twierdzi że mamy jakiś „miękki lockdown” i że zaledwie połowa Polski jest nim objęta. Kłamstwo w żywe oczy! 70% Polaków zamieszkuje tę połowę Polski, która znalazła się w Czerwonej Strefie jak najbardziej TWARDEGO LOCKDOWNU.
Przestępstwa Przeciwko Ludzkości (covid-19 i przygotowywany pozew sądowy w Niemczech)

Marek Hapon – Jak zwykle celna i głęboka diagnoza sytuacji w jednym skrócie plastycznym.
NIE BĘDĘ KOMENTOWAŁ NOWYCH tzw OBOSTRZEŃ. TYLE ZOSTAŁO JUŻ NA TEN TEMAT POWIEDZIANE, ŻE SZKODA ŚLINY – zostawiam ten temat politykom, a diagnozę w związku z postępowaniem rządów w Europie czy USA mamy na rysunku powyżej.
Nie sposób obecnie przekazać w jednym wpisie, nawet złożonym z 4-6 wiadomości jak to ostatnio tutaj u nas bywa, tego wszystkiego co jest najważniejsze z punktu widzenia naszej przyszłości i wolności we własnym kraju, a dzieje się dosłownie każdego dnia. Mnóstwo ważnych artykułów i wypowiedzi, zdarzeń muszę pomijać, albo przesuwać w czasie, a wszystkie one w zasadzie z jakichś powodów, czy to edukacyjnych, czy informacyjnych powinny się znaleźć w tej 4-ce czy 6-tce.
Nie byłoby dobrze gdyby ten portal stał się monotematyczny i poświęcony wyłącznie sprawom społecznym, wolnościowym i politycznym. Bywa jednak, że oprócz stałego bloku wiadomości społeczno-politycznych publikowanych około godziny 10.30, a poświęconych wyłącznie tej tematyce, jeszcze inne pojedyncze materiały z trzech bloków prezentowanych każdego dnia dotyczą jednak spraw społecznych w nieco szerszym aspekcie, bardziej ponadczasowym, mają charakter ogólny, analityczny i są niezbędne dla ogarnięcia w pełni tego co widzimy. Mam nadzieję, że ten stan nie będzie się pogłębiał, ale tempo zdarzeń jest zawrotne.
Wczoraj w bloku społeczno-politycznym daliśmy dwa materiały z Niemiec. Pierwszy to wypowiedź prawnika na temat przygotowywanego pozwu i jego zawartości, który ma zostać skierowany do sądu przeciw twórcom lockdownu w Niemczech i innych krajach świata. Drugi to nagrany przez lekarzy film na międzynarodowej konferencji w Berlinie poświęconej plandemii koronawirusa i lockdownów ogłoszonych na podstawie nieistniejącego zagrożenia, który jest w zasadzie wstępniakiem – prezentacją uczestników tego spotkania. Dzisiaj w materiale numer 3 J. Walker opowiada bliżej o tym spotkaniu w Berlinie, jak również o publikacji owej prezentacji uczestników w swojej relacji dla NTV, z pierwszej ręki, jako uczestniczka tejże konferencji.
Materiał numer 2 opisuje pogłębiający się stan absurdów prawnych produkowanych przez PIS bez umocowania w jakimkolwiek prawie opartym na ustawie. Że rząd wie, iż działa bezprawnie poinformował nas wczoraj Andrzej Braun po konferencji na temat pandemii zwołanej w Sejmie z inicjatywy premiera Morawieckiego (publikowaliśmy tę wypowiedź).
Zastanawiacie się pewnie dlaczego Jedynka na naszej liście najważniejszych informacji jest jaka jest?!!!
No cóż, to bardzo ważna wiadomość, która mówi Młodym Polakom ni mniej ni więcej tylko tyle, że jeżeli w Kirgistanie się udało, to oczywiście tym bardziej uda się w Polsce, to jest pewne jak w banku. Sytuacja w Polsce dojrzewa, a kiedy dojrzeje…!!!